• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
teda nekky:slight_smile:
31. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
autor
jo to už jdeš dnes plavat? a v kolik?
tak já se mrknu ale bojím se to kupovat bez zkoušení
nevím kolik to stojí viděla jsem to na strankách je to první pomoc pro děti právě...snad od května určo tam půjdu.
31. bře 2009 v 10:10  • Odpověz
mur :slight_smile: ...já bych se kdyžtak mrkla,potřebuju plavky a od litexu už jsem měla a byly super :slight_smile: .ta noc fakt stála za to,matýnka prostě pořád bolí bříško :frowning2: ,my se těch prdíků snad nikdy nezbavíme :unamused: .jejda a na brusle bychom se mohli někdy domluvit,to bych šla ráda,teda s matýnkem,bo nemám hlídání :slight_smile: .
31. bře 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
mají tam pěkné věci ale bez zkoušení si asi netroufnu :frowning2:
31. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
Mi už byli dnes po 5 pokadění, zkoušela jsem projet Matesovi pusinu a má naběhlé dásně dole, takže zachvíli vyleze něco dalšího:slight_smile: ještě plavat nejdu, včera jsem se tam nedovolala,takže zkusím dnes. Odpoledne dojde teta a budeme Matese stříhat, pokud se nám to padaří.
Ined: jasně brusle dáme, já každopádně taky s kočárem, protože to je moje opora:slight_smile:
Mony já jsem si z tam aobjednávala už několikrát a vždy super, pěkně mi to padlo. A když tak to není problém vrátit, to jsem jednou vracela vršek plavek a v pohodě, nebyl problém.
já chci toto:
http://www.litex.cz/sportovni-obleceni-2008-2009/sportovni-obleceni-softtec-05.asp
http://www.litex.cz/sportovni-obleceni-2008-2009/sportovni-obleceni-02.asp
http://www.litex.cz/sportovni-obleceni-2008-2009/sportovni-obleceni-08.asp z těchto kalhot se rozhoduji, které
Mikča: http://www.litex.cz/sportovni-obleceni-2008-2009/termofleece-03.asp
a plavky mám vybrané 3, ale ty se ještě rozhodnu jestli jo nebo ne. Od litexu mám ještě dobré, co jsem si objednávala před 2rokama.
31. bře 2009 v 10:30  • Odpověz
autor
tak na ty kalhoty jsem se taky dívala :slight_smile:
ty černobílé se mi moooc líbí :slight_smile:
já se divila že už jdete plavat :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:36  • Odpověz
mě taky ty černobílé, ale bojím se, aby ten bílý pruh nerozšiřoval, ale asi půjdu do nich, mikču dám tu černožlutou.
31. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
no toho se taky bojím s mojí prdelí :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
autor
tak jsem nás právě objednala do macochy do punkevních jeskyní na projíždku a prohlídku na 2.5. :slight_smile: už se těším :slight_smile:
31. bře 2009 v 10:40  • Odpověz
však nemáš velkou. No já se rozhodla a jdu do nich. Takže kdyby jsi něco chtěla tak dej vědět. Ke konci týdne to objednám, psala jsem ještě ségře a kámošce jestli něco nechtějí.
jinak v pondělí mezi 10-12h mám dojít do nekky na JS na zápis na plavání. Vezmou nás tam, říkala že tam dělají záípis dětí od roku, takže super:slight_smile: Ty víš kde to je?
31. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
autor
ty jo tak to tam zavolám a domluvím se taky, vím, je to u zastávky česká kdyžtak můžu s tebou
31. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
autor
a kdy začnete plavat?
31. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
teda to budete mít pěkný výlet:slight_smile: Já včera řešila dovču na léto. Ségra mi včera psala, že bude chtít o prázdninách Matese aspoň na týden, spíš tak na 14dní,že si ho chce vzít na prázdniny, aby si ho užila:slight_smile: tak jsem ji psala o možnosti odjet, ale že to se bojím tak dlouho ho nechat beze mě. Takže další možnost je, že ho bude hlídat a já si budu užívat v ČR, abych ho měla když tak po ruce kdyby něco.
31. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
to nevím kdy se začne plavat, říkala že teď je v pondělí zápis a že tam se domluvíme. No jsem ráda, že nás vezmou. Ještě mám 2lekce v UH a pak bych to nekky na těch JS. Akorát teda budu muset koupit plav.čepici a brýle
31. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
mur tak jsem tam volala a jdeme taky na zápis tak můžeme spolu? :slight_smile:
31. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
holky, až budu mít čas vyfotím nehty, dnes je obdivovala i sestra v ordinaci, že si nechá stejné uděloat..jdu pracovat :confounded:
31. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
Mony super:slight_smile: v yamaze se domluvíme v kolik tam zajdeme :grinning:
já jsem malého nakrmila a teď ho dám chrnět, abych se taky mohla najest.

honzi tak pak dodej foto, jsem zvědavá.
31. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
nehty hozeny
31. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
honzi: vypadají moc pěkně.
Adel: jsi šikula!!!
31. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Adelí je fakt šikulka...navíc jsme super pokecaly...už mi psala nějaká holka z Plzně,m že se jí moc moc líbí, že se nechá stejé udělat. :wink:
31. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahojky holky!!!!!! :wink: už jsem tady nefungoval počítač :angry: :angry: byla jsem naštvaná že se na koníka nemůžu dostat :grinning: ale ted budu s vámi jú! :slight_smile: malý říká dada dada :wink: tak fakt nevím co vyslovuje? :confounded: já Dádu Patrasovou :sweat_smile: nemusím :unamused: to už mám raděj Majdu víte o čem mluvím o te kouzelné školce :wink: :grinning:
31. bře 2009 ve 13:46  • Odpověz
tak kde jste vy stracené kecaleny????????? :unamused: :grinning: ted se bavím na batole září :wink: a nakecají za den třeba i 9 stran i víc :grinning: ale chápu že ted asi nemáte čas :wink: že? ale nemyslete si že se na vás zlobím :sweat_smile: můžem třeba kecat někdy jindy
31. bře 2009 v 15:42  • Odpověz
kdykoliv :wink: :grinning: :slight_smile:
31. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
ajojky, přihodím fotky... :wink:
31. bře 2009 v 16:19  • Odpověz
Ahojte holky, Bety jela s tátou a babičkou ven, takže snad konečně stihnu něco napsat... Protože obvykle když už se sem dostanu, tak se Alžbětka vzbudí a je zase po koníkovi :slight_smile:
Dneska jsme byly po třech týdnech pauzy na plavání a dobré. Celou dobu byla v pohodě, vysmátá jak lečo. Hurá. Už jsem se bála, že budeme muset přestat chodit.
Honzi, hezké fotečky - Bety taky ráda vaří - přihodím fotku. A nehtíky také - já chci taky, ale mám já čas?
Deli, já mám ten samý problém - když mám čas na koníka, tak tu nikdo není :frowning2:
31. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
ahojky ebony, už jsem Tě tady dlouho neviděla...těším se na fotečku.
31. bře 2009 v 17:02  • Odpověz
a ebony, dej tam i svoji fotku, ju?
31. bře 2009 v 17:03  • Odpověz
No, to ale musím najít nějakou reprezentativní...
31. bře 2009 v 17:05  • Odpověz
ty jsi trdlo a to je Tvůj manža na té fotce bob a bobek?
31. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
Jj, přesně tak. Hodila jsem tam tři kousky.
31. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.