• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
marky pěkné fotečky
20. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
Ined, no on ten hrnek NUK je totiž až od 12měs., ale my ho máme taky cca od půl roku a docela brzy se to naučila, ale i mě to ze zač dělalo problémy se z něho napít :sweat_smile: , ale tak děti jsou vynalézavější :wink:
Tak to je šikulka Matýnek :slight_smile: , on na to dojde, neboj :slight_smile:
Murin, asi to přijde samo, já jsem si ze zač. taky nemohla bez pleny ani s plenkou na nočník ani posadit, ale časem to bylo lepší, no a od té doby, co se jí to povedlo poprvé se vyčůrat, vykakat, tak to už jen a jen lepší :slight_smile: Chce to vytrvat, dyť my to taky zkoušely už cca od toho roku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo jinak ten srazík na oválu by byl super :wink:
20. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
no já jsem zkoušela taky knížky na nočníku dokonce i jídlo a to už je co říct, ale prostě teda zatím nic. Takže to nechám asi fakt na léto, že bude lítat bez plenky.
20. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
já jdu taky na kutě. Zítra dopoledne máme poprvní plavčo v nekky na JS, tak jsem zvědavá co bude. Ještě si musím pořídit čepici a brýle, to Mates padne smíchy jak mě v tom uvidí:slight_smile:
Přeji dobrou a klidnou noc. pa
20. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jasně, ono to přijde samo...hlavně nenutit, pak by se jí to zprotivilo a nechtěla by vůbec.
20. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak si pěkně zítra zaplavte :slight_smile:
Dobrou noc :slight_smile:
20. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
mur..aerobic..chci zacit aj vodny aerobic to neni takova zatez..tady me dost boli kolena skrz moji vahu :cry:
jsem ted cetla clanek a pres slzy jsem ho nemohla docit..slabe povahy necist
http://www.mimiangel.cz/story/milenka
20. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
Dobré ránko!my budíček o půl sedmé.Adeli ten příběh jsem četla a je fakt hodně smutný a dojemný.Taky jsem si u něho pěkně pobrečela.Všem přeji pěkný den :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
autor
ahojte
teda vás dočíst!:slight_smile:
já byla včera v práci odpoledne, pak mě tam vyzvedl radek s miškou a šli jsme procházkou domů. pak jsme si sedli na jedno pifko u baráku co máme hospodu a nějak jsme neuhlídali mišku, která tam lítala jak čert a rozbila půklitr, ale nic se jí nestalo. večer jsme ji chustali spát a pak šli taky, byli jsme moc unavení a ani jsem už nebyla na pc.
mur jsem zvědavá co řekneš na plavčo :slight_smile: my snad půjdeme příští středu
sraz na oválu zní fajn...jen jestli miška zvládne 45min cestu do otr, pak ovál a pak cestu zpátky...ale tak zkusíme to:slight_smile:
ale jinak my určo půjdeme do solné jeskyně tak jestli se chce někdo přidat? :slight_smile:
21. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
jo adel to jídlo je holt nutné upravit, spousta lidí si myslí, že když jí zeleninu a žádné pečivo, salámy, atd. že bude hubnout a ono třeba jí málo ale špatně a je to ještě horší :frowning2:
a aquaaerobic je dobrý nápad, na bolavé klouby fajn.
a příběh jsem už kdysi četla znova ne...
21. dub 2009 v 08:17  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás noc docela dobrá,ale budíček v 6.10 :confused: ,takže jsem si matýnka opět vzala na sebe a do 7 jsme chrupkali :grinning: .za chvilinku jdeme ven,musíme nakoupit a pak jen tak poprocházkujeme,je tam krásně,tak matýnek bude spinkat :pensive: a maminka se opalovat :grinning: ,jsem si naplánovala :sweat_smile: .
zítra jedeme s matýnkem na kardiologii kvůli šelestu na srdíčku :frowning2: ,tak se trošku bojím,ale snad to bude dobré :sweat_smile: .pak hned písnu jak jsme dopadli.

adeli :slight_smile: ...no je to děs,kdyby tak ta váha šla rychle dolů jako nahoru,že :frowning2: ?ale kde je vůle,vždycky se to povede :slight_smile: .článek jsem ještě nečetla...mrknu na to až bude matýnek spinkat po obídku :slight_smile: .

marky :slight_smile: ...nene,my máme nuk od 6 m. :slight_smile: a stejně má tu hubičku tvrdou :frowning2: .

mur :slight_smile: ...tak to mě mrzí,že ti nepadnou :frowning2: .hrnečku jsem si všimla,tak letmo,vypadal dobře,já myslela,že je to ten avent,je hodně podobný,nebo aspoň se mi to tak zdálo :slight_smile: .a děkuju za tip,určitě bych koupila ten z dm.a je tady vůbec dm,v otrokách :slight_smile: ?

holčinky,pěkný den,musím jít,matýnkovi se už hlasitě nelíbí,že tady čapím,tak pááááá :slight_smile:
21. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
bre ranko..
mon..no ja mam moc let problemy se zadama a vodni aerobic me vzdy pomohl..je se ted nebude cvicit prej budou prazdniny toz asi nic no budu cvicit doma v bazene :grinning: :grinning: :grinning: jo a me prave ta pani rekla ze malo jimac tolik vazim ..malo a spatne :fearful:
jdu si dat kafco a pojedu k mamce bude me hlidat petana a ja pojedu cvicit a na prevazeni :sweat_smile:
21. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:
Holky, my už máme auto a vyrážíme do Otrok, po obědě se půjdem mrknout na ovál a pak někam na hříště, tak jestli se chcete někdo přidat? Zatím pa a hezký den :sunglasses:
21. dub 2009 v 10:39  • Odpověz
ahojte holky, my noc opět super. Mates teď chrní venku v kočáře a já obědvám:slight_smile: Dopol. jsme byli na to plavčo a super!! Čepici jsem si tam hned pořídila i Matesovi plavky, ale ty jsem pak litovala, že jsem vzala neboť ty gumičky jsou stejné jak na těch co mám. No nic no, naštěstí mu dýl vydrží, jsou o něco větší. Brýle musím pořídit, bez nich to tam opravdu nejde, ale tam mi to přijde, žeje to s přirážkou, tak se na ně mrknu jinde. Mates byl ve svém živlu a když to srovnám s UH, tak je to tak nastejno, všechny ty kurzy mají stejnou náplň. Vůbec mu slaná voda nevadí, mě teda nechutná, ale on si ji klidně pil:slight_smile: Maminy jsou tam dobré, takže super:slight_smile: hned se tam zamiloval do kámoše Mirečka:slight_smile:

janista: já bych na ovál šla, ale dnes se nahlásila ségra, že dojde, že už do konce týdne nebude mít čas, tak budeme jezdit tady u baráku než dojde.

Ined: já mám ty hrnečky 2, měla jsem totiž 1 u našich, abych si ho pořád nemusela vozit, takže ti ho půjčím a nebo klidně dám, můžeš vyzkoušet. Je žluté barvy, tak ho může mít i Matýnek:slight_smile:

adeli: vodní aerobic je prý fakt super, kámoška si ho nesmírně vychvalovala. Jdu na ten článek, když tak si pobrečím.

takže holky kdy nějaký ten srazík na oválu nebo jinde? navrhněte den,nám je to jedno. pa pa
21. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Ahojte, my jsme zpátky...dneska teda jsme měli perný den, stihli jsme 3 návštěvy, ostříhat Káju, nakoupit, taky jsme byli vybírat Káji letní sandálky, měla jsem je objednané u nás v lékárně zdravotní Sante, mám je osvědčené už od Fildy, ale bohužel už mají všechny letní vzory vyprodané :frowning2: ...a taky jsme si zajezdili na ovále a jede to tam opravdu dobře, takže se tam můžem příště potkat, když budete chtít...

Ined, jak jste dopadli na kardiologii? Filda měl taky šelesty, ale vyrostl z toho, to se prý časem upraví samo, jenom se to pro jistotu musí sledovat...

Murin, taky jste dneska měli pilno :slight_smile:

Adel, tu Dianu máš každý den?....tak to by nebylo, aby jsi nezhubla :slight_smile:
21. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
ahojte holky, mám už opět klid, Mates chrní jak anděl. Dnes jsme odpoledne šli s tříkolkou na Štěrkáč krmit labutě, pak jsme daly scuka s kámoškou a s kočárama jsme opět šly na labutě, skluazvky, průlezky... pak jsem valila domů neboť dojela ségra za Matesem:slight_smile:
Dneska jsem dávala Matesovi jahody, tak jsem zvědavá jestli se osype nebo ne, hltal to o dušu, opravdu mu šmakovaly:slight_smile:
Teda řeknu vám, že ten článek je opravdu strašný, brečela jsem jak malé děcko, pomalu jsem to ani nedočetla, ale nedalo mi to a doufala ve šťastnější konec. Je to fakt síla a toto bych zažít nechtěla:frowning2:
21. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jo Deny jsem popleta :confused: ...toho doktora máte až zítra, že
21. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz
ah ojky:byly jsme v tescu v baumaxu :grinning: viděla jsme tam i vozík na tom bylo to auto :sweat_smile: jenže malý spal v golfkách a nechtělo se mi ho budit a stejně si jen Manža koupil jednu věc tak že jsme vozík s autem nepotřebovaly :grinning: možná jste to někdy z vás viděly :slight_smile: to ho tam posadím až budem kupovat více věcí :sweat_smile: !!!!!!!! Potom jsme šli do CaA :slight_smile: a celkem tam bylo toho hodně Míša si koupila tričko kšiltovku třičtvrtaky :slight_smile: Lukynek klobouček medvídek Pú :sweat_smile: a potom šla Míša ještě do Alberta na zmrzku a Lukyskovi boxik na svačiny medvídek Pú když někam pojedem :grinning: tak tam můžu dávat sušenky atd :slight_smile: ted sedí a díva se na televizi :slight_smile:

ined:No my máme Avent :slight_smile: zelený možná ho už viděla :grinning: Jo a dívala jsme se i v Bille tam měli heké jen za 100-199 Kč tak se tam někdy stavím a koupím Lukyskovi nějaky ten hrníček :slight_smile: !!!!!! Jo je pravda ten Avent stojí 300 ale zas to dlouho vydrží :grinning: :wink: jinak máme normalní flaštičku Avent to Lukynka z ní ještě nepil to bude mít až bude pít Sunar(mléko) :slight_smile: ale malý měl ještě jednu normalní flaštičku ale pořad z ní vylíval pití (spíš si jstou flaštičkou hrál :angry:

adeli:vodní aerobic jsme viděla jen v televizi :slight_smile: ale ve vodě to může být zajimavé :dizzy_face: ale moc o tom nevím :sweat_smile:

janisto:na ovál by jsem odpoledne šla ale jeli jsme do Tesca tak třeba příště :grinning: ju můžem se na někdy domluvit :slight_smile:

mur:no brýle pod vodou jsou lepší než mít otevřené oči, Míša chodila se školou na plavaní už od 2 třídy až do 3 třídy takže už skončili poorvé se bala ale ted jí to baví a umí už skoro plavat :slight_smile:

zlobi:no ten článek bych taky už nechtěla číst :frowning2: rozbrečelo mě to.
21. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
...my jdeme teprv koupat :sweat_smile: , článek si přečtu, až bude chvilka... já raději veselé příběhy....
21. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz
janista: takže Kája už má letní sestřih? dodej nějaké foto:slight_smile: no já musím zajít k tetě neboť na kámošku není spoleh, už opravdu Mates potřebuje ostříat, v zadu a přes uči to má pěkně dlouhé.
Já bych na ovál zašla, teď jak předělávají v Otr. kruháč, tak ulicemi jezdí moc aut:frowning2:
21. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahojky, tak už i my chrníme :slight_smile:
dneska jsem musela na poštu na Březůvky, tak už jsme zůstaly s taťkou na baráku a dojely až večer. Byly jsme okuknout hřiště a houpajdy a zrovna tam měli malí fotbalisté trénink, tak Nikča samo unešená z balónů :sweat_smile: pořád lítala a kopala...cestou domů samozřejmě vytuhla, pak rychle koupačka a moc nemohla znovu zabrat, ale tak snad už spí :slight_smile:
Janista, a kde jste Káju stříhaly, normálně v kadeřnictví, nebo u známého? Držela? :confused:
21. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
matýnek už spinká :slight_smile: .chtěla jsem se dívat na ordinaci,ale opět nám tady vypadl signál :angry: ,to je pořád,už mě to pěkně sejří :confounded: .takže si půjdu dát sprchu a vlezu na kutě :pensive: ,stejně jsem nějaká unavená :sweat_smile: .a zítra máme náročný den..jedeme na tu kardiologii :frowning2: a máme výročí svatby :grinning: ,tak uvidíme,budeme-li slavit :fearful: .

janista :slight_smile: ...škoda dnes :frowning2: ,já si to přečetla až když matýnek odpolko spinkal,jinak bych ho naložila po obídku do kočárku a přidala bych se :slight_smile: .tak příště určitě :wink: .k dr.jedeme až zítra :unamused: ,ale i naše dr.říkala,že je to poměrně časté,že to může být tím jak srdíčko roste,že se tam udělá někdy skulinka.na minulé návštěvě matýnka poslouchala a říkala,že je to slabší,tak snad to bude v pořádku,ale strach o ty naše malé bobky má člověk pořád :sweat_smile: .vy jste taky pěkně akční :grinning: .

mur :slight_smile: ...já se zítra mrknu do dm ve zlíně,když tam budeme a uvidíme,ale děkuji za nabídku,žlutý hrneček by nevadil,já mám žlutou docela ráda :slight_smile: .a jak jsi psala před tím,že jsi čajíčková,tak to já taky :dizzy_face: .akorát teda černé sypané čaje moc nemusím.matýnek měl dnes poprvé jahodovou přesnídávku,taky šmakovala :slight_smile: a jsme též ve stádiu čekání na reakci.nechtěl mi totiž potfůrka vypít odpolední mléčko :unamused: ,možná už si ho pomalu sám vysazuje,prý už je pomalu čas na náhradu druhého příkrmu,ale přesnídávku mi zhltnul málem i se lžičkou,mlsounek jeden :grinning: .článek jsem ještě nečetla,ale jak čtu tady vás :confused: ,tak ani nevím,mám-li ho vůbec číst,já také raději veselé příběhy anebo alespoň s dobrým koncem :sweat_smile: .

deli :slight_smile: ...tak zase jste pořídili dobře :slight_smile: ,tak to mám asi jen já smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .koupila jem odpolko matýnkovi v barborce čepičku-zelenkavou,aby mu to ladilo s novým bodýnkem a bundičkou :grinning: ,tak zítra bude mít zelenkavé oblečeníčko a riflíky,to bude fešák :grinning: .

adeli :slight_smile: ...vodní aerobic musí být super :slight_smile: ...v těhu jsem chodila na těhu plavání a tam jsme i cvičili ve vodě a bylo to super :wink: ,člověka to nadnáší a klouby si pěkně spočnou.taky by tady mohli v otrokách postavit nějaký bazén,je tady prd :frowning2: a do zlína je to trochu z ruky :confounded: .
21. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Marky: to musela být Nikča fakt unešená z balónů a co na to fotbalisti,když se jim tam motala malá princezna:slight_smile:
Kadeřnice jsou zvyklé na děti, že nechtějí držet. To mi vždy vykládala teta i kámoška, že to je děs, ale že se to zmákne. Já sama jsem zvědavá na Matese co bude dělat on neboť v klidu nevydrží ani pár vteřin. Holt mu dám asi plnou misku sušenek:slight_smile:

Ined: taky nemusím moc černý čaj, když už ho teda dám, tak jedině oslazený a citronek do něj, jinak bych ho fakt pila na silu a myslím, že asi celý nevypila. Ale ovocné miluji a teď ujíždím na zelených. Mám slíbené pravé čínské čaje, tak pak dám vzorek:slight_smile: Je super, že Matýnkovi chutná, horší by bylo kdyby nechutnalo.
21. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
Murin, no my byly jen za brankou, ale měly kolem spoustu míčů, jak se roztrénovávaly, tak s tím jsme trénovaly zase my :sweat_smile:
No na to stříhání jsem teda fakt zvědavá :wink:
21. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
ahojky tak ja jsem doma ze cvica :dizzy_face:

janis..ne to je jen jednou tydne cviceni a mereni a vazeni..jinak vse delas doma..ja bych ani nemela vic casu tam jezdit a taky to mam do zlina 100km..

jinak ja cvicila vodni aerobic a je to makacka..pac je tam jeste odpor vody,ale super :grinning:
21. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
U nás se dneska uspává později, my jsme byli dlouho u kámošky na zahradě, jsme si říkaly, že dáme zas nějakou dámskou jízdu i že bysme tak v červnu možná vyrazily někam na víkend na chatu (bez chlapů a dědiček)...prostě si vyrazit z kopýtka :grinning: ...mno jsem zvědavá, jestli se to uskuteční a drahé polovičky nás pustí někam....

Jinak Káju dneska střihala kámoška, dělá si rekvalifikaci na kadeřnici, ale zvládla to dobře, do ruky jsme Káji daly čokoládový rýžový chleba a celou jí obložily reporelama a knížkama, byly jsem u ní doma, ona má 3 letou holčičku, takže vytáhla hračky a knížky co Kája nezná a docela jí to zabavilo, nestříhaly jsme nějak radikálně, jen ofinku a vzadu už měla vlásky jak chemlon, tak zastřihávala jen ty konečky.
21. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
adeli: tak to je super, že se ti ten aerobic líbí. Moc držím pěsti, aby jsi shodila co chceš.

Marky: tak to jo, já že jim Nikča běhala po hřišti:slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
...oprava dětiček ne dědiček :grinning:
21. dub 2009 ve 21:12  • Odpověz
Holky, některé mé překlepy fakt stojí za to teda :grinning: ...jsem trošku zbrklá, můj totiž uspává bandu a za chvilku zas dojde dolů a bude pochtívat noťas zpět, tak snad si z váma alespoň dnes stihnu pokecat :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Marky, jak to vypadá s baráčkem? ....v jaké jste fázy?...já jsem tento týden odchytla jediného schopného zedníka u nás a domluvila jsem se na fasádě, tak jsem moc ráda, že možná na podzim bude hotova
21. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.