• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
no pro dospělé je rýma nepříjemná ale pro takové miminko je to děs navíc miška jí má často a vždy tak měsíc jí trvá :frowning2:
ale hlavně at z toho není zas to naše ucho...:frowning2:
miška nevypadá že by chtěla spát ...se máte spící maminky :slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
malý měl většinou fleky když sědl něco kyselého např.pomeranč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
tak citrusy jsme ještě nemělli...
14. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
malá jedla ve třech letech citron a moc jí to chutnalo ale trochu se kyselyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
já pomeranče ani nic takového nedávám(pro jistotu neboť já co by malá jsem na to bývala alergická) a nic nového taky neměl. Moc jich nemá, má jen na bříšku jeden a 3 na nožkách,ale jsou tam. Má to od té doby co pije to normální mléko.
Mony já si taky závidím spícího Matese, je to úžas, že od 19.30h spí a já mám klid. Ráno sice vstává kolem 6h,ale někdy spí do 7h, to podle toho v kolik vstane na jídlo. To už není tak pěkné vstávat v 6h a někdy se povede i dřív, ale radši brzy ráno než pozdě večer, to by mě zabilo:slight_smile:
14. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
nějak mi blbne koník :confounded:
14. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
Vím, že je to protivné ta rýma, ale co se dá dělat :frowning2: ......My naštětí zatím žádný ekzém nemáme a ovoce zkoušíme pomalu všechno a zatím v poho :wink: Teda samotný citron jsme teda ještě neměly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
...zas tu máte moc nakecáno :grinning: , takže jsem vás jen přelítla...holky my už jsme vcelku zdraví, dneska byl Fil poprvé ve školce a já jsem si byla ve ZL objednat záclonu na francouzské okno, sice jsem nesehnala stejnou jakou mám na ost. 4 oknech v obyváku, tak doufám, že to nebude moc razit, už jsem ji sháněla i v pátek v KM a tam taky neměli, tak jsem se tam alespoň prošli po podzámce a daly si s kámoškou kafe v parku...
Jinak jsem byli v neděli v Rožnově, probíhaly tam velikon. trhy a vystoupení folk. souborů a nazpátek jsme se ještě stavili v Rajnochovicích na ranči mrknout na koníky...děcka byly spokojené, konečně jsme po delší době někam vyrazili...
...vidím, že tu probíráte sedajdy...já jsem teď objednávala novou, protože máme poděděnou CAM 9-18kg, má moc krátké pásy, takže jsem Káju v zimě dopínala úplně na doraz, sice teď je to lepší, jak už nenosí zimní bundu, ale chystáme se hodně výletovat, tak ať má něco bezpečnější a komfotnějšího...když se Káji nebude zamlouvat, tak ji dostane Fil, protože ta jeho už taky pěkně dodělává :unamused:
Holky, to je blbé s tou alergií, člověk se tak těší na jaro, pak tak tohle :frowning2:
Marky, tak to jsme měli taky krásný výletek....Lednici miluju, babička bydlela v Poštorné a tam jsme celé léto vždycky cárali na kolech..Tři grácie, sv. Hubert, Randevous, Apolo, Lednické rybníky...je tam toho hodně k vidění...
Mony, my máme jedno spící a jedno nespící a hádej které :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahojky:janisto :wink: :grinning: tak to je dobře že jste zdraví :wink: ,Filda už chodí do školky :slight_smile: a líbilo se mu ve školce? :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Ahoj Ivči....jo ten už se nemohl dočkat až půjde a já taky :grinning:
14. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahoj Jani, to je super, že už jste fit. Bychom se mohly v blízké době domluvit na nějaký ten srazík, už jsme opravdu hodně dlouho nikde nebyly:frowning2:
jakou jsi objednala tu sedačku? Do podzámky mám v plánu taky jít, teda dojet na kole, chceme si udělat takový větší výlet:slight_smile: Jinak někdy dojedu na kole za vama na návštěvu:slight_smile: Pokud bude zítra počasí přát, tak jedu okruh Otr-Kvasice-Tlumák :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
jani: když šla Míša poprvé do školky tak s toho byla taková vystresovaná :sweat_smile: ale zvykla si každý musí :grinning:
14. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
holky jdu chrnět, přeji vám klidnou noc a sladké sny :grinning: :grinning: :grinning: pa
14. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
kdo se dívá na nahá si krásná? :grinning:
14. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
Ahoj Mur, jo srazík by byl super...mohl by být i venku....jo nebyla jsi náhodou v té nové kavárně na Baťově (domov důchodců nový)....je tam prý i koutek pro děti...
Tak to se můžem zítra někde potkat, když budete mít cestu kolem....
...my jsme zítra doma, budem se chystat na cesty, jedeme asi ve čt pryč, ale ještě to nevím jistě, protože jak byl dneska můj zaparkovat auto do garáže, tak mi říkal, že mi asi teče olej, tak se na to musíme ráno mrknout, jinak bysme nikam nejeli :frowning2:
...objednanou máme Britak evolva 123 Graphite
dobrou Mur :slight_smile:
Del, dneska byl poprvé jako po nemoci, byl 14dní doma, jinak už chodí od 3roků a naštěstí je tam moc spokojený...
14. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
oprava: Britax
14. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ivči, teď jsem na to přepla, ale máme bídný obraz...chytáme totiž jen na pokojovou anténu....čekáme až nám dojedou namontovat DigiTV, už měli dojet 2x a pořád se nic neděje :angry:
14. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Nic holky, já dnes končím, můj je zas pěkně nervní, že mám noťas, takže mu ho vracím, ať zklidní hormon :grinning: ...papaaa....snad už se konečně někde potkáme, když je venku taaak krásně :sunglasses:
14. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
autor
ahoj jani, to je fajn, že vám je líp.
o tom nespacím u vás se nemusí diskutovat ne? :slight_smile:)
my řveme v postýlce :frowning2:
deli nedívám
14. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
jani:digi montuje můj tatka :grinning: jo Britax :grinning: je dobrá sice trochu dražší ale fakt dobrá :wink: malý už naštěstí spí :pensive: !!!!!!!!
14. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
zlobi:nevíš co je s Denčou :confused: ,že už tady 2 dni nebyla? :sweat_smile:
14. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
tu britax má kámoš ale on jí montuje proti směru jízdy tak má asi jiný model...?
auto taky musím spravit, nevíš o dobrém autoservisu?
14. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
maty dnes dostal hexu je protifka tak je u něj...a včera...maty koledoval tuším :slight_smile:
14. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
zlobitak tojo dík za odpověd :wink: totiž měla icq vyple
14. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak pro dnešek končím s žehlením :stuck_out_tongue_closed_eyes:, jdu do sprchy a na kutě...ještě zkusím přidat pát fotek.
Jani, konečně to máte za sebou ty nemoci :slight_smile: ...Jj srazík by klído mohl být i venku :wink: dejte pak nějaké tipy :wink:
Deli, nesledovala jsem v TV nic.
14. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
tak já jdu do hajan ještě kuknu :grinning: ju!!!!!!
14. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Něco jsem přidala :wink:
Taky valím chrnět...dobrou a klidnou noc všem :slight_smile:
14. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
teda marky co to máš za vlásky?:slight_smile:
jste šikulky holky :slight_smile:
14. dub 2009 ve 22:13  • Odpověz
ahojky!my vstáváme okolo sedmé.Noc v pohodě.Vypadá to na další slunný den.přeji všem pěknou stredu.
Marky :pěkné fotečky a pěkný účes :slight_smile:
15. dub 2009 v 08:18  • Odpověz
ahojky holky, my noc super, včera jsme byli koupit malé přilbičku, mají na ně zrovna akci -15%, takže super....dnes jdeme namotnovat sedačku na kolo a zítra hurá pro tatínka. Jinak ta naše sedačka je Britax Bromer, je fakt super, malé se v ní hooooooooodně líbí. 'Včera jsme byli ve sklípku v Bzenci pro víno, děcka, všude už to kvete, nádhera...miluji jaro :wink:
15. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.