• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Murin, vidím, že zítra budeš mít opět "perný den" :grinning: ...tak se hlavně dobře vyspi!!! a pořádně si to užijte :slight_smile: Pa Pá Dobrou :wink:
4. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
mur dobrou
marky taky perný den koukám :slight_smile:
já vozím furt v patronu hlavně tam si může řádit, golfky nastoupí později, nebo jen na kousek někam je beru (třeba do yamahy :slight_smile:) a ty spokojená s golfkama?
uvidíme zda miška padne, ted jsme ji uložili :slight_smile:
4. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Musí padnout :slight_smile: ...po to výkonu na hřišti :wink: , koukám, že už se taky brzy rozchodí :slight_smile:
U mě u kočárku to byl hlavně nezvyk přejít z trojkolky na čtyřkolku :sweat_smile: , je to fakt velký rozdíl v ovladatelnosti :unamused: ...ale jinak jsem spokojená, je lehounký, skladný, do města ideální a myslím, že i pro Nikču pohodlný :slight_smile: navíc máme ještě druhý kočár, který je ideální zase do terénu :wink: takže to prostřídáváme.
4. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
no je fakt, že jsme zírali kolik toho ujde. doma pár kroků a jde na 4 a v bačkůrkách už vůbec. jo a co se líp ovládá? já jsem nikdy tříkolku nechtěla tak nevím :slight_smile: a my to taky střídáme :slight_smile:
jo marky jezdí nikča na odrážedle že se odráží oběma nohama zaráz nebo na střídačku?
4. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
jo a už padla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
Mě se určitě líp ovládá trojkolka :slight_smile: ...my se odrážíme oběma nohama zároveň a vy jak? :confused:
A to už Miška cupká sama, nebo za ruku?...ale i tak je teda šikulka, jsem na vás zvědavá :slight_smile:
4. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
no taky oběma, ale švagr říkal že by měla střídavě - to dělala první den a pak už oběma. i venku na něm jezdila - ale to je fakt pidi odrážedlo aby dosáhla na zem :slight_smile:
neee sama, za ruce :slight_smile: za obě :slight_smile:
4. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ono asi záleží jaké je to odrážedlo, my máme takové široké autíčko, ale jsou i třeba takové motorky vyžší, ale na to zatím ještě nedostaneme na zem....a u té motorky by to šlo s nohama na střídačku :wink: , myslím, že holky na to dojdou, záleží, co jim bude líp vyhovovat :sweat_smile:
4. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
no my máme doma i tu vyšší ale na tu se ten náš prcek vejde bůhvíkdy :slight_smile: a takového pidislona na tom brázdí :slight_smile:) taky jí necháváme at si na něm jezdí jak chce.
4. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz
Musí to být sranda vidět tak malé "chodící" mimi :grinning: ...my sice taky nejsme nějací obři, ale tak na vás asi nemáme, i když teda psala jsi, že Miška nějak hodně jí, mámu, tátu :grinning: ...tak nás možná i doženete :sweat_smile: :wink:
Jj, jsme rádi, že vůbec jezdí :slight_smile: ...ještě jim tak dirigovat nožky, ne? :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Pak ji vyfoť, jak si to šine na odrážedle :slight_smile:
4. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
tak jsem tam hodila jednu nějakou na odrážedle :slight_smile:
4. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
Jéééé Moni, tak to nemá chybu :slight_smile: ...to odrážedlo je úžasně roztomilé, Miška je šikulínek :slight_smile:
4. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
Mizím na kutě.....Dobrou noc :dizzy_face:
4. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
ahojky holky, tak my tady včera měli babi a zítra dorazí děda, tak máme radost...
jinak dnes jdeme opět na hoooodně dlouhou prochajdu, dočtu vás jindy...
5. dub 2009 v 07:24  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
tak miška vstává zase už v 7 - takže jako v noci spí 9,5h a přes den 1,5. nemělo by dítko spát víc??
marky mě napadlo, že jsme vás asi předehnaly - máme 6 zubů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes tu budeme mít návštěvu - kolegu se třema děckama - dcery - 10let , 7let a 5 měsíců. to bude teda babinec :grinning:
honzi co dělá adel tak dlouhou dobu v kočárku - dejte radu jak mišku v něm udržet :slight_smile:
5. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
my vstávaly taky chvíli, jak se předělal čas do osmé, někdy i do půl deváté :fearful: ...ale teď už to máme zase zpátky, opět budíček o půl sedmé :sweat_smile: ...naštěstí teda usínáme pořád mezi 19-20 hod.(teda sem tam máme vyjímky :wink: )
Dneska to vypadá zase na krásný den :dizzy_face: ...tatínek už nám odjel na stavbu, já ještě něco dovařím, nějakou buchtu upečeu a odpoledne pojedeme za ním, aspoň se Nikča prospinká na čerstvém vzduchu :slight_smile:
Zlobi, to je mazec tolik "bab" dneska :grinning: tak si to pěkně užijte....Jj se zoubkama jste nás už předběhly, my zatím stále ty 4 :sweat_smile: , ale určitě se nám už zase něco klube :wink:
Jo Moni, tak mě napadlo, jak jezdí Miška v kočárku, máš ji otočenou k sobě , nebo dopředu, aby na tebe neviděla?tak by totiž mohla lépe vše pozorovat a možná by nevnímala maminku :wink: My teda vždycky koukáme kolem, vykládám jí, ona ukazuje, brblá si....a pokud nemá vyloženě hlad, nebo tak...tak vydrží v kočárku, ale teda musí se jezdit :slight_smile:
5. dub 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
ahoj marky,
tak já jsem doufala, že jí to vydrží do těch 8 a ona se přizpůsobila ale mně to ranní vstávání nedělá dobře :slight_smile:
a v kočárku jak kdy, dokud pozoruje tak čelem ven, pak začne brblat a otáčet se na mě tak k sobě a nemá ráda sluníčko tak taky podle něj. ale ona prostě nevydrží v klidu sedět chvíli (ale to já taky ne, tak čemu se asi divím :slight_smile:)
5. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Adélka v kočárku sedí a kouká, strašně ji vše zajímá...včera byla zlatíčko a fakt kukala co kde jak...
Bylo to super...
Dnes už se těším na procházk s ní... :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Já už jsem si zvykla i na to vstávání :wink:
My taky normálně v klidu neposedíme, ale tak v kočárku, jak je co pozorovat, tak to jo :wink: ...to sluníčko vadí asi všem :sunglasses:...ale hlavně, že už vykukuje :dizzy_face:
5. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
mišku právě taky vše zajímá, ale tak, že chce k tomu, jako ze sedu kočárku eee :slight_smile: no snad až se rozchodí to bude lepší :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
Jasně, ona má kočárek jen "jakože" na spaní :wink: ...ale venku vše otestovat naostro :grinning:
prostě není to nic pro ni :sunglasses:
No nic, prozatím se loučím, jdu něco dělat ať můžeme brzy vyrazit....Užijte si pěknou neděli :dizzy_face:
5. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahojky!To malý je v kočárku hodný,dám mu většinou hračku nebo něco na jídlo a jak jedeme tak se dívá a pak většinou usne.Pak mi někdy spí jak přijedeme i doma. :slight_smile:
5. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
tak ted jsme přišli s venku je tam tak zajimavě :confused: tak ted vařím řízek s kaší a se salátem polévku máme zeleninovou :grinning: malý se dívám jak vařím ale pořád na modrém koníkovi budu jú :slight_smile:
5. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
ahojte holky, já dnes den docela dobrý. Plavčo, badminton. CHtěla jsem ještě kolo, ale bohužel:frowning2:
Jinak my neposedíme ani vteřinu, ale kočárek je pro nás úžasná věc, tam vydrží ležet i sedět, takže já na kočárek nedám dopustit.
Marky jak se to rýsuje s baráčkem? Vidím, že jste si užili dětské řádění:slight_smile:

holky co tak nějaký srazík po velikonocích? teď jste rozlítané... ale pak bychom se mohly sejít, co? už jsme dlouho nikde nebyly:frowning2:
5. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ahojky, tak jsi toho zvládla hodně i dnes, Murin :wink:
zrovna stahuji fotky do PC, má jich z víkendu plno...hned po obědě jsme vyrazily s bábovkou za tatínkem na stavbu, Nikča andílek, spinkala tam 2,5 hod :fearful: asi ji svědčí ten čerstvý vzdych, pak nám psala babička, že má pro nás velikonočního beránka, tak ať se pro něho ještě stavíme, aby jsme si ho daly za okno...tak jsme ještě zajely tam na kafíčko:sweat_smile:
Nikča samozřejmě opět v sedmém nebi, tak hned po koupeli vytuhla :slight_smile:
Murin, s baráčkem to jde zatím pomalu :unamused: ...ale jiště :grinning: , už si radši netroufám říct, kdy bude stěhování.
Jinak s tím srazem jsme pro...já se chystám ještě na ty trhy do Zlína, tak by jsme se mohly sejít, třeba i před velikonocema :slight_smile:
Jinak v úterý jdeme s Nikolkou do divadla, děcka z MŠ tam mají vystoupení (i bratránek Eriček), tak se jdeme kuknout, byly jsme tam i loni, to byla Nikča ještě maličká a moooc se jí to líbilo :slight_smile:...jsem zvědavá, jaká bude teď její reakce :sweat_smile:
5. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
ahojky
jsme měli návštěvu a předtím jsme uklízeli a chystali a pak domovní schůze..uf
miška spala dopoledne pak vytuhla v 18 venku v kočárku vsedě s hlavou na madle - jsme ji vzali ven, abychom ji zabavili bo byla protifka a ona usnula :slight_smile:
doma chce hodně chodit za ruky, koupili jsme ji dnes botky na ven :slight_smile:
mur zase akční :slight_smile:
marky ty máš andílka :slight_smile: se jí bude na baráčku líbit asi :slight_smile:
srazík po velikonocích určo, ve středu ráno jedeme do prahy do pátku tak trhy v týdnu ne - a ne že se sejdete ve zlíně beze mě! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Pak, že Miška nechce spinkat :wink: !...to by jsme ti přece nemohly udělat, sejít se bez vás a ještě k tomu ve Zlíně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no to doufám, že jí bude na baráčku líbit :sweat_smile:...jinak má bohužel smůlu, ale kdykoli můžeme přece do města :grinning:
5. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Přihodila jsem fotečky :wink:
Jaké botky jste pořidily?
Jo a taky nám před chvílí přijel i tatínek, tak se budu pomalu loučit :slight_smile:
5. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
super fotky marky :slight_smile: to už je velká slečna ale! už se těším až vás uvidíme.
to by byl děs bez nás ve zlíně :slight_smile:)
botky v ternu FARE už botičky na ven,včera capkala v bačkůrkách a to není dobré tak jsme jeli pro botky i do prahy ať máme. už má 18 :slight_smile:)
5. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.