• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
přidala jsem fotky :wink: ale místo hezká jsem napsala heka :angry: asi tam dám k tomu no comment :unamused: a ale jestli o tom chcete vědět víc tak řekněte ju!!!!!!! Lukinka prdí :wink: :grinning:
9. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
9. dub 2009 ve 13:51  • Odpověz
přidala jsem pár nových foteček :slight_smile:
9. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahojte holky, já opět našlapané dny, tak večer jsem k.o. V noci Mates se vzbudil a hodinu se převaloval, ale neplakal. Akorát mě to budilo,že se vrtěl, ale jinak spinkal nádherně. Hned ráno jsem zavezla mé kolo do servisu a rovnou mi tam namontují cyklosedačku:slight_smile: takže o víkendu vyrážíme na první jízdu:slight_smile: Pak jsme jela do Zlína ke kámošce, měly jsme tam srazík pár spolužaček s dětma. Pak jsme prošly trhy-ale teda nic moc, mě tam teda kromě těch sýrů a frgálů nic nebralo. Pak že jedu dom a mrknu a Mates neměl šátek na hlavě, tak jsem se vracela a nikde nic. Takže někomu se zamlouval:frowning2: jsem valila na prior mu koupit nový-vzala jsem rovnou 2. Domů jsme dojeli po 17h a do 18.40h řádili na zahradě, pak koupačka, jídlo a od 19.30h Mates chrní:slight_smile: a já mám relax u tv a pc:slight_smile:
Ined: pěkná židlička, Matýnkovi to v ní sekne. Je to šikula.

Marky dobrý výtuh Nikči. Teda říkám je to super, jak ty dítka lítají a večer jsou pěk pěkně unavené a hned vytuhnou:slight_smile:
9. dub 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky,
vidím, že opravdu s krásným počasím je tu nějak prázdno :wink: ...já jsem se dnes pustila do úklidu, odpoledne si Nikča schrupla venku, tak jsem zvládla i okna :slight_smile:
Zítra ráno se jedu konečně stříhat, dostala jsem na jednu kadeřnici tip, tak snad to dobře dopadne :sweat_smile:
Ined, pěkné fotečky :slight_smile:
Holky, chtěla jsem se zeptat, co používáte na pusinku v tomto počasí? Já mám Bubchen, ale už je vidět, že máme trošku opálené tvářičky, takže by to chtělo už i nějaký UV filtr :confused:poraďte, co je dobré :wink:
Murin, děkuji za fotečky, téda tolik dětí...to musel být teda fakt šrumec :grinning:
9. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
bré ránko holky!!!!!!! :wink: malý spal do 6:40 tak zas jako vždy :confounded: dneska jdem bruslit ven :grinning: už se na to těším po dlouhé době :wink: si musím zajezdit :slight_smile: 36
10. dub 2009 v 07:39  • Odpověz
36 kol ne to bych nezvládla :confused: malý mi tam tukl 36 tak at si nemyslíte že by jsem ujela 36 kol :grinning:
10. dub 2009 v 07:42  • Odpověz
ahojte holky, my noc super, malý spal od 19.30h do 6.15h bez probuzení.Teda ráno sice řval jak pardál-ztrhl na sebe kazeťák-spadl mu z výšky na hlavičku, chudáček. Ale dobré, pak už jen a jen řádí.

Marky tak pak dodej foto jak dojdeš od kadeřnice. Já se budu asi jen barvit. Nechává si narůst delší na přání. ALe stejně před létem uvidím jestli s tím něco neudělám:slight_smile: jj Marky, když je krásně, tak já jsem s Matesem celý den venku. Chodí jen po obědě domů spát do postýlky a pak až večer. A teda na srazíku bylo dobře, teda jen já musím říct, že mám drak. Všichni jinak byli hodní, což jsem se divila, že ti kluci sedí, pomalu se nehnou... a jen ta má střela lítá sem a tam. Už je u Dany jak doma:slight_smile: Někdy jak se zase domluvíme, tak se můžeš přidat.

Deli: příště se přidám. Jdeš určitě na ovál že? já jezdím tady ulicemi, ale je to děs, protože na každé křižovatce musím stát a kočárek bez brzdy je na to opravdu blbý, prootže nejsem schopná zabrzdit sebe neto6 tak rozjetý kočár:frowning2:

Ined: já na zadek používám bepanthen už opravdu když je Mates zapruzený. Jinak používám Niveu(89kč) a ta je dobrá, nebo sudocreme nebo od babylove z DM(49kč) a nebo ten seba med, ten je velice dobrý. Já teda vím co jsou zapruzeniny, ale teda má je jen,když mu rostou zoubky, to kadí třeba i 9x za den a ty hoviška má moc agresivní,že z nich vždy oleze. Ale jinak v pohodě.
10. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
ahojky..tak u nas je konecne vse hotovo vecer dam fotecky ale je to jeste bez dekorace
tak jdu dat sprchu a valime nakoupit a pro petana..uz je u mamky od stredy :grinning: ale stejne jsem se nevaspala pac se budim aj kdyz tady neni :grinning:
paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
ahojky :wink: tak byli jsme bruslit a super :slight_smile: potom jsme šli do obchodu a šli jsme ven s ined :grinning: a potom dom se najíst :wink: :wink: :slight_smile:
10. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Murin:chodíme na oval nebo do Zlína kolem vody taky nemám ráda jezdit mezi ulicemi :unamused: jasně domluvíme se :wink: na ty brusle
10. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak noc klasická,akorát i dnes v noci vstával k matýnkovi tatínek a já jsem normálně vytuhla jako belina a vůbec jsem malého neslyšela :pensive: .taky jsem ráno by la opuchlá jako po flámu :confused:,to moje tělo už asi není na nějaký velký spánek zvyklé :sweat_smile: .byla jsem kupodivu víc unavená než když vstávám k matýnkovi x krát za noc :fearful: .jinak dnes zatím fajn,dopolko jsme byli venku,matýnek zbuchal k obědu 250 ml zeleninky s masíčkem :confused: ,asi bude po tatínkovi dobrý jedlík :grinning: a za chvilinku ho dám spinkat a opět půjdu žehlit.zítra odpolko pojedeme za dědou do zlína,tak bude mít matýnek výlet :wink: .pojedeme asi vláčkem,matýnkovi se to líbí a je to rychlovka :slight_smile: .

deli :slight_smile: ...na brusle bych se někdy připojila,ale až s novým sporťáčkem,protože s naším kočárkem by to teď moc nešlo :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...díky za tip,matýnek taky ještě nebyl opruzený,akorát přesně jako vy,když mockrát kakal,tak měl prcku trošku červenou.zkusím tu niveu a ten sudocreme mám ještě neotevřený kalíšek z porodnice,tak to vyzkouším :wink: .foto sebe s afinkou nemám,neboť jsem zapomněla poprosit manžílka ať mě vyblejskne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale po velikonocích budou nové fotečky,tak pak nějakou dodám.a příští týden asi ve středu pojedu na baťov,mohly bychom se domluvit a já bych ti konečně dala ty kalhoty :slight_smile: ,budeš-li mít čásek :wink: .
10. dub 2009 ve 13:00  • Odpověz
ined:na ty brusle můžeš s námi třeba až budete mít nový sportáček tak nebude tolik plakat :wink: protože uvidí svět :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
deli :slight_smile: ...no u nás je problém i když na svět vidí :sweat_smile: ,matýnek prostě není kočárkový typ :frowning2: .třeba se to časem zlepší :wink: ...nebo maximálně budeme muset vydržet do doby než začne capkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ikdyž zase si říkám...bude léto,budeme jezdit na koupák a na výlety,tak bude unavený,že se mu možná i v kočárku zalíbí :slight_smile: .
10. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
Denčo:to máš pravdu když bude mít hodně zážitků ,tak mu ani to ,že je v kočárku ani nepřijde. :slight_smile: Ted jsem objevila v časopise mast na opruzeniny indulona baby a stojí49kč.www.indulona.cz
10. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
Ahoj holky,
zrovna koukáme na večerníček :wink:a mamka "datluje" :grinning:
my jsme se před chvílí vrátily z procházky, dneska jsme si udělaly s Nikčou výlet na hrad :slight_smile: , dopoledne hlídal Nikču tatínek ajá jsem lítala po obchodech a ještě dokupovala drobnůstky na velikonoce pro děcka a taky jsem se byla stříhat, dopadlo to docela dobře...až mě někdo vyfotí, dodám foto :sweat_smile:
Muri, ráda se k holkám přidám :wink: ...no dyť to říkáme furt, že má doma místo dítěte "ďáblíka" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Deli, tak fajn, že už jste otestovaly brusle :wink: ...to já letos ještě neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani nevím, kde by to tady dalo, jedině pak teda s váma v těch Otrok. :wink:
Jo a dodatečně Míšce všechno nejlepší k desátým narozeninkám :dizzy_face: !!!
Ined, s tím vstáváním v noci já to měla dříve to samé, já jsem kojila i 5 za noc :rolling_eyes: , dávala jsem kaši, že to aspoň trochu pomůže a prd!!! :angry: , kojila jsem v noci úplně stejně, jako bez kaše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď už je to naštěstí jen max.3x za noc, ale i tak docela mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...naštěstí teda pak hned chrníme, ale budit se prostě budíme....Takže vydržžžž :frowning2: !!! :slight_smile:
10. dub 2009 v 18:47  • Odpověz
10. dub 2009 v 19:00  • Odpověz
ahojky tak petana uz mame doma tak uz je po poradku :frowning2:

hodila jsem foto z vyletu a noveho pokojiku :dizzy_face:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2628932&vReferer=

ined..no ja jsem opuchla dva dny..vypadam jak ......udelala se me zima na rtech pak v nosu pak opet na rtech a jeste na krk a dekolt a taky par na rukach a taky mam zanet v obou ocickach fakt humus :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. dub 2009 v 19:19  • Odpověz
Ahojky holky a mimulka,
jdu vás jen po nějaké době pozravit, nějak nestíhám...
Chci vám všem popřát krásné Velikonoce :dizzy_face: ... moc si to užijte :slight_smile:

Marky, krásné fotky Nikolky a na krásném místě... Malenovický hrad je moje srdeční záležitost... 11 let jsem tam chodila provádět... :slight_smile: ... a jestli se budeme brát, tak jedině tam... :wink:

Jinak doufám že jste všichni v pořádku a nikdo nemarodí... (nedočítala jsem)...
10. dub 2009 v 19:31  •  1 dítě  • Odpověz
dobrý večer :slight_smile: ,

tak matýnek snad už usíná :sweat_smile: ,dnes jsem mu zkusila dát jiné mléko,tak uvidíme :wink: ,ale moc si od toho hned napoprvé neslibuju :sweat_smile: .navečer jsme byli ještě venku,šli jsme se podívat za tatínkem do práce,pak do parku na děti a pak jsme jen tak chodili :slight_smile: ,matýnka už to bralo,ale neusnul,neboť jsme potkali kamarádku a chvilku vykládaly a matýnek byl zvědavý jako opička :grinning: .tak...vypadá to,že už spinká :pensive: ,já mrknu na zelený ranč,pak dám spršku a šup do peří :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

marky :slight_smile: ...krásné fotečky,nikča je kočenka :grinning: a malenovický hrad mám taky moc ráda :slight_smile: ,jejda,tam jsem se okolo nachodila,bývalý přítel tam měl v zahrádkářské oblasti chatku,tak jsme tam trávili hodně času přes léto :slight_smile: .jinak kaši na noc dávám taky,ale efekt je stejný :frowning2: ,tam jde prostě o to,že ho pořád bolí bříško :frowning2: .četla jsem v jedné diskuzi,že tam nějaký klučík měl po nutrilonu taky problémy,že ho to nadýmalo a měl bolení :cry: .dnes jsem na zkoušku koupila mléko hami,tak uvidíme :wink: .jinak to vstávání je fakt děs,přitom matýnek spinkával pěkně,5,6 i 7 hodin v kuse :confused: !!!pak se napápl a ještě ty dvě hodinky spinkal dál,jenže...nevím čím to je.ze začátku jsem si myslela,že třeba zoubky,pak že třeba zavedení příkrmů...zbývá mi už jen to mléko,nebo fakt už nevím :frowning2: .ale vydržím,co mi zbývá,hlavně,že je jinak zdravoučký :grinning: :sweat_smile: .

deli :slight_smile: ...i já se opožděně přidávám ke gratulantům mišce ke krásným 10.narozeninkám,už je to velká a pěkná slečna :slight_smile: .za chvilku budete odhánět kluky ode dveří :grinning: ,to aby si tatínek už nachystal vzduchovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .

adeli :slight_smile: ...krásný pokojíček :grinning: ,to se bude peťulovi bydlet :wink: .jejda chuderko,ty toho máš :frowning2: ,já jsem naštěstí odpuchla už při dopolední procházce :sweat_smile: ,ale celý den se nějak necítím :unamused: .tak hlavně ať jsi brzy zdravá,krásná a fit :slight_smile: .

bobuli :slight_smile: ...dodatečně vše nej ke jmeninkám :slight_smile: .a co bříšenko?rostete,rostete :grinning: ?tak posíláme pohlazení mimískovi a krásné velikonoce i vám :slight_smile: a všem koledníkům zavčasu řekni,ať jsou na vás hodní :sweat_smile: !!!žádný jalovec a podobně :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
10. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
marky :slight_smile: ...něco jsem našla v oblíbených ohledně kojení a spaní :sweat_smile: ...třeba tam najdeš odpověď či radu :wink:
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=109523
:slight_smile:
10. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojky holky! Marky:Nikča je už velká slečna,na hradě v Malenovicích to mám taky moc ráda,moc hezké fotečky, Adeli:moc hezký pokojíček to muselo dát hodně práce. Ined:díky za přání k narozeninám. Jinak všem pěkné velikonoce. jo a Marky na ty brusle se někdy přidej-pěkně jsme si dnes s Míšou protáhly tělo. :slight_smile:
10. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ined, děkuju za přání ke svátku :slight_smile:
A jinak bříško opravdu roste, ale to jak přestávám kojit a "žeru" jak nevázaná :grinning: , Kláruš teď oslavila 9 měsíců :wink: ... sis mě asi spletala s nějakou těhulkou :slight_smile:
10. dub 2009 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz
dobré ránko :wink: malý spal do 7:30 :slight_smile: takže supr!!!!!!! :wink: dneska jedem do zlína :grinning: bude druhá Míšina oslava u babičky :slight_smile: dneska je venku krásně užijte si pohodovou sobotu :wink: Lukinka se moc těší až vypadnem z baráku :wink:aspon nachvilu :sweat_smile: a ještě Lukinka tančí na madagaskara :grinning: ale vydrží u toho jen chvilinku,k potom dám s oslavy ty fotky :slight_smile: ale ted nějak nestíhám !!!!!!! :unamused: ale udělám si čas papa!!!!! :grinning: ještě přijdu večer
11. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
ahojky..tak u nas nioc dobra..
ja uz mam udelanou buchtu na zitra a jeste delam karamelove rezy a jeste uvarit a pak mam delat 2nehty a pak jednohubky a jdeme k veceru do sklepa..tak jdu mam toho moc paaaaaaaaa
pekny vik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
ahojky holky, jsme v Rumburku, ale co jsme zažili před odjezdem sem děs...Adélka začala hrozě plakat, 3hod v kuse a nevěděla jsem , co jí je...o půlnoci jsme jeli na pohotovst a druhý den jí píchali ouško...venku je nádherně, užíváme si sluníčka a Adélka má nové botičky, tak pořád jen šmatle...
11. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak u nás noc lepší,tak uvidíme,jestli to bude změnou mléka nebo to byla jen náhoda :wink: .za chvilinku jdeme na prochajdu a odpolko jedeme do zlína :slight_smile: ,je krásně,tak snad to vydrží :wink: .

jejda bobuli :slight_smile: ...já jsem oslice,já jsem si tě dala dohromady s dášou :sweat_smile: ,omlouvám se :wink: .už mi na té mateřské hrabe,mám na mozku mléko a plenky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

adeli :slight_smile: ...pěkně si to večer užijte a hezký víkend :slight_smile: .

honzi :slight_smile: ...tak to mě moc mrzí,že adélce museli píchat ouško,chuderka malinká :frowning2: ,tak doufám,že už to bude v pořádku :slight_smile: .

holky musím valit,matýnek už na mě pokřikuje,tak pěknou sobotu :slight_smile: ,páááá
11. dub 2009 v 09:15  • Odpověz
ahojte holky,my noc opět super, akorát teda budíček děs. Malý vstával v 5h a po jídle nezabral, tak jsme si v posteli hráli:frowning2: dopol.jsem dělala generální pořádek v ložnici, pak všude vysávala, žehlila, vařila. Matese hlídala babička venku na zahradě. Po obídku jsem jela do Zlína na badminton, dobré krásně jsem si protáhla tělo. Pak jsem šla na čepokov, že si udělám radost a koupím si nějaké triko, ale nic se mi nelíbilo:frowning2: Dojedu dom a nikde nikdo, naši vzali Matese na 1.výlet na kole. Dojeli a Mates vysmátý, moc se mu to líbilo, tak jsem sedla na kolo a jeli jsme všichni na Štěrkáč narkmit labutě. Malý hotový. Vytuhlmi vysílením, tak snad bude spát až do rána. Zítra jedeme naposled plavat do UH, pak začínáme na JS.

Honzi: chudák Adélka, to je mi líto, ale bude to dobré uvidíš.

Ined: tak třeba to hami zabírá,držím pěsti, aby to bylo tím mlíkem.

Adeli. pěkně si to ve sklípku užijte, hned bych šla taky :grinning: už nevím co je večer někam vypadnout, sedím jen u tv a pc.

Marky: jak jsi se ptala na ten krém na pusu, tak já mám seba med 30 a 50uv faktor. a ještě krém 40uv od daylong nebo tak nějak, ale nemůžu ho najít, Mates ho někam zahodil:frowning2: Zatím natírám jen tvářičky a ručičky, protože už má opálené prstíky.

Deli: snad se oslava vydařila.

Pěkný večer všem přeji
11. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!! :wink: tak mi cestou do Zlína koupili autosedačku baby design Jumbo :slight_smile: je modro zelená :cry: a už v ní jel a super :grinning: Ferrari jsme nekoupili protože jí neměli ale tahle je hezčí :slight_smile: dívala jsem se i na Multiway ten je taky hezký měli tam i modro žlutý tak ten možná koupíme ještě uvidíme :wink:

Mur:oslkava se vydařila :wink: Míša dostala saze další dárky!!!!!!! :slight_smile: a má z toho radost

Honzi:Adélce píchali ouško :frowning2: chudák já jsem to jednou zažila a hrozně to bolí :angry:
11. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.