• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak... já si jdu udělat čaj(mandarinkovi se skořicí a vanilkou) mnam :grinning: dnes si udělame čaj všichni pohromadě já a celá rodinka :sweat_smile: :slight_smile:
19. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
dá si někdo?teda ten čaj, to asi ne to by už dávno byl studený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
deli: mandarinkový se skořicí a vanilkou? tak ten neznám, od jaké je to firmy? já jsem strašně čajíčková:slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
Mur:promin já jsem se spletla je to se skořicí a citronem a medem ale stejně je to mnam :grinning: jj ta značka je Pickwick :slight_smile:
19. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
to neva. Já se na něj kuknu stejně jsem tento neměla. zkouším všechny možné čajíčky, zbožňuji je:slight_smile: mám jedny super jsou to ovocné s bylinkama a ty jsou výborné, ale tady nikde nejsou. To sehnala mamka v Olomouci:frowning2:
19. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
Mur:no s bylinkama a ovocem by mohl byt mnam :grinning: no v Olomouci je to dál :unamused: já mám ráda taky čajíky
19. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
no malý spí tak si ho můžu udělat mnam :grinning:
19. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
tak.....dobrou sladkou hezkou noc :slight_smile: doufám že dítka nám vydrží celou noc :grinning:
19. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak jsem dodivala vymenu a jdu do vany a do postele..brou brou :pensive:
19. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
u nas noc se dala..uz jsme po snidani a petrik snedl 2 chleby :confused:
tatka je v praci,navareno ze vcerejska tak dneska nic nedelam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. dub 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
dobré ráno
u nás úúúžasná noc - miška usnula po 21 sama a vzbudila se na kojení v 5.30 :slight_smile: je fakt že jsem od 2 byla napůl vzhůru a čekala jsem kdy budu kojit. no kéž by jí toto vydrželo :slight_smile:)
do té solné bych nejradši šla v úterý dopoledne, nebo pátek, jinak mám plno :slight_smile:
20. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
20. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahojky Janisto! S tím cestováním je to na nic já jsem párkrát jela trolejbusem do Zlína a děs-vždycky se tam narvali ještě dva další kočáry.Jsem ráda ,že už mám ty golfky aspon můžu v pohodě cestovat. :slight_smile: a můj manža je ted pořád v práci jinak bych se k pc taky nedostala.Mějte se krásně a at jsou dětičky zdravé a poslušné :slight_smile:
20. dub 2009 v 10:49  • Odpověz
janis..no sak bylo na case..vsichni uz davno chodi a to petan je nejstarsi..jinak doufam ze brzo zhubnu ja bych chtela tak 40 kilo :fearful: :fearful:

takm petan spinka a ja jdu rychle umyt hlavu,hodit pracku a pojist at pak muzeme jit ven :grinning:

taky bych hctela tu trikolku ale nechce se me davat za to 1500..to mu radej koupim novou motorku pac on ani krok bez motorky a uz je nam nejaka mala :confounded:
20. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Ivči, díky...zdravé teď jsou, ale poslušné moc nee a myslím si, že už ani nikdy nebudou :rolling_eyes: :grinning: ...jinak cestování bez auta si se 2 malochama nedovedu moc představit, ty jízdy trajfem vám moc nezávidím, i když já sama jsem už trajfem nejela pár let :sweat_smile:
Adeli, ta tříkola je moc dobrá, ale zase na ní rychle zlenivý, protože se rádi nechají tlačit, tak si myslím, že pokud se mu líbí motorka, tak je to pro něj lepší, alespoň se víc hýbe...jinak uvidíš, jak začne za chvilku běhat, to zas nebudeš stíhat ty :grinning: ...teda 40kg je fakt hodně, to bych se trochu bálo jo-jo efektu, podle mě to chce spíš míň a pomalu změnou jídelníčku...ale mě se to kecá, sama se cpu někdy jak neuvázaná :grinning:
20. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
ahojte
tak jsme byly u dr. a ucho v pořádku, příští týden zkusíme plavat snad to bude dobré!
ahoj jani jsem tě tu dlouho neviděla! :slight_smile: děkujeme za přání :slight_smile:
jinak zítra dopol taky nemůžu mám kurs na vázání šátku..tak v pátek odpoledne nebo příští týden. srazík, jeskyně, bowl...cokoliv :slight_smile:
20. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
ahojte holky, my noc opět úžasná a teď taky. Mates spí už 3h v postýlce a je jak dřevo :grinning: Takže to asi hned tak večer neusne. Dopoledne jsem s ním byla na bruslích a tam mi vytuhl v kočáře v sedě. Jsem ho položil a řev, tak jsem ho posadila a spal, položila a řev, tak jsem ho prostě vytáhla z kočáru, aby běhal místo spaní. Chvíli jsme čertili na zahradě a pak šli ven s tříkolkou. Psala Ined, tak jsme si dali mini srazík na pár minut:slight_smile:
Odpoledne jdu s kámoškou na brusle a nebo s našima na kolách, no uvidíme co dáme:slight_smile: počasí je super!

Mony: já úterky dopoledne nemůžu kvůli plavču a čvrtky kvůli yamaze, ale jinak můžu kdykoliv.
Super, že Miška má ouško dobré.

janista: já bych byla pro ten bowling. A jet s 2 dětma v buse, bych taky neměla odvahu. Záleží co na to ostatní.

Adeli: pro nás je tříkolka ze všech věcí, co jsem kdy Matesovi pořídila ta nejlepší, pořád chce jezdit a tlačí si ji i sám. Mu se zase nechce odrážet. Už ho schválně pouštím na odrážedle i z kopečka do garáže, aby makal, ale prostě nechce, brzdí špičkama. Takže jestli Petřík jezdí na motorce, tak mu nechej tu motorku a nebo kup levnější tříkolku. Já chtěla i s ohrádkou, aby nevypadl a ty jsou o něco dražší.
20. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

právě jsem dožehlila,matýnek ještě spinká :pensive: ,tak jsem přišla nakouknout :slight_smile: .
noc byla docela v pohodě,sice se malý vzbudil o půl jedné a poplakával a nebylo možné ho uspat,tak jsem pak usoudila,že ho něco musí bolet :frowning2: ,tak jsem dala nurofen a pak spinkal až do 5.15 :confused: ,hned dostal mléčko a ouha,chtěl vstávat :sweat_smile: ,no to nenene,vzala jsem ho k sobě(na sebe)a ještě jsme 40 minutek chrupkali :slight_smile: .dopoledne jsme byli na baťově,mur jsem konečně dodala kalhoty,tak jsem zvědavá,zda padnou :slight_smile: ,byli jsme popřát švagrové k dnešním narozeninám ve sluníčku a matýnek tam měl hnedka pět holčiček kolem sebe :grinning: .patřičně se předváděl jak pase koníky,převaluje se a plazí dokolečka :grinning: ,komediant malý :slight_smile: .zvlášť se mu líbila simončina zástěrka s beruškama,neustále po ní šmátral :confused: ...už to začíná :grinning: .všichni se zase rozplývali jak že je hodný a vůbec neplače.....to jo,cestu zpět jsme dojeli na kukuřičné křupky,sláva jim :sweat_smile: ,jinak by byl řev po celém autobuse,sice byl matýnek jako čuňátko,ale zabavilo ho to a to je důležité :slight_smile: .
včera jsme pokoupili něco v tescu,3x pyžamko,2x bodýnko,bundičku,pěnové puzzle... a už nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale opět všechno přebrané,i v ca :frowning2: ,chtěla jsem kraťásky nebo plátěné kalhotky a nic :unamused: .mur ještě říkala,že v taku mají dobré věci,ale tam jsme nebyli,zase příště :slight_smile: .
ááááá...miláček je vzhůru :slight_smile: ,tak já valím,ani to kafe jsem zase nestihla vypít,chjo :sweat_smile: .
všechny moc zdravíme a čekáme,co se vyvine s tím srázkem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .s tou solnou nevím...nejsem si jistá,jestli by mi tam matýnek vydržel :unamused: ,ale zkusit bychom to klíďo mohli :wink: .tento týden ale určitě středa a čtvrtek nemůžu :wink: .
20. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
tak ja jsem doma z obchodu..petan jel na motorce tak nam cesta trvala 40 jen tam pac porad cumel po autech zpet uz jsem ho dala do kocaru

taky me dneska dosla vypoved pac uz slezan krachl vsude tak dostanu 3x odstupne cerven,cervenec a srpen..tak jsem rada pac uz bych se tam stejne nikdy nevratila a tak to vidim mozna na dovcu nebo udelam zelezne zasoby na hura penizky ulozim

janis..ja to chci postupne..no ja nabrala 40 kilo za 3 roky tak snad to dam aj dole..

ja jsem pro srazik aj venku nekde v parku..kdyz je tak krasne..
20. dub 2009 v 16:58  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: My jsme byli venku :wink: malý dnes nespal cestou ven ale to nevadí pac usnul v 10:30 a spal až do 12hod :slight_smile: to stačí stačí aby usnul večer :slight_smile: byli jsme ještě na zmrzce :grinning: a projít se a dom dneska nějak pofoukává vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se venku moc neda byt :slight_smile:

Malý chce byt furt na balkoně a to každy den a já musím ho hlídat co děla doufám že ho to zachvilu přestane bavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: no dnes je jak si akční :grinning:

adeli:no hlavní je že ho ta motorka baví nám malý ujede tak kolem baráku a potom zas chce jen chodit a potom zas na motorce až to jde pořád dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: No my asi na 2 narozeniny budem kupovat tříkolku ale většinou jsem viděla tak kolem 1000 Kč :frowning2: tak se asi moc vybrat nedá no motorku jsme koupili za 399Kč tak to se da viděla jsem i takovou tu jednodužší ta je možná lepší do auta atd :grinning: možná jsme ji viděla ve vašem albu jestli se s nikym nepletu :sweat_smile: jiným

ined:tak aspon něco jste pokoupili i my jsme kdysi byli se podívat na ty věcičky v Tescu viděla jsem tam spoustu hezkých věcí ale ted tam spíš kupujem bodyčka jak si nám z nich Lukys roste :grinning: :grinning: no v CaA přebrané!?!? :sweat_smile: když jsem tam naposledy byla měli tam všechno :confounded:

no do jeskyně nevím :frowning2: jestli pujdu
20. dub 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahojky,
zdravíme po slunečném víkendu :slight_smile:
Já jsem taky pro srazík, ale spíše až buď ke konci týdne, nebo až příští týden...zítra a ve středu nebudeme doma..jinak jsem taky pro i někde venku na hřišti, nebo tak někde.
Ined, tak super, že jste si zabruslili a kde byl malý, když jsi jezdila bez kočárku :fearful:? Já bych se k vám někdy přidala, kde je vůastně ten ovál v Otrokách?
Murin, my teď jak nechodíme dopol. spát, tak odpoledne chrníme normálně tak 2-3 hodiny :slight_smile:, někdy doma, někdy venku v kočárku, ale vždycky minimálně ty 2hod.Ted chodíváme ven i dopoledne a kolikrát mám co dělat, abych ji udržela aspoň aby se najedla nevytuhla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo jinak dneska už si normálně asi řekla o nočník sama, ráno se normálně vyčůrala a pak tak za hodinkuk došla a že "AAAAaaa" , tak jsem ji jen tak zkusila posadit na nočník a normálně do 5min. kulich :sweat_smile:, tak možná další pokrok, no uvidíme.
20. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
Jinak tříkolka vypadá fakt moc dobře, ale taky ji asi kupovat teď nebudeme, jedině, že jsme ji dostaly jako dárek...malá si zatím vystačí s odrážedlem, nebo pak stejně jedeme s kočárkem (když potřebuji rychlý přesun :grinning: ), ale myslím, že pro Matýska je ideální a třeba se díky ní naučí pak i na odrážedle :wink:
Adel, tak aspoň něco jsi dostala z bývalé práce, mě jak jsem odešla na MD, tak zrušili zlínskou pobočku, takže jsem zvědavá, kam se pak budu vracet, teda jestli se budu mít vůbec kam vrátit :confounded:
S tím hubnutím držím palečky :slight_smile:
20. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
20. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
marky :slight_smile: ...ahojky,
matýnek byl s tatínkem,respektive řval tatínkovi v kočárku :sweat_smile: .pak teda usnul,tak jsem prubla jedno kolčo s kočárkem,ale je to makačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zvlášť foukal-li protivítr :grinning: .a ovál je v podstatě kousek za albertem na trávníkách,jestli víš :slight_smile: .klidně se někdy domluvme a mužeme vyrazit,čím víc tím líp :slight_smile: .
nikča je ale šikovná holčička :slight_smile: ,prý kulich :grinning: (pěkný výraz),mě dnes večer jeden matýnkův kulich vypadl z plenky :confused: a já na něj samozřejmě šlápla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to jsem včera čistila koberec :grinning: ,no to je život :grinning: .
20. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
To je sranda s tím hrnečkem :grinning: ...tak zkus kuknout někde i drogerii, my máme taky NUK a kupovala jsem ho DM a tam byl i o dost levnější.
Tak to bych určitě ráda šla na ten ovál, jen jestli jsem to nezapoměla, letos jsem ještě nejela (a vlastně ani loni :rolling_eyes: ) takže to bude sranda :sweat_smile:
JJ to je život :grinning:
20. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahojte holky, my dnes šli spát později, neboť jsme se byli projet na kole do Kvasic a zpátky:slight_smile: domů jsme dojeli v 18.45h a než kdesi cosi, tak Mates šel spát v 19.40h a teda ani mléko nevypil a hned vytuhl. Si myslím, že bude vstávat v noci neboť vypil jen 90ml:frowning2: ale kolo super, akorát si jednou Mates sundal helmu a hodil ji do cesty. Naštěstí nejelo zrovna žádné auto. Takže dnesk ajsem měla sportovní den, dopol. brusle a odpol. kolo a ještě procházka:slight_smile:

Marky: malý spává jen po obědě a tak tu 1,5-2h, ale teď poslední dobou má spánek 3h. Teď mu nechávám u spaní otevřené okno a je to super, spí fakt dýl. A teda gratuluji k tomu nočníku, Nikča je šikula. Tak mi poraď jak Matese k tomu mám donutit, on na něm nevydrží ani 3sekundy, hned si z něj stoupne. Mám prkýnko na wc, to je o něco lepší, ale víc jak 30s ho tam neudržím. Takže nemůžu ho dávat na to bez plenky, zkouším to normálně s plenkou, ale prostě on tam nebude sedět a nebude:frowning2: :angry: :angry:

Ined: kalhoty na délku super, jsou pěkně dlouhé, ale střih mi teda nesedí. Zapnout je zapnu v pohodě, ale přes boky je mám uplé a jinak všude moc volné, takže v tom vypadám jak hasroš. Takže ti je někdy donesu zpět.
Co se týče těch hrnečků tak ty avent prý tečou, od nich mě odrazovala spousta kámošek. Já jsem si proto koupila v DM za 109kč babylove hrněk s měkkou vyměnitelnou savičkou a s tím jsem maximálně spokojená. NO dá se říct, že z toho DM jsem spokojená se vším:slight_smile:

Holky tak se můžeme domluvit na bruslení kočárkování na ovále. Jinak jsem taky spíš pro nějaý srazík někde venku, dětem je tam líp. Ale jinak ani herna mi vadit nebude. A co teda jet do těch Kvasic za Janstou na ten bowling? že by si tam i dítka pohrály...
20. dub 2009 ve 20:56  • Odpověz
marky,já jsem na tom taky dva roky nestála,první kolo bylo teda docela tragické :sweat_smile: ,měla jsem co dělat,abych tam sebou nešvihla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale pak se to dá rozjezdit.to je jako na kole,když už jednou umíš,tak to nezapomeneš :wink: .
a ten nuk máme právě,ale on má tu násosku tvrdou :confounded: ,takže jsem chtěla měkkou a tu jsem našla (zatím)jen na aventu :slight_smile: ,akorát teda ten hrneček stojí 300,- :confused: ,no ale co se dá dělat,hlavně,že by se to matýnek naučil,nemůže pít věčně z láhve :slight_smile: ,ikdyž má myslím ještě docela čas :slight_smile: .

jo a máme novinku :grinning: ...matýnek přišel na to,jak se na zemi odstrkovat :slight_smile: ,ale leze pozadu,jako rak :confused: :grinning: .zkoušela jsem mu vysvětlit,že musí popolézat dopředu :grinning: ,ale kdeže,šup a zase se odšoupl dozadu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .ale hlavně,že se snaží :slight_smile: .
holčinky,jdu na kutě,jsem znavená :sweat_smile: .všem přejeme dobrou a co nejklidnější noc a krásné sníky :pensive: :slight_smile: .pápi.
20. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
ined..no 40 kdyz jsem je nabrala tak musi nejak dolu ale jak :grinning: taky me dela problem porad neco pojidat..ja jsem jedla jednou denne a tim se se tak dostala az na takovou prisernou vahu :frowning2: :frowning2:

tak jsem byla v hypernove maji akci na plenky..,jdu si povesit cvicebni ubor :grinning: :grinning: zitra jdu cvicit
20. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
dobrou noc ined. Nevšimla jsi si toho hrnečku co jsem měla dneska? ten stojí jen 109 kč a ta násoska je měkká a dá se koupit nová. Já ji kupuji, protože zachvíli s to zaese když dáváš čaj, takže jsem mo ráda, že se to vymění a nemusí mates pít ze zaneseného načuchlého...
20. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
adeli a co tam cvičíte? i nějaké pomůcky máte?

Ined: a co spinning, nic?
20. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.