• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
mur:to je potřeba někdy se trochu změnit :grinning: taky by jsem si takovou výměnu klidně udělala :wink: :slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jj to je vidět i z fotek, jsem na vás zvědavá, přece jen to už nějaký ten pátek, co jsme se naposled viděli :slight_smile:
Taky bych potřebovala nějakou změnu :confused:...zatím to bude asi ten účes :sweat_smile:
7. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
ty jo, ale jít na přehlídku spodního prádla na dízu, tak tam by mě asi nedostali...ale teda vypadá teď fakt moc pěkně.
No nic holky, jdu si lehnout. Přeji dobrou noc a pěkné sny.pa
7. dub 2009 ve 22:10  • Odpověz
tak dobrou noc já jdu taky na kutě :grinning: at vám děti spí celou noc!!!!!
7. dub 2009 ve 22:14  • Odpověz
teda vy jste kecky

ja jsem uklidila a dala sprchu :grinning:

marky..no sdnad to pujde pekne dolu..jsem nadsena super lidi i pristup..

mon..jj aj co mame jist aj nas vazila a merila BIM a tuky.....
7. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
mur..jj zahul ..bylo nas tam dost asi 30..nevim presne :confused:
7. dub 2009 ve 22:21  • Odpověz
Kája potvůrka usla až teď, ale není se čemu divit, když dneska prochrupkala skoro celé odpoledne.
Holky....taky jsem se trochu polekala...ale my už máme tolik dětských nemocí s Filou za sebou, že už to vždycky řeším s chladnou hlavou, za to můj vždycky hrozně stresuje, hned by žhavil telefony do úrazovku nebo sousedce zdrav. sestřičce...
Adi, kde máte ten kurz, není to náhodou nad Moskvou, na ISŠT-COP (co jsem chodila s Jančou na střední)...něco mi říká, že tam něco takového bývávalo, ale to už je dávno....
Holky mějte se, já jdu pomalu do hajan
:slight_smile:
7. dub 2009 ve 22:34  • Odpověz
janis..je to nad priorem..v telocvicne a tride polytechnicke skoly..pod budovou policie :grinning:
tak ja valim spat :pensive: :pensive: brou
7. dub 2009 ve 22:44  • Odpověz
Dobrou holky :slight_smile: ...my už taky snad spinkáme :sweat_smile:
Jani, tak hlavně ať je zítra zase lépe :slight_smile:
Zlobi, šťastnou cestu bez nehod, dobře dojeďte :slight_smile:
Pa Pá :wink:
7. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
dobré ránko holky, my spinkali krásně celou noc, teda jen Mates, já opět ve 3h budíček a než jsem usla, tak vstával v 5h na jídlo, ale oba jsme ještě schrupli:slight_smile: Akorát snídám a pak Mates:slight_smile: Hned vyrazíme ven, musím do lékárny a pak valíme na brusle, radši pojedu teď, to nebude ještě tolik aut... a odpol.možná ještě taky. Dneska vezu kolo do servisu a rovnou si tam nechám namontovat cyklosedajdu a koupím malému helmičku:slight_smile:
Přeji všem krásný den, počasí nám opět přeje :grinning:
8. dub 2009 v 07:57  • Odpověz
ahojky holky,

my se chystáme zítra do RBKu, malá má novou sedačku do auta...jupíííí, už pojede po směru jízdy...
včera jsme šly 4hod prochajdu...super....
8. dub 2009 v 10:13  • Odpověz
přihodila jsem fotky...vůbec se mi holky nechce zítra trávit 6hod v autě...jedeme ještě do Bolky na letiště, tak tam se těším...už at jsme v RBKu...navíc už na mě padla alergie, děs...
8. dub 2009 v 10:34  • Odpověz
ahojky,
Honzi pěkné fotečky, Adélka je šikula:slight_smile: jakou jste pořídili tu sedačku? Užijte si to v Rumburku.
Mě Mates akorát vytuhl. Ráno kočárem do lékárny, pak jízda na bruslích, ale jen 40min, neboť už se rozčiloval a nechtěl sedět:frowning2: pak jsme běhali po zahradě, hráli si na písku....a po jídle hned vytuhl. Já jdu akorát baštit. Jak se vzbudí tak jdeme opět na brusle a pak řádit na zahradu...
pěkný den. pa
8. dub 2009 ve 12:05  • Odpověz
Koupil ji táta od Jirky, je to d škodovky přímo do našeho auta a stála 10tis, je krásná, šedá s různými motivy v barvě modré, žluté a růžové...nafotím a dám foto...
my valíme ven, je nádherně, mám poděláno, uklizeno a dojdu až večer...
tak si všichni užite dnešní den... :wink:
8. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahojky!to máme zase dnes krásně.Taky budeme kupovat autosedačku,Lukynkovi je už to vajíčko malé je dlouhý.taky se chystáme koupit golfáč.Mějte hezký den :slight_smile:
8. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
8. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
ahojky tak u nas noce dobre..jen 2x hore

petrik je na dva dny na prazdninach a tak ja uz makam mam umyte vsechny okna,vycistene koberce,prestehovanou celou loznici uz je i povlecena a uklizena..aspon neco..jinak je tady bozi dopusteni navareno...atd ale uz se me nechce tak jsem na chvilku sedla sem
8. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
No adeli ty jsi ale šikovná hospodynka.dej si chvilku pauzu a relaxuj :sunglasses:
8. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile: ,
tak jsem úspěšně zvládli trhy,bylo to super :slight_smile: .jestli tam některá pojedete,doporučuju vyzkoušet grilovaný oštěpek a toust,naprosto jedinečné,opravdu :wink: .milovníci sýrů to jistojistě ocení.matýnkovi jsme koupili první balonek ve tvaru slona,měl velikou radost a pořád se po něm sápal a samozřejmě ho chtěl ochutnat.teď ho má přivázaného na postýlce a zrovinka na něj pokřikuje,tak nevím,jestli nebude rozumnější ho dát pryč,jinak se u nás asi dnes spát nebude :sweat_smile: .taky jsem mu dnes koupila pohankové křupky,jen tak na zabavení,no dvě zbaštil,teda spíš vycucal,ale taky se s nima snačil celý pomatlat,měla bych si už začít asi zvykat :wink: .přijeli jsme až po půl sedmé :confused: ,takže honem koupačka atd,,ale asi má z dnseka matýnek přespříliš zážitků,protože nějak nemůže zabrat :pensive: .tak mu jdu zpívat :slight_smile: ,ale ještě nakouknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .
8. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
ještě jsem chtěla poprosit o malou radu :slight_smile: .od narození matýnka používáme bepanthen a je pravda,že měl a má vždycky prdýlku jako alabastr :grinning: ,ale není to zrovna nejlevnější mast :frowning2: ,tak jsem si říkala,že bych bepanthen používala jen na noc a případné podezření na opruzeniny a přes den používala něco jiného,jenže nevím co :sweat_smile: .
jinak jsem ještě chtěla říct,že jsme si dnes se zlobidlem vyměnili pár sms a...dojeli v pořádku :slight_smile: ,akorát miška se po cestě vztekala,neboť nechtěla být připoutaná :frowning2: .jinak v praze je prý velký hluk a horko :slight_smile: .takže ne že v praze je blaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

jani :slight_smile:...ještě k těm křečím :frowning2: ...to tě obdivuju,já bych se asi zbláznila hrůzou a manža...jejda,ten dvakrát :confused:.ono asi zkušenosti udělají své,nebo ne asi,ale určitě,ale snad takové zkušenosti nechci raději ani poznat :confused: .jenže člověk nikdy neví :frowning2: .snad už bude karolka brzy zdravoučká :slight_smile: a už žádné strašáky :frowning2:.

konečně spíme :slight_smile: .dnes bude vstávat k matýnkovi tatínek,tak si jdu dát sprchu a brzy do peří ať naspím deficit :grinning: .se vsadím,že malý dneska bude spát jako dřevíčko :grinning: ,ale co,zase budeme celý víkend sami,tak aspoň jednu noc se trošku prospím.mléčko budu ale dávat já,aby z toho nebyl prďolka zmatený :slight_smile: .
tak tedy dobrou noc a krásné sníky :slight_smile: .
8. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
ined:no my jsme malému taky koupili kdysi balonky na pouti :slight_smile: a moc se mu líbí ale někdy jsem myslela že ho možná praskne :confused: no někdy hodím fotky jak je z balonkama a jak jezdí na motorce a jak je v kočárku ju :wink:
8. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Pěkný večer holky,
tak u nás výtuh hned po koupeli :slight_smile:
Měla toho za celý den dost, ještě navečer, jak nám dojel "žíznivý tatínek" jsme šly dát pivko u nás na zahradě, dojel kámoš na kafčo a pak přišla ještě sousedka se psíkama, tak Nikča řádila ještě s něma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no lítala jako ďábel :sweat_smile: , tak není divu, že padla za vlast....zkusím dodat foto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ined, tak to je škoda s tou kadeřnicí :unamused: ...takže to by mě teda nevzala?Ona dělá jen doma?no budu muset shánět něco v okolí, nebo prostě půjdu tam, kde mě vezmou :slight_smile:
Dej pak foto jak ti to sluší :slight_smile: ...jo a díky za tip na ty trhy, vyzkouším, chystám se tam buď zítra, nebo v pátek :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ined, tak já používám střídavě ten bepathen, bubchen a taky jsem měla sudocrem...myslím ale, že cenově vyjdou tak nějak nastejno. My opruzeninky taky nikdy naštěstí neměly a teď už natírám prcku jen tak 1-2 denně, už ne po každém přebalení.
8. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jo a tak teda "dobrou a klidnou noc" všem, co jdou na kutě :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
malý je otravný :frowning2: tak doufám že donese polštáře :slight_smile: Marky:my taky nějak neměli opruzeniny ani prdíky neměl :wink:
8. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
marky :slight_smile: ,ahojky...no ona dělá zatím jen doma,ale jen češe nevěsty,mě vzala ze známosti :sweat_smile: .akorát já jsem to pochopila jinak :frowning2: .ale co jsme se bavili,tak brzy začne dělat normálně,jenže asi ve zlíně,protože prý v otrokovicích už je kadeřnic moc :unamused: .tak mě to mrzí ,že to nevyšlo :frowning2: .
já a dobrovolně se fotit :grinning: ???jejda...no třeba to zkusím,poprosím manžu ať mě vyblejskne :wink: .
to se nedivím,že nikča hnedka padla,takhle řádit :slight_smile: .ale je to fajn,aspoň pak ty děti pěkně zdravě spinkají :slight_smile: .

jo a holky víte co :confused: !!!!židličku musíme vrátit,bo tam nějaký trotl nasadil jednu část opačně :angry: ...takže super,to se opravdu může stát jenom nám :frowning2: .zítra to tam manža musí odvézt a jsem zvědavá kdy přijde nová,to kdybych objednala z netu,tak to vyjde nastejno,s tou čekací dobou :unamused: .a já jsem pořád špekulovala proč mi to nejde a pak koukám a koukám a říkám si...no to snad není pravda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,hmmm,takže tak :confounded: .
my jsme na to zase nijak nespěchali,ale už jsem matýnkovi naslibovala,že zítra bude obídkovat v nové sesli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :grinning: .no co,jsou horší věci :wink: .tak ale už opravdu dobrou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :slight_smile: .
8. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
Nic se neděje :wink: ...určo na někoho natrefím :slight_smile:
Tak dobrou :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
tak dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
8. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
bré ránko!!!!!!! :grinning: tak malý mi vstával do 6:30 :confounded: jinak Míša má narozeniny :wink: tak se na to moc těší !!!!
9. dub 2009 v 07:27  • Odpověz
ahojky..tak u nas se opet pracuje..ted jsem si dala slofika pac uz me to nebavi..za chvilku dojde malir tak aspon se hnem z mista :grinning:
9. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.