• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak petr uz je doma a petrik jak ho videl zacal rvat :frowning2: :frowning2: ale uz dobre..delaji si bublinky :dizzy_face:
1. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
:grinning: ahojky holky!!!!!!!! dnes jsem neměla čas :frowning2: tak na koníka jsem kukla rano :wink: ale nic jsem nenapsala :cry: ale zítra se tu budu znažit být co nejdéle :wink: jasné holky malý mi ted spí tak je chvilu klidu :slight_smile: dneska je apríl Míša mě nechala nachytat že dostala za pět a byla smutná :grinning: tak že byla sranda!!!!!!!! Ve škole ji dětska říkali že má ve vlasech nálepky a Míša se nechala nachytat :sweat_smile: !!!!! malý je vzbuzený :angry: apríl :grinning: Ahojky ined:procházka dobré přiště se těším zas :wink: !!!! jo a mám stránku www.dr.oetker.cz :grinning: jestli někoho z vás zajímají recepty jsou zde :wink:
1. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
tak ta stránka nejde zobrazit :frowning2: škoda zkusím něco jiného tyhle recepty :wink: :astonished: www.receptypromaminky.cz a nebo www.recepty pro sikovne maminky.cz tak uvidím :sweat_smile: :confused: :unamused: tak uvidím ahojky Adeli!!!!!! malý řval když byl malý :wink: ale ted otevře dveře a jde na chodbu a až uvidí že někdo jde hned chce nosit a dělat blbovinky pokud toho člověka :wink: nezná začne řvat jak tygr!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
matýnek ještě spinká,tak jsem dodala jsem pár nových foteček :grinning: .čekám ale každou chvilinku že se vzbudí a půjdeme se koupat :slight_smile: ,takže snad večer pááááá :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...a co že taková bouřlivá reakce :sweat_smile: ,dvéře letí táta vchází do dveří :grinning: ?teď jsem se dívala,kolik je petříkovi a on je narozený na silvestra :confused: :sweat_smile:,to jsi tak řádila až se narodil :grinning:?

deli :slight_smile: ...já jsem jen dnes trošku aprílově poškádlila zlobidlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .na prochajdu se brzy domluvíme :wink: .(to není apríl,aby sis nemyslela :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
1. dub 2009 v 18:01  • Odpověz
Pěkný večer :slight_smile:
holky, tak my včera vytuhly až kolem půlnoci všichni společně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Před chvílí jsme se vrátily z venku, je to bezvadné jak už pěkné počasí a dá být venku...Nikča se normálně ani domů nechce vracet :grinning: ....odpoledne jsme byly na nákup v Tescu, zase tam mají ty balíčky těch body za 150,-Kč :wink: i větší velikosti a jako vždy úžasné věcičky :slight_smile:
Adel, že by Peťa zapomněl, že má i tatínka :grinning: ...no hlavně, že už je s váma, tak si ho pořádně užijte :dizzy_face:
Ined, tak hlavně, že se vám ta nemoc už lepší :slight_smile: ....s pěkným počasím bude hned mimískům lépe :wink:
1. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Ined, pěkné fotečky :grinning: ...ty děti teda umí překvapit, co? :confused: :grinning:
1. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
:wink: mám nové fotky :wink: od 10 měsíců + další fotky + nějaké ještě dám jú :grinning: :slight_smile:
1. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
ahojte holky, my už chrníme héééč :grinning: :grinning: :grinning: Dneska jsem dala malého po obědě chrnět, ale za 30min vzhůru a už nechěl zabrat, tak jsem ho dala do kočáru a mašírovala si to po Otr. Ale nic nám nepřálo, první 40min otevřené oči, začal usínat a jeli zrovna kontejneři, takže vzbuzený, pak začal opět usínat, prozměnu jela jakási tatra, opět hore, pak jsme potkali štěkající psy a hotovo. Jsem se nervla a šla dom pro brusle a šla bruslit s kočárem .Teda to byla paráda, nezapomněla jsem to, i jsem se zpotila. Takže denně se půjdu na bruslích projet, jsem si krásně protáhla tělo. Až došla babička z práce, tak jsme jeli na úřad vyřizovat mou novou občanku. Změnila jsem si bydliště, nechala zapsat Matese, udělala si novou občanku i řidičák. V pátek ještě musím vyřídit odpady a hotovo. No vlastně ještě pas-tam chci nechat malého taky zapsat, ale to počkám až budu mít tu občanku. Malý dělal scény na úřadě, tak s ním babička nakonec musela jít ven, ale já ho slyšela až dovnitř.
Stříhání se nekonalo, nebylo kdy. Tak další týden zajdeme k tetě. Zrovna popisovala jak stříhala 3letého klučinu a že to byl masakr, že nechtěl vůbec sedět. No tak to vidím na stejno:slight_smile:

ined: pěkné fotečky, Matýnek má nádherně velká kukadla a teda to překvápko opravdu nemá chybu:slight_smile: no jo chtěl ti dát dáreček :grinning:

Deli: to je děs, že si Lukinek otevře dveře, u nás zatím ještě kousíček chybí.

Adeli: udělejte si pěkný večer s Petrem.

Marky díky za typ na to tesco, zajedu se tam zítra mrknout po návštěvách.
1. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
My už taky chrupkáme, dneska od půl osmé :wink:
Murin, tak jsi toho zvládla zase hodně, co? :grinning: ...aspoň to máš povyřizované a je další čára za minulostí :wink:
Kam chodíš bruslit v Otrokách, je to jen rovinka, nebo i kopce? Že by jsme někdy mohly s váma.
Jsem čekala co napíšeš na to stříhání a nic...myslím, že Mates by stejně nevydržel :grinning:, snad to vyjde příště.
Deli, pěkné fotečky :slight_smile:...máš bezvadnou rodinku a Lukášek už je velký kluk :slight_smile:
Taky zkusím něco přihodit, ale asi budu muset založit další album :sweat_smile: :rolling_eyes:
1. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
teda vás dočíst...! :slight_smile:
jsem tu celý den měla kámošku. teď miška zdlábla plný talíř kaše z vloček s jogurtem - dneska si stoupá k židličce že má hlad co dvě hodiny tak nevím co to je. a spala jednou jen 1,5hod...
ráno jsme ještě byli svědčit u soudu tak se tam řehtala na chodbě, a k večeru jsme šli vyprovodit kámošku a takový hysterák v kočárkuk si stoupala a řev no hrůza..
jdu rychle poklidit a snad ještě budu, tatínek má fotbal..
mur zítra jdete do yamahy?
1. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
marky, jj další čára, teď už bude jen ta nejdůležitější a pá pá:slight_smile: ale v pohodě, oplývám štěstím :grinning: :grinning: :grinning:
Bruslila jsem jen mezi ulicema, takžejen rovinka, nechtěla jsem se napoprvní poštět někam dál. Klidně můžeme. Myslím, že i deli říkala že jezdí nebo Ined, možná obě. Klidně můžeme i na ovál:slight_smile:
fotečky přihoď. No já taky budu muset zase nějaké povymazávat.
1. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
marky:jo dík za poděkování potom tam hodím jak má 18 měsíců máme fotky ale ne uložené v počítači tak příště :wink: jú taky mě to laká jít bruslit :grinning:
1. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky..tak tatka cuci na fotbalek a ja jdu postavit polivku pac zitra je rozlitano..
chci koupit malemu boty s zirafou kde to maji??kazda obuv?sice jeste nechodi ale bez motorky ani ranu tak ji chci vzit aj ven a nemame zadne boty...a jake koupit nejake pevne kotnickove?? :confused: :confused:

ined..ja jsem mela jit na silves.na vyvolani a 30.me praskla voda ale to uz jsem 10dni prenasela..jinak rodit na silvestra uz nikdy..hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: a reakce asi takova ze ho 6 tydnu nevidel :frowning2:

jdu juknou na foto :grinning:
1. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
dívala jsem se na počasí a má být náderně, tak bychom se mohly na někdy domluvit. Akorát zítra i pátek už mám plný, ale pak nemám nic:slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jj Muri :wink: ...všimla jsem si, že se kolem tebe nějak moc motají kluci :grinning: :sunglasses: ...A to je fajn a jsem moc ráda, tak hlavně hoooodně štěstí :dizzy_face:
Klidně můžeme něco spáchat na bruslích, počasí už se konečně umoudřilo a snad už i zústane :wink:
Zlobi, teda ta Miška je pěkné číslo !!! :grinning:
1. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Muri, mám tě taky pozdravovat od muže :slight_smile:
Dneska odpoledne se to fakt hezky vybralo a to teplo. To už by tak mohlo být nafurt. :grinning:
1. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
Adel, určitě budou ty kotníčkové nejlepší, asi by měli mít žirafu snad v každé dobré obuvi, možná pro ty první krůčky budou lepší takové co má Murin pro Matýska....takové ty "první botičky"
Muri, tak příští týden, já jsem výkend většinou pryč...a už nám zase nastane práce na baráku :confounded:
1. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ježiši !!!! víkend :grinning: ...jsem češtin-debill :sunglasses:
1. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
marky díky. Štěstí už snad konečně mám:slight_smile:
ebony: někdy můžeme dát scuka. Ined i Deli bydlí kousek taky.
Adeli: Petr se čídá na fotbal, když dojel po tak dlouhé době? kde je nějaká romantika? jinak já mám s žirafou, ale kupovala jsem je v Otr. na Středu. V Uh nevím kde ta prodejna je. Koupila jsem celokožené kotníčkové.
1. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
adeli měla jsem na myslí čučí i dívá dohromady:slight_smile: no tele jsem:slight_smile:
1. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
mur jen v rychlosti nestíhám ted psát - jdeš zítra do yamahy?
1. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
adeli:nejlepší jsou kotníčkové měli jsme je taky :slight_smile: a byli jsme spokojení musíme koupit něco na jaro má jenom ty kotníčkové a zimní ted musí byt na řadě jarní :wink: :grinning:
1. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak i u nás se už asi 15 minutek spinká :sweat_smile: .

marky :slight_smile: ...děkujeme :grinning: ,jj,matýnek mě překvapuje stále něčím novým,filuta :sweat_smile: .na brusle bych se přidala ráda :slight_smile: ,jen nevím co na to bude říkat matýnek,on je takový protikočárkový :frowning2:.ale vykoušet se to musí :wink:.dnes jsem špizovala zprávy o počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vypadá to velice nadějně,snad opravdu tady máme jaro :grinning: ,ačkoliv jsem dnes marně celý den čekala sluníčko a ono si vyleze až kdesi v šest večer,když se jdeme koupat :confounded:.

mur :slight_smile: ...téda,ty toho stihneš,to já bych měla na tři dny :grinning: .a děkujeme za lichotku :sweat_smile: ,ano,já to tak beru a velice si toho vážím,že mi matýnek toužil dát na apríla krásný dáreček :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,on sám je můj největší poklad :grinning: .na brusle se každopádně domluvíme :wink: ,jen už jak jsem psala marky,nevím,co na to bude říkat matýnek :unamused: .ovšem pokud by to bylo v době,kdy spává,tak snad by to bylo v pohodě a bez křiku,bohužel se mu nelíbí v kočárku ani v polosedu :frowning2: .snad až nebude tak nabalený a ve fusaku,tak snad potom se mu tam bude líbit :slight_smile: ,jinak už nevím :frowning2: .

deli :slight_smile: ...moc krásné fotečky :slight_smile: ,já jsem si nejdřív říkala,že jste si s manžou nějak podobní :confused: a on to byl bratr :grinning: ,jsem si nepřečetla komentář :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

adeli :slight_smile: ...jejda,tak to je mi moc líto :frowning2: ,já jsem to nemyslela zle,však určitě víš :wink: .
1. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
mony jedu. Stavíme se pro vás.
1. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojky ined tak ted jsem se nachlámala :wink: jak jsem si to četla :grinning:
1. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
holky budu končit. Jdu rychle udělat tiramisu-mamce k narozkám a pak chrnět. Teď mi to poslední dobou nejde tak se zkusím nadespat, aby se pak mohla jen vrtět do rána:frowning2:
Přeji všem dobrou noc a pěkné sny. Doufám, že dítka budou klidné. pa pa
1. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
ined..no sak pohoda ja se nezlobim :grinning:
tak snad neco pekneho vyberu ua botky :grinning:
toz diva..ale neva ja jsem tady a on me to vynahradi.. :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dobrou Murin :slight_smile:,
tak jsem přidala pár foteček a založila Nikolce třetí album :slight_smile:
ale teda teď tu dělali nějakou "čistku" či co, pořád mi ten MK padal :angry: :rolling_eyes:
1. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
ty jo nikča už je velká holka...:slight_smile:
na jednu stranu se těším na druhou stranu si říkám že to tak uteče a člověk pak bude vzpomínat jaké to bylo s těmi miminky...
hele nemáte zkušenost s růstovým spurtem kolem roku? mám pocit, že by miška snědla teď mámu, tátu...cokoliv...
1. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jj, Nikča nám roste jako z vody, je to fakt rychlost :confused: :grinning:
Zlobi, tak to bohužel nemám zkušenost, ten náš jedlík toho moc nepojí doteď ...ale je fakt, že někdy se stane, že se střídá takové období, že jí víc, někdy zase skoro vůbec, ale asi nebudeme ten správný příklad :sweat_smile:
1. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.