• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
tak jsme mišce dali taková ta dřevěná kolečka jak se nandavají na tyč a miška to po asi 20min zkoumání dává dobře tam i vyndavá to zíráme :slight_smile:) jinak si hraje na samonafukovací karimatce a pořád chce lézt do krosny, taky mlátí do xylofonu a hrká s rumbakoulema, tak dárky mají úspěch. akorát takové látkové kostky nic moc.
18. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
Ahojky,
tak super, že se Mišce oslava vyvedla :slight_smile: ...a babičky jsou někdy moooc horlivé, to znám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miška je šikulka, my máme taky takové navlékací kroužky, jen teda umělé a opravdu si s tím taky pěkně vyhrajeme...děti jsou šikulky, taky zírám, jak na všechno hned přijdou :slight_smile:
Jinak my dneska byly doma, k babi se chystáme až zítra, dneska tam dodělávají podlahu, či co...tak aby jsme se tam nemotaly :slight_smile:
Dneska bylo i tady chladněji a pořád se mračilo, ale přesto jsme zašly na zmrzku a pak ještě na hřišťátko za děckama. Teď už chrníme, tatínka doma ještě nemáme :unamused:
18. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
ahojky!!!!!!! :wink: tak jsme dnes tady neměla čas napsat :confounded: byli jsme totiž ve Zlíně tak jsme dnes koupili Multiway a jsme s nim spokojení :grinning: :grinning: :grinning: hned jsem Lukysa posadila do golfek :slight_smile: hned jsme s nim jezdili, :sweat_smile: potom jsem Lukysovi koupila kšiltovku Safari nebo co to je :slight_smile: a potom jsme jeli k babičce :grinning: a před chvilou jsme se vrátili :wink: ted jsme už hodně unavena :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na koníkovy budu určitě malý spát jít nechce celou cestu prospal v nových golfkách :slight_smile:

zlobi.tak oslava se vydařila :slight_smile: no až bude mít malý 2 roky tak mu koupíme taky něco praktického :grinning: něco co ho naučí poznávat tvary atd... totiž už umí třeba tohle zeptám se ho kde máš zoubky a on ukáže na zoubky :slight_smile: a ještě umí uši,pusu,nohy,břiško,nos,vlasy :grinning: no fakt nevím kde se to naučil najednou jsem mu řekla kde máš nosík a on ukázal na nosík :grinning:
18. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ahoj Del, tak další do klubu Multiway :grinning: ...to bude pakt prča jít všichni společně na srazík :sweat_smile: :grinning:
Taky jste pěly pěkný den :slight_smile:
To i já kolikrát fakt hledím, co všechno ti malí tvorečkové umí a dokážou :sweat_smile: :confused:
18. dub 2009 ve 21:14  • Odpověz
ahojte holky, já celé dopoledne byla s malý na tříkolce, je to divoch, vůbec z ní nechce. Po obídku šel spinkat a pak jsem měla jet s ním a se ségrou plavčit, ale jak se vyspal, tka měl 37.7, tak jsem to neriskovala a zůstali jsem doma. On byl venku na zahradě s babičkou a já celé odpoledne až do večera proseděla u pc s ..... malý pak chudák na mě musel čekat až to ukončím, tak šel spát později a hned vytuhl. Já teď kreslím barvičkama na sklo malému obrázky na okno, dostala jsem nové šablony, tak hned maluji:slight_smile:

Mony to je super, že se oslava vydařila a dárečky měli úspěch:slight_smile: pak dodej foto

Deli: jakou barvu jsi koupila golfáč?

Ined: to muselo být teda fakt nepohodlné s Matýnkem, ale co bychom pro ty děti neudělali. A já taky vím, co to je starat se o mimi sama. Naštěstí teda spánek má dobrý, ale jinak je to Ďábel :grinning:
18. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
mur:žluto modrou :slight_smile: :grinning: :wink: pak když tak dodám i fotky golfek :wink:
18. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
marky:no to bude prča až uděláme zrazík :grinning:
18. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
Teda Murin, z tebe se stává normálně závisláááák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jj holky, budete ladit všemi barvami :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
to teda bude prča:slight_smile:
holky foto dodáno:slight_smile:
Marky jo je ze mě závislák, ale bohužel jinak to nejde, můj miláček je v cizině:frowning2: a to je momentálně jediná možnost komunikace, takže jsem poád na pc. Akorát chudákům našim se to moc nelíbí, mají Matesa půl dne na starost:slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jejda to jsou novinky Murin, tak hlavně že nějaký ten "miláček" tam na druhém konci je :dizzy_face: ....já mám taky bývalou lásku v cizině :wink:...a řeknu ti, že internet je moc dobrá věc :grinning: :sunglasses:
Jinak teda moooc krásné fotečky, je vidět, že Matýsek si ve tříkolce úplně libuje :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
jo a ten Multiway fakt se pěkně zvedá :slight_smile: do autobusu trolejbusu atd... :slight_smile:
18. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
jj mám svého miláčka asi tak měsíc:slight_smile: ale je dlouhodobě pryč, takže se nemůžu dočkat prázdnin, to za mnou doletí:slight_smile: takže fakt díky bohu za internet a mobily, bez toho by to bylo krušné i tak to je, ale aspoň jsme denně v kontaktu:slight_smile:
Matesovi se v tříkolce opravdu líbí, celý den v ní chce být a jezdit a už začíná sem tam i šlapat pedály, takže super:slight_smile:

deli: ten kočárek se fkat dobře zvedá, nosí¨m ho sama, konečně člověk nepotřebuje pomoct a nemusí otravovat jiné...
18. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Mur máš pravdu s tim jsem se bala cestovat s tim baby aktive :frowning2: přidla jsem fotky
18. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
holky valím do postele,budu mít v noci budíček sms a nevím co Mates jestli bude chrnět nebo ne:slight_smile: Přeji dobrou noc. pa
18. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
dobrou noc !!!!!!! :slight_smile: no to zas bude malý vyvádět je pěkně otravný :angry:
18. dub 2009 ve 21:56  • Odpověz
Holky dobrou :slight_smile:
18. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak ja uz taky valim dobrou paaaaaaaa :pensive: :pensive:
18. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
autor
ahojte holky
tak miška večer padla za vlast :slight_smile: ráno se hned pustila do nových hraček :slight_smile:
je úpůně vedle z těch navlékacích kroužků, těch rumbakoulí a ještěš dostala nějaké věci na písek, tak furt do toho kyblíčku strká a vyndavá vše.
teda další multák to jsou 4, teda na srazíky budu chodit s patronem to nemám ráda když je tolik stejných věcí pohromadě :slight_smile:))
mur hlavně že vám to klape a vaši to chápou :slight_smile:)
mates je číslo na tříkolce :slight_smile:
jsme z té oslavy nějací utahaní...pak zkusíme jít na procházku v krosně at si zvyká :slight_smile:
19. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
bré ránko!!!!!!! :wink: malý vstal v o půl 7 :grinning: tak v celku dobré :confounded: zachvilu jdem do obchodu :slight_smile:
19. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
:slight_smile: ahojky!!!!! už jsme z obchodu doma :grinning: Lukys spí v golfkách :pensive: tak to jsem ráda že spí protože dělám oběd :slight_smile: a s nim to nejde :frowning2: dnes dělam kuřecí na kari a polévku s těstovinama :grinning: mnam kuřecí na kari mam moc ráda :wink: :slight_smile:

zlobi:no krosna je dobrá, ale Lukysa by sem už neunesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: viděla jsem i šátky ale to je pro hodně malé děti celkem jsem četla v časopisu že je to do 2let ale to by jsem už neunesla ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale záleží kolik má dítko kg :grinning:
19. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsme byli venku na procházce v krosně a miška usniula takže paráda :slight_smile:
co se týče šátku ten mám taky a mišku v něm nosím (má nosnost do 20kg). miška má teĎ 8kg a jinak jsme hodně zvyklí nosit batohy cca 17-20kg na tůrách, takže nám to zas až takové problémy nedělá :slight_smile:
my měli včera plkátky na kari se smetanovou omáčkou :slight_smile:
tak za chvíli pojeeme na návštěvu tak hezkou neděli :slight_smile:
19. dub 2009 ve 12:16  • Odpověz
zlobi:co že v tom šátku :confused: do 20 kg tak to jsem nevěděla :grinning: jj hezkou neděli vám přeji :grinning:
19. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
skusim v skratke tiez opisat nas porod... wild horses - mali sme to dost podobne :slight_smile:

Takze - rano v sobotu pred 5 mi zacali kontrakcie, o 3 poobede sme dosli do porodneho domu, to uz boli po 5 minutach. Midwife bola fajn, chcela nas poslat domov, lebo som podla nej bola prilis v pohode na to, aby som rodila :grinning: ale ostali sme tam, dostali sme peknu porodnu salu s balonom, vanou zachodom, roznymi pomockami (pisem to preto, lebo na Slovensku by toto bol tazky nadstandard), pustili sme si hudbu, tancovala som brusne tance, predychavala kontrakcie, midwife nam uvarila caj (mala som specialny na kojenie este z domu) a priebezne nam nosila novy a toasty a lekvar :grinning: potom mi napustila vanu, vliezla som si do nej a bola to prijemna ulava (kontrakcie som mala strasne bolestive - pomahalo mi ich predychavat a pri vydychu robit hlboky zvuk "vuuuuu". A este mi velmi pomahalo, ze ma manzel stale masiroval - mali sme to nacvicene z predporodneho kurzu, takze vedel presne, co ma robit, bol uzasny.). Ozaj, jest neodporucam - ja som si len hryzla z mueslitycinky a hned som sa z toho povracala. :confounded: Ale pila som stale a vela. Potom, ked som tie bolesti uz nevedela vydrzat, poprosila som midwife, ci uz mozem ist do bazena a ona, ze este asi nie som dost otvorena, ale skontrolovala ma a zistila, ze uz som na 6 cm, tak hura do bazena :grinning: no a tam to bolelo este viac, neskor mi ponukla ten entonox, tak som ho skusila a bolo to super :grinning: som z toho bola uplne sfetovana :grinning: no hej a mala som fakt ten orgasmic birth, takze je to pravda, da sa to. (midwife bola dost prekvapena z toho, ako rychlo sa otvaram a ako dobre predychavam kontrakcie, mala som zo seba velmi dobry pocit, som jej vysvetlila, ze robim jogu :wink: ) Potom akurat nastal problem, ze babatko akosi nechcelo ist von, kedze bolo asi take obrovske. Medzitym sa vymenili midwife a to bolo super, lebo ta druha midwife bola uplne uzasna a uz sme ju poznali - ona ma prijimala. Najprv ma len pozorovala, radila mi, co mam robit a ked to neslo, vyhlasila, ze ideme z bazena von, tak sme sli na stolicku, tam sa mi podarilo nieco vytlacit, ale babatko to nebolo :sweat_smile: (midwife ma velmi pochvalila a slo sa dalej), potom sme sli na postel a tlacila som v polosede, jednu nohu som mala zapretu do manzela a druhu do midwife. No a takto som tlacila asi 3 hodiny, lebo Zoranko asi cely cas spinkal :grinning: . Myslela som si, ze umriem, ze ho nevytlacim, ze budem musiet mat cisarsky, nastrih, zvon a neviem co este, no a nakoniec sa nam to podarilo :grinning: bol to ten najkrajsi pocit na svete, ked som pocitila, ze uz konecne ide von a potom, ked som ho uvidela - bol nadherny, najkrajsi na svete :grinning: . Manzel si musel sadnut, lebo toho bolo nanho trochu moc (videl viac ako ja :grinning: . Hned mi Zoranka polozili na brusko a prikryli nasim cervenym uterakom a tak sme tam nejaku dobu ostali a tesili sme sa. Potom mi pomohli prejst na stolicku, kde som vytlacila placentu (bez syntocinonu), midwife ju skontrolovala, ukazala nam ju (Zoranka medzitym drzal dojaty ocko). Potom som presla na postel, midwife ma skontrolovala, mala som male natrhnutie, ktore zasila (dala mi entonox a umrtvovaciu injekciu - vobec to nebolelo a bolo to hned). Potom mi prilozili Zoranka na prsia, ale cuckat sa mu nechcelo, tak sme sa len tak vytesovali. Potom som zaspala.
Idem kojit - dokoncim neskor :wink:
19. dub 2009 ve 14:12  • Odpověz
ahojky..tak ja nakukuji az ted pac moje polovicka tady sedela cely den :angry: :angry:
ted jsem je vyhnala uz ven jsem se nasrala..mam tady neco delat a tady porad sedi.. :angry:

ja jsem pro srazik..jen v utery nemuzu mam dianu :grinning:
19. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
ahojky byli jsme ještě venku :wink: malý bylo na hřišti na střed :slight_smile: malý se pohoupal potom se šel podívat jak teče fontánka :slight_smile: a poto na písek :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem myslela že se rosčílím :angry: byl celý špinavý :sweat_smile: ¨potom jsem ho vyndala s písku a začal tak šíleně řvat tak jsem ho dala do golfek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byl klid :grinning: potom jsme šli do Billi a na procházku a dom :unamused: :confounded:
19. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
ahojte
jen se chci zeptat kdo by šel do té solné jeskyně?
nevím co je v otrokách tady mám doporučení na tuto:
http://www.solankazlin.cz/kontakt.html
je tam i dětský koutek totiž :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
zlobi:já bych šla ale nevím přesně kdy? :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
autor
no kdy se tu domluvíme deli :slight_smile:
19. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
kdy jdete dopoledne nebo odpoledne :sweat_smile: :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahojte holky, my noc super malý spal jak dřevo bez probuzení do 6.40h. Nádhera :grinning: :grinning: :grinning: Dopoledne jsme opět projezdili na tříkolce, pohráli si na písku, zahradě... Matesovi jsem udělala opět rýžový nákyp s jablky a švestkami a mohl se utlouct. I já jsem mu ujídala:slight_smile: pak jsem ho naložila do auta a vyrazili jsme k ségře. Nechala jsem ho u ní a jela na badminton, super. Pak hned za Matesem. Ten jak mě viděl, tak hned se šel se mnou muchlit a chvíli se mě nechtěl pustit, ale pak dobré. Jeli jsme pak domů a opět viděl tříkolku, tak jsme šli na prochajdu. Už je profík i v ní stojí za jízdy a snaži se dávat nožky na šlapky. Ještě si hrál s 3letým sousedem a pak do vany a chrnět. Po jídle hned vytuhnul, tak mám klid. Jdu si stahovat foto.

Já bych byla pro srazík, akorát já nemůžu ve čtvrtek,ale když byste chtěly, tak dojdu, zařídila bych si to:slight_smile:

Mony do sloné jeskyně bych šla, je mi jedno kam jestli do Otr nebo do Zlína. Teď jsem pomalu ve Zlíně jak doma, pořád tam jezdím něco dělat:slight_smile:

Ined: jak jste pokoupili? teda já jezdím na bruslích jedině s kočárem, bez kočáru se bojím, že spadnu.
19. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.