• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky!!!!!!!!!! :wink: tak jsme byli na nákupy tak jsem se neozvala :sweat_smile: jinak jsme nakoupili dobře :wink: malého jsem posadila do nákupního vozíku a líbilo se mu tam :grinning: :grinning: :grinning: Míša ho vozila a dělala s nim blbosti :sweat_smile: ted spí jak meda :wink:
3. dub 2009 v 18:39  • Odpověz
zlobi :slight_smile: ...i já jsem zvědavá,ale bůhví jak to dopadne,třeba se nechám jen nabarvit a zastřihnout konečky a bude :wink: .nemám k radikálním řezům moc odvahy,ikdyž jednou,hned po svatbě jsem se nechala omigat úplně nakrátko,to byla sakra změna :grinning: ,ale bylo s tím moc práce,tak jsem to nechala zase raději narůst :wink: .

mur :slight_smile: ...super,těším se :slight_smile: .

deli :slight_smile: ...myslím,že jak to jede :wink: ,lukunek je spokojený :grinning: .
3. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ined:máš pravdu i v autě je nadšený,je to zkrátka kluk. :slight_smile: Užijte si zítra výlet :slight_smile:
3. dub 2009 ve 20:10  • Odpověz
díky,díky,zastavíme se i za dědou,už jsem mu volala,tak je natěšený :dizzy_face: .jdu se čučet na slunce,seno...,matýnek už zdá se usnul :slight_smile: .
3. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
ahojte,
kde jste kdo? :slight_smile:
miška byla odpoledne nějaká ukňouraná moc, tak snad jí nic není a teď už spí. tak něco dodělám na pc ještě..
3. dub 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
se mi to odeslalo nějak dřív...
deli a ty malého jinak nevozíš ve vozíku?
ined a co na to tvůj na tu radikální změnu? radek by se zbláznil :slight_smile:
3. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
ahojky holky, kukám, že dnešek se dočítá dobře...
no ined, já jsem se nechala taky ostříhat a je s tím 2krát víc práce...Jirka mi zakázal nakrátko...dlouhé vlasy jsou lepší, ale musí mít tvar...
Adélka nějak kašle, nevím, snad nebude nemocná :frowning2:
3. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
přihodila jsem fotky, ale asi tady už nikdo není... :frowning2:
3. dub 2009 ve 22:25  • Odpověz
autor
jeětě tu něco dělám. pěkné fotky a to má adel bačkůrky venku?
no kašel je hnusný pozor na něj :frowning2:
3. dub 2009 ve 22:37  • Odpověz
autor
ahojte
tak noc dobrá ale vstávala v 7.30 a já už jsem zvyklá na tu 8-8.30 :slight_smile:)
včera jsme se dozvěděli že u radka ve firmě budou mít všichni sníženou výplatu protože jim odcházejí zákazníci ...tak jsme si ještě nedávno říkali že se nás krize netkla...ale tak jsme stihli něco ušetřit a s mojí prací ...no snad to půjde dál :slight_smile:
co vy všichnii co máte v plánu na víkend?
4. dub 2009 v 08:26  • Odpověz
:sweat_smile: bré ránko! :wink: tak mi spali do 6:55 hodin Zlobi:vozím ho ve vozíku ale když spí tak ho nechám v autosedačce a když máme kočar tak si vezmem košík :slight_smile: my ten košík dáváme na kočárek :slight_smile: je to lepší nejlepší to bude až budem mít nějaký ten lehký nebo ten Chicco :wink: uvažuju i nejen o ten Multiway ale i o Hauck je na něm medvídek pú visí tam i plyšák medvídek Pú :grinning: taky se mi líbí tak potom uložím do albumu až ho najdu jú :grinning:
4. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
autor
bré ráno deli.
no s tím chicco...košík na něj nedáš dolů taky nic...s tím není nakupování úplně ideální - to asi s žádnýma golfkama.
ten hauck znám..ale už jsem říkala já nesnáším medvídka pú :slight_smile: takže ani nic kde je obrázek nekupuju :slight_smile:)
4. dub 2009 v 08:47  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,kluci jsou venku a já opět gruntuju,ale na chvilinku jsem si dala pohov :stuck_out_tongue_closed_eyes: .noc u nás klasická,už to nemá smysl komentovat,budíček 6.15 :frowning2: ,zkrátka matýnek je ranní ptáček,akorát je teda z rodiny jediný komu to tak vyhovuje :sweat_smile: .včera jsem zvládla udělat ty okna a ještě pouklízet,dnes jsem dodělala koupelnu a ještě budu žehlit a taky musím zkulturnit sebe,když jedeme do MĚSTA :grinning: .a ještě jsem se dnes od paní domovnice dozvěděla,že máme tento týden úklid :confused: ,že se to nějak prohodilo,tak to budu muset udělat večer až se vrátíme anebo zítra ráno :pensive: než půjde manža do práce,chjo :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

zlobi :slight_smile: ...no manžílkovi se to právě líbilo,ale byl to hrozný nezvyk a mě navíc vlasy rostou hrozně rychle,takže jsem musela co chvilku k holičce,protože jak to malinko odrostlo,už to prostě nebylo ono :unamused: :wink: .ty nemáš ráda medvídka pú???tak to k nám nemůžeš,bo by tě trefil šlak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.

honzi :slight_smile: ...taky říkám zlaté dlouhé vlasy,ikdyž v těch krátkých špatně nebylo,ale s malým děťátkem se to prostě nedá,bylo to denní umývání a foukání a na to čas prostě není :wink: .možná zase někdy,ale kdo ví :sweat_smile: .na fotečky kuknu v mezičase :wink: .
4. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
deli :slight_smile: ...ivi :slight_smile: ...nevím jestli jsi iva nebo ivana,ale jestli máš dnes jmeninky :slight_smile: ,tak přejeme vše nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: .
4. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Denčo to budeš muset počkat do prosince jsem Iva :slight_smile: :grinning: i když někdo mi někdy řekne Ivano ale to nemám ráda :frowning2:
4. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
4. dub 2009 v 16:19  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jsme z výletu v pořádku doma :slight_smile: .bylo to super a i matýnek byl zlatíčko :sweat_smile: .zastavili jsme se na gyros,ten už jsem neměla ani nepamatuju,pak samozřejmě do zlíňanky na pohárek a pak procházkou za dědou na návštěvu :slight_smile: .no děda byl z matýnka v sedmém nebi,protože na otázku:matýnku,kde je děda?se náhodou zrovna na dědu podíval a usmál a to hned bylo jak že je chytrý a tak dále :grinning: .ale bylo to opravdu parádní a to počasíčko...jedna báseň :sweat_smile: .akorát při cestě zpátky jela vedle nás holčina vietnamka s malým klučinou ve sporťáku a ten strašně ječel a pištěl a matýnek se toho hrozně bál,tak pořád plakal :frowning2: .sotva jsem ho uklidnila,ten prcek zaječel znovu a zase byl pláč,chuďátečko moje :sweat_smile: .no ale musím uznat,že jsem z toho dne nějaká utahaná :grinning: ,tak uvidíme večer,asi půjdeme všichni brzy do peří,hlavně by mohl matýnek třeba pěkně spinkat,když měl tak náročný program :wink: .

mur :slight_smile: ...jejda,špekáček bych si dala :sweat_smile: .no a stěma vlasama,já to beru podle svých a mě ty krátké fakt daly práci je upravit,dlouhé,když je nejhůř,uděláš culík a je to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .

deli :slight_smile: ..tak to jo,já nevěděla,tak jsem chtěla popřát pro jistotu,kdyby náhodou :wink: .
4. dub 2009 v 18:38  • Odpověz
autor
ahoj
teda mur jste se měli pěkně :slight_smile:
ined vy taky, je fajn jak jste to zvládli :slight_smile:

my vyrazili ven ve 13, miška po chvíli usnula, doprovodili jsme radka na fotbal na sokolovnu a já šla bruslit podél vody, pak jsem si zašla na zmrzku do zlínanky a šli jsme za tátou. ta byla asi půl hod paf z fotbalu pozorovala to a komentovala i jim tleskala :slight_smile: pak se teda nakrmila a pak tam chodila po trávě za ruce hodně moc. :slight_smile: na zahrádce zase dlouho pozorovala psa pak ještě nákup vydržela a doma jsme byli až po 18. v kočárku teda nesmí být přpoutaná ale musí mít možnost se tam kroutit a klečet. jsme rádi jak dlouho vydržela venku :slight_smile: měla co dělat :slight_smile:
to počasí bylo úžasné i když chlapi na hřišti byli splavení strašně. musíme koupit boty na ven, klobouček a krém proti slunci :slight_smile:

a s vlasy - já je nesmím zkrátit byl by rozvod

:grinning:
4. dub 2009 v 19:02  • Odpověz
tak jsme teď vytuhli:slight_smile: malý řádil venku jak drak. Po spánku, který byl 40min lítal po celé zahradě, pořád po schodech nahoru a dolů, přenášel kamínky, hrabal se v hlíně. místo písku sedává v hlíně a děláme bábovičky. Z venku jsem s ním šla v 18h, teda byl jak to prasátko:slight_smile:
Ined: to jste se měli fakt super.

Mony vy taky. Teda to je Miška šikula. A tu zmrzku závidím, taky bych si dala. Ale tak já mlsala tiramisu,tak jsem se taky neměla špatně :grinning: a co brusle, líbily se Mišce?V kolik v to pondělí se sejdeme na to plavčo?

Zítra mě čeká náročný den, plavání, pak stěhování zbytku věcí, pak badminton a ješě bych chtěla zkusit dát kolo, aspoň se projet, takže nevím jestli zmáknu večer sedět u pc.
4. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
mur kolik toho chceš zítra stihnout? :slight_smile:
je fakt že já bych potřebovala najít ztracenou fyzičku :slight_smile:)
no já bych na plavčo šla tak na 10.30? kolem 9.30 snídáme tak to bychom tak měli pak stihnout. kde se chceš potkat? víš kde to je? od nás je to do kopce celou cestu :slight_smile:
matýsek je čert co dodat :slight_smile:
4. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
autor
jo mur co kočárek už jsi s ním jela? kde jste ho koupili vlastně? a nezdá se ti těžký? já zatím jezdím s patronem tam má miška místo na svoje klečení a blbnutí. a do kufru se nám právě na délku vejde takže je to paráda. pak ho zkus dát za přední sedačky tak ho taky lidi vozí
4. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz
tak Matesa nebudu mít doma, tak to snad vše zmáknu. Ale je mi jasné, že se stěhovat budu ješě delší dobu, zítra na to budu mít max.2h:frowning2: badminton i s cestou 2,5-3h a pak mám čas až do večera, tak ho musím využít. Než si namontuji cyklosedačku na kolo, tak to první musím projet sama:slight_smile: taky se právěže chci dostat do kondice. Na spin jdu ve středu,tak už to chci zvládat na jedničku:slight_smile:
Mony nevím kde to je. Chceš tam jít pěšky? mě je jedno jestli je to do kopce, že bych dojela k vám. Zálleží na tobě. Já jdu pak zase na návštěvu ke kámošce
To je opravdu čert!!! :grinning:
4. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
dala jsem 2 fotky:slight_smile:
4. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
autor
pěkné fotky, začíná být veselo s tím počasím :slight_smile: pěkná barvička kočárku matýskovi sluší :wink:
4. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
s kočárkem jsem jela s prázdným pouze z obchodu. Těžký se mi nezdá, jsem na něj zvyklá, ten sporťák co mám je to to samé a já ho vezla prázdný, tak jsem právě říkala jak je ten kočárek lehký:slight_smile: Koupila jsem ho taky na Prioru. 3ly jsme první do VaV a tam jsem se na něj dívala a rozhodovala se jestli vzít červený. Jsem říkala, že se mrknu na prior kolik stojí tam a když tak se vrátíme. Tam byl o 150kč levnějí a vedle toho červeného stál zelený, tak jsem měla jasno v těch barvách a vybírala z těchto dvou. Ale tak jsem si říkala, že kdyby se mi někdy poštěstilo mít druhé dítko a byl by to kluk, tak ta zelená bude lepší a nebo kdyby se séře poštěstilo. Doma jsem byla ráda, že jsem vzala ten, neboť mám modrý fusak stejné barvy, tak to k sobě pěkně půjde, ten červený by se s tou modrou bil. Odpoledne jsem jela s hlubokým, protože jsem jela první na bruslích a pak jsem matese nechtěla ořendávat.
4. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojky..tak ja jen zdravim..kamaradka ma zaple pc..dneska jsem byla v troji a pak na matejske..mam nohy az v riti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak pa pa foto dodam az budu doma
4. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
počasí je opravdu super!!! kéž by ak už bylo pořád! barva je to opravdu pěkná, na tom netu vypadá jinak jak ve skutečnosti .Když jsem se dívala na barvy na netu, tak se mi teda nelíbil.
4. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahoj Adeli: pěkně si to užívej!!!!!!!!!!

mony tak jsem se dívala na tu čepičku co máš pro Mišku a neměli je už tam. Byla tam akorát modrá a to jsem nechtěla. A žádná čepička se nám tam nezamlouvala, vše malé a nebo veliké:frowning2: ale koupila jsem super klobouček na léto i se šňůrkama, takže super. Ve středu nebo čtvrtek by měli dostat nové zboží, tak se tam pak stavím.
4. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
valím chrnět, budu mít noční i ranní budíček... dobrou a klidnou noc přeji. pa pa
4. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
Tak my jsme se před hodinkou přijely od babi, honem jsme se vykupkaly a teď už se chrní.Bylo bezvadně, jako vždy :wink: ...skoro celý den byly děcka venku, odpoledne jsme daly prochajdu s kámoškama, pak Nikolka pomáhala babičce sadit jahody, okopávat, hrála si na písku...prostě je to úplně super, když můžou být děti venku, bylo opravdu nádherně, snad to vydrží :slight_smile:
Zlobi, taky budu muset koupit nějaké krém proti sluníčku, už mi to normálně osmahlo ruky, jak jsme byly na procházce :unamused:
Holky, tak jak se vozí v nových kočárkách? Určitě super, že? Myslím , že Chicco bylo dobrá volba, Mates vypadá spokojeně...je to moc pěkná barvička :slight_smile:
Ined, já bych poprosila o kontakt na tu tvou kamarádku kadeřnici, kde dělá v Otrokovicích? já už musím s těmi vlasy něco udělat, asi i něco radikálnějšího, už se s tím nemůžu domluvit :frowning2:
4. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.