• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojte holky, my se vzbudili v 1h a do půl druhé se jen převaloval a vykládal si, pak usnul, na jídlo vstával ve 4h a spal do 6.30h, takže dobré. Na to že spal do 18h je to dobrá 12:grinning: teď už mi tady napláká, že se mu nevěnuji, nenechám ho třískat do pc... a už je normálně opět unavený. Takže zachvíli ho dám chrnět do postýlky, ven půjdeme až po obědě do kočáru a pak na sáňky.
Zlobi tak to jste chudiny teda obě :frowning2: No snad bude líp, držím pěstičky.
Marky, sáňky jsou opravdu úžasná věc pro děcka:slight_smile:
7. led 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
ahoj murin :slight_smile:
tak aspon někdo dobrá noc :slight_smile: snad bude miška brzo v pořádku...
jsem si říkala že bychom v sobotu přijeli na saně, ale i s radkem nevadí? ještě to s ním ale musím domluvit na něj se musí opatrně a pomalu :slight_smile:
7. led 2009 v 08:41  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
...noc u nás dobrá :slight_smile: ...můj usl s děckama v ložnici, tak jsem si šla lehnout k Fildovi do pokojíčku a jakštakš se vyspala...
Murin, mě to napadlo, že jsi to asi nečetla, tak už jsem ti pak ani nepsala, jsem si říkala, že bysme se šly ještě projít, ale nakonec jsem rychle ujížděli se k naším zahřát...´
Marky, tak babský sedánek jste včera měly :slight_smile: ...je potřeba se někdy ovínit :grinning: :sunglasses:
Mony, ...co Miška v noci, ještě bolí ty ouška?
Právě přemýšlím, jestli odstrojit stromeček nebo ho ještě nechat děckám svítit, ještě moc neopadává, tak nevím...
7. led 2009 v 08:43  • Odpověz
Mony, tak aspoň že tak, třeba už ten zánět Mišce konečně ustupuje
7. led 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
jani no konečně jsi se vyspala snad trochu :slight_smile:
no miška jak jsem psala...buď je to ouško nebo maminkovské období nebo zuby, šíleně si tam rve prst a pěst ale vidět nic není...
stromek jim jani ještě nech aspon do víkendu :wink:
7. led 2009 v 08:47  • Odpověz
mony klidně dojeťte. Neva, že s manželem. Ty zoubky to můžou být, vždyť už je to velká slečna a jestli si tam pořád rve ruku, tak to určitě budou ony.
My jsme stromek odstrojili už včera večer, malého stejně nebral a dnes si ani nevšiml, že tu není. Jen jsem řekla, kde je stromeček, mrkl tam kde byl a zdrhal za hračkama.
janista tak příště. Já chodím denně ven s kočárem, dopoledne už míň, to jen sem tam, ale odpoledne pokaždé.
Jdu uspávat už je fakt ubrečený,
7. led 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
jé murin mě napadlo když jsi z těch JS, jestli s námi nechceš chodit do Yamahy - takové "zpívání" pro děti - zpívá se říkají říkanky u toho se "chodí a cvičí" budou tam děti miška a trošku starší, mělo by to být ve čt dopol? :slight_smile:
7. led 2009 v 09:00  • Odpověz
Docela jo, jen kdyby mě Filda nevzbudil skokem na břicho
...no právě, kdyby tak člověk věděl co je trápí :frowning2: .....
Asi jim ho ještě nechám, Filda už má za oknem druhý dopis pro Ježíška :sweat_smile: ....musí ještě rok vydržet :slight_smile:
My jsme dopoledne stejně u nás, do Otrok. jezdíváme až po obědě jak Fildu vyzvednu ze školky...tak zas někdy příště, však se pak můžem zase domluvit, kdy neklekne koník :sweat_smile:
7. led 2009 v 09:10  • Odpověz
Holky, u nás pořád valí sníh...
7. led 2009 v 09:18  • Odpověz
...do školky myslím pojedem radši na saních, s kočárem dnes teda nevím jestli ten sníh prorazím :sweat_smile:
7. led 2009 v 09:21  • Odpověz
malý už chrní, párkrát si sedl a vytuhl. Mám dobrý uspávací prostředek-má dudlík v puse a druhý si drží v ruce a s ním si hraje a to ho uspí. Je jak já, taky musím při spaní něco držet, objímám plyšáky:slight_smile:
zlobi a na kolik to tam bývá a jak dlouho a jaká je cena?
janista tak skočit mi ráno někdo na břicho, tak zešílím. No máš doma pěkně veselo:slight_smile:
7. led 2009 v 09:22  • Odpověz
tady taky sněží, ale začalo před hodinou. To jsem nadávala, že cestáři nebo kdo nemyslí na maminy, že chodí s kočárkama, lidi na vozíčku... je to fakt děs. Ale teda jsem ráda, že mám kočár s velkýma kolama, protože jak jsem včera sledovala maminky s golfáčema co mají ty pidi kolečka jak to krosily...
7. led 2009 v 09:30  • Odpověz
Tož to víš....cestáři jsou chlapi....nějak jim nedochází, že my na chodnících máme taky čtyři kola (někdy tři :grinning: )
7. led 2009 v 09:47  • Odpověz
to bude asi tím:slight_smile: tak malý už je vzhůru:frowning2:
7. led 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
jani ty máš zábavu :slight_smile:
murin to má teď začít, mělo by to být ve čt od 10.30 na hodinu tady na 17.ZS přímo naproti mě. myslím že říkali 1000Kč za ten semestr...měli by mi volat nějak ted, nebo tam muzu zavolat a zeptat se...
no já se brodila v pondělí a taky jsem byla ráda za ty velký kola ale i tak pěkná námaha a dneska půjdu taky. jdu do práce, šla bych v šátku ale pak si mišku vezme babička na procházku takže musím vzít kočár.
holky jak jste se byli fotit v těch otrokách, chtěla bych si nechat udělat svoje fotky - nějaké hezké portréty, dělají to tam taky? pošlete mikdyžtak znova ten kontakt? díky :slight_smile:
7. led 2009 v 09:50  • Odpověz
Mony, portréty určitě dělají...však se mrkni na stránky, jsou tam ukázky
www.fotobatov.cz
7. led 2009 v 09:52  • Odpověz
Mony portréty na Baťově dělají. Fotí tam opravdu pěkně. Já byla u té Vlaďky, myslím že i Marky u ní byla.Je moc fajn, je to holka tak nějak stará jak my, takže dobré. Ta druhá fotí taky pěkně u ní byla zase Peťa.
Já jsem teď na úterý objednaná s Adelinkou u té její, akorát teda nevím jestli tam pojedu, nemám odvahu v takovém počasí tak daleko.
tak to nevím jestli by malý zvládl toto a potom hned srazík, to by byl asi moc unavený. A kolik je v tom lekcí? Nezní to špatně, mě by se něco takového líbilo.
to si tchýně teda mákne s kočárem na procházce:slight_smile:
7. led 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
ahoj murin je to toto:
http://www.yamahaskola.cz/cs/programy/predskolni-hudebni-programy/robatka
jani dík zavolám a poptám se :slight_smile:
7. led 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
no taky si říkám, ale před srazíkem byste si mohli u nás prospat? teda malý :slight_smile:
adelinka je stejně na horách ne??
to si mákne no...:slight_smile:
7. led 2009 v 10:14  • Odpověz
autor
aha příští týden to už tu bude :slight_smile: nonic nějaké pomalé myšlení :slight_smile:
7. led 2009 v 10:16  • Odpověz
mrknu se na to. Teď jdu vařit oběd čertovi:slight_smile: Jo až příští týden a to tu Adelinka bude.
7. led 2009 v 10:28  • Odpověz
autor
holky tak mě napadlo. já nemohla dřív na srazíky v úterý odpol. protože jsme měli plavání, které nám teď zakázali. Ve čt dopoledne budeme od února chodit do té hudební školičky, ještě o tom uvažuje i murin že by s námi chodila, co kdyby se srazíky přesunuly na úterý odpoledne?máte někdo něco k tomu? pište :slight_smile:
7. led 2009 ve 12:57  • Odpověz
autor
jo a těm co mají VZP - mají zase akci a když se zaplatí věci v lednu - cvičení, očkování, helma...tak zase zaplatí dvojnásobek takže na cvičení 2000 na očkování 1000 ale musí to být účet z ledna :slight_smile:
7. led 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak mě sraz v úterý nevadí, v ten čtvrtek míváme na pět dětskou angličtinu a to je Filda už unavený, když jedeme ze Zlína, takže v úterý by to bodlo :slight_smile:
Jinak díky za tip....to bych pro Fildu mohla koupit lyžařskou helmu a pro Káju na tříkolku :grinning:
7. led 2009 ve 13:51  • Odpověz
My jsme byli teď sáňkovat a Filda tam udělal pěkný tartas....nechtěla jsem mu tahat sáňky do kopce, vedle nás sáňkovali ještě jedni a paní jak to viděla, přišla nám nabídnout jestli nechcem sáňkovat s nimi(byla tam asi s 2-3letým klučinou, že nám půjčí boby a Filda po ní začal řvat, že se s nikým kamarádit nebude, že se kamarádí jen s Adámkem (ti co byli s nama na srazu)...pak chtěl abych ho táhla domů do kopce a já odmítla, tak začal po mě řvát, že nenávidí miminka, jak jsme přišli domů, vrhl se po čokoládě, všechno cukroví jsem mu za to jeho chování zabavila....opět tatras......moje nervy....za to jsem mu snědla půl čokolády :sweat_smile:
7. led 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
jé jani ty si teda užíváš :frowning2: co to má filda za blbé období??
tak fajn uvidíme co budou říkat další, ale zítřek platí ne? už se na vás moc těšíme, miška už dneska vydrží i chvilku beze mě a už se i usmívá :slight_smile:
7. led 2009 ve 14:51  • Odpověz
....se čtvrtek počítáme :slight_smile:
...tak to už se hodně zlepšilo :slight_smile:

No dneska Filda vstal asi levou...už ráno řev...po tom co předvedl jsem si říkala, že se s ním nebudu do večera bavit..přešlo mě to asi tak za 5min...měřila jsem jim obvod hlavy na ty přilby, jak viděl, že jsem si zapisovala míry, popadl propisku a metr, že mě taky změři, obmotal mi metr kolem hlavy a přes celé čelo mi propiskou udělal rýhu a hned letěl za malou že ji taky změří :-s
Pak za mnou pořád chodí a ukazuje mi ty své potvory (dinosaury) které dostal od dědy a pořád mi opakoval že ten dinosaur se jmenuje mejdicína (ještě trošku šišle)...no bylo mi to divné, protože zná tak kolem 100 dinosaurů jménem, vždy když nějakého dostane, zeptá se nás na jméno, to si zapamuje a on práve ví, že název dinos. bývá vždy na spodní str. hračky...no a pak mi to došlo...ptal se dědy na jméno a děda to přečetl na spodní straně, kde to bývá napsané bylo jen made in china :grinning: ....a já si už od Vánoc lámala hlavu, proč pořád říká mejdicina...i jsem ho opravovala na medicína, ale to se hrozně rozšiloval....už vím proč :sweat_smile: :grinning:
7. led 2009 v 16:56  • Odpověz
Teda tady je zase nakecáno...
Holky, my jsme byli na kožní, máme atopický ekzém, jsem z toho na dně...zítra jdeme na testy, budou jí brát krev, 2 zkumavky...
7. led 2009 v 17:21  • Odpověz
autor
jé honzi to je mi moooc líto:frowning2: co s tím vlastně?
7. led 2009 v 18:06  • Odpověz
Jani...vím, že to maličkou dokáže pěkně potrápit, ale myslím že jsou i horší nemoci...uvidíš jaké jí zjistí alergeny, tak se prostě jen budete vyhýbat určitým jídlům, ale zvládnout se to dá, neboj...
7. led 2009 v 18:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.