• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Holky já taky ještě kojím většinou ráno a před spaním a v noci.Na léto už toho chci nechat malý mě už kolikrát kouše.Jinak vypije tak 150ml sunar drinku někdy i 200ml.
15. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
autor
no nám včera poprvé vypila tak 150 vody. ona pila z hrnku jak my, jenže chce sama a to se zlije, že? :frowning2: a nebo z toho tekoucího hrnku a to je to samé a kuckala se tím. z netekoucího neumí, a z brčka se to naučila asi za týden a ted už si ho i sama bere a pije :slight_smile: možná by už uměla i z netekoucího, ale tak umí z brčka necháme jí brčko asi. to je taky to netekoucí z DM
15. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
autor
co je to sunar drink?
15. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
No snažím se to dohánět aspoň tím prsem, když šmakuje :grinning: ...jinak nejsme moc velcí jedlíci :wink:
Muri, krásné fotečky, ty labutě jsou úžasné :dizzy_face: a Matýsek je očividně ve svém živlu :wink:
Zlobi, jj sem tam jí někdy dám i pěnu (když si vzpomenu :grinning: )
15. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
Sunar drink je rozpusný nápoj z různými příchutěmi třeba jablečný,pomerančový,malinový a fenyklový.
15. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
Marky fakt suepr Nikča s hárem. Vy neplánujete stříhání? U nás je to jak u vás. Mates se napije a hrnek zahodí. Pořád ho učím, aby ho položil, ale ne, on ho prostě zahodí:frowning2:

Mony to já mám taky ten hrnek z DM s tím brčkem, ale to teče, teda aspoň ten můj. A nezkoušela jsi z normálního hrnku tu měkkou savičku? Matesovi taky nešlo pít z té tvrdé, chtěl jen ty měkké. teď už ale zvládá ze všeho.
jj Mates bude po mě sportovně založený, jsem ráda, že se mu kolo zamlouvá. Jinak tu teplákovku koupila mamka kdysi v nebíčku, je mu sice ještě větší, ale tak nohavice ohrnuji. Moje máti má štěstí na věci v sekáči, já když tamjdu, tak nic:frowning2:
Holky tak já mizím do hajan, zítra to bude opravdu náročné. Přeji dobrou noc. pa
15. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
mur tak jako když se s tím hodně háže tak z toho pár kapek ukápne ale nic dramatického, hlavně že z toho nmůže pít sama.
no fakt povedená teplákovka :slight_smile:
tak dobrou já musím ještě něco dodělat do práce
marky taky doháníme prsem tekutiny :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
Murin, už bych ráda stříhala, ale nevím jak a kým :frowning2: ...my v klidu absolutně nevydržíme, vždycky je to umění ustříhnout aspoň tu ofinku :unamused: ...Vy už jste ostříhaní?
15. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
taky valíme do hajan všem dobrou a klidnou noc :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
autor
no u nás zatím stříhání nehrozí :grinning: ale pak taky nevím normálně má dneska modřinky z toho jak jsme jí na ušním držely a ona se snažila vyškubnout :frowning2: děs. jo někdo se ptal na ušní - chodíme na polikliniku dr. gergelová je super :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
dobou deli
15. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
My chodíme taky tam, ale k té druhé ušní (myslím Kučerová)....ale ony jsou asi fajn obě :slight_smile: ...a úplně nejlépe, nemuset tam chodit vůbec, že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já už taky pomalu mizím, holky.....dobrou noc všem :slight_smile:
15. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
autor
dobré ráno :slight_smile:
miška nějak vstává čím dál dřív :frowning2: a mám doma myší ocásek fakt ani na metr od ní nemůžu.
16. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojky!Zlobi:já měla to samé s naší Míšou když byla mimi :unamused:
16. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc opět děs běs :frowning2: ,asi to bude vážně zoubkama,i dr. říkala,že to může trvat i měsíce :confused: ,tak to je fakt super :frowning2: .jdeme ven na prochajdu,matýnek už je oštěrný,vstával v 5.45,tak už by spal :pensive: :slight_smile: .tak my jdeme,páápi a pěkný den :slight_smile: .
16. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
bre ranko :grinning:
tak u nas noc docela dobra..
vcera jsem byla s petanem venku a ujel tak kilometr na motorce..no dobre na to ze nechodi :grinning:
16. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
ahojte holky, o noci mi ani nemluvte. Mates se vzbudil přesně o půl noci a do 3h nespal. Nebrečel, jen se prostě převaloval, sedal si, klekal, stoupal, hrál si s dudinama.. já myslela, že mě trefí, ale ještěže fakt nebrečel, to by mě trefilo ještě víc:slight_smile:
V yamaze dobré, akorát on teda moc spolupracovat nebude, prostě nevydrží v klidu ani chvíli a kor na povel:frowning2: jsem pak jela ke kámošce,ale Mates opravdu řádil, byl nedobrý, brečel, nechtěl jest, bylunavený, tak jsem to zkoušela v kočárku na chodbě, ale nemohl zabrat, tak jsem jela dom. V autě samozřejmě hned vytuhl. Teď chrní venku v kočárku a já mám konečně klid :grinning:
16. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!!! :wink: malý je pěkná otrava šla jsem pověsit jeho bodyčko a šel za mnou :sweat_smile: a potom jsem šla do vnitř i s nim a začal tak hroně řvat že se to nedalo vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí si ted hraje :sweat_smile: :grinning: zachvilu jdem na zmrlinu :grinning: :sweat_smile: tak se těším :wink: mnam!!!!!!!!!!
16. dub 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
ahojte
tak miška spí doma v postýlce, zázrak !! :slight_smile: v postýlce přes den nikdy nespala leda v koši když byla malá a pak leda venku...
mur to byla noc :frowning2: se těším na matýska na vystoupení :slight_smile:)
16. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
mony tak to gratuluji k zázraku. Já dávám malého přes den spát už jen do postýlky, akorát když jsem někde v trapu tak spí v kočáře.
A o tom vystoupení mi ani nemluv, z toho mám hrůzu už teď:frowning2: to bude trapas,protože Mates nebudu spolupracovat 100%:slight_smile:
Dneska jsem byla s mamkou nakoupit v Albertu a potkala jsem Deli s dítkama. My teda byli jak čuňátko:slight_smile: malý jedl jablko a byl fakt celý:frowning2: no a kdybyste věděli co Mates udělal. V albertu jsme nahlásili, že má jablko aby nás nikdo neobvinil. Pak stojím s kočárem u ovoce viděla, jsem že Mates drží jablko nové, tak jsem mu ho sebrala a vrátila do krabice. Pak si to mašírujeme k pokladně a vidím, že Mates ohlodává úplně nové jablko. Takže on stihl ukrást ještě jedno. Jsem ho šla zvážit a u pokladny jsem ho platila. No teď budu muset vždy kontrolovat jestli si něco neukradl, abych někde nepípala:slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahojky :wink: ...pěkný večer :slight_smile:
Murin, vidím, že není vždy přes noc posvícení :grinning: , ale snad to byla jenom vyjímka :wink:
Deli, taky jsme dnes byly na zmrzku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale jen kopečkovou a já miluju točenou, ve Zlíňance je mňamka(aspoň teda pro mě)
Zlobi, zázraky se dějí :wink:
Holky, musíme se vám pochlubit, dneska jsme se poprvé vykakaly ráno do nočníku :slight_smile: ...snad to nebyla jen vyjímka a budeme se jen a jen lepšit.
16. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
Chudák Mates, musí si krást jablíčka :grinning:
Jj Muri, já už musím malou taky radši dávat do košíku, hlavně když potřebuju rychle nakoupit, bo bych ji naháněla po celém marketu a ona by ještě nakonec odešla s někým úplně cizím :grinning:
Vy budete mít nějaké vystoupení v Yamaze? :confused:
16. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
Marky gratuluji k nočníku:slight_smile: holky já vám noční závidím!!!my na nočníku ai 2 vteřiny, hned si z tama stoupne. Tak dávám na prkénko od záchodu to dětské,ale taky tam nevydrží. Jsem to kdysi zkoušela, když tlačil ho tam posadit a takové scény, že prostě seskočil dolů. On prostě sedět nikde nebude. Takže to nechám až vyloženě na léto a nechám ho běhat venku nahého. Snad mu to začně vadit, že mu něco teče po nohách...
Zlíňankovou zmrzku taky miluji, ale jen vanilkovou, na čokoládové nejsem, nesnáším:slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
Marky budeme 21.6. v Baťově vile.Prý nacvičíme nějakou píseň. No ale teda já nevím oc tam budu dělat, neboť Mates nevydrží spolupracovat, vždy si tam dělá co chce. Ostatní jsou hodní a jen Mates tam řádí. takže si hodíme trapas, jak ho tam budu honit.
Marky Mates seděl celý obchodt v kočárku a přesto stihl ukrást jablka. No holt už budu bývat na pozoru a kolem regálů s ním pojedu obloukem:slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
My měly s nočníkem to samé, ale každé ráno ji tam na chvíli posadím a čteme si, takže chvíli vydrží ...ze zač. byla taky nesvá, když jsem ji tam dávala bez plenky, ale zvykla si...no a snad už se dostavují první pokroky :wink:
Já mám zase ráda tu čokoládovou :sweat_smile: , klíďo i bez vanilkové.
Jo, Muri prosím tě všimla jsem si, že Matýsek už má nějaké sandálky, kde jste pořídily?...taky už se pomalu začínám po něčem dívat.
16. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
:grinning: ...Téda Mates je normálně Caperfield :sweat_smile:
16. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Marky ty sandálky má po sestřence, dávám mu je navenek jak je to horko, a líp se z nich vytřepává písek. Chci mu teď ořídit nějaké pěkné na pěkno. Moc se mi líbili u kámošky v A3 reeboky růžové, neměly chybu. Ale tak radši si zajdu do DPK. Ještě uvidím, ale každopádně mu snadály na pěkno pořídím i boty plné na pěkno. Ty první bude mít zachvilku malé a už je má pěkně odřené. Takže ty budu dávat jen na venek do písku,na zahradu...
no to je. Včera jak mu pichla Dr. prevenar, tak jsem říkala, že mu tam dli msto toho něco jiného, řádí ještě víc a více se rozčiluje. Jak není po jeho tak je to děs.
16. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahojky holky!dnes jsme byli s malým na motorce pak se podívat v Barborce-to je obchod s dětským oblečením a tam jsme se potkkaly s Murin.Míša si tam koupila diář High school musical a malému dudlík-nějak se ho nemůžem zbavit.Pak šla Míša koupit zmrzky -bílé Magnum mnamky! :slight_smile: asi budeme muset zajet do CA nebo Taka na nějaký letní klobouček a kšiltovku :slight_smile:

Murin :teda ten Mates je ale číslo. :grinning:

Marky:velká gratulace k nočníku taky budeme muset začít :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
ahojte,
tak radek zkysl 1,5h v zácpě na D1 byla totálně zavřená :frowning2: takže přijel až teĎ. tak jsme šly na večer si zabruslit a nakoupit do DM.
ted přijel hotový cesta 5,5hod :frowning2:
teda mur dej mu jídlo chudáček musí krást! :slight_smile:
vystoupení bude sranda, mates bude dělat uvaděče a vypravěče takový ten co chodí i do publika ! :slight_smile:)marky gratuluju :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj Deli :slight_smile: ...kšiltovku jsem pořídila taky teď v úterý při procházce, ale jak porád fouká, tak je to naprd, není moc na uši, takže stejně dávám čepky, nebo šátek ať má ouška kryté.
Muri, taky se chystám něco omrknout, mě se zatím osvědčily ty DPK, sandálky jsme teda ještě nezkoušely :slight_smile:
16. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.