• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak nas petrik od narozeni pokojovou teplotu..jak to bylo teplejsi tak rval a nechtel to :confounded:
27. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz
adeli: tak na vagon chodil:slight_smile: tam snad všichni:slight_smile:

Děkuji za radu, mám i ohřívačku avent, tak to musím vyzkoušet. Zatím to není potřeba, ale když bude chtít bába hlídat, tak ať je mléko připraveno:slight_smile:
27. pro 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
hlavně si to fakt předtím vyzkoušej...miška řvala a pak jsem to přihřála a byl klid...a ted teda odmítá jakoukoliv lahev či hrnek :frowning2:
27. pro 2008 ve 21:45  • Odpověz
ja jsem tam byla pecena varena :grinning: :grinning: mam kamaradku v napajedlich
27. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz
adeli: jo, jo vagón:slight_smile:
zlobi: jsem zvědavá, jak to bude u Terezky. Někdy to vyzkouším. Zkoušela jsem dudel a ten zatím nechce. Teda nenutím jí ho. A vlastně není potřeba. Ale v případě nouze je nachystaný:slight_smile:
27. pro 2008 ve 21:50  • Odpověz
Zítra jedu k našim, tak proberu foťák. Táta fotí a fotí. Tak něco přihodím
27. pro 2008 ve 21:51  • Odpověz
autor
peti tak to my dudel potřebovali hned ona dost brečela a dudlík pomáhal a pomáhá doteď. a pak v noci vstáváme jí ho podat :angry: :slight_smile:
27. pro 2008 ve 21:58  • Odpověz
dobre ranko.. :grinning:
28. pro 2008 v 08:32  • Odpověz
autor
dobré ráno všem :slight_smile:
máme nový zvyk - spíme do 8 ale tak od 5,30 u maminky která nás utišuje a co 10min podává dudlík.
28. pro 2008 v 09:08  • Odpověz
u nas je taky novota..usim petrika aby se v noci nebudil na jidlo..dnes jsem se moc nevyspala :grinning: :grinning: ale snad to brzo zabere
28. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
a jak ho učíš? kolikrát se vlastně v noci budí na jídlo? a jinak se budí proč? ty ho asi přebaluješ v noci co?
28. pro 2008 v 09:14  • Odpověz
mon..no on pije v noci porad..prebaluji ho v noci aj 2x a kazdy den je procurany aj s postelou..tak proto odnaucovani..mam toho uz plne zuby..decka od pul roku se uz nemusi budit na jidlo..kdyz me posles email tak ti to poslu..
28. pro 2008 v 09:37  • Odpověz
autor
asi vím co mi pošleš, ale pošli mi to kdyby náhodou to bylo něco jiného :slight_smile: tak pak mě napadlo dát mu přes papírovku ty nepromokové kalhotky co se dávají přes látkové? to by mohlo pomoct?
28. pro 2008 v 09:39  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
28. pro 2008 v 09:48  • Odpověz
Ahojky holky, my se chystáme na výlet, tak se těším, je tam nádherně... :wink:
28. pro 2008 v 09:55  • Odpověz
autor
ahoj lusi, tak co noc?
honzi kam jdete? my čekáme odpoledne návštěvu tchánů takže nemůžeme...ted budeme mít samé návštěvy..ale kamarády
28. pro 2008 v 09:57  • Odpověz
mon..mas to tam :wink: tak kdyby to melo pomoct tak by to bylo dobre a je fakt ze petrik se schopen vypit210ml kdyz jed spat v 22.30 cca zase 210 a pak jeste do toho caj..on by za noc vypil aj 600ml aj vic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

honzi..je ja bych taky nekam vypadla ale nevim ani kam??kam jedete??
28. pro 2008 v 10:01  • Odpověz
u nás noc tradičně děs běs. večer jsem do ní narvala 90 ml čaje a teď ráno mi vypila 60 ml nutrilonu, tak aspoň něco...jinak zase řev jako kdybysme ji vraždili no :angry:

Dneska je tam fakt krásně...akorát strašně zima (teda aspoň u nás) Nevím jestli mám vzít malou ven..
28. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
jojo díky, našla jsem to v mailu kdysi mi to kdosi poslal...jsem to odložila že až jí bude 6měs a zapomněla na to. co vy už jste to zkoušeli?
šak tam v okolí musíte mít spoustu míst kam jet ne? petr je ještě doma? někam vyražte :slight_smile:
28. pro 2008 v 10:19  • Odpověz
autor
no včera ti nechtěla jíst že? a pak dobré? akorát mi přijde 90ml čaje na tak malé mimčo moc?
jinak miška ted usnula na balkone, ona přes den nespává doma. ale máme tu mínus 6 tak nevím nevím...
28. pro 2008 v 10:21  • Odpověz
zlobi: no mi to taky přišlo moc..ale ona furt pila a pila, tak jsem ji nechala, protože už jsem měla fakt strach - zdála se mi dehydrovaná už - měla normálně propadlou tu fontanelu uplně...ale už se zdá že dobré.

Ona s tím jídlem zlobí furt - když jsem ji kojila tak docela dobré, ale z flašky je to hrůza od začátku
28. pro 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
a jo vy pijete umělé, to nevím, já když jsem řešila v létě že malá furt plakala, tak mi řekla dr. ať zkusím vodu nebo čaj a když vypije víc jak 20ml tak má hlad a je to špatně. no miška nepije doteď nic jiného než moje mlíko takže to je zase jiná. ale nevím jak je to u dětí na UM. a v noci zase plakala?
28. pro 2008 v 10:29  • Odpověz
ahoj holky, tak vás zdravím. Mě malý spinká v postýlce :slight_smile: Ven jsem nechtěla jít v té zimě, včera mi to stačilo. Jinak se teda pochlubím, byla jsem včera večer v kině na Mamma Mia a teda super, moc se mi to líbilo a bylo to dobré odreagování od plínek a všeho... Malého hlídali babička s dědečkem, ale nebudete věřit. Jak je malý zvyklý chodit spát nejpozděj v 19h, tak samozřejmě čekal až dojde maminka, ani papat nechtěl. Babička už nevěděli co dělat. Ale jinak byl hodný, hrál si s hračkama. No jak jsem došla, tak hned za maminkou a jen se muchlil, hned vypil mléko a usnul. No jo prostě mamináč :grinning: :grinning: Jinak noci už dobré. Malý vstává na jídlo po 5h a chrní ještě do 7.30h.
Adeli: taky mě to pošli na mail o tom nekrmení v noci. Já sice malého v noci nekrmím, to jen opravdu vyjímečně. Ale když teď v tomto "období" vstával, tak jsem mu dala jen napit vody a nebo čaje a zachvíli zase usnul. To mě říkala MUDr. že když se dítko v noci vzbudí, že se mu má dát jen trošku napit, že v noci ty děti nemají hlad, ale jen žízeň. Akorát teda když bude pít moc, tak má hlad. No já fakt musím děkovat za to, že se mi v noci nebudí, jen až ráno. Sem tam chce sice dudlík, ale to si ho najde sám v postýlce a nebo mu podám další a to hned spí, protože se pořádně ani neprobere. Jeho signál, že chce dudlík je že zamlaská :grinning:
28. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
autor
ahoj murin,
no tak toje super takové odreagování, my taky chtěli jít, ale je to v blbý čas večer kdy je miška už protifná a chce pít a spát...
u nás nehrozí že by se napila jen něčeho z flašky no :frowning2:
vstávat dvakrát za noc tak si píííískám :slight_smile:) je fakt že jsme takové období měli a pak když se zase zvýšilo vstávání tak to byl děs, člověk si krásně zvykl:slight_smile:
a taky ž se těším na to až si miška dá sama dudlík to zní jako pohádka :slight_smile:
28. pro 2008 v 10:44  • Odpověz
mon..jo jo dneska v noci jsem to zkousel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
murin..ahojky jo jo poslu ti to :slight_smile:
musim jit varit..dneska mame rizoto..sice to neni nic nedelniho ale uz jsem vseho prezrana :grinning: :grinning:
28. pro 2008 v 10:46  • Odpověz
adeli: jůů rizoto bych si dala. já dneska dělám pizzu...taky už na nic moc nemáme chuť..
28. pro 2008 v 10:52  • Odpověz
zlobi: já měla výhodu, že malý měl spat a měla jsem hlídání. No ale stejně na mě čekal i s jídlem než jsem došla, potvůrka malá:slight_smile: Holt ho budu muset trénovat, aby nebyl na mě tak závislý a dávat ho babičce častěji:slight_smile:
s těma dudlíkama jich mám několik, takže když slyším, že se převrací nebo zamlaská, tak šáhnu do hrnečku pro dudlík a dám mu ho a nebo si najde sám v postýlce. Je to super, jak si ho umí dát a je klid:slight_smile: ale jinak noční vstáván jsem ráda, že nezažívám to co vy:slight_smile:
adel: rizoto bych si dala. Já budu dnes mít kačenu-musím dojídat. Včera jsem ještě bágrovala kapra:slight_smile:
Já jdu malému uvařit obídek dokud chrní.
28. pro 2008 v 10:54  • Odpověz
autor
no já už včera ani pořádné jídlo neměla už nemůžu :slight_smile: vánoce jsou normálně svátky obžerství :slight_smile:
dneska dáme UHO roštěnou s rýží :slight_smile:
28. pro 2008 v 11:33  • Odpověz
lusi..no ja bych si dala nejakou pizzu..mam rada 4syrovou :sweat_smile: :sweat_smile:
murin..poslala jsem ti to :grinning: ..petrik je zvyklej..kdyz jsem na modre tak porad se kolem nej nekdo toci a aj kdyz jsem nekam odjela tak si na me ani nevzpomel :unamused: :frowning2:
28. pro 2008 v 11:57  • Odpověz
adeli: jo tu sýrovou máme taky rádi, mňam. holky já jsem - protože jsem zdechlá - zkoušela zadělat těsto v té pekárně domácí a je to super a BEZ PRÁCE :wink:

pizzu jsme teda měli sýrovou (s taveňákem a rajčatama) a uplně mňam
28. pro 2008 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.