• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
honzi..jj ale petr rikal ze uz ted ma petan 13 kilo..a ze je to velka zatez v zadu..a tak ze me spis koupi ten vozik za kolo.. :confused: :confused:

peti dekuji :dizzy_face: :dizzy_face:

dneska byla fakt krasne :grinning: :grinning: byla jsem nakoupit plenky....i botky mame :grinning:

jeste mam balit a uklizet a ten rarach se po nas plazi a neda pokoj
2. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,
my už spinkáme zase od půl osmé :slight_smile: ...akorát já jsem ještě trochu poklízela a pustila jsem se do žehlení.
Teda holky, to je děs s některými lidmi :angry: , vůbec nemají pochopení pro maminy s kočárkama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Honzi, nám to venku taky svědčí, kór v takovém nádherném počásku :wink: ....dneska jsme si to "mašírovaly" na odrážedle skoro až k Ternu :slight_smile:
2. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojte holky, my taky chrníme V :grinning: yamaze dobré a jak psala Monča, Mates je hrozný křikloun, chudák Miška. A svědek jsem, Miška mává přímo ukázkově:slight_smile: Já pak jela ke kámošce a než jsem tam dojela, tak Mates vytuhl, přendala jsem ho do kočáru a šly jsme k ní domů. Mates i její Terka spali 2h a my kecaly:slight_smile: nakonec ani ven jsme nešly. Já pak jela do Otr.vyzvedla ségru a jely jsme nakupovat do tesca nějaký dáreček. Chtěla jsem nějaké nové rifle, ale nic tam na mě neměli:frowning2: když mi byly dobré, tak byly krátké a když byly dlouhé tak mě byly volné, se na to vy...
Honzi chicco je opravdu víc druhů a ty Mončiné nepatří k nejlehčím.

Marky: to jste šikulky, my teda odrážedlo nee, hned z něj slezeme:frowning2:

Ined i Deli: měli jste toho chlapa poslat někam. Jinak ty zákusky závidím, taky bych si dala:slight_smile:

Peti: ahoj. jj letí to strašně rychle.

adeli: jaké botky teda máte?
2. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Murin, Mates bude pěkný rošťák, co? :grinning: ...chudák Miška :fearful:
Tak nakonec jste nic nepokoupily v Tescu?
Co holky, byl u Dany ještě někdo ze známých?
2. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
nakoupily jsme dárky pro mamku k narozkám, ale já sobě nic. No neva, aspoň ušetřím. Ale budu muset sehnat, mám už jen jedny jediné, které mi nepadají, jinak ostatníma propadám:frowning2:
Nakonec jsme byly samy, ale příště nás bude asi víc. V pondělí k ní jdu zase po zápisu do plavání a to už budeme kočárkovat.
2. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak aspoň tak, že jste pořídily :slight_smile: ...takže o víkendu budete slavit?
Já taky nerada kupuji rifle, to je vždycky nadýl :unamused: , prostě nemáme asi ty správné míry, či co :grinning: :sunglasses: ...třeba ještě do těch starých dorosteš, jak nebudou žádné nervíky, stresy atd :wink:
2. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
ahojte,
tak my šly po 17 ke kámošce, měli jsme čokoládové foundy (nebo jak s eto píše) mnam mnam :slight_smile:
miška řádila jak nevím co - většinou je na návštěvách zaražená třeba půl hodinku až hodinku ale tam se rozkoukala hned, stála furt u míče velkého a plácala do něj a dost často tam stála sama tak půl minutky! sice vratká ale stála a často. no to jsem zvědavá teda jak to bude pokračovat :slight_smile: došli jsme před 21 těsně u baráku začala zavírat očka tak rychle pyžamo kojení a chrní :slight_smile:

marky no to je nikča šikulka na odrážedle tak dalekko a mělas i kočár nebo jak to děláš? a máš už vlastně kočár? :slight_smile:
mur no paráda jak ti spal, vypadal unaveně, tak to jste si dobře pokecaly :slight_smile:
honzi adélka je šikulka furt nic nic a najednou přijdeš s takovými zprávičkami šikovnými :slight_smile:
2. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
jsem tady asi už sama...jdu ještě dodělat práci a hurá kautě...zítra nás čeká výšlapek zase...jsem tak ráda za to počasí...
2. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
já tu ještě jsem ale už se chystám na kutě, jsem poklidila a popovídala s radkem
2. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
No já ještě makám...jsem už utahaná, nachozená...zítra toho chci ještěš hodně podělat :slight_smile:
2. dub 2009 ve 22:47  • Odpověz
tak ja jsem tady jeste..
veci a hracky uz mam nabalene a i uklizeno mam..rano dam jeste pracku a mycku a kolem 10h povalime :dizzy_face:

mur..bile nike..jsou krasne takove roztomile ale kdovi na jak dlouho :grinning: :grinning:
2. dub 2009 ve 23:03  • Odpověz
Tak jsem to dodělala, dnes jsem tómu dala 5,5hod, jsem už unavená, tak jdu nakutě :wink:
2. dub 2009 ve 23:54  • Odpověz
bre ranko :grinning:
tak u nas noc dobra jen 2x hore a budik o pul sedme :dizzy_face:
tak tatka nam dela snidani tak jdu papkat :grinning:
3. dub 2009 v 07:40  • Odpověz
ahojky!Dnes to zase vypadá na pěkný den :slight_smile: Adeli:to se máte,že vám tatka dělá snídani :slight_smile: :grinning:
3. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
Dobré ránko,
včera se mi kousl PC, tak už jsem to pak večer zabalila.
My dneska taky chrupkaly dlouho :sweat_smile: ...zrovna se chstáme na snídani.
Zlobi, není to zase taková dálka od nás k Ternu :wink: , já chodívám s Nikčou jen taky po chodníčku, bez kočárku, je to jen pár metrů a včera to zvládla v pohodě i na odrážedle, akorát teda cesta která trvá normálně ani ne 5min, nám trvá více jak hodinu :grinning:
JInak teda kočárky máme, teď už zase dva....ten jeden jsme braly hned po prodeji GT3¨a je to Peg Perego Centro, takovou lehoučký (holky na srazu ho myslím viděly), do města ideální a pak mi kámoška nabídla starší trojkolku "za babku", tak jsme ji Nikči ještě vzaly a s tou jezdíváme jen taky po okolí, do terénu atak... a Nikča v ní většinou spinká :slight_smile:
No, dneska to vypadá zase na krásný den :dizzy_face: jupíííí. Tak si ho všichni pěkně užijte !!!
3. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
deli..toz musi nam to vynahradit kdyz je porad pryc..on me chysta snidanku( driv to bylo do postele) ted s petou uz ne od te doby co se zname :dizzy_face: :dizzy_face:
3. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Tak tak at se stará.Do postele snídani jsem dostala akorát po svatební noci :slight_smile: :grinning:
3. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
autor
ahojte
my spaly do 8.20. paráda!! :slight_smile:
marky pěkný kočárek :slight_smile: to už je nikča šikulka teda chodit si bez kočárku není to divný pocit? :slight_smile:
honzi ty te práci teda dáváš hodně. ale ty nepotřebuješ asi tolik spánku a ještě i spí hezky v noci co? a baví tě to aspon?
za chvilku půjdu do města škoda že tu není bobul se domluvit...
3. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
ahojky holky...
no zlobi, ta práce mě fakt moooooooc baví, malá spí super, dnes se v noci ani nevzbudila, až nad ránem..
mně Jirka dělá snídani téměř každý víkend.
malá mi spí, tak jdu pracovat, at můžeme brzy ven :wink:
3. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
autor
tak my už spáváme definitivně jen jednou denně po obědě tak 1,5 h..to se mi bude hůř stíhat pracovat :frowning2:
a teď jsme byly necelé 2hodiny venku, chvílema ji to bavilo, chvílema řev a snažila se stoupat...chjo...
aleuž máme objednaný dort na narozeniny :slight_smile:
3. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz
Miška už bude mít rok co to to letí,malá bude mít příští týden deset let. :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz
autor
jj utíká to :slight_smile: plánujete velkou oslavu? :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
No chceme ji udělat v jedné nové cukrárně. A další den bude mít oslavu pro kámošky doma. :slight_smile:
3. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
včera jsem už nebyla,protože manžílek byl doma a tak jsme trávili rodinný večer :wink: .noc klasika,snad jen o trochu lepší než obvykle :slight_smile: .dnes jsem byla dopolko s matýnkem dvě hodinky venku,koupila jsem malému novou čepičku,neboť nám nějak rychle roste :grinning: ,skočila jsem do drogerky a do zahradnictví pro závěsné květináče na balkon a už to tam máme kuáásné :grinning: .taky jsem byla odvolat tu kadeřnici,protože se mi včera naskytla jiná možnost v podobě kamarádky,která nepracovala,neboť byla na mateřské a už pozvolna začala :slight_smile: ,takže si mě vezme na paškál :grinning: .česala mě i na svatbu,takže kdyby někdo potřeboval,můžu vřele doporučit,je velice šikovná a vůbec není drahá :slight_smile: .
dnes odpoledne budu umývat okna a uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,protože zítra jedeme všichni do zlína na výlet :grinning: ,tak ať mám volný den :wink: .už se těším na pohárek do zlíňanky :grinning:.
jinak novinka je,že matýnek definitivně odboural polední mléčko a papá plnou porci masozeleninového příkrmu :grinning: .tak,jd zkusit uspat malého trapiče :pensive: ,je nějaký oštěrný :sweat_smile: .užijte si všichni krásný den,dnes je tam opravdu nádherně a pařák :grinning: .
3. dub 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahojte holky, my dnes byly v Kromclu v nekky. Teda smály jsme se s kámoškou, má ročního chlapečka, zrovna dnes se před rokem narodil:slight_smile: A oni jsou s Matesem velcí kámoši, celou cestu z Otr. se drželi za ruce až do Kromclu. Jsme se tomu smály:slight_smile: Cvičení normál, malý po cestě zpět vytuhl, tak jsem ho přendala do kočáru a šla na pečivo, salámy, sýry, pomazánky a rychle pak zasednout k pc:slight_smile: malý spal 1,5h, takže super. Já nachystala i jednohubky. ve 13h došla babička z práce a vzala si Matese do kočáru na prochajdu, tak jsem opět sama a mám klid na icq:slight_smile:

Mony Miška bude čím dál tím větší šikulka. Zítra nemůžu na ty brusle. Dojdou teta přát mamce k narozkám, tak tu budeme, já si zajdu jen navečer zabruslit ať mám pohyb. Jaký jste objednali dortík?

Ined: tak to možná tu tvou známou kadeřnici někdy vyzkouším. Chodí domů a nebo musíš ty k ní?

Honzi super, že tě ta práce baví a Adélka ti umožní pracovat.

Adeli: užijte si Prahu, hned bych taky jela:slight_smile:

Deli: to je Míša opravdu už velká holka.
3. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
ty jo Ined, ty jsi byla kost a kůže ve svatební den
3. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
mur :slight_smile: ...myslím,že i chodí domů,já jdu v úterý k ní :slight_smile: ,je fakt výborná a i na pokec :wink: .ve svatební den jsem měla asi 48 kg :wink: ,jsem už jednou psala,že jsem měla dětskou postavu a vcelikost :grinning: ,bohužel je to už asi pravěk :sweat_smile: .matýsek je šikula a jak je kamarádský :grinning: :grinning: :grinning: .pořád sebou vozím v kočárku ty kalhoty pro tebe,kdyby náhodou :wink: .
3. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
tak se domluvme na nějaký den příští týden, bych došla s kočárem a vozily bychom. To jsi měla teda opravdu málo. Ale byla jsi pěkná nevěsta:slight_smile:
Zkouknu jakou budeš mít hlavu a pak bych šla taky. No i když si nechávám narůst delší i afinu chci na nějakou dobu opět zrušit, nechám ji růst, už jsem ji měla dlouho-2roky.
3. dub 2009 ve 14:33  • Odpověz
já ještě nejsem pro tu afinu úplně rozhodnutá,nechám to asi na ní,co poradí :slight_smile: .a jinak děkuji :dizzy_face: .na to kočárkování se určitě domluvíme :slight_smile: .
3. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
autor
no to jsem na tě pak ined zvědavá :slight_smile:
mur ok...půjdu holt sama :slight_smile:
my jedeme do prahy ve středu ale děsím se té cesty, miška už jí neprospí jak dřív tak jsem zvědavá jak vydrží...
3. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.