• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
marky pěkné fotečky :grinning: malý už spí tak mám zase volno :slight_smile:
5. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jj v Ternu mají moc pěkné, tak jsem je tam okukovala a moc se mi líbí FARE ty sandálky :slight_smile: my měly první bačkůrky 18 :slight_smile: ...teď už máme 20 (s rezervou), ale tak asi každý výrobce to bude mít trochu jinak číslované.
Zlobi, my už taky "zamáčkly slzu" :cry: :sweat_smile: , že už nemáme malé miminko, ale lítajícího ďáblíka :grinning: ...neboj, vás to taky čeká a myslím, že už velice brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
tak já jdu na kutě dobrou sladkou noc :wink: a at vám dítka spí celou noc :grinning: když tak kuknu
5. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
autor
jj ty fare jsou pěkné a botky stály 600 to i jde...
no nejsou už to miminka...ale je to sranda s něma i když dneska protifka pěkná
tak já žehlím a pak spát tak dobrou všem :slight_smile:
5. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
ahojky holky, asi už tady nikdo není :frowning2:
5. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz
dobré ránko holky, my první:slight_smile:) noc supr, Mates vytuhl a spal jak dřevo do 5.30h, najedl se a ještě doteď chrěl. Já sice v noci opět nespala, ale naštěstí vyspaná jsem. Se mi zdál hnusný sn o konc světa, že přijde atomový útok, všichni jsme se museli schovávat.... no děs. Nevím kde jsem to vzala.

Marky moc pěkné fotečky, vidím že Nikča je velká pomocnice taky:slight_smile: no jo už to opravdu nenjsou miminka. Co se týče trhů, tak bych se jela mrknout, tak můžeme spolu, určo by se přidala i Dana:slight_smile: Dneska k ní po zápisu do plavání jedu.

Mony: Miška je šikula, na botičky jsem zvědavá. My máme stále 18 a vypadá to, že zatím dobré, nestěžuje si:slight_smile: až na jaro-léto budu chtít pořídit další něco podobného sandálkům,aby nožka větrala,ale zároveň byla pevná. Ty semi líbily v DPK. A pak vyloženě sandálky.
V ternu jsem nebyla ani nepamatuji, budu se tam muset taky někdy kuknout.
6. dub 2009 v 07:07  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

včera jsem nestíhala a ani jsme neměli moc dobrý den :unamused: ,matýnek v noci spal naprosto katastrofálně,takže spíš nespal než spal a přes den byl strašně ukňouraný,tak moc už dlouho nebyl,jestli vůbec někdy :frowning2: .dopoledne jsme se byli projít a nakoupit,to ještě celkem šlo,ale u oběda udělal strašnou scénu,poprskal všechno brokolicí a vyloženě řval jakoby ho na nože brali,v jednu chvíli jsem se opravdu bála,jestli mu něco není,protože to byl opravdu řev :frowning2: .nakonec se mi ho povedlo nakrmit v kočárku :confused: .odpoledne jsme jeli k babi a dědovi na štěrkáč :slight_smile: ,tam byl chvilku docela v klidu,ale pak zase nanovo,nic se mu nelíbilo...atd. :frowning2: .asi byl prostě přespříliš unavený :pensive: .v kočárku vždycky usnul,ale za půl hodiny byl zase vzhůru :unamused: .cestou domů jsme se stavili na náměstí,hrál tam nějaký jazz,tak jsme dvě skladby poslechli a šli domů.naštěstí večer rychle usnul,v 19.50 už spal jako andělíček a světě div se,vstávala jsem k němu jen 4x :grinning: !!!ve tři jsem chystala mléčko,to byl trochu probraný,ale než jsem přišla,zase usnul a nakonec papal až v 5.15 :confused: ,akorát teda pak už usnul jen na chvilinku a v 6.00 už chtěl vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .zato teď mi už půl hodinky dospává a to jsem chtěla jít dopoledne ven,tak snad bude spinkat pak i venku :wink: .

mur :slight_smile: ...ty máš teda sny,skoro už jako já,já jsem hrozný snílek,to jde vždycky ze mě manža do kolen,když mu vyprávím svoje sny.ikdyž teda poslední dobou se mi nic nezdá, s tím jak matýnek spinká není divu,to nestihnu ani jeden sen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

marky :slight_smile: ...v úterý přesně zjistím jak a co marta (kadeřnice)dělá.to že češe vím na 100%,ale nevím,jak je to s ostatním,ale vše zjistím a dám ti hned vědět :slight_smile: .fotečky jsou moc krásné,nikča už je opravdu pomocnice :grinning: .

zlobi :slight_smile: ...gratuluji k prvním botičkám :grinning: !!!to se bude mišce capkat :slight_smile: .pak mi aspoň poradíš kde a jaké koupit,až teda bude čas :wink: .dívala jsem se v tescu na takové ty první capáčky,ale zase jsem slyšela,že by prcek měl mít raději nožku holou,když se začíná stavět?ikdyž v létě asi bude matýnkovi nejlépe s holýma nožičkama,popřípadě ponožky :slight_smile: .
6. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
ahojky holky, my noc super, Adélka má rýmečku, chuděrka moje....
6. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
ahojky..tak ja jsem doma :dizzy_face: :dizzy_face:
cestou jsem byla v ikei koupit stolik a zidle pro petu do pokojiku :dizzy_face:
jeste jsem mu koupila dreveny komin a uz stavi..brecel jak blazen v obchode..nastesti stal jen 150 tak snad ho vyuzije
venku je krasne hned jdu hodit pracku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
ahojky holky!!!!!! tak malý spal do 6:55 jinak jsem dnes byla u holiče :wink: tak supr
6. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
autor
ahojte
tak my máme vybranou krosnu na mišku konečně :slight_smile:
miška ráno spala do 8 pak jsme s murin domluvili plavání v tom slaném - teda oni jindy protože jsou starší a pokročilejší, takže úspěšný den :slight_smile:
co vy všichni? deli holiče miluju tam si to užívám a nějaká změna nebo jen "údržba"?:slight_smile:
6. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Zlobi dala jsem nové fotky,mám obnovený melír a zastřihlé konečky,hned se cítím líp :slight_smile:
6. dub 2009 v 18:16  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak u nás se dnes od 19 hodin spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :confused: ,jen teda pořád čekám jestli se ještě náhodou nevzbudí,moc se mi tomu nechce věřit,že už by spinkal definitivně :sweat_smile: .no uvidím,dopíšu a jestli bude spinkat stále,hupsnu do spršky :slight_smile: .dnes jsme měli poměrně pěkný den,matýnek byl miloučký,chtěl se teda pořád nosit a mazlit,takže mám bolavé záda,přece jen se už pronese :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale bylo to fajn.teď jak je hezky chodíme ven 2x denně,tak jsem z toho docela znavená i já,ten čerstvý vzduch dělá divy :slight_smile: .
zítra půjde manža po práci pro jídelní židličku,paní z nebíčka mi dnes volala,že už jim přišla,tak jsem zvědavá :dizzy_face: .hned jak přijdu od kadeřnice,musím ji sestavit a pozítří už v ní snad matýnek bude poprvé obědvat :grinning: .jsem zvědavá,jestli se mu v ní bude líbit,no snad ano :sweat_smile: .joooo a matýnek umí novou věc :grinning: ,na berany berany duc mě ťukne čelíčkem :sweat_smile: ,dělá to i sám sobě v zrcadle,už je zase celé oťapkané :grinning: .a taky zjistil,že nožičky lze prostrkovat šprušlema v postýlce a moooc ho to baví :sweat_smile: .
6. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
ahojte holky, my už taky chrníme:slight_smile: Jak psala Monča, jsme objednaní na plavčo. Vypadá to tam moc pěkně a je tam i herna, tak máme další typ na scuka:slight_smile: Já jsem testla golfáč a dobré i do trajflu jsem ho dostala sama. Matesovi se v něm dobře chrnělo:slight_smile: Po plavču jsme šla ke kámošce, tam oběd a hned jsme vyrazily s prďolkama ven, aby se prospaly na čerstvém vzduchu, prochodily jsme celé JS a pak ještě šli do Zlíňanky na zmrzku, mňáááám :grinning: S Matesem cesta trajflem dobré, naštěstí nevyváděl, doma jsem ho hned převlékla do tepláků na venek a šli jsme ven na zahradu na písek. Teda ten se tam rochnil, dělal že v písku plave. Pak řádil s 3letým sousedem, rvali se o balóny, hračky... no jo děti :grinning:

Ined: ve středu jdu na spinning v 16.30h nechceš se přidat? teda Matýnek ti dával pěkně zabrat,no snad to bude lepší a dnes bude chrnět krásně.

Mony jakou krosnu jste vybrali?
6. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
autor
ahojte
teda miška je dneska protifná vlastně už pár dní je uknouraná :frowning2: tak nevím ale vidím tam se klubat další dva zuby tak jestli je to tím?
teda matýnek je šikovný! :slight_smile:
mur od deuter kid comfort
http://www.hudy.cz/goodsdetail_ls.asp?nGoodsID=97001&nLanguageID=1
zkoušeli jsme salewu, babypoint a ještě nějakou italskou ale tato sedí na zádech bezkonkurenčně nejlíp i pro dítě se nám zdála nejlepší. je k tomu i stříška
6. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
tak u nas uz je okoupano a petan lezi..
pracky mam povesene,tatka udelal vecu ..a uz me ani nehne..autem s pokazenou klimou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jesm nejaka utahana
6. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
mony ta vypadá velmi dobře! Určitě to bude těma zoubkama.

adeli: ty se máš, že máš nachystanou véču:slight_smile: to já dnes ani nevečeřela a teď už je pozdě, takže až ráno:frowning2: taky jsem soptila, že bylo v trajflu docela teplo:frowning2:
6. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
mur :slight_smile: ahojky...ve středu jedeme na velikonoční trhy do zlína,takže se na spinning nepřidám :sweat_smile: .jj,matýnek mi dává co proto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale myslím,že ty se s matýskem taky moc nenudíš :grinning: .já vždycky čučím co všechno zvládnete,já bych byla večer k.o. :sweat_smile: .na ten slaný bazén bych asi s malým taky chtěla jezdit,teda až na to bude mít věk,to může být fakt super :wink:.

zlobi :slight_smile: ...zase mi spadlo icq-šmejd jeden :angry: .krosna je moc pěkná,mišce se tam bude určitě líbit :slight_smile: .já jdu čučet na toho saturnina,ráno si písneme,ju? :slight_smile:

tak holčinky dobrou noc a hezké sníky a všem dětem posíláme pohlazení po kterém se tvrdě a dlouho spinká :pensive: :slight_smile: :pensive: .pááápi :dizzy_face:
6. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ined: já se opravdu nenudím, Mates je šídlo a nevydrží chvíli v klidu, jen teda když spí a nebo jede kočárem:slight_smile: ale jinak je to děs. Zvádám oho docela hodně, no spíš musím. Zítra jdu obíhat po odpadech, teda jestli tam někdo bude a ještě chci Matese zapsat konečně do toho pasu. Vyzvednout řidičák, občanku... Po obědě s Matesem brusle a odpol. by měla dojít ségra, tak to si možná odpočinu-no neodpočinu, to chci jet konečně na tom kole:slight_smile: takže bude šrumec zase,
Na těch JS ten bazén i to prostředí vyadalo fakt super!
Přeji dobrou noc a krásné sny....
6. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
murin..no at se tatka snazi :grinning: :grinning: :grinning: ja toho mam sama plne zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
já se ti nedivím, já toho mám někdy taky docela dost:frowning2: někdy fakt melu z posledního a přála bych si den klidu, aby na mě nikdo nemluvil.... ale to bych se asi stejně nudila a přáli si opět ten kolotoč kolem malého...
6. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
malý ještě nespí :frowning2: pořád něco vymýšlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes jak se probudil tak začal strašně řvat :angry: a jak jsem ho vzala tak to bylo ještě horší asi ho něco bolelo fakt nevím :confounded: ted sem tam kuknu na výměny takže píšu a u toho se dívám :confused: je to totiž na markíze :wink: včera jsem se na to nedodívala,je tam jedna rodina a oni mají malého chodí na kurz šikulky a ta mamina tvrdila že je to na nic že děti to tam dělají jenom 9 minut a jdou od toho pryč a potom to musí dodělávat maminka :confused: a řekla že je to spíš kurz pro maminky :unamused: !!!!!!!!! jinak ted si malý hrál s kolíkama od prádla :grinning: a ted zase s s psací tabulkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vydává to i zvuky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
6. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
tak dobrou noc at vám spí dítka celou noc :slight_smile:
6. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
tak my noc fajn usnula po 21 já jsem pak do 23žehlila protoe jsem toho měla dvě police obrovské a ted jdu balit do prahy..
7. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
bre ranko...
tak u nas noce posledbi dobou dobre uz se budi jen tak 2x az 3x :grinning:
dneska zacinam v tom zline hubnuti s diana klubem tak snad to bude dobre a zhubnu aspon 20kilo :grinning:
zitra budeme malovat pokojik tak snad to bude dobre..petan bude u mamky na modre celej den :grinning:
7. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahojky!my vstáváme pořád o půl sedmé.Adeli :at se ti daří a zhubneš kolik chceš. Zlobi:žehlení naprosto nesnáším,jsi dobrá já už bych večer asi nic nevyžehlila-jsem už k.o.Mějte hezký den. :slight_smile:
7. dub 2009 v 09:09  • Odpověz
AHOJKY HOLKY, NÁM DNES DORAZÍ DĚDA...noc super, včera jsme byly s Adelí na dlouhé procházce :dizzy_face:
7. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
dobré ránko podruhé :slight_smile: :frowning2: ,

se mi to vymazalo,do pytlíka :fearful: .noc u nás opět žádný zázrak,matýnka stále bolí bříško :frowning2: .budíček v 6.00,takže taky nic moc a teď se bobánek dospával :pensive: ,ale už je zase vzhůru,byla to jen akademická půlhodinka :grinning: .takže dáme přesnídávku a valíme na prochajdu :slight_smile: .jak je tam pořád tak pěkně,tak mě to táhne ven :grinning: .
dnes se jdu teda nechat odpoledne zkulturnit,tak už těším,nemůžu se na sebe už ani podívat :sunglasses: .a po cestě se chci ještě stavit na boty,mám jedny vyhlídnuté,tak jen doufám,že budou mít moji velikost :wink: .

mur :slight_smile: ...to si taky říkám,mít tak jeden den jen pro sebe,ale upřímně musím přiznat,že se mi po matýnkovi stýská,ikdyž je jen s tatínkem dvě hodinky venku :sweat_smile: .a s tím běháním po úřadech jsi mi přpoměla,že si musím vyřídit tu mateřskou kartičku,letos ji ještě využiju hodně,příští rok bych už ráda s matýnkem hodně jezdila na kole :slight_smile: .akorát to obnáší jít se vyfotit a to já nemám rád :fearful: ,ale co,budu mít nové,krásné vlásky,tak na to vletím co nejdřív :wink: .a to plavčo je až od roku?nebo ještě později?já jem chtěla od září začít chodit s matýnkem plavat do tečovic,ale možná bych raději dala přednost tomu na js :slight_smile: ,sice je to poměrně daleko,ale co,matýnek už bude velký klučík a cestování v pohodě určo zvládne :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...hlavně jeďte opatrně a brzy zpátky domů :grinning: .v úterý 14. máme poradnu a měli bychom dostat konečně tu hexu,tak bychom se pak mohli brzy sejít,co myslíš :grinning: ?jo a vlastně přejeme krásné velikonoce :slight_smile: ...matýnek má pro vás vzkaz :grinning: ...hody hody doprovody.....je nutné si ho představit s tatárkem :grinning: ,pááá
7. dub 2009 v 09:33  • Odpověz
ined..a nechces zkusit probioticke kapky??stoji sice 635kc a to jen 5ml..ale pred operaci nam moc pomohly a petulka neplakal..zabiraji az tak kolem tydne..ale muzu vrele doporucit
7. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
tak ja uz jsem po O.dneska jsem delala zel.polevku a halusky

petr striha stromky,ale uz mel aj uraz :sweat_smile: :sweat_smile:

petrik spinka tak si jdu umyt sisku a kolem druhe jedu pro kamosku a pujdeme chvilku pocarat zlin a na ulozne boxy a skrinku do pokojiku pac mame porad malo mista :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.