• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
zlobi: do 17 měsíců :unamused: taky tam malý brečel a už mu to bylo malé , jo s Jumbem jsme spokojení :wink:
13. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
my v poho vydrželi 6hod dnes v autě...je to isofix...
No asi neujede daleko, ale Adámek jezdí ve 2letech už sám...
13. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
autor
tak to jste dobří, my jsme jí dali do větší na tu cestu do prahy to by se ve vajíčku asi zbláznila...ale je vidět, že je tam spokojenější. sice je vajíčko bezpečnější ale tak koupili jsme dobrou tak snad..:slight_smile:
13. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak já jdu do hajan :pensive: dobrou :wink:
13. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
6 hodin v autě??? ty máš fakt neskutečně klidné dítě honzi! tiše závidím!
co to ucho adélky? se divím že vás hned pustili na sluníčko...
13. dub 2009 ve 22:11  • Odpověz
No hrály jsme si tak půl hodinky, jinak koukala ven a hrála si s pejskem od Fisher Price...byla zlatá. MUDr říkala, at naopak jedeme, že se prospí v autě a příjde také na jiné myšlenky...
13. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz
autor
já se spíš divím ven na sluníčko po zánětu...ale tak dr ví :slight_smile:
ty jo já chci taky takové dítko, miška je nevrlá hned jak se připoutá, jak nevydrží chvíli v klidu a nemůže se hýbat pořádně tak se vzteká, jeli jsme do prahy v 5 ráno zpátky na noc, aby spala, jinak bychom to s ní nedali...závidím :slight_smile:)
no nic jdu chrnět jsem toho moc nenaspala jak miška nemohla spát s plným nosem :frowning2:
dobrou :slight_smile:
13. dub 2009 ve 22:19  • Odpověz
my měli taky plný, od toho to ouško...tak to ona ne, koukala na novou sedačku a viděla ven, tak pohoda, taky půjdu nakutě... :wink:
13. dub 2009 ve 22:20  • Odpověz
dobré ránko holky, my noc teda nic moc. Malý se vzbudil ve 3,45h a do 4.30h nespal, ale ležel a jen se převaloval. Pak se v 6h probral, stoupnul si, takjsem ho položila a chrněl ještě do 7h. Teď se nějak začal budit, co je to horko, ale naštěstí neřve jen se převaluje, ale i u toho nemůžu spát:frowning2: Zachvíli jde svačit a jdeme ven, musím do spořky nahlásit si trv.bydliště a něco nakoupit, pak na brusle, oběd, spánek a plavání:slight_smile: prolezu si pak UH, doufám že už došly prašulky, abych mohla koupit konečně tříkolku.

Mony já jsem všímavá co se týče značek:slight_smile: ale boty já taky jedině s žirafou.

deli: to je sedačka 9-36kg že jo.

Honzi: tak to já jsem si sedajdu pořídila na kolo a počítám, že ji budu používat hodně dlouho neboť Mates neumí ani na odrážedle jezdit, prostě nechce, takže než bude jezdit sám na kole,tak si hodně dlouho počkám. Já mám na sedajde 5-ti bodové pásy a jsem za ně ráda, fakt to dítko je tak na pevno.
14. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
autor
ahojte, dobré ráno
tak my máme alergii :frowning2: mišce jsme dali na rýmu kapky na alergii a pomohly, tak jsem volala dr a že už si to myslela dřív :frowning2:
mur já mám taky lítání, miška mi ztratila kartičku vzp jak si hrála s peněženkou a koupit krosnu a na sociálku s lejstrem a do zdravé výživy a cvičení :slight_smile:
a do toho zase práce, jsem si zvykla za 3 dny dovči a 3 dny volna...tak se zase budu muset dokopat, navíc jak je hezky a miška vydržela na bruslích...
jsem koukala jak jsi všímavá já musela hledat kde jsi to viděla :slight_smile:)
my jsme asi fakt divní že nás kolo nebaví koukám že vše kolem jo :slight_smile:
14. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Taky jsem ji chtěla koupit, ale zase si říkám, když jsme ji podědili, tak je škoda ji nechat ležet...spali jsme super...
14. dub 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
tak pokud máte možnost a dostanete takové věci tak proč to kupovat :slight_smile:
14. dub 2009 v 09:24  • Odpověz
ahpjky..u nas noc nic moc..
dneska jedu k mamce a cvicit..
ja zase resim jestli koupit ten vozik za kolo nebo sedacku..ja chci sedacku a petr ze vozit tak tezke decko na zadku je moc..a zase s vozikem do obchodu to je smesneee :grinning: :grinning: mam ho cca 500m
14. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
adel švagr má vozítko croozer a chodí s tím aj na procházky do lesa a tak...takže si myslím že v pohodě. v sobotu jsem s tím viděla lidi v kromclu s tím šli pak nasadili brusle a jeli...
14. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
jsem zde, dítko mi chrní:slight_smile: hurá!!! Dopol.jsem byla v té spořce, tak jsem si nechala změnit kartu na jakousi moderní, pomalu ani nevím co to obnáší, ale jsou tam jakési výhody či co... jsem tam strávila 45min, naštěstí Mates v kočáře v pohodě. Na brusle jsem ale nešla, neboť tady strašně fouká, to bych byla nadřená jak bulhar:slight_smile: jsem byli chvíli venku a pak řádili doma, Mates s hračkama a já s hadrem-vytírání, pár oken jsem zvládla a nádobí:slight_smile: uf teď relax u pc a pak plavčo. Nechápu název mateřská dovolená:grinning: :grinning: :grinning:

Adeli: já vozík nechtěla, neb je to drahé na mě a ten vozík je těžší než ta sedačka, takže by jsi se víc nadřela a já bych měla ještě k tomu strach, že mě ho nějaký kretén sejme.... chtěla jsem sedačku, abych měla jistotu,že malý sedí pořád za mnou. A nějak jsem nepostřehla, že bych vezla náklad a to už Mates má taky kolem 11kg. Ale jinak s vozíkem chodí hodně lidí fakt jen na prochajdy i na brusle, má více využití...

Mony: vidím, že to máš taky nabité jak já. Nechápu jak někdo může být jen doma:slight_smile: Mě to snad ani jeden den není přáno:slight_smile:
14. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
tak hlásíme návrat z velikonoc, my se měly teda báječně, já mám velikonoce ráda, vždycky k nám přišlo plno kluků i mých dřívějších lásek :wink: , pokecalo se, popilo a tak...takže já jsem si je vždycky užívala.
I když už doma nebydlím,tak vždycky na velikonoce jezdím k našim.
Teď už chodí většinou jen ti malí "mrskáči" ze školky a bylo jich i letos dost, myslím, že i Nikča poznala konečně Velikonoce :grinning: ...odpoledne jsme poseděli pěkně na zahradě, přijela ještě i teta s děckama, takže opět plný dům :wink:
Neděli jsme trávili zase u tchýně, tam měla Nikolka pejska, králíky...a spolu s bratránkem si pěkně zablbli :wink: , myslím, že byla ve svém živlu.
V sobotu jsme jeli se ségrou a děckama na výlet do Lednice, bylo nádherně, takže se výlet vydařil, akorát teda celý zámek se opravuje takže všude lešení :confounded: ...ale jinak fajn :slight_smile:
No a dneska od rána uklízím,peru hromadu hader, co jsme si dovezli, navařeno máme naštěstí ještě od babiček jak nás nabalili, takže to dnes odpadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...po obědě jsem šla s Nikčou na procházku a ta teď pěkně chrupká venku...pak musím ještě do obchodu a na poštu.
Jinak teda moc jsem nedočítala, jen tak letmo...ale je vidět, že už tady moc času ani netrávíte, se nedivím :grinning: kukla jsem na krásné fotečky, všem to moooc sluší a je super, že už je aspoň teploučko a nemusí se děti tak navlíkat :slight_smile:
14. dub 2009 ve 14:06  • Odpověz
Murin, díky za tipy na ty krémy :wink: ...omrknu to v obchodě.
Deli, pěkná sedačka, akorát tedy my v autě hned většinou vytuhneme, tak jsem chtěla nějakou polohovatelnou, tato tuším polohovat nejde...ale službu určo udělá :slight_smile:
Honzi, není to náhodou ta vaše autosedačka Romer :wink: Adélka vypadá spokojeně :slight_smile: chudinka s těma ouškama :cry: taky jsme si tím prošly :frowning2:
14. dub 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!! :wink: zachvilu jdem bruslit tak se opět těšíme :wink:

marky:je polohovatelna u (hlavy) :sweat_smile: jestli chápeš? ale služby uděla :grinning: má tam i na pití takovou sítku :slight_smile:

adel:vozík za kolo je dražší :sweat_smile: ale viděla jsem hodněkrát že to lidi mají ale nemůžu ti poradit protože to nemám :frowning2: !!!!!! ale jak říká Murin má to víc možností četla jsem že to můžeš udělat jako kočár atd... :sweat_smile:

Honzi:ouško bude určitě zase O.K :wink: Adélka je šikovná a statečná holka :slight_smile: :grinning:

zlobi:nám se Lukinka většinou vzteká v autě když je hladový :sweat_smile: ale řve hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejlepší je když jedem z obchodu tak mu dám rohlík koláč a hotovo :grinning:
14. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
www.dveplusdve.cz :wink: vozíky za kolo :wink:
14. dub 2009 v 15:40  • Odpověz
autor
ahoj marky, tak první mezi námi kdo má rád velikonoce :slight_smile:
nešla jsem s miškou na cvičení protože má rýmu tak at to tam neprská tak jme šli ven, koupila jsem si podrsenku konečně a objednala noční košilku a koupila tu krosnu na nošení a ještě takové látkové kostky co jsou sešité k sobě trochu. tak snad máme na narozky vše :slight_smile:
miška byla normálně v kočárku hodná 2 hod! jsme chodily a nevztekala se...že by nám začlo lepší období?? kéž by :slight_smile:)
deli polohovatelná u hlavy nechápu :slight_smile: mišce jídlo v autosedačce nedáváme dostala jednou ted po cestě do prahy když se vzbudila, ale jinak se snažíme dodržovat nějaký režim na jídlo. jí prostě stejně vadí to připoutání, ale jak víc vidí ted v té autosedačce a sedí tak je to o něco lepší.
14. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
autor
murin, fuuuuj, vůbec mi radši takové maily neposílej, fakt děs :frowning2:
14. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
zlobi:ta hlavová opěrka jde polohovat do zadu :slight_smile: :grinning:
14. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojte holky, my už chrníme:slight_smile: Plavčo super. Na Synotu je to nádhera a já byla poprvní ve vodě, že jsem stála, jinak v UH jsem vždy čapěla. Toto byla bomba. Docela je mi líto,že jsem se nezaregistrovala na Synot místo těch JS, neboť je to tam moc pěkné i whirpooly k dispozici a ještě o 700kč levnější. Paní byla smutná, že už chodit nebudeme, ale i tak mi nabídla dovču s něma v létě, tak nad tím uvažuji. Je to zaměřené hodně na plavání, cvičení, ale samozřejmě i relax... zkusím se zeptat ségry, jestli by nejela s nama, jinak bych asi nejela. Po plavču jsem seděla na pc a vybírala postele:slight_smile: O malého se starala babička, takže bájo.

Deli: taky si to nedovedu představit jak je ta sedačka polohovatelná, já mám teda celou polohovatelnou a ne jen hlavu.

Marky: teda to jste si pěkně užili!!! Vy ještě nemáte velkou sedajdu? Nikča je pořád ve vajíčku?

Mony do yamahy půjdete? Mě se nějak popletly dny a psala jsem kámošce, že se zítra po yamaze za ní stavím, tak mi řekla, že bude teprve středa. No děs se mnou. Jaro má na mě následky :grinning: :grinning:
14. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
autor
ahoj mur, to čapění v bazénu si neumím představit já byla vždy jen ve stoje..
tak uvidíš jak se ti tam bude líbit končí to v červnu a pak můžeš pokračovat jkdekoliv, na JS je super že jedou i přes léto.
yamaha nevím páč dnes je teda miška protifka uplakaná asi jí ta rýma dost trápí :frowning2:
14. dub 2009 v 19:57  • Odpověz
no já právě vždy jen čapěla, tak to byl nezvyk, ale dobré, je to pohodlnější. Ne už jsem se zapsala na JS, tak budu chodit tam, kdo ví třeba tam zachvíli skončím :grinning: Holt více budu šetřit na něčem jiném. No já sice přes léto budu denně na koupáku, ale tak stejně budu ráda jezdit plavat, neboť nemám pomůcky jak v plavání a přece jen s instruktorama je to lepší.
No uvidíš s tou yamahou. Snad to Mišku brzy přejde a bude fit.
14. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak my už chrníme, odpoledne jsme spaly skoro 3hod :confused: a teď už po půl osmé tuháč, asi následky velikonoc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ........jen já tu mám 3 pračky na žehlení, dneska pěkně foukalo, tak mi to všechno i uschlo, tak se chystám na žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Murin, my už sedačku máme :slight_smile: , kupovaly jsme ji nějak kolem roku, máme tuto http://delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=955563 ...v našem vajíčku už jezdí bratránek :slight_smile:
Zlobi, a co to máte za alergii? Já mám teď v tomto období alergii na všechno kvetoucí, teď to začíná a léky moc brát nemůžu kvůli kojení, ale tak nějak jsem to zvládla i loni, tak snad to zvládnu i letos. Jsem zvědavá, jestli i Nikča něco nepodědí po mě :unamused:
14. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
já mám taky ráda organizované plavčo a cvíčo, mají pomůcky, kolektiv, ví co a jak...je to jiné než si s dětmi hrát sama doma...
marky to jsi šikulka :slight_smile: já mám mišku dnes u pr...furt, teda posledních pár týdnů - ted sedímena zemi já na klíně ntb a ona opřená o mě si hraje s odsvačkou
alergii má radek na jaře já na podzim. ale dneska na mišku ty kapky proti alergii nezabraly tak je to asi obyč rýma nebo nevím ach jo..
14. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
To je fakt pech s tou rýmou :frowning2: ...ale buď ráda, že to není aspoň nic vážnějšího.
14. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak malý už usína :pensive: !!!!! já mám rýmu v zimě nebo v podzimu a je to pěkně nepřijemné kolikrát jsem nemohla ani spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je pravda že to není nic vážného :wink:
14. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
o žehlení mi Marky ani nemluv. Teď jak malý řádí denně na zahradě, písku... tak je pořád jak čuňátko:frowning2: peru opravdu často a taky to musím žehlit, což mi moc radosti nedělá:frowning2: nechávám si to vždy až na víkend.
Teda vám alergikům opravdu nezávidím. Manžel byl alergik, tak ¨mám taky strach, že to malý bude mít po něm. Proto kupuji od mala HA mléko. Jde to sice opravdu do peněz, ale tak co nadělám. AKorát teď jsem koupila normální neboť peníze mi nějak mizí a najednou má na sobě flíčky ekzému,takže opět budu muset kupovat HA, ach jo:frowning2:
14. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.