• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ahojte
no my máme zítra nějaké jednání u soudu - naši se soudí o byt v praze...a já tam měla trvalé bydliště. tak jede až čt-pá.
já na squash zkusím brzo, ale dnes je to s mojím šéfem a oni to mají 20-21 a já musím kojit v té době takže neee.
jo a ta legitka - fakt jsem se dívala na net do podmínek a platí tam studenstká sleva, ale ne mateřská!
tak jako je dobré si to za 15kč pořídit a trajflama pak jezdíš za 6kč to je za 3 jízdy zpátky :slight_smile:)
marky ahoj zbloudilče :slight_smile:
31. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
Murin, vede se dobře, jen bych občas potřebovala, aby měl den aspoň 48 hodin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...nějak mi ten den uteče, ani člověk neví jak...Nikča už taky nevydží v klidu, moc toho nenaspí, takže "koňa" musím omezovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak holky ode mne pozdravuj a doufám, že na srazík dorazí, už se nám to blíží....snad se vyvede tak jako nám ten v sobotu :grinning:
31. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
marky ahojky :slight_smile: ...děkujeme,jo jo,matýnek začíná být pěkné šídlo,ale je to zlatíčko :grinning: .
mur :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile: .já jsem se dívala předevčírem na matýska a super fotečky,taky měl žloutenku že?je tam na jedné fotečce jako citrónek,i my byli :sweat_smile: .ale je si pořád podobný,ikdyž byl úplně malinkatý,to matýnek se strašně změnil :slight_smile: .
peti ahojky :slight_smile: ...i my posíláme jednoho nemocinkaného hudlana uslintaného,ale samozřejmě bez bacilů,jsme už na terezku zvědaví :grinning: .
31. bře 2009 ve 21:02  • Odpověz
ined: jj Mates měl žloutenku a silnou, byl 4x na ozařování. Holt jsem ho nedávala vůbec k oknu v porodnici, protože tam šíleně táhlo, to dělalo zle i mě, nechtěla jsem aby byl marod. Ale naštěstí pak dobré.

Marky: já co jsem teď u našich tak mám opravdu pohodu, neboť mi hodně pomáhají a chodí sem 2x týdně ségra, takže nádhera. O tomto se mi ani nesnilo, že budu mít někdy i veget:slight_smile: Být sama, tak nevím jak bych vše stíhala, protože Mates je opravdu meserschmit(nevím jak se píše stíhačka:slight_smile: ) Holky pozdravovat budu. No nevím jestli dorazí, neboť Alča má druhé mimi-narozené teď v lednu. Dana v únoru. Mirka má starší, ale ta moc nikam nechodí. No podle toho kde to bude tak půjdou. Ale já jdu 100% kamkoliv:slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:07  • Odpověz
holky, přeji všem dobrou noc, jdu si lehnout. čauky :sweat_smile:
31. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
tak já si jdu prohlídnout fotky, jsem dovečeřela smažák s bramborem a v ložnici je ticho tak snad padla :slight_smile:
mur dobrou
31. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
tak jééééé vy jste mě ted dorazily :grinning: s tim psaní musela jsem dočítat :unamused: ale ted tu budu, ahojky Peti :slight_smile: podlouhé době tě tu vidím :slight_smile: tak tě ještě jednou ahojky :grinning: janisto:at se brzo uzdravíte :slight_smile: já nemoci nemám taky moc ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale naštěstí my jsme nic nechytili ale aspon posíláme uzdravovací pusinky :grinning: Ined: z tebe je hotová cestovatelka,dívala jsem se ti na fotky jsou moc pěkné Matynek je šikovný :slight_smile: Zlobi: nám malý taky už usnul :wink: tak jsem zvědavá kdy se probudí snad až ráno :wink: ale to nehrozí bolí ho zuby :angry:
31. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
holky dobrou noc a krásné sníky :slight_smile: ,zítra dočtu,odpovím vysvětlím atd. :grinning: ,jsem k.o.
páááá a hudlana všem dítkám :grinning: .
31. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak my měly první kojeníčko a už jsme nevytuhly...zbystřila, že je doma tatínek (ráno odjel když jsme ještě spaly), tak se hned probrala a bylo a je zatím po spánku. Jsem zvědavá, kdy to znovu zalomí.
Prozatím se loučím....Dobrou noc přeji :slight_smile:
31. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
tak dobrou noc vám všem :slight_smile:
31. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahojky..
ined..ja nebudu namyslena :grinning: :grinning: :grinning:
honzi..jsem rada ze se vse libi
mur..no jeste bych chtela stolik a zidlicku a jeste budu zitra obj.tu drevenou dekoraci co je v uh.v herne.ty rybky :grinning:
31. bře 2009 ve 22:25  • Odpověz
tak nikdo valim spat paaaaaaaaaaaaaaaaaa :pensive: :pensive: :pensive:
31. bře 2009 ve 22:47  • Odpověz
ahijky, my noc dobrá, jen máme doma tatínka, je nemocný :sweat_smile:
1. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
dobré ránko holky, my noc dobrá, Mates spal jak dřevoa dokonce chrápal, i jsem na něj mlaskala. Ale teda se mnou to bylo o moc horší, spíš hrozné:frowning2: od 0.40h jsem nespala, pořád se převalovala. Pak mi o půl 2 došla sms a to už jsem nebyla schopná spát vůbec. Kolem 5h jsemzačala konečně usínat, ale Mates se vzbudil na jídlo, tak jsem se opět probrala. On po něm vytuhl a spal do 7h, ale já opět nic. Teď sedím, piju kafe, abych byla schopná dnes vůbec něco udělat. Posledních pár dní nemůžu spát:frowning2: Doufám, že vy jste na tom líp. Dneska si jdu měnit trv.bydliště, to zase bude na úřadě děs:frowning2:

Marky kdy Nikča pak vytuhla?

Mony ty mi děláš chutě s tím smažákem. Já ho miluji, ale už dlouho jsem ho neměla, takže to budu muset napravit.

Adeli: taky jsem chtěla výzdobu jak je v UH, ale teď ji nemám kam dát, nechala jsem si zvětšit několik fotek Matesa takže ho budu mít po celém pokojíku:slight_smile: Snad až budu někdy zařizovat nový pokojík, tak taky tu výzdobu pořídím.

holky přeji krásný den.
1. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Muri, manžel se jmenuje Lukáš Filípek. A jestli myslíš tu černobílou, tak ta je z ateliéru :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
ebony: a nechodil na školu na Štěrkáč? protože ho fakt znám i to jméno a jestli je to on, tak zná i on mě. Ale to nevím jestli si mě pamatuje.
1. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Jj, chodil tam na učňák. Jak se jmenuješ? Zeptám se.
1. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
napsala jsem ti do IP
1. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
murin jedeš dnes do UH?
1. dub 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojky..tak u nas zazrak..petan se probudil v sedum a vydul mleko na budik az v devet :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
po O jedeme uz konecne domu dojede konecne petr :grinning:
1. dub 2009 v 09:27  • Odpověz
Adelí, nehtíky drží...tak to se na manžu těšíš...no můj je doma,tak nic moc nestihnu.Odpoledne jdeme do herničky, tak se těším :wink:
1. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
honzi nejedu nakonec. Půjdu si tady V Otr.vyřídit občanku. Do UH pojedu příští týden, už musím konečně na tu tříkolku když je venku už teplo. Dneska má doj¨ít teta ostříhat Matese a popřát mamce k narozkám.

Adeli: a jak dloho bude Petr doma, určo zase jen chvíli co:frowning2: Teda to je Petřík šikula, tak dlouho spinkat a co v noci, chrněl?
1. dub 2009 v 09:30  • Odpověz
no já nechám malou asi taky ostíhat jde jí to už o očí :unamused: my jdeme dnes s Pavlou a Beátkou...
1. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
tak Mates to v očích nemá vůbec, mu to vepředu neroste, kouty má jak nevím co, afina krátká :frowning2: ale v zadu to má dlouhé a vlnité a přes uši mu to leze. Chci ho ostříhat na stejnou délku, hlavně kvůli tomu,aby mu to zhoustlo ještě víc a dokud ještě není takové teplo, že bude nosit čepice, tak nepůjde vidět, že třeba vypadá jak blbeček :grinning: :grinning: :grinning: akorát teda nevím jak vydrží sedět neboť mám problém mu ostříhat jen nehty, vidí nůžky a už zdrhá :angry:
Tak holky pozdravuj. Příští týden se určitě k vám přidám!
1. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
Pozdravím, to víš, že jo...my chceme taky aby to malé zhoustlo, i když patří mezi MEGA vlastatice. a léto jí chci nechat delší, ale bez afinky, kamarádka byla s malou u očaře, měla nějaký zánět v očičku a ten uí řekl ostříhat, že prý malé děti začnou velice rychle švidrat...takže se stavím u mé kadeřnice dnes :slight_smile:
1. dub 2009 v 09:48  • Odpověz
honzi..to jsem rada ze drzi :grinning:
mur..no on ma nahlasenou dovcu uz od minuleho ctvrtku :grinning: pac jedem do prahy na vylet a budem delat ten pokojik..jinak by sel jeste nalozit a v pondeli by jel :frowning2:
1. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
tak jsem po O jdeme balit veci :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
tam mam nabaleno a valim domu ve 4 dojede petr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
si tu dneska sama kecam :grinning:
1. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
tak ja uz jsem doma..auto vystehovane a petan spinka v aute..
doma kosa pac se me vypl kotel tak tady mam 13 stupnu ale uz topim :grinning: :grinning:
1. dub 2009 v 15:09  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
1. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.