• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky maminky,
tak dnešní noc byla dobrá. Budila se po 4 a 3 a 3hod. Přes den byla hodná. Konečně jsem si mohla i doma něco podělat. I jsem navařila:slight_smile: Terezka už déle vydrží sledovat, začíná si vyžadovat pozornost. Holky, podle všeho jsem asi dnes dostala měsíčky:frowning2: Očistky to už podle mne nebudou, ty přestaly 25.12. Myslela jsem, že když kojím, že to tak brzo nepříjde. Ale asi je to individuální. Dnes začaly, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydrží:frowning2: Máte to nekterá podobně? Zítra jdem s Terezkou do poradny, tak jsem zvědavá, jak porostla. Zeptám se i na ty genitálie. Pěkně mně to vyplašilo, teď jak už je člověk mámou, bude se pořád strachovat:frowning2:

jannista: Filda je teda číslo, snad se zítra vzbudí s dobrou náladou

honzi: zítra jdete na krev? Budu na vás myslet, ať Adélku moc netrápí. Já to nesu těžko. Za 5týdnu Terezky jsme byli už 3x:frowning2:
7. led 2009 v 19:20  • Odpověz
Zítra chci jít do fotografie nechat přidělat těhu fotečky a objednat se na focení Terezky. Ráda bych ty černobíle fotečky mimi. Dnes jsem byla vyřídit vítání občánků. Ještě nemají přesně termín, ale někdy kolem 6.2. Doufám, že to bude aspoň o týden později. Naši jedou v tom termínu do Rakouska lyžovat, tchýně jde na operaci a Petr má jet do Německa na služebku:frowning2:
7. led 2009 v 19:23  • Odpověz
autor
jani filda je úúúžasný, to je opravdu jméno pro dinosaura :slight_smile: to je fakt na tu knížku abys vydala :slight_smile:)
petra: no to je jasné, že máš strach a poptej se na to, hlavně že jste to vyčistili :slight_smile:a pročpak jste byly tolikrát na krvi? my chodily taky hodně jak je chudokrevná...taky to těžce nesu tak držím pěsti honzi..
7. led 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, tak s Fildou je fakt sranda :grinning:
Peti, tak já měsíčky nemám stále, zatím teda kojím pořád, antikoncepci nemám žádnou....Ale já s tím měla problémy i dříve, tak to možná tím. Na krev jsme snad ještě ani s malou nebyly.
Honzi, teda chuďátko Adélka, snad brzy zjistí, co to vlastně způsobuje a čeho se vyvarovat a pak to bude určitě lepší.
7. led 2009 v 19:47  • Odpověz
autor
jo ta menstruace, peti já ji dostala když jsem začla brát antikoncepci, ale to je prý nomální a pak nic, takže defacto nic :wink:
7. led 2009 v 19:48  • Odpověz
Holky a kde je vlastně zítra ten srazík Zl nebo Mal.? A zase v 13.hod?
Jinak to úterý nám taky vyhovuje, zatím nemáme nic, tak se přizpůsobíme :wink:
7. led 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
to by bylo fajn kdyby to bylo v úterý ať to zvládáme s tím zpíváním :slight_smile: ale pokud někdo nemůže samo necháme čt :slight_smile:
zítra...jak chcete řekněte si :slight_smile:
7. led 2009 v 19:51  • Odpověz
Aha...já že už jste domluvené, mě je to jedno, akorát teda dopoledne pojedeme nejpíš do UH, tak na netu nebudu, tak pak dejte vědět třeba SMS, kdyby byla nějaké změna.
Zlobi, co Miška už je lepší? Vy už jste byly na tom očkování?
7. led 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
no nejsme nějak je to furt malenky nebo zlín:slight_smile:
co v UH?:slight_smile:
iška dnes lepší smje se i se chvílema sama hraje, kna očkování jsme byli 29.12 na druhou půjdeme někdy v únoru ale dr nám to napíše na leden na ten příspěvek:slight_smile:
7. led 2009 v 19:57  • Odpověz
zlobi: byli jsme protože měla zvýšenou hladinu žloutenky. Mám přepečlivou doktorku, tak to hlídá. Naštěstí to klesá. Ale prtože není tolik sluníčka, jde to pomaleji. V létě by to bylo rychleji pryč.

marka: ty se máš. Já jdu příští týden na gyndu, hned si dám napsat antikoncepci. Protože se nám podařilo otěhotnět na ten šup:slight_smile: Znám pár maminek, které otěhotněly přes kojení. Vím, že jsi říkala, že by jste i chtěli. Určitě se to brzo podaří a Nikolka bude mít sourozence.

Teď jsem se dívala na zprávy. Říkali tam o epidemii chřipky. Tak to asi dlouho nevylezeme z baráku:frowning2:
7. led 2009 v 19:59  • Odpověz
srazík? mně úterky nevadí, ale ještě chvilku bude trvat, než se zapojíme:frowning2:
7. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
holky chodila jste některá na kurzy do nekky klubu? něžná náruč, psychomotorický vývoj, plavání?
Můžete mně doporučit, kam jste chodili, když byly dítka menší? Neříkám teď, hned po šestinedělí, ale vím že jsou dlouhé čekačky, tak abych se zaregistrovala.
7. led 2009 ve 20:04  • Odpověz
jak se tady bavíte o očkování? povinné je jasné a pak jste dítka nechaly očkovat proti čemu a kdy?
Omluvám se, za takové otázky, ale nechci něco zanedbat.
7. led 2009 ve 20:05  • Odpověz
autor
marky zítra to ještě normálně je, začíná nám to v únoru až :slight_smile: a počítám s 13 h a asi jste všechny blíž malenkám, takžer jestli přímo nejedete někdo do zlína, tak dorazím tam :slight_smile:
peti je nějaká ant ke kojení tak si ji radši ber když jste takoví plodní :slight_smile:
no jo na tu zimu je to těžké ale brzy už s námi budete chodit :slight_smile:
7. led 2009 ve 20:06  • Odpověz
Zlobi,musím jít ještě odhlásit staré auto 120, co jsem měla "za mlada" :slight_smile: je už dávno ve šrotu, akorát nám zůstaly doma značky tak jsme to nechaly tak a teď od nového roku by se za to platilo...tak to musím jít dát dopořádku, jak jsem měla bydliště v Břez. tak to už je okr. Uh, tak proto musím tam :confounded: ...Snad nebude zítra nějaká chumelice na cestách :angry:
7. led 2009 ve 20:07  • Odpověz
jo a tady je adresa na tu druhou fotografku na Baťově, jak jste se tady bavily http://www.foto-svatby.cz/
7. led 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
no to teda marky jak jedeš ? teď se nikam moc nevydávám autem, ono stačí kočárem :frowning2:
7. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
zlobi: vím, slyšela jsem o ní, tak půjdu do ní:slight_smile:
7. led 2009 ve 20:09  • Odpověz
ahoj holky, mě taky to úterý vyhovuje. Budu chodit se zlobi do té Yamahy:slight_smile: Zítřek je mi jedno, řekněte si.

Peti: já dostala menstruaci asi 5týden po porodu a trvala mi týden. Po 6-ti nedlí jsem byla na gyndě a nechala jsem si napsat antikoncepci při kojení a teda když jsem ji měla tak musím říct, že celé 3měsíce jsem prokrvácela. Vždy jsem to měla 1édní, pak třeba 4dny klid, pak 14dní špinění a pak zase 4dny klid a pak zase krvácení. Tak jsem se na to vykašlala a prášky přestala jest a dobré. Ale co mám kámošky, tak co ji měli, tak vůbec nekrvácely. Takže je to fakt individuální.
Na testy žloutenky jsme chodily taky. V porodnici musel být malý 4x na ozařování. A ješětě k tomu nepřibíral, hubnul, tak si nás MUDr. taky hlídala. K jaké MUDr chodíš? potřebuji poradit pro kámošku, díky.

Honzinecka: neboj bude to časem dobré. Jen mě tak napadlo, nemá ten ekzém Adélka z tebe? Já kojila a malý měl ekzémy a nic nezabíralo, mastičky to jen držely, ale nezabíraly tak jak by měly. A to už jsem z jídla nejedla skoro nic, byla jsem pomalu jen na vodě. Pomohla červená indulona a hlavně jak jsem přestala kojit. Malý byl alergický na mateřské mléko. TO mi říkala i moje MUDr. že má spoustu maminek, co kojí a mimi mají ekzémy třeba i do 3let, přestanou kojit a je po ekzému. Ale fakt si kup tu kosmetiku cannaderm, hlavně ten krém, je fakt super!

janista: tak to je s Fildou fakt mazec:slight_smile: jméno dinosaura nemá chybu:slight_smile: on se nechce kamarádit? to hledím, co znám tak se děti rádi kamarádí.
7. led 2009 ve 20:11  • Odpověz
Peti já na to chodila, přesně jak píšeš do Nekky, pak jsem jela hodně podle té knížky Něžná náruč a je to fajn, ukážou ti správnou manipulaci s mimi, vývoj, jak mu s tím pomáhat, jak si hrát atd...pro mě to bylo zajímavé.
Pak jsem tam chodila ještě do vaniček :slight_smile: a pak velký bazén už v Tečovicích.
Jinak očkování jsem zatím žádné jiné než pivinné nadávala, ale budu teď asi v roce dávat toho pneumok.
já se teď také dopravuji autem k našim, naštěstí se s Terezkou nebojím jezdit. Auto zatím poslouchá, ale někde to opravdu pěkně klouže:frowning2:
murin: chodíme k paní Červenkové na polikliniku

marka: díky, určitě tam zavolám
7. led 2009 ve 20:14  • Odpověz
autor
jé peti já přehlídla dotaz - ta manipulace v nekky je fajn, taky jsem tam chodila, jen se to nesmí brát úplně doslova, ale co ti vyhovuje a terezce :slight_smile: vaničky taky super, a pak jsem od 3,mes chodila na masáže a moooooc dobré :slight_smile: a pak hned na cvičení to k té PA Dorazilové a pak do kenny...v otrokách zkus jestli je něco v tom dominu a pak v těch malenkách, ale to kenny je taky fajn jestli se ti chce jezdit sem :slight_smile:
a očkvání - my dali toho pneumokoka dali bychom v roce ale vzhledem k těm uším jsme dali dřív...jinak taky zatím nic jiného.
a ptej se a neomlouvej myslím že mluvím za všechny že ti rádi poradíme co budeme vědět! :slight_smile:
7. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
Zlobi, jestli bude manža doma, tak pojede s náma(spíše teda já s ním :wink: ), ale jestli bude mít nějakou dopravu, tak budu muset jet já :unamused:
No nevím jestli by se to Adélce neprojevilo už dříve, kdyby byla arergická na MM, má přece jen už 8 měs. :unamused: ale možné to je, doktoři to určitě přesně zjistí z čeho a pak se toho Adelí vyvaruje a bude to lepší :slight_smile:
7. led 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
peti a do kenny si zavolej co nejdřív my na vaničky čekaly 2,5měsíce! masáže tu dělala jen dorazilová kdyžtak dám kontakt to je u intersparu anebo ted začalo kenny taky...
7. led 2009 ve 20:19  • Odpověz
zlobi: masáže se mně také líbí. Paní dorazilová ke mně chodí, jako porodní asistenkta, tak se jí zeptám na nějaký kurz.

Holky, jste zlatíčka. Jsem ráda, že jsem na vás narazila!!!
7. led 2009 ve 20:20  • Odpověz
My jsme zase rády, že můžeme poradit :dizzy_face:
Ale taky jsem za to moc ráda, že to funguje jak má :slight_smile: ....teda jsou bohužel i vyjímky :angry:
7. led 2009 ve 20:23  • Odpověz
Peti díky za tu p.Červinkovou, chodí k ní spousta lidí, takže to kámošce vyřídím a taky k ná budou chodit:slight_smile:
My máme navíc jen prevenar-už v ledničce-pichat se bude až v roce.

Holyk takže zítra srazík ve 13h v Malenách? Zachvíli jdu chrnět a nevím jestli ráno mi Mates dovolí zapnout pc:slight_smile:
7. led 2009 ve 20:28  • Odpověz
zlobi: ta 17ZŠ je na Křibech, že?
7. led 2009 ve 20:31  • Odpověz
O.K. Malenovice :wink:
7. led 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.