• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
adel a kde jsi to koupila? a nějaký jídelníček vám třeba udělali?
to bychom mohli bylo by to fajn samy, jen jestli se vám ale bude chtít takovou dálku :frowning2:
7. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Zlobi, užijte si Prahu, snad bude cestování i pro Mišulku v pohodě a když jedete tak brzy, tak určitě cestu prospinká a ani ji to nepřijde, že je v autě :wink:
Adel, teda fakt záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale aspoň půjdou kilča rychle dolů :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Murin, teda kam ty na to chodíš :grinning: :sunglasses: ?...ale něco na tom bude, taky jsem to slyšela :wink:
7. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
adeli:když někdy přijdu se podívat co dělá malý tak mi povytahuje věci ze skříněk atd...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: malý už zase donesl polštáře to znamená že bude spát :slight_smile: mur:když já bruslím na kolečkových a na ledních tak je to uplně jiné :confused: na ledních to víc klouže a na kolečkových zase máš výhodu že můžeš jezdit pořád kromě zimy :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Marky, tak Mates hínu i písek jí a vyloženě si šmakuje:slight_smile: fuj. Jinak je taky vždy jak čuňátko a to opravdu! dneska dokonce u písku jedl, tak samozřejmě neměl čas být v klidu, tak byl ještě zakydaný od jídla, pak plaval v pískovišti a už to bylo. Jak jsem ho před koupelí vyslékala, tak z pod plenky padla hlína a to opravdu nevím jak se tam dostala. Mates taky pomáhá. Děda dnes mixoval hlínu a pikíroval rajčata,no samozřejmě Mates u toho nemohl chybět:slight_smile:
Mony já jedu i teď do Zlína ve čtvrtek, dala jsem si sraz s kámoškama. A teď to plavání, yamaha...tam budu pomalu víc jak doma:slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
marky, já jsem narazila najakési stránky, kde bylo psané 30nových rad o sexu, líbání atd... tak jsem to sem dala, když tady hodně lidí hubne:slight_smile:
dodám něco pro pány: Sex je náramně zdravý pro mužské sperma! Jestliže se totiž semeno dlouho nemůže dostat z varlat ven, kazí se a vytvářejí se v něm nejrůznější abnormality velmi nebezpečné pro případný plod. Nezadaní chlapíci by proto měli čile masturbovat, pokud chtějí mít stále připravenou čerstvou dávku zdravého spermatu.
7. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
mur dej odkaz kde to čteš prosímtě :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
mony nevím, někde jsem na to náhodně narazila, ale pak jsem to zavřela omylem a nevím kde to bylo:frowning2: ale co jsem četla, tak tam byly dobré zajímavosti:slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
Holky, jsem moc zvědavá na ty vaše nové káry :grinning: ....jenom pak my nebudem moc zapadat do vaší party multiwayů :grinning: ...
Mony, jak dostala ten první záchvat, tak jsem moc nevěděla o co jde, poprvé jsem si myslela, že ji jen polekala TV u které usla, pak jak jsem vedle ní ležela v noci, tak vidím ve tmě, že hrozně třepe ručičkama a napíná se, tak jsem dala čípek a studený zábal, ale to už mi došlo o co asi jde, protože jak měla tu 6. nemoc, tak mě doktorka upozorňovala, že se to u 40cítek může stát a dala mi na to ten Diazepam, ale tenkrát nebyl naštěstí potřeba.
Del, to Kája tak normálně nespí, jen asi potřebovala po té nemoci nabrat síly....
Murin, já jsem byla na pasovém zapsat Káju už 2x...vždy jsem si zapomněla něco vzít, :sweat_smile: ale nic o tom, že musí mít svůj pas mi tam neříkali, ještě jsem se několikrát ptala, zda při cestě do zahraničí stačí jen to zapsání a říkali že jo....z toho jsem teda jelen :sweat_smile: ....možná to stačí jen v EU a mimo už musí mít svůj pas....my se stejně jinam než do EU nechystáme....raději se tam ještě znovu zeptám...
...jinak Murin zajímavá diskuze dnes :grinning: ....je vidět, že už na nás přichází jaro, že :grinning:
Marky, dík.....doufám, že už jsme si všechny tady nemoci vybraly a bude klid, ať můžem užívat sluníčka a ne trčákovat doma jako my teď :frowning2:
7. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
tak malý spí tak super!!!!!!!! :wink: můžeme kecat jú :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
jani teda to jsi ale dobrá, já bych asi dostala šok kdyby se to stalo mišce :frowning2:
pak chci v nekky na ten kurs první pomoci...
a s kočárkama to mi neříkej, já nerada chodím "s davem" :grinning: i proto jsem ho nechtěla,ale co už když je dobrý:slight_smile:)
7. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jani fakt mazec s těma teplotkama :confused: ...chudák Kája, ta si musela přetrpět :cry:
deli, my ještě nespinkáme, právě ukládá panenku ke spánku ale ona ne a ne spát :unamused: ...máme nedespáno přes den, snad se to aspoň protáhne ráno :wink:
7. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
mony zkusím pohledat, bylo to docela zajímavé:slight_smile:

Janista: mě se právě ten chlap ptal kam chci jet, tak jsem mu řekla Chorvatsko, Řecko a nebo Bulharsko. To říkal, že do Bulharska ho každopádně potřebuji, Řecko, že to si není jistý, že to se mám zeptat v cestovce, přes kterou bych jela, že to budou vědět a do Chorvatska stačí zápis. ALe že vždy se radši někde ujistit, že jsou pořád někde nějaké změny. Říkal, že se ten dětský pas vyřizuje na Kraji a tam je to do pár dní a jinak kdybych si ho chtěla pro malého vyřídit u nich, tak by to trvalo měsíc a něco. Dal mi papír ohledně toho, ale teď ho nemám u sebe.
Chudino to jsi si teda užila, to já bych nevěděla co dělat:frowning2:
jj na mě jde jaro:slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
Jani, my taky nejsme "multiway" :wink: ...myslím, že už ani další kočár pořizovat nebudeme :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
marky vy máte pěkný kočár :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
marky:no malý zas dělá když chce spát že si přinese polštáře :wink: a lehne no ted je výtuh :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Přidala jsem pár foteček z dneška :wink:
Zlobi, tak hlavně je pohodlný pro Nikču a je lehký, mě se jezdí líp s tou trojkolkou :slight_smile:
7. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Deli, my taky taháme polštáře všude možně, ale vždycky jen udělá "jako" že spinká a pak zase vyskočí :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Murin, no jen aby šla i ona :grinning: :wink:
7. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Marky pěkné fotečky? Nikča je šikula v těch šatičkách, princezna:slight_smile:
já jsem zase zvyklá na 4kolky, s 3kolkou jsem nejezdila, tak nevím. Ten kočárek co máš je pěkný a i prostorný.
7. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
určitě půjde, až jí vytuhne panenka, tak se přidá:slight_smile: teda, ale mě by to tak pozdě zabilo, já jsem ráda, že sedím v klidu u pc:slight_smile: ale někdy to taky znám, ale většinou nejpozděj do 20.45h a to opravdu vyjímečně.
tak co holky čerpáte rady co jsem poslala? :grinning:
7. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ono je to zvyku ty kočárky :wink: ....ale myslím, že už stejně nebudou na dlouho.
7. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
marky:no to my někdy taky já jsem jednou řekla že krásně spinká :wink: tak jsem ho chtěla odnést do postýlky a už na mě udělal kuk :sweat_smile: jo máš hezké fotky :grinning: Nikča je šikulka!!!!!!!! jinak já jsem taky s tříkolkou nejezdila tak nevím ale určitě se s ní dobře jezdí :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jj, díky za inspirace :wink: ... i když dnešek má asi stejně v rukách Nikča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
ha ha, Nikča je filuta, nechce, abyste ponocovali sami, tak se přidá:slight_smile:
Díváte se na nahá jsi krásná?
7. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Mě to moc nebere ty pořady, ale mám to jako kulisu, ale nikdo na to nečučí.
Taťka si zatím čtou v posteli...no naštěstí i když nespí, tak je hodná, kdyby byla ukňouraná tak je to horší.
7. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
mur:díváme ta ženská je docela pěkná nemá se za co stydět :wink: asi ji to sebevědomí pošlapala její matka v dětství :unamused: a ktěm radám asi se budu muset víc líbat aspon zhubnu :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jéé Murin, tteď jsem došla na to, že Matýsek má taky nové "úžasné fotečky" :grinning: , už je z něho chlapák jak hora :wink:
7. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Marky: jj nové fotecky mame,ale uz to bude pomalu plne:frowning2: budu msuet mazat. A teda obřík z něho opravdu je, ale hlavně ďáblík, to Monča může potvrdit, ta nás vidí často.

Deli: ta baba vypadá teď fakt dobře s těma vlasama. Já bych taky chtěla nějakou takovou změnu, kdyby si mě vzal někdo do parády a ty hadry co jí vybral taky dobré.
7. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.