• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Dobrou Murin, pozdravuj Matýska :slight_smile: už se na vás zítra těšíme!
7. led 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
murin jojo křiby
jdu ukládat ale ještě budu tak neutečte!:slight_smile:
7. led 2009 ve 20:38  • Odpověz
Nestíhám vás dočítat...musím držet dietu. Nehci se o tom moc rozepisovat, ani nemám na nic náladu...navíc jsem si tam nechala odstranit na ruce bradavici a bolí mě celá ruka od toho...měla jsem moc hluboko kořeny...holky, já nějak nemám náladu ani sem chodit...nezlobte se...
zlobi, vy jste chudokrevní?
Peti, co je s Terezkou, že chodí na krev...? Nám ještě nebrali, snad to zvládne....mají podezření na alergii na kravské mléko...
7. led 2009 ve 20:40  • Odpověz
zlobi díky. vyplním přihlášku a jdu chrnět. Sedím s notebookem na klíně a už mě bolí záda a stejně mě to tady pořád jaksi vypadává. Takže přeji dobrou noc... a zítra naviděnou:slight_smile: taky už se na vás na všechny těšíme.
7. led 2009 ve 20:41  • Odpověz
Honzi, chápu, není to asi nic příjemného, ale jak už psala Janista, jsou i horší nemoci, tímto trpí spousta dětí a stačí se jen tomu, co to způsobuje vyvarovat a zase to bude lepší :slight_smile:
Jak to na kravské mléko? :fearful: A kde s ním prosím tě přišla Adelí do styku, kravské mléko můžou děti přece až později, právě kvůli té alergii, ne?
7. led 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
dobrou murin a ahoj zítra :slight_smile:
honzi byli jsme miška dostávala železo a ted už je to ok. tak držím palce, to kravské mléko je časté, ještě jsem mišce nedala ten jogurt furt to oddaluju...takhle malým berou z prstu nejdřív vleže naposledy mi seděla na klíně je to chvilka to zvládnete!
7. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jani, ...ale na srazík s Adélkou dojede, ne....chápu, že ti sem nechce vše vypisovat, ale tam bysme si mohly v klidu pokecat a poradit a taky se trošku odreaguješ od starostí... Filík měj taky alergii na kravské mlého (slabou) a strašné ekzémy a že všeho se dostal, malá je teď v kritickém období kdy zavádíte nové potraviny, v tomto věku to má spousta dětí..určitě dojeďte, jestli budete moct...
Murin, dobrou tobě i Matýskovi :slight_smile:
Holky, Filda v poslední době co slovo to perla...fakt jsou to někdy hlody :grinning:
7. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
honzi: psala jsem, že pro vysokou hladinu žloutenky, také jí brali z prstíku.

holky, Terezka konečně spinká, ale musím se s Petrem přetahovat o PC (potřebuje oba):frowning2: Tak zas zítra se ozvu. Přeji všem klidnou noc a Adélce, ať jí zítra moc netrápí.
7. led 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobrou Peti a hodnou Terezku v noci přeji :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:01  • Odpověz
Dobrou holky :slight_smile:
Já ještě sem tam kukat chvíli budu :wink:
7. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
autor
peti dobrou a klidnou noc :slight_smile:
miška stojí v postýlce a řve....ach jo a to už je vzhůru 4,5hod...má nějakou výdrž :slight_smile:)
7. led 2009 ve 21:03  • Odpověz
No já taky ješte chviličku, můj usnul při uspávání Fildy, tak je mimořádně volno u PC :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:04  • Odpověz
dala jsem ji jogurt jednou, ale ty alergeny jdou do mého mléka, taky jsem to netušila...
7. led 2009 ve 21:05  • Odpověz
Honzi, tak o tom jsem taky neměla ani tušení :pensive: ...neboj, bude to zase dobrý, všechno se dá léčit.
7. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jani, takže vám MUDRa stopla kojení?
7. led 2009 ve 21:09  • Odpověz
sraz v UH bych brala, nechci malou tahat do Zlína, je nevrlá....
7. led 2009 ve 21:11  • Odpověz
Z mé strany klidně, od nás je to zhruba stejně daleko do UH i do ZL
7. led 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
no přenáší se do mlíka vše...kojit můžeš ne? jen se hlídat...kojit spíš než UM které je z kravského...ale ta alergie může časem přejít! :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
holky já mám auto které někdy nastartuje někdy ne a nemám ABS takže do tohoto počasí nee :frowning2:
7. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tak to je škoda, chtěla jsem vypnout, pokecat s někým... :frowning2: jj, kojit můžu ale nesmím nic z kravského mléka... :sweat_smile:
7. led 2009 ve 21:20  • Odpověz
autor
tak jestli chcete tak jedte do uh...to nevypadalo že chceš jít... ale tak jeďte za honzi ted to potřebuje my se můžeme potkat tady příští týden:slight_smile:
7. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Taky nemám ABS, ale jak už jsem psala v tomto počasí jezdím jen šnečím tempem :grinning:
Jani, vy tuším jezdíte busem, myslíš že by to Adélka nezvládla...aspoň by si s holkama pohrála a trošku jste se obě rozptýlily
7. led 2009 ve 21:23  • Odpověz
Teda chvilku tu nejsem a takové změny, já budu zítra v Uh jen na otočku a jen dopoledne a možná i s manžou, takže odpoledne tam nanovo bohužel už nepojedu :unamused: ...Já taky nerada cestuju v takovém počasí a ještě k tomu s malou :frowning2:
Pro nás je to opravdu dost z ruky :unamused:
7. led 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
jani já nějak na sněhu nikdy nejezdila a i se bojím ostatních aut, fakt autem tak daleko nepojedu...a busem bych malou neudržela. ta jak v kočárku nespí tak je bugr nudí se...ale fakt klidně jedte do uh za honzi...
7. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
Tak to necháme na jindy...ju? Nechci tady vletět a udělat změny...ale slibte mi, že budete hodně fotit, at se zítra můžu potěšit fotkami, už jsme se dlouho neviděly, dětičky vyrostly...
7. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ale až se trošku vyčasí klidně můžeme i do UH, zase by jsme se do auta a holkama nějak poskládaly :wink:
7. led 2009 ve 21:31  • Odpověz
Jj Honzi, fotit se určitě bude :wink:
7. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jani, však uvidíš zítra jak vám bude, třeba nás překvapíte a s Adélkou dorazíte :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
holky mám teda vzít foťák?
7. led 2009 ve 21:38  • Odpověz
Petra jsem vyhodila:slight_smile: Vy kecaleny:slight_smile: Co to čtu? Já nemohu mléko a jogurty?
7. led 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.