• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky, nádherné fotečky marky....my sše dnes měly fajn, ale tatínek je nasmrt nemocný, hrůza...a jedna š´patná zpráva, dnes mi updl nehet, zavadila jsem hnusně o kočárek...bééé :frowning2:
1. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jejda Honzi, no totó s nehtíkem :fearful: ...ale s¨ještě jich máš přece 9 :grinning: , Adélka to určo brzy opraví.
právě z tohoto mám tak trochu obavu, jestli by mi ty nechtíky nepřekážely :unamused:, já teď nesnesu ani žádné prstýnky a tak, vadí mi to při přebalování, oblíkání....no prostě asi bych se s těma nehtama necítila, možná až budeme trochu větší :slight_smile:
A opatruj tvého "maroda" :wink:ať je brzy fit!
1. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
honzi..neboj jak dojedu z prahy tak opravim :grinning:
1. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
No marky, já jsem na nehty byla zvyklá několik let, neměla jsem je jen rok, ale jak jsem vytahovala nákup, tak jsem zavadila o koš dole, jak jsem ho sklápěla dolů, jistě víš jak a on se mi vrátil...
'vy jste krásní a vlasatí, my jich máme taky požehnaně...a už chodíte jistě hezky, vid? my už chodíme za jednu ruku, sranda :wink:
1. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ty jsi zlatíčko...musíme se pak domluvit na tu Modrou...a nemáš ICQ? Pošli mi ho do IP,ju?
1. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jj chodíme :slight_smile: , taky jsme začínaly za jednu ruky :wink:
Já jsem na nehty byla taky zvyklá, teda umělé nee, ale nosila jsem své dlouhé, ale teď si to nějak s něma neumím představit, ale možná bych si zvykla :wink: ...asi tuším, jak jsi zavadila.
1. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
A jak se jinak vede? A co Niki? Jste zdravé holky?
1. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Zdraví jsme... ťuk, ťuk, tak se i vede dobře :sweat_smile: :sunglasses:
1. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
A co vy Honzi? .... malá pořád hodná?
Teda ten fotbal dnes děs :angry:
Adel, asi i u vás se nadává, že :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
Malá je zlatíčko, jen se umí krásně vztekat někdy...v noci v pohodě a přes den si umí vyhrát i sama... :wink: přihodila jsem tam dnes fotečky, nevím, zda jsi kukala...
1. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
Jj kukala :wink: ...šikulka, my si taky občas vyhrajeme sami, ale to musí mít chuť a náladu...a taky se pěkně rozčilujeme, teď už vždycky i brble, zvedne ukazováček a dělá na nás no,no,no :grinning: ...no sranda.
Je to fajn, když je takhle hodná, aspoň máš klídek na tu svou práci :slight_smile:
1. dub 2009 ve 22:26  • Odpověz
No nic, fotbálek zkončil.......valím na kutě :wink:
Dobrou noc, holky! :slight_smile:
1. dub 2009 ve 22:33  • Odpověz
jsem za to moc ráda, já taky povalíme nakutě...jsem unavená a zítra mě čeká fůra práce... :confounded:
1. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100862.html

http://www.uzlaticka.mimishop.cz/detail.php?zbozi=823329

Holky, kukala jsem po golfkách a ty první PP jsou nádherné, ale už dost korunek stojí, ty druhé jsou krásné a za dobrý peníz, ale jak tak slyším, všichni kupuji chicco a jsou spokoejní, tak uvažuji nad nimi taky, jsou hodně lehké a to je dobré...no uvidíme.. :slight_smile:

rozdívala jsem se na Maríkíze na Básníky, tak jsem se sekla, ale za půlhodinky to končí...
1. dub 2009 ve 23:51  • Odpověz
ahojte holky, vidím, že jste to s těma chlapama včera neměly jednoduché :grinning: já taky ne, ale jiného rázu:slight_smile:
Jinak noc super, Mates poslední dobou spí jak dřevo, že ho nic nevzbudí, až ráno hlad. Já nemohla zabrat, pak jsem od 1-3h nepsala a pak až do rána:slight_smile: Jsem vyspinkaná do růžova.
Venku to vypadá na pěkný den, tak se moc těším :grinning: Po yamaze jdeme s holkama kočárkovat a já pak navečer ještě nakupovat se ségrou do Tesca-musíme vybrat mamce něco k dnešním narozkám. Slavit je budeme zítra.

Všechny máte moc pěkné fotečky, hned jsem kukala. Holky co nějaký ten srazík, když jsou dítka zdravé? teda kromě janisty:frowning2:

Mony: tak to my jsme jedlíci velcí, ale už od mala:slight_smile: ale teda pěkně si začíná s jídlem vymýšlet, jí jen to to chce. Poslední dobou je fakt vybíravý a než do něj dostanu oběd to je krize.
2. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc dobra a budik o pul sedme
honzi.IP :dizzy_face:
me se libi ten cerny :dizzy_face:
no ja peru a odpolko budu chystat pomalu veci do prahy..dneska je krasne hodim to schnout ven..
vik ma bejt pekne tak nevim co vzit za bundu malemu..uz nosite jarni?,nebo vestu??
2. dub 2009 v 08:30  • Odpověz
autor
ahojte,
my spaly do 8 :slight_smile:) ta změna času k něčemu je - chodí standartně mezí 21-22 jako předtím ale spí až do 8, paráda, snad jí to vydrží.
snad už bude krásně, zase se tu časí na hezký den :slight_smile:
právě ted taky envím jak jí oblíkat...
jinak honzi chicco fajn, ale jsou dost těžké, to rozhodně nejsou lehké golfky. ty jsou dělané jako robusní hole tímpádem docela těžké. jestli je nechceš do terénu jukni na lehčí - např. jané energy mají 6kg :slight_smile: a pod.
2. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
zobi, kamarádka má 5kg chicco golfky, ještě jsem je těžkala...
mně se líbí ten černý, co jsem tam dala...uvidíme s Jirkou :slight_smile: dnes je nádherně, ráno jsem byla na kole, tolik mi to chybělo, at už mám tu sedačku pro malou...
2. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
tak ja jsem navarila,petan spinka,povesila jsem pradlo,vydrhla ve vane gofky..pockam az okapaji a dam je susit ven je tak krasne..uklidim kuchyn udelam si hlavu a pojedem nakupovat az petr dojede z prace..nemam doma nic

taky si chci koupit tu sedacku ale jeste musim koupit nove kolo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
tak to bychom mohly jezdit spolu, ne?
2. dub 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahojky holky,
zdarvím všechny dětičky. Dívala jsem se do albíčka, pěkně porostly. Na srazíku je nepoznám.
Adeli: jsi moooc šikovná, krásné nehtíky!!!

Honzi: tak to musela být bolest, také se mně podařilo jednou ho zlomit:frowning2:

Já jsem nosila také delší nehtíky, byly moje, jen s gelem. K porodu jsem si je pokrátila, teď už narostly. Asi si je půjdu zas upravit a nalakovat. Jsem grmel, a ta francie je tak krásná:slight_smile:

Vidím, že stále vybíráte golfky, mně se zatím nejvíce líbí peg perego, ale jsou trochu dražší. Uvidíme, zda budeme jednou kupovat. Já mám sporťák skladný a lehoučký. Čas ukáže

sedačka za kolo: tak to se moc těším, jak budeme jezdit s Terkou, doufám, že jí někde nepotratíme:slight_smile: Líbí se mně i ten vozík za kočár. V létě si ho na dovolené půjčíme. Letos hodně brusle, a až bude sedět tak kolo:slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:21  • Odpověz
Holky, zítra má Terka 4měsíce. Toto letí, jsem strašně ráda, že jí mám. Nevyměnila bych jí, je to zlatíčko. Už si ten den užíváme. Hodně si povídáme, ona víská, hrajeme, cvičíme........ale už i uvařit a uklidit zvládám:slight_smile: Chodíme na plavání, už neprotestuje:slight_smile:
2. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc opět škoda mluvit,už se začínám smiřovat s tím,že se vyspím až v hrobě :cry: :sweat_smile: .zdravotně je to lepší,tak aspoň něco.akorát teda noční mléčko matýnek vyblinkal :frowning2: .dopolko jsme byli na prochajdě s deli,no bylo nádherně :grinning: .už jsem vytáhla z kočárku fusak,ale opravdu to oblékání matýnka je hlavolam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,snad půl hodiny jsem vymýšlela co mu obléknout,aby mu nebylo ani horko ani zima,no snad se povedlo :wink: .potkala jsem známého,mají 6-týdenního chlapečka tomáška,jejda,to je bobeček :sweat_smile: ,matýnek je proti němu už kus klučiny :grinning: ,strašně to letí :sweat_smile: .objednala jsem se na úterý k holičce na barvení a kůru,s tím stříháním ale stále nejsem rozhodnutá.přemýšlela jsem nad afinou,ale nejsem si moc jistá,jestli by mi spíš nevadila,nejsem zvyklá :unamused: .potřebovala bych nějakého odborného poradce :grinning: .
u pečovatelského domu byli opět shluklí policajti a normálně tam našel kdosi nějakou výbušninu asi ještě z války,leželo to tam opodál položené,no mazec :confused: .
matýnek teď spinká po obídku,ale to bude jen tak půlhodinka,já ještě dovařuju obídek a za chvilku nám přijde tatínek z práce,konečně po třech dnech :slight_smile: ,tak pak hned začnu polklízet a tak.možná ještě jednou půjdeme ven,je tam opravdu krásně,tak mě to táhne :slight_smile: .
na nové fotečky hnedka kuknu

:grinning: .

mur :slight_smile: ...ty kalhoty už od deli mám,akorát nevím kdy a kde ti je předat :sweat_smile: .
2. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
jo a ještě nám jeden trotl řekl,že jsme s deli KRÁVY,neboť jsme na širokém chodníku jeli vedle sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to máme zážitků z jedné procházky :grinning: :grinning: :grinning: .ko.....jeden :angry: :sunglasses: .

peti :slight_smile: ...moc gratulujeme k čtyřměsíčninkám :grinning: ,to už je pak super s mimčem,už se dá dělat spousty věcí a je s nima sranda :slight_smile: .taky si to teď s matýnkem hodně užívám :slight_smile: ,přijde mi,že je to čím dál lepší,ale každé období mimíska je něčím nádherné :sweat_smile: :wink: .
2. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
ahojte

tak yamaha super a pak ještě miška s matýskem řádili u nás - teda spíš mates řádil a pištěl a miška se lekala a chodila se chovat s pláčem k mamince :slight_smile:

peti ahoj, už je to paráda, za chvilku budeme řádit všichni v herně a venku!! :slight_smile:

honzi aha to myslíš jiný chicco já myslela že myslíš ten náš multiway ten je těžký.

ined a vy jako nejezdíte za sebou? vy jezdíte vedle sebe a povídáte si? nejste divné? :-P

jo a jinak nám vylezly konečně ty jedničky nahoře a máme 6 zubů! :slight_smile: a máváme krásně papa, mur je svědek :wink:
2. dub 2009 ve 13:47  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!!! :wink: tak mi se chystáme ven na motorku :slight_smile: aby se malý unavil :grinning: a pořádně s nim vyřádíme :sweat_smile: Zlobi: ty golfky Multiway jsou těžké už vypadají od pohledu ale já si je stejně koupím :grinning: a v červenci nějaké ty lehčí :wink: ined:ten chlap byl fakt hlupák :angry: škoda mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!! malý se valí s polštáři :grinning: !!!!!
2. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak už jsme doma :wink: malý si pořádně vyhrál ted už spinká :slight_smile: byli jsme teda na motorce :grinning: ale pořád jezdil do prava potom zas do leva :angry: tak to byla hrůza!!!!!!!! potom jsme šli na hřiště u polikliniky jestli to tam znáte :wink: ined to tam zná moc dobře někdy tam chodíme na procházku :slight_smile: tak se pohoupal pohrál si s dítkama :grinning: dokonce tam byla tak 2 letá holčička :grinning: tak se na ni pořád díval :sweat_smile: potom jsme šli do cukrárny ( Harlekýn) :wink: koupili jsme zákusky a pití :wink: potom jsme jeli Lukinka dělal blbosti až spadl z motorky tak začal plakat musela jsem ho utišit tak Míša musela vzít motorku pití jídlo mikiny zákusky jsem nesla já i s Lukinkem a už vím že příště si vezmu kabelu či batoh tak to je fakt hrozné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlobi:Miška už má 6 zoubku tak blahopřeji!!!!!! :slight_smile: nám vylézá 16 zoubek :wink: ale malý pořád brečí když ho to bolí většinou večer ]-!!!!!(
2. dub 2009 v 17:49  • Odpověz
holky, my byly s Adelí 3,5hod venku, kukala a chodila za ručičku a pak padla v kočáku únavou, byla jsem s kamarádkou, tak jsme pokecaly, no super..
No ono je jich vc těch chicco, musím se mrknout, které...uvidíme. No každopádně je chceme tak za měsíc koupit...
2. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
malý se mi vzbudil :angry: ......ještě tu budu jú :grinning:
2. dub 2009 v 19:45  • Odpověz
tak vidím že nic :frowning2: tak jdu na batolátka září :wink:
2. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.