• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Teda to je pech :frowning2: Zlobi, tak hlavně, že už máte tatínka doma :slight_smile: ....tam je pořád něco na té D1 :angry:
16. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
Mony to je fakt děs s tou cestou, ale tak hlavně že dojel domů. Mates je žroutík, odpoledne toho snědl opravdu hafu a on ještě krade jablka. Příště mu přivážu ruce k madlu ke kočárku a nebo k nákup.vozíku:slight_smile:
Holky mizím do hajan, zítra mě čeká snad poslední balení, stěhování a vyřizování...
Dobrou noc. pa
16. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
marky:ale jak přemýšlím tak taky by jsrm koupila nějakou tu přes ouška aby nenafoukalo do uší :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by moc dobré nebylo :frowning2: ale ta kšiltovka co jsem viděla v Barborce :wink: byla aspon přes uši na to zavazování tak uvidíme a možná to koupíme :slight_smile: :grinning: :wink:
16. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
mur dobrou :slight_smile: tak at to zítra dobře dopadne :slight_smile:
16. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Holky dobrou, taky už valím pomalu na kutě :wink:
16. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak už taky jdeme spát dobrou noc :slight_smile:
16. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
ahojky..tak u nas den dobry..
dneska jsem pracovala a pak byla u dedy v domove pac dojel z nemocnice
pak na kafco u tety a kde petan honil psa na motorce :grinning: :grinning: a vecer po koupani padl :pensive: :pensive: :pensive:
tak dobrou :pensive: :pensive:
16. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
dobré ráno, noc dobrá, ale krátká 22-7 a ted je protifka protože by spala.
dnes a zítra mě čekají velké přípravy zítra je mišce rok a budeme slavit - 13 lidí tu bude.
17. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Ahojky!to bude teda velká oslava tak všechno nejlepší.Co pro ni máte za dárek? :slight_smile:
17. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
no bude tu jen radkova rodina, moje ne.
jinak jsme koupili krosnu na nošení Mišky a samonafukovací karimatku pod stan :slight_smile: a jinak nějaké kostky látkové z pompa a dřevěné kroužky jak se navlékají na tyč a rumbakoule a dostane ještě xylofon a dřevěný metr do pokojíka a ještě další a to sami nevíme co :slight_smile:)
17. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc dobra
ted uz jsem s petou po O a uz spinka :dizzy_face:
mon..tak misce vse nej a at se oslava povede :dizzy_face:
ja jsem dala zase penizky na ucet i neco dostal jako hracku a obleceni..jinak si myslim ze penizky se mu v budoucnu budou hodit vic treba na skolu..atd..uz tak ty hracky nemam kam dat :grinning:
17. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
autor
tak miška má účet už od narození a hraček moc nemá my toho právě moc nekupujeme at se v tom netopí :slight_smile:
ted je to víc práce než zábavy zatím :slight_smile:
17. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
petrik ma taky ucet od narozeni a kdyz dostane nejake penizky tak je tam vlozim
a ja jsem malemu koupila jen balon a neco do vody jinak vse dostal a to se ani nepohnem doma..
mame aj moc knizek ale ty me nevadi ..petrik knizky miluje :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
17. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz
ahojky!!!!!!!!!! :wink: dneska je hrozné počasí každou chvíli mě připada jako by mělo pršet :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám že aspon zítra a v neděli bude hezky :unamused: :confounded: Míša ma v sobotu a v neděli volno :wink: a neví co dělat :frowning2: Lukys je strašný otrava :angry: šáhl prstem na žehličku Míše jsem řekla hlídej (hrej si s nim) ona byla na počítači a během vteřiny se chudák Lukys na prstu trošilinku :sweat_smile: popálil tak jsem mu dala obklad :slight_smile: a pořád nic brečel tak jsem mu dala takový gel a už je v klidu a hraje si :wink: ted budu vysávat tak to bude další řev :angry: ale dnes vysávat musím když je hnusně tak to udělám dnes a až bude hezky tak budu mít klid :grinning: :grinning: jít v klidu ven a hotovo :grinning: no ted už jdu vysávat ale na koníkovi budu pořád :grinning: ju no Lukys se už Míši drží dopředu jak vidí vysavač :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted zas utekl ale vsadím se jak pustím vysavač tak to bude rachot :confounded: už poletí za Míšou :frowning2:

marky:taky blahopřeji k nočníku Lukys nevím jestli bude chtít jít na nočník je strašný neposeda :grinning: jenom v kočárku se nehýbe :confounded: a to je jinak všechno kde vydrží :sweat_smile: Míša když byla malá tak vůbec nechodila na nočník až potom na desku na záchod :confounded: :slight_smile:

adeli:nám malý spal jen když byl malý jednou i dokonce od 9večer až do 8 ráno :wink: to byl ještě hodný a ted je to malý otrava :frowning2: :confounded: :angry: !!!!!!!!

ined:no tak aby mu to nebylo malé :sweat_smile: my jsme malému v loni v létě koupili :grinning: klobouk a chvilu ho nenosil a už mu byl malí tak jsme ho vrátili koupili nový a zas mu byl malí protože jsem to nekupovala já ale babička no ted už nemám žádný klobouk :frowning2:
17. dub 2009 v 17:01  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
17. dub 2009 v 19:34  • Odpověz
ahojky..tak ja uz jsem doma od mamky a aj muzik je doma pac budeme konecne pristi tyden kolaudovat

a taky si petan zacal stoupat a pochodovat kolem stola..ja vim ze vase ditka uz to delaji tak od 8mes.ale nas petan je diky vojtovce troskem brzda..ale ja mam takovou radost ze se asi ozeruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ined a deli..ja jsem psal ze noc dobre ale byl 3x hore a to je u nas jako dobra noc..do ted byl petan i 10x.neporadim nic jineho nez vydrzet..ja to vse mela horsi tim ze petr je malo doma a ja bych usla kolikrat aj ve stoje :confused:
17. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
adeli:tak to je super určitě se brzo rozchodí :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
autor
ahojte,
tak já mám uklizeno, udělaný perník a vajíčkovou tlačenku a dort doma. zítra chlebíčky a jednohubky.
Miška řádí, normálně dneska doma ukazovala na kočár, tak jsme ji vzali ven a byla spokojená ona si fakt asi říkala o procházku!!
adel no velké gratulace!!
mur to byly nákupy teda super! :slight_smile: taky bych chtěla teplákovku pro mišku
17. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky,
Adel, moooc gratuluji Peťovi k pokrokům :slight_smile: a klíďo si něco dej, dyť je pááátek :wink:
Murin, to byl teda opravdu super kup v nebíčku, taky se tam chystám, tak snad nebudou mít všechno vyprodáno :grinning: ...teda Matýsek už jezdí na tříkolce, šikulka, on je ten sportovní typ, tak to se mu určitě mooooc líbí :slight_smile: Hlavně teď aby nebyl nemocný :frowning2:
Zlobi, Mišce přejeme vše nejlepší k jejímu prvnímu ročku, hlavně to zdravíčko :slight_smile: ...ostatní myslím, že se dostaví samo :dizzy_face: Ať se vám vyvede zítřejší oslava a pořádně si ji všichni užijte :dizzy_face:
Ined, tak snad se ty noci už budou jen a jen lepšit, vydrrrrž!!! :wink: :slight_smile:
17. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
tak petan usnul v devet tak snad bude del spat..
holky dekuji ja mela takovou radost jak jsem to videla :dizzy_face:
17. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
bre ranko..tak u nas 3x hore coz je dobre..
budik v pul sedme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi nam leze zase zoubek pac uz byl 3x posrany :confounded:
preji peknou sobotu :dizzy_face:
18. dub 2009 v 08:44  • Odpověz
Ahojky Zlobi,
přejeme s Emmou Mišce vše nej nej k narozeninám,hlavně ať je zdravá! :slight_smile:
18. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
ahojte holky, mě včera zaboha koník večer už askočit nešel, nevím jak to. My noc super! Malý spal jak dřevo do 5.30h, najedl se, ale pak už se jen převaloval a v 6.15h vstával úplně. Od rána jsme venku a krosíme to na tříkolce. Malý je z ní unešený. Vřele doporučuji pořídit:slight_smile:

Jinak přejeme MIŠCE VŠE NEJLEPŠÍ K JEJÍM KRÁSNÝM PRVNÍM NAROZENINÁM, HODNĚ ZDRAVÍČKA, ŠTĚSTÍČKA, POHODY, ÚSPĚCHŮ V CHOZENÍ A AŤ MAMKA S TAŤKOU POSLOUCHAJÍ... Pěknou oslavu!!!!

Adeli: taky gratuluji Petříkovi k pokrokům. Uvidíš, zachvíli se rozběhne a to si budeš říkat, že bys chtěla být chvíli v klidu:slight_smile: ale jinak je to šikula když tak krosí na motorce. To my v tomto jsme pozadu,my prostě nechceme. Jedině se vozit, ale sám něco dělat neee:frowning2:
18. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
tak u nas je po O a petan uz je hore tak pujdeme ven je tam cekkem slusne :wink:
mur..no konecne jsem se dockala..toz petan uz tak mesic jezdi..vsichni se mu smeji ze jeste ani nechodi a uz jezdi :grinning: :grinning:
18. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
18. dub 2009 ve 14:20 • jirik.k

18. dub 2009 ve 14:30  • Odpověz
tak ja jsem doma z venku je tam docela kosa..petan jezdil na motorce a ja si s tatkou dala kafco..

ined..no snad bude brzo behat :grinning: :grinning: jinak ja jsem sama aj sest tydnu tak vim o cem mluvis..ten kdo to sam nezkusi tak nevi..jak je to na palicu :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :fearful: :fearful:
18. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
ahojte,
tak oslava fajn ale náročná, mišce to dávkujeme ty dárky ona jak toho má moc tak neví co dřív. takže ještě jí máme něco dát :slight_smile:
babička nám rozbila sklínku ze servisu, protože měla pocit, že musí být furt u mišky a vzala si ji na klín když seděla u stolu a miška se ohnala a shodila skleničku na zem...no jo no babičky tchýně...
děkujeme za přání holky :slight_smile: uteklo to...už nám je rok a skoro 8 hodin :slight_smile:)
ined jak bylo na bruslích?
18. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
tak u nas uz se spinka a ja asi pujdu taky pac mam hlad :grinning:
mon..to je super ze se vam oslava povedla :dizzy_face:
18. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.