• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
holky jdu spát, přeji dobrou a klidnou noc. pa pa
Mony zítra čauky :grinning:
22. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
no me dr.rikala ze decka nenutit..tak ja porad cekam :grinning: :grinning: :grinning: ze by mel pak spatne nozky ale stejne se me ty nohy nezdaji..on ty prsty porad nejak toci dovnitr :confounded: :confounded:

mur..dobrou ja uz taky pujdu tak, pa pa :pensive: :pensive: :pensive:
22. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
zase jsem tady sama... :frowning2:
22. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
dobrou adel a mur...já musím pracovat ještě
adel to za začátku dělá většina dětí, mu to jemně narovnávej když stojí a on s tím přestane neboj :slight_smile:
22. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky..
tak ja jsem mela kamosku na navsteve a petan dostal krasnou mikcu :dizzy_face:
petan je v postylce a ja mam padla :grinning:
jeste pockam az dorazi avon a asi vyrazime na 2 dny k mamce..

mon..no snad to prestane delat
23. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojky holky !!!!!!!!!! :slight_smile: co se tu to tady děje :confused: nikdo se tu neozval jenom Adelinka :sweat_smile: vždy když přijdu tak tu nikdo není a když odejdu tak jsou nakecané 2 stranky :confused: :astonished: No asi mám na to štěstí :frowning2: jsem tu sama a nikdo nikde :angry: :frowning2: !!!!!!!!!! Jo malý mi usíná tak aspon něco :slight_smile:
23. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak matýnek spinká už od 20 h. :slight_smile: neboť za odpoledne naspinkal jen tak dohromady hodinku a něco :frowning2: .ale dopolko mi spal venku krásně,dal si pěkně 1,5h v kuse a vyjímečně se ani nevzbudil,jen tak po očku mě kontroloval,jestli tam jsem :grinning: .ráno jsem si trochu poklidila,v poledne navařila pro nás a jak šel matýnek na chvilku spinkat,tak jsem stihla i vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,uf.pak oběd-my a hurá na brusle :grinning: .takže včera brusle,dnes opět,super,ale víkend jsme sami,takže to nic,možná snad jen dopoledne,přes matýnkův spánek,ale bojím se,že než se přezuju,matýnek se vzbudí :confounded: ,on má na to v kočárku snad nějaký detektor :sweat_smile: .navečer jsem ještě vyluxovala a už toho mám opravdu až nad hlavu a těším se na kutě :sweat_smile: .a to jsem si ještě nečekaně zaběhala :confused: ...zapomněla jsem totiž na oválu na lavičce malou tašku přes rameno s klíčema a s mobilem :astonished: ,no naštěstí to nikdo nestihl šlohnout,to by mě asi trefil šlak :angry: ,přišel pro mě totiž manžílek s řvoucím(vyloženě)matýnkem,tak jsem se jala uklidňovat,pak jen čapla brusle a bylo to :frowning2: ...no ještě že to tak dopadlo :sweat_smile: .tak,jdu dokoukat ordinaci,dám spršku a valím na kutě :slight_smile: .
všem přejeme klidnou noc :pensive: a krásné sníky :slight_smile: ,pápi

deli...dnes jsem vás na oválu vyhlížela a vy nikde nikde,jak to :grinning: ?neboj,já to tady mám stejné,taky nikoho moc nezastihnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .
23. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
dobré ráno
tak to zkusíme dnes nějak rozproudit? i když za chvíli jdu s kámoškou do berušky :slight_smile: ale tak potom
24. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
dobré ránko...
mně dnes dorazí kamarádka s malou a odpoledne jdeme sednout na zahrádku s lidmi z práce, Jirka má svátek...pojedeme na kole...
venku to vypadá, že bude nádherně...
v týdnu pojedu do Zlína, asi ve čtvrtek nebo v úterý, co udělat srazík?
24. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
Dobré dopolko :slight_smile:
Jani, srazík by mě nevadil ani v út ani ve čt., jestli bude hezky, tak co dát třeba Lešnou holky???
Adélce už to hezky cupitá...to máte super hřiště (fotka s tatínkem) ...máte ho hned u baráku nebo na něj někam chodíte?
Denčo, jak tak čtu, tak včera byl asi "den blbec", já zase nechala klíče od auta v zámku v autě z venku před barákem :sweat_smile:..byly tam tak hoďku ...naštěstí ho nikdo nešlohl...teda ale byl by to prů...naštěstí jsem si šla do auta pro salát, co jsem si koupila ve Sparu a zapomněla ho tam, tak jsem si potom říkala, že mám víc štěstí než rozumu :sweat_smile:
Mony, hezky si zacvičte :slight_smile:
Adel, odpočni si u mamky :sunglasses:
Já jdu něco dělat, mám tu práce jak na kostele a taky musím hrabat celou zahradu, protože jsme sékli a chci navařit Káji obídky do mražáku a za chvilku už letím pro Fildu do školky....
24. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
ahojte holky, já jsem dnes rozprouděná až až:slight_smile: Dopoledne jsem byla ve spořce, pak nakrmit Matese. Teda to doma dostal po ruce a nadala jsem mu tak řval jak pardál. Normálně si šel do skříňky, tam kde má přesnídávky a vzal si skleničku, než jsem k němu doběhla, tak s ní mrskl o zem, takže celá kuchyň od toho střepy všude... dostal prostě po ruce. Jsem to uklidila a jeli jsme na brusle. Hoďku jsem si zabruslila-nádhera. Jezdila jsem po cyklostezce u Štěrku a pak od Štěrku k MOravě, dělají tam kruháč, tak tam auta nesmí a teda bombasticky se tam bruslí:slight_smile: Pak jsme lítali po zahradě a opět Mates dostal neboť mamce začal vyrýpávat kvítka a nepomáhalo zvýšit hlas, tak opět dostal po ruce jen lehce, ale hned zase to udělal, tak dostal trošku víc. Začíná opravdu zkoušet :angry:
jinak v úterý i čtvrtek jsem ve Zlíně, v út. mám dopol.plavčo a ve čt. yamahu, takže budu moct až potom. ALe to tak na prochajdu, protože Mates budu chrnět. Herna jedině až se pak vzbudí. Mám sicena ty dny domluvené scuky s kámoškama, ale klidně to přesunu, takže se vyjádřete co a jak. Ta Lešná se mi líbí,ale tak to by chtělo skoro na celý en,a by se tamdítka mohly i vyřádit...
24. dub 2009 ve 12:04  • Odpověz
ahojky tak ja jsem u mamky..
petan noc desna leze mu ten zub tak jen rval...

utery mam cviceni to nemuzu na srazik :cry:

ctvrtek.nam dojdou kolaudovt barak tak nemuzu :frowning2:
24. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz

u nás noc opět nic moc :confounded: a vůbec je dnes den na prd.matýnek ráno nechtěl pít mléčko,u obídku dělal estrádu :frowning2: ,nejdřív chtěl misku s jídlem...když jsem s ní uhnula,tak začal okamžitě ječet,pak chytal lžičku...to samé :angry: ...no dnes jsem myslela chvilku,že ho vystřelím na mars :sweat_smile: .dopoledne teda spinkal venku 1,5 h v kuse,tak jsem zvědavá,jak dlouho bude spinkat teď.
v noci byl každou chvilku vzhůru a do finále se mi ještě po nočním mléčku trošku poblinkal :frowning2: ,než jsem převlékla jeho a sebe,tak byl zase probraný a začal povídat a hrát si,posléze kňourat,takže od 4 h jsem ho měla na sobě skoro do 7h :confused: ,kdyby mě přejel traktor,asi se budu cítit líp :sweat_smile: .a to jsme ještě k tomu opět celý víkend sami :frowning2: ,to to pěkně začíná :confounded: .

jani :slight_smile: ...ty jo s těma klíčema,ještě že tak...ale asi jsme hodné holky,když to nakonec dobře dopadlo :slight_smile: .já už jsem se viděla jak dělám nové klíče a kupuju mobil :sweat_smile: ,no ulevilo se mi moc,když jsem tam tu tašku našla,taky jsem tak zdrhala,že mi z toho až bylo blbě :grinning: ,tak rychle už jsem hodně dlouho neutíkala :grinning: .

srazík by byl super :slight_smile: ,teda mě by to vyhovovalo víc ve čtvrtek :wink: ,ale holky na lešnou s matýnkem :confused: ?...to se asi nebudeme moct zúčastnit,to by v kočáře nevydržel takovou dobu ani omylem :frowning2: ,už jenom ta cesta,to by byl zázrak kdyby to vydržel v klidu :cry: .a celou dobu ho nosit :confused: ...jejda :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
my tam teda chceme letos jet,ale pojedeme s manžílkem,to se kdyžtak vystřídáme :wink: .
24. dub 2009 ve 13:55  • Odpověz
autor
ahojte,
tak srazík asi ve čtvrtek odpoledne, protože v úterý odpoledne mám cvičení a mur dopol plavání takže to se nepotkáme. já teda lešnou taky ne, to je na mišku moc dlouhá doba aby byla v kočárku a sama nechodí a za ruce ji netahám. navíc se musíme balit do moravského krasu. každopádně ve čt odpoledne je na konečné trajflu 8 pálení čarodejnic s yamahou - nějaké hraní, zpívání..nebo bych dala brusle.
jinak toho mám nějak moc, nestíhám...
24. dub 2009 v 17:30  • Odpověz
ahojky byli jsme bruslit :grinning: :grinning: malý je pěkný otrava :sweat_smile: ale spal cestou na okruh a tam taky spal :slight_smile: .No a zítra jdem brusluslit zas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
ahojte holky, já byla odpoledne jak se Mates vyspal se ségrou ve Zlíně. Šla jsem mrknout na helmy na kolo pro sebe, pak jsme omrkly hadry, zkoušely jsme si obě stejné šaty a několik. Teda šaty super co se týče od pasu dolů, ale dekolt kalamita. Jsem měla stochutí vycpat to ponožkama. Pak jsem zkoušela nátělníky, ale všechny mi plandaly přes břicho, to snad taky vycpu. Nechápu,kde nakupují chudé baby:frowning2:Jsem se tak nervla, že jsem řekla, že jdu na plastiku každopádně. Jsem teď seděla na netu u toho a nic z toho nebude,neboť je tam psané, že se to nedoporučuje kojícím a babám, co plánují ještě mimi, že by to sice nemělo nic udělat, ale nemusí to pak držet tvar... takže by to byly vyhozené prachy. Mě trefí!!!! Už jsem byla rozhodlá, ale zase si říkám, co kdyby u mě ještě nějaké to mimi v budoucnu bylo, takže to holt budu muset odložit.
Zítra tu asi nebudu celý den,neboť dopol.chci tady po Otr. obejít cykloprodejny a zkoušet helmy. A odpoledne jak se Mates vyspí jedeme se ségrou s ním plavat do Zlína. Tak se těším.

Jinak jsem pro srazík v ten čtvrtek spíše. Záleží na vás ostatních, já se přizpůsobím.

Ined: třeba bude líp a Matýnek se umoudří a budete mít pohodový společný víkend.
24. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
mur no jo co ten vzteklounek dneska, to tě museli omývat jak rozbil tu sklínku :frowning2:
ale já mám problém taky s nakupováním - široké boky a zadek ale úzká v pase - bud to neoblíknu přes prdel nebo když jo tak mi to šíleně odstává v pase :frowning2:
tu plastiku rozhodně až po dětech
kam jdete plavat do zlína?
já začala mišku otužovat takže jsem ji dala chladnější vodu (ale furt teplejší jak bude na plavču) a drkotala zuby :frowning2: to jsem na ni zvědavá
24. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem jen na skok, ještě dovařuju oběd na zítra, hned ráno vyrážíme, hodím malou k babičce a já valím makat na barák.
Celý týden jsme měly nějak roztrajdaný, takže ani nevím jak to uteklo :sweat_smile: ...dneska jsme byly taky ve Zlíně, se ségrou a mamkou a děckama, no ale cesta zpátky byla pro nás děs a hrůza, jely jsme trolejbusem(tam nás bral Roman autem) a hned jak jsme nasedly tak Nikča spustila šílený řev, pak jsem ji prostě musela vzít na ruky, no nic napomáhalo, ani jíst, pít nechtěla, na rukách se vzpínala, no tak nějak jsme docestovaly do Mal., pak mi musela paní vytáhnout kočárek, protože jsem tam malou vůbec nemohla dostat :angry: ...prostě děs! Venku ji dám do kočárku a klid a doma taky v pohodě, jen bylo vidět, že už je unavená :confounded: Tak snad tímto nezkončí naše cestování trajflem :frowning2: snad to byla jen vyjímka :wink:
Jinak s tím srazíkem jsem pro, já se přizpůsobím zatím nic nemám ani v úterý, tak záleží na vás...a klidně i čtvrtek :slight_smile: Budeme se těšit.
Murin, no Mates opět perlí :slight_smile:
24. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz

matýnek dnes usnul poměrně rychle,krátce po osmé už spinuškal :pensive: .odpoledne už byl hodňoučký,spinkal hodinku po obídku,pak se vzbudil,tak jsem si s ním zkusila lehnout na pohovku a 45 minut jsme lenošili,teda matýnek ještě spinkal,já jsem měla zavřené oko :grinning: .už si ani nepamatuju,kdy naposledy jsem si odpolko na chvilku lehla :sweat_smile: .pak jsme ještě byli 1,5 hodinky venku a to asi matýnka pěkně provětralo :slight_smile: .jo a zítra se uvidí,ale možná budeme mít spravený náš původní kočárek :grinning: ,to by bylo fajn :slight_smile: .pro zasvěcení:manžílkovi se podařilo najet do výtahu tak nešťastně,že se při rozjetí zlomila celá rukojeť :frowning2: ,naštěstí se matýnkovi ani jemu nic nestalo :sweat_smile: .takže současný kočárek máme narychlo kupovaný v bazárku :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...taky to nemáš s tím dítkem jednoduché :sweat_smile: .

marky :slight_smile: ...takové scény jsou mi důvěrně známé(bohužel) :sweat_smile: ,kdyby tak těm dětem člověk aspoň rozumněl co chtějí :sweat_smile: .

deli :slight_smile: ...viděla jsem vás,respektive celou rodinku dnes navečer na oválu :slight_smile: ,bylo tam docela rušno,že?

holčinky,zítra dočtu,jsem utahaná a půjdu dát spršku a na kutě :slight_smile: ,dobrou noc a krásné sníky všem :slight_smile: ,pápi
24. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
mony přesně jak píšeš, v pase chudá a boky a zadek mám velký:frowning2: takže se opravdu strašně nakupuje a ještě k tomu žádný hrudník. No opravdu dnes mě to tak naštvalo, tolik krásných věcí a holt prostě na mě nic. Nejhorší je ten hrudník:frowning2: ale s těma doktorama ještě fakt počkám nějaký ten rok jestli náhodou... a když nic, tak do toho půjdu.
Mates mě dnes opravdu teda ráno naštval s tou skleničkou, už si do té skříňky chodí fakt jak do bufetu, vždy si z tama něco vytáhne, nejčastěji sušenky.. Budu to muset přestěhovat někam nahoru. Odpoledne ho hlídali babička s dědou a prý byl strašn ěhodný,jeli do Kvasic na kole a celou cestu Mates jen vykláda, zpíval. Tam se proběhl po průlezkách a cesta zpátky taky v pohodě. A prý normálně udělal bobek do záchodu. Se na to vy... pořád zkouším a mě sedět nebude a je s babičkou a lup ho :grinning: ALe tak prý tlačil, tak ho tam posadila a dokadil to:slight_smile:
Mony a jakou teplotu vody dáváš? Já jsem malého od mala učila otužovat. Já když jsem kolikrát po něm třea hupsla do vany, tak jsem si teda musela připustit teplou, protože to byl děs. Má 28-30teplotu.

Marky: teda to byla cesta, ale tak přežila jsi to. To bylo určitě tím, že byla unavená. Mates taky jednou nevěděl co dělat, ale zabraly sušenky a dívání z okna a pak střídání lidí. Ať se zítra na baráčku dobře maká
24. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
ined:no rušno bylo jenom jak jsme přišli :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale potom v pohodě :wink:
24. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
mur teplotu vody dávám 36-37 pak ve vaničkách a na plavču jsme dávali míň, ale po těch nemocech zase víc...takže fakt nevím. navíc ona je taková zmrzlina po mně...snad to bude dobré.
kolik vody mu doma dáváš do vany? já tak trochu že v tom klečí leze...takže když si sedne má to cca do pasu
no vidíš jaké máš hodné dítko :grinning:
my zase dali dnes mišku babičce s tím že má jíst v17 a ona si prý miška sama řekla že chce jíst už v 16 tak jí to dala (prý říkala ham a dělala ano - kecy to nedělá :frowning2: co to ty babičky mají jako? takže nám dnes rozhodila režím odpoledne tak měla pak prso a jen trochu kaše...no si občas říkám, že to snad radši zvládnu bez babičky :frowning2:
a ty počkej mimi bude určitě další! :slight_smile:
24. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
holky taky valím do hajan i když je v tv můj oblíbený film-duch. Při něm vžd na konci brečím jak malé děcko. Ale dnes jsem fakt unavená a mám melancholickou náladu, takže se jdu z toho vyspat.
Přeji všem dobrou a klidnou noc. pa
24. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak to dáváš Mišce fakt hodně. TO jsem dávala tak do 2měs a pak začala otužovat a jak jsme začali plavat tak úplně. To mi vždy můj nadal, že nejsem normální koupat dítě ve studené vodě. I naši vždy mají problém, ale Matesovi to nevadí. Mu vadí spíš teplá, když ho třeba jen sprchuji, tam to neodhadnu jak teplou a to se mu moc nelíbí.
Já malého dávám buď jen do sprch.koutu osprchovat a nebo do malé vaničky a tu má plnou, a když vanu,tak taky vodu jen do pasu. Vyjímečně má plnou, ale tu měl naposled v lednu ještě před tím než měl to ouško zarudlé. Od té doby neměl, ale už jsem říkala, že mu napustím,ale až někdy příští týden.
O těch babičkách ani nemuv. Mě Mates nechce už jest žádné jídlo,pomalu an přesnídávky do něj nemůžu dostat a to vždy hltal jak nevím co. Jediné co do něj v poho dostanu je bílý jogurt, banán a jablko-to ale v celku i ten banán, jí si to sám .Ale jak má jest něco lžičkou,tak děs, 3lžičky a hotovo. Ale rohlíčky, sušenky...to by jedl pořád. I večer před spaním mu mamka dala kousek chleba. To u jsem ji nadala, protože mi nechce pít už ani mléko, dříve vypil kolem 200ml a teď ani 90ml. Babička ho rozmlsala a to pořádně a to nevím co mu dává tchýně, to radši ani ¨nevědět. Ale jsem fakt naštvaná za to jídlo!
No kéž by bylo!!!
24. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky..tak ja mela dneska nabito..delala jsem nehty dvoje a pak pro petra..
petan padl za vlast hned jak si lehl..no dojela jsem taky v pul devate :unamused:

ted sleduji hokej pac ja hokej zeruuuu :grinning: :grinning: je prestavka tak jsem jukla na vas :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
no malý spí tak supr :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 22:01  • Odpověz
tak ja valim do postele brou brou :pensive: :pensive:
24. dub 2009 ve 22:53  • Odpověz
bré ranko :slight_smile: my jsme spali do půl 7 vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě připada že vstáva dřív a dřív :sweat_smile: :sweat_smile: jak se změnil ten čas :rolling_eyes: jj Míša pujde do obchodu a potom jdem na brusle a odpoledne nemám žádny plán :frowning2: tak to nevím co budem dělat :sweat_smile:
25. dub 2009 v 07:42  • Odpověz
tak jsme bruslili a opět supr malý prospal celou cestu ,Míša už umí jezdit tak supr :slight_smile: dneska jsme si to užili :wink: :wink: Dnes dělám steaky s hranolkama a oblohou :slight_smile: tak se na to těšíme mnam a k tomu zeleninovou polévku :dizzy_face: :grinning:
25. dub 2009 v 11:14  • Odpověz
u nás noc hrozná :frowning2: ,už toho mám opravdu až nad hlavu,u obídku opět scény :frowning2: ,no asi matýnek zkouší,kolik maminka vydrží :sweat_smile: .za chvilku jedeme do zlína za dědou,tak jsem zvědavá,jaká bude cesta :confounded: .jsem vyzbrojená pohankovýma křupkama,kdyby bylo nejhůř,tak snad to bude stačit :wink: .
tak holčinky,přejeme pěknou sobotu a hezky si užijte krásné počasí :slight_smile: ,pápi.
25. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.