• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Jani, tak už jsou super starosti jak už je to jen fasáda :sweat_smile: ...my jsme zatím daleko, můj se tam pořád "drbká" sám, takže to podle toho i vypadá :sweat_smile: , ale tak snad se dočkáme i my :sweat_smile: Zkusím vám pak tam něco už odfotit na kukanou :wink:
21. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
mur :slight_smile: ...jj,přesně tak,černý čajík tak s medem a citrónem a v zimě ještě rum :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,pak je to dobrota :grinning: .a tď jsem zapomněla všechno co jsem chtěla napsat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

holky,ten příběh je strašný :confused: ,no nedalo mi to a začalo to číst,ale jako....no hrůza :frowning2: .myslím,že to byla adeli,kdo to sem dal,že :sweat_smile: ?adeli,to mi nedělej,víš jaké já budu mít z toho sny :pensive: :astonished: !!!

holčinky,jdu na kutě,nějak čuju horší noc :frowning2: ,tak pápi,hezké sníky a zdravé dětičky :confused: :sweat_smile: !!!!
21. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
ja vam tak zavidim co ja bych dala za baracek bez tchyne :cry:
mur..cvico dobre a za dva tydny mam dole 2,30kg..uz abych mela aspon 10 :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jojo, přihoď nějaké fotky třeba na MS, no s fasádou to vypadá hned jinak, ale ve vnitř máme teda taky spoustu dodělávek, akorát že je nemá kdo dodělat, tak přemýšlím, že si zavolám toho hodinového manžela na to :grinning:
(http://www.hodinovy-manzel.com)

Deny dobrou, já vás taky opustí bo můj už je tu, tak musím vrátit zpět jeho miláčka :grinning: ....
21. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Adel, tak super, že se dostavují úspěchy :slight_smile: jen tak dál, držím palečky ať se daří :dizzy_face:
Článek opravdu hodně smutný, já už ho četla dříve, asi na "rodině" nebo tak někde, teď už bych to podruhé nedala :cry: ...opravdu zdraví je nenahraditelné, tak hlavně jak už psala Denis ...všem moře zdravíčka :dizzy_face:
A jinak teda taky pomalu mizím na kutě, tak dobrou noc všem :dizzy_face:
21. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
ty brďo ten kontakt si nechám :wink: ,ale jen aby z toho nebyl rozvod :stuck_out_tongue_closed_eyes: místo oslavy výročí svatby :grinning: :grinning: :grinning: , u nás je to s takovými prácemi na štíru,co neudělám sama nebo neumím,tak to není anebo se sáhodlouze hledá někdo,kdo umí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ,no každý neumí všechno :wink: .

adeli :slight_smile:...moc gratuluju,i dvě kilečka jsou dvě kilečka :slight_smile:.

dobrou :slight_smile:
21. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Jani, super odkaz :grinning: ....to si uložím na horší časy :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahojky.. kecaleny musím dočíst malý je výtuh :grinning:
21. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
janista: tak jsem se u toho odkazu pobavila a poslala kámoškám:slight_smile: o něčem takovém jsem neměla ani páru:slight_smile:

Adeli: tak to je super, že shazuješ. Jen tak dál, držím palečky

Holky taky mizím do postele, přeji dobrou noc a sladké sny. pa
21. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
bre ranko..dekuji..no snad to pujde a ryclej :grinning:

noc jako vzdy..
ted me dosla nova tapeta do loznice tak ji lepim..no jsem kuwa zvedava co vyleze :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
ahojky! Adeli:at seti dílo vydaří a nepřilep se :slight_smile: :grinning:
22. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
ahojky holky,

přeji opožděně Mišce vše nej...k 1.narozeninám...přihodím fotky... :wink: Nestihnu ten týden dočíst... :angry:
22. dub 2009 v 09:40  • Odpověz
a včera Adélka už sama ušla 14kroků...pořád to zkouší... :slight_smile:
22. dub 2009 v 09:58  • Odpověz
honzi..no ta je sikovna :dizzy_face: :dizzy_face: to petan se taky konecne stavi a pochoduje ale sam nic musim ho drzet
22. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
pekne fotecky.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
22. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
ahojte holky, my noc opět super, to je taková krása v noci nevstávat:slight_smile: Hned ráno jsme s Matesem šli na úřad pro mou novou občanu a řidičák. Pak doů nakrmit a vyrazily jsme s kámoškou na brusle s kočárama. Teda pěkně jsme si mákly, vždy jsme jely proti větru, ale paráda. Jezdily jsme 1,5h pak jsme dítka vypustily na píšek a kecaly jsme. Jsem pak šla domů nakrmit Matase a uložit ho ke spánku. Jen jsme ho položila do postýlky tak chrněl, jsem zvědavá jak dlouho :grinning:

Honzi pěkné fotečky, Adélka ješikulka

Adeli: máte to pěkné. jsem se rovnou mrkla pět na všechny fotečky a opět jsem se pěkně nasmála u 2 fotky, kde je zaškrtaná tchýně:slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:35  • Odpověz
ahojky! Adeli: moc pěkný domeček jen ta tchyně by mi asi vadila ale jinak fakt super :slight_smile:
22. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
mur a deli..dik..no me ta tchyne tam taky vadi :rolling_eyes: ale co uz..
22. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak jsme doma,na chvilku :slight_smile: .kardiologie dopadla dobře :grinning: ,pan primář říkal,že tam sice něco šustí,ale že myslí,že to nic zásadního neznamená,mělo by se upravit samo :slight_smile: ,ale půjdeme ještě v listopadu na preventivní kontrolu a rovnou i na utz.tak jsme šťastní jako blechy :grinning: .máme objednanou pizzu,za chvilku by ji měli přivézt a pak půjdem s manžílkem bruslit,to zase tu pizzu jako shodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
noc patřila asi mezi ty o trošku lepší,takže v podstatě nic nového :wink: .ve zlíně jsem vběhla do dm a koupila ten hrneček,je super a mtýnek z něj už pil,takže super :grinning: .je to super drogerka,škoda jen,že v otrokách není :frowning2: ,no ale vyplatí se zajet do zlína :slight_smile: .
tak zase letím,všem přejeme pěkný den :slight_smile: ,pápi.
22. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
ahojky!!!!!!!!! :slight_smile: jdem bruslit možná tam bude ined tak se těším až si zas zabruslím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
Tak jsme byli na bruslích potkala jsem ined :slight_smile: na oválu, tak jsme pokecaly pojezdili par koleček,malý začal byt otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: jsem mu dala hračky ty hodil na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem mu nakonec přehodila rukojet a jeli zachvíli domů :grinning: ted je malý taky pěkná otrava tak jsem zvědavá kdy usne asi přetáhlí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
22. dub 2009 v 19:43  • Odpověz
ahojte holky, my chrníme, já už jsem taky v noční košili, ale budu trávit jeěště čas na pc.
No vidím, že tady je bruslení v kurzu, měli by jsme teda dát bruslařský srazík:slight_smile:

Ined: super, že u Dr. dobré a že se Matýnkovi hrneček zamlouvá. Ježiši ty jsi mi udělala chuť s tou pizzou. No budu muset napsat kámošce,aby zítra nevařila, že zajdeme někam a nebo si objednáme.
22. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
tak u nas uz se taky spinka od 19h.pac je urvany leze mu spicak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ja jdu vysat ab vytrit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mur..ja nemam brusle a ani to moc neumim :frowning2:
22. dub 2009 ve 20:23  • Odpověz
Adeli jsi mi připomněla zoubky. našla jsem další, takže jich máme 11 nebo 12, musím to pořádně zítra spočítat:slight_smile:
brusle jsou super věc. Je to úžasné odreagování, makačka a je to super na prdel:slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
autor
ahojte
já byla celý den u kámošky v holešově, miiška naspala hodinu za celý den, tak ted asi padla :slight_smile:)
cesta busem do holešova trvvá sice jen 30min ale i tak to byly boje...
brusle jsou výborné, ale nějak v týdnu jak toho mám moc, tak mi nezbývá nějak moc sil :frowning2: ale v sobotu se chystám možná i v pátek už se těším :slight_smile:
mur vy jste zubatí!!! :slight_smile:
ined deli pěkně jste se potkaly :slight_smile:
22. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
mony to jsi taky měla pěkný den. Co dělala Miška scény,nechtěla v buse sedět?
jsme opravdu zubatí, ale jak kouše, no děs. Opravdu za to dostává, protože to dost bolí:frowning2:
22. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
autor
no chvilku ji to bavilo (asi tak 3 minuty) a pak chtěla stát a točit se v kočáru do stoje a ke mně a prostě se nudila :frowning2: venku už docela vydrží ale tady se nic nedělo...takže jsem na ni jukala a lechtala a krmila...dneska jsem ji ukazovala kolotoče co jsou ve zlíně a to se jí moc líbilo :slight_smile:
no miška mě tak poslední 3 dny kouše do prsa u kojení někdy...a pak se hrozně rozeřve když zakřičím au :frowning2:
dneska jsme se potkali s další kámoškou v holešově a její holčička jezdila na odrážedle, tak se miška po něm natahovala a pak se vztekla aprotože na ni bylo moc velké a nedosáhla na zem :slight_smile: tak po mně natahovala ruce, že chce chodit za ruky, ale to jí dovolím jeden krok a pak ji pouštím, protože za ruky ji tahat nebudu to není zdravé, tak se vztekala zas :slight_smile:) ale jinak v kočárku na procházce už docela vydrží, ale ty přesuny jsou děs.
22. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
petan ma 10..urco a mozna se neco jeste ukaze :confounded:
tak ja mam uklizeno tak chvilku budu lusnat co tady je :grinning: :grinning:

mur..ja jserm to zkousela ale moc me to neslo na lede me to jde lip :grinning: taky o nich premyslim ale chci nove kolo a cyklosedacku a tak nevim jak budou penizky..kdybych nedostala z prace odstupne tak nemam ani to kolo..porad se neco dodelava na baraku a porad jsem nejak bez penez :unamused: a konecne maji 30.dojit kolaudovat :slight_smile: tak snad to projde
22. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
adeli: ani nemluv, já jsem pořád bez peněz, dojde rodičák a zachvíli ho mám fuč. Naštěstí teď pro Matese nic většího kupovat neplánuji, tak snad se mi to už ustálí a budu v pohodě. Já už bych to ai na ledě neuměla, stála jsem naposled na ledě tak v 15letech. Ale tyto mě baví, člověk se u toho i opálí ze sluníčka:slight_smile:

Mony: to já jsem Matese už jednou v trajflu vyndala s kočárku a skákal po mě a díval se z okna:slight_smile: Já taky s Matesem moc nechodila, když chtěl chodit, tak chodil sám okolo nábytku a nebo s vozíčkem,vždy si k němu nějak došel a nebo dolezl, stoupl a valil s vozíčkem, takže začal sám. Je to tak lepší než nutit
22. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.