• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak my se chystáme ven...opětn nadlouho.... :slight_smile:
7. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile: ,

tak jsme byli venku,matýnek už je po obídku,ikdyž to zase bylo :fearful: ...dnes papal hezky,ale pak mi vyrazil z ruky skleněnou misku :confused: ,takže jsem musela pořádně vyluxovat,to se mu samozřejmě nelíbilo,takže řval jako tur.je těsně po poledni a já jsem k.o.venku spal jen tak půl hodinky a zbytek prokňoural nebo probrečel :unamused: ,tak už fakt nevím.

adeli :slight_smile: ...my jsme snad zkoušeli už všechno,včetně probiotických kapiček,měli jsme troje a nic a to i dr. říkala,že pokud to po třech lahvičkách nezabralo,je zbytečné to dál kupovat :frowning2: .a sranda je,že na slovensku stojí jen 280 korun :confused: .snad až matýnek začne pořádně lozit se to spraví,ale to už čekáme od třetího měsíce,jak se říká....a pořád je to stejné :sweat_smile: .samozřejmě už ne tak hrozné,ale nejhorší je,že ho to budí a to dřív nedělávalo,asi řeknu dr.ať mu zkusí udělat výtěr,to už není možné :frowning2: :confounded: .
7. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahojte holky...právě jsem vám dopsala mega dlouhou zprávu a při odesílání se mi odpojil net :angry: ...takže od znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
...pořád máme doma 2 marody...Karolka měla o víkendu 40cítky horečky a u toho febrilní křeče, naštěstí už je v pohodě a teď chrupká venku ve stínu...druhý marod tu řádí o stošest...zdravý je až moc a školku by potřeboval jak sůl, ale nastoupí až po Velikonocích :rolling_eyes:
Adil, po kurzu přihoď pár rad ohledně hubnutí pro inspiraci...chtěla bych si na léto koupit nové opalky, ale nemám zatím odvahu na to...kila jdou jaksi pořád nahoru :confounded:
Deny,...je to kluk, tak musí trošku pozlobit mamču, ne....byla jsi už u toho holiče, já razím zítra, akorát si pořád nejsem jistá střihem, ale melír dám na stopro..
Jani, hezkou procházku si užijte...až se malá vzbudí, vykouknem alespoň na chviličku ven na vzduch...
Mony, užijte si Prahu! :slight_smile:
Murin, akční jako vždy :sunglasses:
Marky, teda vám už zase začínají práce na stavbě, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to vám nezávidím, ne že my bysme už měli hotovo :confounded: , teď nám dodělávájí na etapy okapy, pak hromosvod a taky nás čeká fasáda, plot......no je toho ještě požehnaně...
Ivy, vy už máte taky nové golfky jak Murin?
Peti, jak se máte holky...doufám, že další srazík už budete s náma...
Jinak mám už koupené brusle, tak můžem po Velikonocích domluvit nějaký ten sportovní srazík někde, ne :dizzy_face:
Nic holky, užívejte krásného sluníčkového počasí :sunglasses: ....................papaaa
7. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
holky,pořád nad tím špekuluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .myslíte,že by mohl mít matýnek to bolení z nutrilonu :confused: ?nemáte některá zkušenost?asi se poradím s dr.a třeba by pomohlo změnit značku,třeba bebu,nebo sunar?
7. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
Den, tak to netuším, zkus třeba masáž bříška krémem Pupík po směru hodinových ručiček a nechat malého rozbaleného a zacvičit párkrát nožičkama...přitáhnout k bříšku a zase narovnat....třeba se mu uleví....oni kluci jsou na to bolení bříška háklivější (vlastní zkušenost)....
7. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
ahojky jani :slight_smile: ...jejda,takové marůdky a febrilní křeče :confused: ,to je moje černá můra :frowning2: .tak hlavně ať jste brzy zdravoučcí jako řípy :slight_smile: .my už jsme se z toho snad dostali,no taky skoro po měsíci :sweat_smile: ,tak snad už to bude dobré.k holiči jdu dnes,už to mám hrozné,ale s tím střihem taky nevím,barva je jistá,ale stříhání...nevím,nevím...trošku mě to láká,ale pak většinou lituju,tak bychsi pak nerada nadávala a každé ráno šaškovala s natáčkou jako kelišová :grinning: .ale těším se ,že na chvilku vypnu :wink: ,je to někdy těžké být s malým vlastně pořád sama :unamused: ,ale hlavně,že je zdravoučký,tohle všechno jsou jen mouchy :wink: .
na brusle se ráda přidám,ikdyž nevím co nato matýnek...však jsem psala,že není zrovna kočárkový typ :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale zkusit se to musí :wink: .tak moc držím palečky ať jste brz fit a marůdkům posíláme uslintanou pusenku :slight_smile: .
7. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
jani :slight_smile: ...cvičení,mast pupík,probiotické kapičky,homeopatika,nahřívání,čajíky...všechno odzkoušené...on jako prdí v pohodě a hodně,ale prostě ho to pořád bolí,až mi přijde,jestli nemá něco se střevíčkama :frowning2: .
7. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jo díky :slight_smile: ...oni zas na oplátku posílájí jednu usoplenou :grinning: ...hrůza jak to z nich letí...už došly kapesníky a používáme toaleťáky :sweat_smile: ....ty febrilní křeče jsou nebezpečné....máme kvůli tomu na celý rok zakázané očkování :frowning2: ...tak aspoň že vy jste už OK...jinak to bolení fakt prober radši s MUDr....na stříhání se těším jak malé ditě...po zimě jsem zarostená jak jetty :grinning: ...uvidíš jaké z nás pak budou kočky mamči :grinning: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 13:54  • Odpověz
jani v to doufám :slight_smile: ,potřebuju se jít vyfotit na mateřskou kartičku :grinning: .teď manža přinesl novou jídelní židličku,tak se jdu zabavit skládáním :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,snad se mi to podaří :wink: .a děkujeme za uspolenou ...mlaskla :grinning: .
páááá a užívejte sluníčka :slight_smile: .
7. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
paapaa a pěknou zábavu u skládání....večer už budete mít dalšího stolovníka u večeře :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
Ahojky Janisto! at se už ty vaše dítka uzdraví,golfky ještě nemáme ale budeme je brzo kupovat at už můžeme cestovat.S tím velkým kočárem to jde blbě.Běž taky k holičce já jsem byla a cítím se hned líp. :slight_smile: Mějte se hezky . :slight_smile:
7. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj Ivy...myslím, že už budou v pohodě, oba jsou bez teplot, tak doufám, že už nám ty nemoci dají konečně pokoj...jo na léto jsou golfáče dobré, jen u nás máme složitější terén, tak raději jezdím se sporťákem i do auta ho dám v pohodě, přinejhorším máme ještě golfáče po Filovi, ale jen na velký nákup, když potřebuju prostor v kufru....taky si myslím, že už konečně zítra bude ze mě nový člověk :grinning: , ještě by to chtělo nějaké to kilčo dolů, ať nemusím zas kupovat novou garderóbu na jaro....Kája už chrupká nepředstavitelné 3hodiny v kuse :fearful:
7. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
janisto: ty se máš že ti spinká tři hodiny to my tak 1 hodinu ani ne :frowning2: jenom jednou když jel na motorce tak to spal 4 hodiny :sweat_smile:,jo s tim hubnutím mám radu :slight_smile: že můžeš jezdit na bruslích kila pujdou dolů taky by sem šla na ten sraz na bruslích :wink: malý v kočárku je hodný tak by to šlo při nejhorším by jsem mu vzala motorku :grinning: nejlepší bude až bude mít tak 3 až 4 roky to bude jezdit na kole :wink: !!!!!!!!!!!! jo a slyšela jsem že ty Multiway golfky se hodí i do terénu no my koupíme asi ty Multiway a v červnu nějaké lehčí do vlaku,autobusu,obchodu! :wink: no kde se to bude hodit,ted malý pobíhá všude možně tak asi pujdem zachvilu ven první mu dám ještě pribinak a potom povalíme ale na koníkovi ještě budu až pujdu tak oznámím že už pujdu jú :grinning:
7. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
autor
ahojte,
jsem v práci, byli jsme v berušce na cvičení tam super, ale miška moc nenaspala tak spala ted a jsou s babičkou venku. zítra v 5 ráno jedeme no to bude cesta, jsem na mišku zvědavá.
jani vy si teda užíváte!! a co jste s těma křečema dělali? no hlavně že už je to za vámi.
ined to bolení bříška fakt nejaké vyšetření zkuste radši...kámoška měla trable s holčičkou takové velké a taky šly na krev, výtěr atd...ale jim řekli že mají jakási zvětšená střeva a že jí to přejde...ale už to mají dobré. jinak na bříško znáš asi vše už :frowning2:
deli ty multiway jako že jsou lepší do terénu než jiné, ale jestli jezdíte do terénu tak si radši pořiďte nějaký menší sporták s odpruženými koly a pak na léto lehký golfáč?? my ten multiway máme do terénu že je asi nejlepší z golfek (nepočítám jané které jsou lepší ale odmítám tu cenu) ale my budeme mívat narvaný kufr, takže jsme potřebovali vyloženě golfky.
bruse taky chcu, už jsem letos byla ale musím pomalu protože mám ploché nohy a vždyt mě to z bruslí bolí a zničená kolena z gymnastiky tak mi chvíli trvá než to rozhýbu a trochu porovnám :slight_smile:)
dneska jsme potkali maky ve zlíně, nikča je fakt slečna velká!! :slight_smile:
7. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
zlobi: mě se líbí ty Multiway má to hezký design :wink: chci to spíš po městě do Zlína to by bylo sranda kdyby jsme se potkaly :grinning: se stejnými kočárky !!!!!! máte hezkou barvu :wink: my asi budem mít zelenou nebo modrou ale i ten co máte vy ten oranžový je hezký :slight_smile: !!!!!!!! jo ten lehký golfáč budem mít spíš do vlaku nebo do nakupních center :grinning:,ještě se mi líbí pro lukynku ta pohádka Tomáš mašinka a bořek stavitel :slight_smile: někdy se díva i na Bebe program většinou u toho usne hraje tam příjemná hudba :dizzy_face: a na Minimax se někdy kukne tam právě je ten Tomáš mašinka potom ještě máme ten Jim Jam tam je zas Bořek stavitel atd... :grinning:
7. dub 2009 v 19:13  • Odpověz
tak venku už jsem byla malý jezdil na motorce a potom chodil a potom šel do kočáru :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože řval :astonished: a ted je pořád vzhuru :sweat_smile:
7. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojte holky, my už chrníme:slight_smile: Já měla dnes oravduzase nebito:slight_smile: hned ráno úřad-tak už mám zaplacené odpady, malého zapsaného v pase(ale prý do zahraničí stejně bude potřebovat svůj vlastní pas,takže jak kdybych nikde nebyla), pak nákup, prochajda, uveření oběda a spánek. Konečně jsem se mohla nadlábnout i já:slight_smile:Jak se Mates vzbudil tak jsem šla na brusl, jezdila jsem 45min, chtěla jsem dýl, ale došla ségra, tak jsem šla dom. S Matesem jsme byly venku, ten zase řádil na písku, na zahradě... Domů jsme šli až v 18.30h, pak rychle večerníček, koupačka a u jídla vytuhl. Je to bájo, když si celé odpoledne hraje venku, běhá jak drak, tak hned vvytuhne vysílením:slight_smile:

janista: hlavu závidím. Jinak teda vy si zažíváte s těma nemocema. Hlavně, aby to bylo dobré a měli jste klid. Brusle jsou fakt výborná věc, jezdím denně, teda pokud někde netrajdám.

Ined: no ty si teda taky zažíváš s tím Matýnkem. S tím mlékem nevím. Já mám nutroš od narození a jsem s ním opravdu spokojená. Ale tak každé dítko snáší něco jiného. A neměla jsi třeba zezačátku jiné a pak přešla na ten nutrilon? ono se říká, že se ty mléka nemají měnit.

Deli: já mám multiway zelený s modrou. Jestli chceš jezdit na bruslích není problém, můžeme se domluvit fakt chodím denně. Akorát zítra a čtvrtek už mám plný, ale pak zatím teda nic.

Honzi: teda vy se hodně nachodíte:slight_smile: ale tak co doma, že když je tak krááásně:slight_smile:
7. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
muri:klidně by sem šla já ve čtvrtek taky nemám volno ale klidně bychom se mohli domluvit jú :grinning:
7. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
tak jo pak se domluvíme. Mě to moc baví a kor když je tak nádherně, to se člověku hned líp jezdí. Malému se to naštěstí moc líbí, vždy celou cestu vykládá, rozhazuje rukama, směje se... :grinning:
7. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
malý je taky hodný :wink: když je v kočárku :wink: a až bude mít ten golfáč tak to bude ještě lepší protože uvídí líp na svět :grinning:
7. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
holky ještě dobakuju do prahy, to je jak stěhování :slight_smile:)
brusle jsou moc fajn, příště musím zkusit až bude miška vzhůru abych viděla co na to říká :slight_smile:)
mně se multiway moc nelíbí - sama bych si vybrala jiný, ale splňuje nejlíp požadavky naše, ale už si na něj zvykám, i když zatím jezdíme hlavně s patronem, je to pro ni pohodlnější jízda, má tam víc prostoru na blbnutí a na hračky kolem sebe :slight_smile:
jsem zvědavá na tu cestu...
7. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
mony tak pevné nervy, to balení s mimčem dá zabrat:slight_smile: ale vybalování je ještě horší:frowning2: hlavně si to tam pořádně užijte!!! :grinning:
mě se multiway líbí a dobře se s ním jezdí. V to pondělí jsem s ním nachodila moc km a do trajflu jsem si ho dostala sama, že jsem ho celý vzala a prostě vynesla, takže paráda. Dneska jsem jela s tím sporťákem a je to tak nastejno. Akorát teda ten sporťák má fakt výhodu spojené rukojeti. Neboť jak jsem měla zmrzku a měla vést golfáč, tak to nic moc a to jsem ještě dotoho krmila Matese banánem, takže jsem jezdila z prava doleva....
tak to bychom mohly udělat nějaký mega sraz bruslařek s kočárkama:slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
zlobi:tak si hezky užij Prahu má být hezké počasí :wink: můj bracha taky bydlí v Praze :grinning: Miška je velká holka určitě tu cestu zvládne :wink: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
no právě já zjištuju že zlatý sporťáky :slight_smile: ale tak na něco jsou ty golfky dobré :slight_smile:)
no tak pak jo, jen nevím kde se s bruslema tolik nás vejde :grinning: :grinning:
no to vybalování bude děs...ale tak co už...potřebuju to volno :slight_smile:
7. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
murin:to by bylo dobré udělat nějaký mega srazík :grinning: a na potom se teda domluvíme :slight_smile: malý je už asi unavený tak doufám že usne :wink:
7. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
no a kam se vejdeme?:slight_smile: to je skoro na zamluveni herny :slight_smile:)
7. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
ahojky tak jsem doma..
cviceni hodku aerobic a pak hodinu konzultace a vazeni,
teda ale byla to makacka jak svina..
po ceste tam jsem koupila skrinku a ty boxy a nakoupila cestou domu..
dojedu dom tady jak po vybuchu..petan sice uz spinkal ale hracky a bordel vsude :angry: :angry: :angry:
7. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
adel: tak to musel být záhul, ale to by se líbilo i mě:slight_smile: Kolik vás tam bylo? no jo chlap toho nestíhá tolik jako my:slight_smile:) ale aspoň že Petřík chrněl.

Mony dobrých lidí se vejde. Ale teda nebylo by to špatné si to zamluvit na těch JS, tak bychom tam byly jen my.
7. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
my zatím ještě nespíme, daly jsme si chrupku ještě půl hodinky než jsme dojely domů, takže to dnes bude spaní až trochu později...Jj potkaly jsme se s Miškou a Zlobi zrovna jsme šly z toho divadla :wink:
Dyť vy jste Moni taky hodně porůstly, Miška už není takový drobek, je to šikulka :slight_smile:
Jinak dnes v divadle nádhera, Nikča úplně v jiném světě, mezi děckama zapadla a i vystoupení se jí moooc líbilo :slight_smile:
Murin, taky pozoruju, že jsme teď večer více unavenější za celý den :wink: ...i mě to takhle vyhovuje, ještě celý týden má být nádherné počasí, jen tak dál :dizzy_face: ...jo i my si rochníme v tom písku, vždycky jsme jako šmudliny a když s babi sadila, tak normálně ryla hlínu skoro i nosem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak se v tom vyžívala :grinning:
Ined, tak co stříhání? povedlo se ...spokojenost? Poptala ses i na mě? :wink: ...jinak s prdíkama neporadím, to my naštěstí neměly :wink:
Jani, tak snad už máte všechny útrapy za sebou a teď už bude jen a jen líp :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
tak si tak brozdám po netu a jsou tam docela dobré rady ohledně sexu... a toto tam bylo taky:slight_smile:

Líbání zabírá jako skvělá odtučňovací kúra. Už minutovým polibkem spálíte dvacet šest kalorií!
7. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.