• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky..tak ja jsem u mamky a byla jsem vcera cvicit zase v diane...
po tydnu mam kilo dole prej je to akorat..ze hubnout tydne pul a kilo
a jist do 5000 kalorii denne..prej malo jim a moc piju kafeeeeeee :sweat_smile:

jinak u nas nic noveho tak jdu dat obidek paaaaaaaa
doctu pozdej :sweat_smile:
hobzi..u koho ve bzenci??tam na tom radku jak je to samej slep??ja tak byla v sobotu :sweat_smile: kazdy rok tam mame scuka a delame prasatko :grinning: :grinning:
15. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
ahojte holky, my už hodinu chrníme, tak čekám kdy vstaneme. Byli jsme dnes na druhou dávku prevenaru a v pohodě. Za měsíc jdeme přeočkovat hexu.

Marky pěkné fotečky, máš to pěkně pokrácené. Já se nakonec rozhodla afču střihnout, takže až dojde kámoška střihnout Matese, tak se přidám:slight_smile:

Janista: v domově důchodců jsem ještě nebyla, chtěly jsme tam s kámoškou, ale nakonec jsme šly bruslit s kočárama. Ale dnes jak jsem šla od Dr. tak jsem šla kolem a četla jsem si co tam mají dobrého. Někdy bychom tam mohly zajít. A co ten bowling u vás? bychom se mohly teda už domluvit, když je tak krásně.

Takže holky kdy a kde teda spácháme nějaký ten srazík? mě je to jedno kdy, plavči i yamahu máme dopoledne, takže odpoledne není problém.
15. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
adeli, a co tam cvičíte? to je dobré to kilo, ono se říká, že to nemá jít moc rychle dolů, ale postupně. Držím palečky.
jé já bych taky chtěla do sklípku...
15. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
autor
ahojte
tak miška byla moc uplakaná tak jsme šli k dr a píchali jí ouško :frowning2:
ted už je veselejší tak jí to asi tlačilo i když to prý bylo malinko té tekutiny tam..
byly jsme pak ještě zařídit nějaké věci a nakoupit a byly jsme venku 4hod. koupila jsem mišce lehkou kšiltovku s látkou přes ouška a tkaničkou na zavazování :slight_smile:
srazík bysme mohli ale já spíš příští týden, protože v pátek už budu chystat na oslavu a zítra yamaha...leda teda ještě zítra odpoledne...brala bych brusle bowling i hernu...:slight_smile: ale skoro i dopoledne klidně...
mur tak hlavně at to snáší i dál v pohodě. kolikátou hexu budete mít?
adel gratuluju jen tak dál :slight_smile:
15. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
zlobi:Mišce píchaly ouško :confused: chudinka mala :frowning2: já jsem to 2 krát zažila i Míša to jednou zažila :stuck_out_tongue_closed_eyes: měla 6let a pomatuju si že hrozně brečela :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to 23.12 den před vanocemi a potom jí hrozně bolely uši tak jsme jednou večer jeli s tim na pohotovost :unamused: tam jí zjistili že jí ty uši musí vyčistit :frowning2: brala na to sirupek do uší a dobré :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
adel:blahopřeji :wink:
15. dub 2009 ve 13:59  • Odpověz
autor
no mišku to trápilo byla uplakaná a mazlivá extrémně a musela být furt u mě. a to píchnutí asi nebolí protože to jí umrtvili, ale to prohlížení to řvala a snažila se vykroutit ..
15. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
tak to jo ted kecám s ined na icq :grinning: :sweat_smile:
15. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
autor
jo a dnešní míry 8kg a 67cm :slight_smile: a taky už pijeme - z brčka :slight_smile:
15. dub 2009 ve 14:38  • Odpověz
Zlobi:to je Miška holka šikovná, už se blíží narozeniny co? :slight_smile:
15. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
ježiši chudinka Miška. Hlavně, že už je to dobré a je jí líp. Teda ona na ně opravdu dost trpí. To je jak já za mlada:frowning2: a Míry super, je to sice drobek oproti nám, ale je to šikula šikovná. A brčko super, taky máme hrneček s brčkem, ale nevýhoda je, když s ním mává, tak z toho brčka ta voda stříká:frowning2:
Jžiš to uteklo, už i vy budete mít rok. Teda my stárneme:frowning2:
Já jsem taky pro srazík příští týden, den je mi jedno, akorát v úterý a čtvrtek dopoledne nemůžu jinak pořád.
Mony nevm, Hexu asi 4 myslím. Když byla malá tak 3 a teď to bude asi 4. musela bych se mrknout do očk.průkazu, teď ho nemám u sebe.

Malý teď řádí venku s babičkou a ségrou a já jsem na icq, no není to bájo:slight_smile:
15. dub 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
mur no děsně na to trpí :frowning2: radkova ségra na to hodně trpěla takže má dispozici :frowning2:
takže musíme první hodinu nebo dvě plavání odhlásit :frowning2:
to brčko cáká ale pro nás zaplatpánbůh za cokoliv z čeho pije :slight_smile:)
vpohodě s tou hexou jsem se jen ptala...ani nevím kolik se jich dává
to máš dobře zařízené :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. dub 2009 v 15:53  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak jsem vás dnes odpoledne dočetla,protože matýnek spinkal 2,5 hodiny :confused: !!!stihla jsem vyžehlit,teda dočíst,ale napsat už jsem nezvládla,měla jem větu a vzbudil se,tak jsem to vzdala :sweat_smile: .
velikonoce tak normálně,nic zvláštního,akorát teda bylo pěkné jak matýnek poprvé s tatínkem koledoval :grinning: .,domů jsme došli až večer a měla jsem toho za celý den až nad hlavu :fearful: ,ještě že už je to za námi.příští rok zůstanu pěkně doma a hotovo :wink: .
včera jsme měli poradnu,takže v 7 měsících máme 8220 g a 70 cm. :grinning: a já si pořád říkám z čeho mě tak berou záda :sweat_smile: ,no jo,matýnek je už velký klučina :slight_smile: .dostal konečně první hexu...no v pohodě,trochu měl teplotu a byl protifka,ale snesl to dobře :slight_smile: .ptala jsem se dr.na prevenar,ale to až bude mít za sebou první tři dávky hexy a navíc je teď nějaká nová očkovací látka proti pneumokokům,prý o něco levnější(o kolik už ale neříkala :sweat_smile: )a jmenuje se to synflorix,tak uvidíme :wink: .

mur :slight_smile: ...prosím tě,...změnou mléka mi vznikly přebytky a to dvě 800 g piksle nutrilonu 2,neotevřené,trvanlivost až do roku 2010,neznáš prosím tě nějakou maminku,která by to odkoupila se slevou,budu ráda,když se toho zbavím,zabírá mi to moc místa :sweat_smile: .ty máš určitě v plavču a tak dost známých,tak kdyby ses prosím poptala :slight_smile: .

nebo kdokoliv z vás...předem moc děkuji :slight_smile: .

jinak marůdci...to je hrůza,samé píchání oušek :frowning2: .matýnkovi se vrátila teda rýma :frowning2: ,ale hned jsem nasadila nasivin,tak snad to zažehnáme v začátcích :wink: .
15. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás už se chrní :slight_smile:
Zlobi, teda chuděrka Miška :cry: úplně jsem si vzpoměla na nás, se mi to hned vybavilo, tak hlavně, že už je lépe :slight_smile: ...to jste teda měly co podědit :frowning2: ale co naděláš? :unamused:
Taky jsem pro srazík spíše až přístí týden, alespoň by jste se mohly s Miškou už přidat...my jsme sice 14po píchání nikam do kolektivu nesměly, ale tak každý to má asi jinak, snad už budete v pořádku :slight_smile:
Míry máte pěkné :slight_smile: ...my měly v roce o 870g víc :grinning:
15. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
15. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
Ined, moooc vám to všem sluší :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
ahojte,
no o kolektivu nám dr nic neříkala, ale ona tam měla jen trochu vody, nic zásadního,. dostala teda nějaký sirup na to zahlenění. honzi adelka taky něco má? nějaký sirup nebo kapky?
ve středu ráno jdeme na kontrolu tak uvidíme co řeknou...
no miška je ted pěkný cvalík fakt, jak je malušká tak těch 8kg je dost :slight_smile:)
co nikča spinká?
15. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
autor
jé ined super fotky a ofina ti sluší! :slight_smile:
15. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jj Zlobi, spinkáme, dneska jsme byly ve městě, po nákupech, tak toho měla až až :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My měly v tom roce 72cm :slight_smile: ...No dyť jsem koukala, jak Miška povyrostla :slight_smile: hlavně, že jí chutná.
Myslím, že ten kolektiv moje MUDr. zmiňovala kvůli tomu, že jsme to měly zrovna v období chřipkové epidemie, tak aby jsme hned zase něco nechytly :wink: a kam chodíte na ušní? na polikliniku?
15. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahojky marky :slight_smile: ...moc děkujeme :slight_smile: .
vy jste byli taky v roce drobečci teda,jsem zvědavá,kolik budeme mít v roce my :sweat_smile: .jen doufám,že matýnek začne brzy chodit :sweat_smile: ...nebo netuším,kdo ho bude nosit :grinning: :confused: .
15. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahojte holky,my než jsme dnes usnuli tak děs. 45min uspávání. No jo co bych chtěla, po obědě Mates spal 3h v postýlce, to je rekord. Jsem chodila nakukovat jestli dýchá. Ale to bylo určitě tím očkováním a ještě tím, že spal u otevřeného okna, takže čerstvý vzduch jak venku:slight_smile: Já už jsem po sprše a cítím se skvěle:slight_smile:
Dnes jsme jeli s našima na kole, ale moc fučelo, tak jsme to před Kvasicema otočili, neboť Mates byl oblečen jen lehce. Jeli jsme na Štěrk na labutě a bomba, vylezli za nama na břeh, tak Mates totálně hotový z toho :grinning: Krmili jsme je jeho polistyrenem:slight_smile: pak jsme prolezli průlezky, skluzavky, houpačky a jeli domů. Fakt super navečer:slight_smile:

Ined: ta afina ti moc sekne. A malý s tatarem nemá chybu. Na nutrilon se ti poptám. Ale co vím, tak všichni kojí:frowning2: a my jíme HA.

Mony, mě taky nezakázali kolektiv, sice Matesovi nepichali, ale problémy měl. Ale i s těma 8kg Miška pořád vypadá jak drobek:slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
:slight_smile: ahojky holky!!!!!! :wink: malý už skoro spal ale zas se probudil :confounded: a odběhl si pro pěnové puzzle :grinning: :sweat_smile: tak doufám že brzy usne :wink:

ined:moc pěkné fotečky i ten učes máš hezký :slight_smile: malý s tatárkem byla srandovní fotečka :grinning:
15. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
mur,deli a zlobi :slight_smile: ...děkuji za pochvalu :slight_smile: .
mur :slight_smile: ...to budeš moc hodná,já vůbec o nikom nevím,možná bych to zkusila dát přes kámošku na mimibazar,no uvidím :slight_smile: .matýnek dnes taky dlouho usínal a přesně jako u vás,nezvykle dlouho spal po obědě,tak se není čemu divit :wink: .
holky,jdu na kutě :slight_smile: .všem přejeme dobrou,klidnou noc a krásné sníky :slight_smile: .zítra pááá :slight_smile: .
15. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
Dobrou a klidnou :wink: Ined :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
dobrou kdo jde spát
marky kolikrát za den ještě kojíš prosímtě?
15. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Zlobi, teď je to tak týden jsem vynechala dopolední kojení (kolem 10hod.), takže přes den kojím už jen ráno mezi 7-8 to vstáváme, pak až kolem 15-16 hod, no a večer před spaním nějak před tou 20hod....no a v noci tak 2x (23h. a 4h. :slight_smile: )
15. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
autor
a přes den vypije kolik vody nebo něčeho jiného?
no já kojím jak kdy kolem té 10 navíc a navečer dvakrát - pokud chce po kaši a před spaním, takže podobně...jsem si říkala kolikrát tak ještě bych měla...ona ted teprve trochu pije z toho brčka...
á pláč z ložnice :frowning2:
15. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
ty jo Marky, to kojíš teda hodně, jde vidět že Nikči šmakuje:slight_smile:
já jsem teď stáhla foto z dneška tak dodám na ukázku:slight_smile:
Dobrou ined
15. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
My dáme většinou celý hrneček 250ml a někdy i dva, když jsou ty vedra, ale ten druhý většinou nevypije úplně celý....Ona vůbec nechce z hrnečku pít? tak snad to s tím brčkem bude lepší, mě právě taky moc nevyhovuje, že z něho to vytéká :unamused: My máme ve zvyku s hrnečkem vždycky praštit na zem a pak je to všude, ten netekoucí je lepší.
15. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
teda marky super fotky nikča s tím hárošem! :slight_smile: se koupete s pěnou?
murin taky super, je vidět, že matese sport baví :slight_smile:) a to je boží teplákovka, skama ju máte? :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.