• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojte holky, my noc dobrá,a korát od 4.30h se Mates pořád převalval měl nekldné spaní, tak jsem nemohla spát, jak ta peřina pořád šustila... na jídlo vstal v 5.15h ale ještě do 6h vytuhl, pak už chtěl za mnou. Ale teda pořád se se mnou mazlil, to bylo tak krásné :grinning:
Po svačině jsme jeli koupit mu jarní botičky. Koupila jsem opět s žirafkou:slight_smile: krásné, pak dodám foto. Ty co měl do teď tak už jsou mu malé. No mě přišli ještě dobré, ale paní říkala, že je má už malé, že tak si ničí nožku. Ještě jsem mu tam chtěla koupit jedny FARE átkové s pevnou podržkou,aby je měl navenek, protože nechci, aby hned měl za 600kč boty zničené z toho jak lozí do písku... ale neměli číslo jeho a celokožené sem nechtěla. Tak se ještě mrknu ve ZL a nebo v tom ternu.
Pak jsem šla do cykloprodejny a pořídila si helmu na kolo. Teda mám ránu, ale tak co nadělám:frowning2:
Mates teď chrní, jak se vyspí, tak hurá plavčit. Už se nemůžu dočkat:slight_smile:

Ined: užijte si dnešek u dědy.

Přeji všem krásný víkend:slight_smile:
25. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz
teda mě tam chybí písmenek, omlouvám se, nějak mi blbne klávesnice:frowning2:
25. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc dobra3x hore..
uz jsme po O petan spinka a ja uklidila kuchyn a tatka dela na zahrade piskoviste..konecne :angry:
preji pekny vik :dizzy_face: :dizzy_face:
25. dub 2009 ve 13:43  • Odpověz
25. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
ahoj holky, my chrníme. Mates po obědě spal 3,5h v postýlce a to jsem ho šla vzbudit já, jinak by prospal snad celé odpoledne. Plavčo super!!! Malý řádil o 106, všichni jsme si to užili:slight_smile: ale moc se mu líbilo lozit z vody na břeh a ještě tam měl kamarádku. Seznámil se tam s holčičkou:slight_smile: Všichni z něj byli tam unešení, že se pořád směje, jak krásně plave a jak se potápí. No jo nejmladší dítko tam a to jeho tělíčko v plavečkách :grinning:

Ined: já mám doma ještě jednu plenku do vody a Matesovi už není, tak ti ji můžu dát. Jinak já používala spíše plenky do vody neboť toho teda udrží víc a Matesovi jak rastly zuby, tka kadil třeba i 9x a to by ty plavky nezachytily, takže jsem radši ty pleny. Pak jsem začala dávat plavky, ale vždy když se opravdu před tím rán vykadil, jinak bych to neriskovala. Teď už dávám jen plavky. Já si teď kupovala v nekky a teda pěkně drahé 170kč. Ale byla jsem dnes v nebíčku a je tam spousta plaveček, tak si tam zajdi, třeba vybereš. Jinak si zajdi když tak do tesca na plavečky, tam mají taky a levné okolo 100kč. Já jsem brala plavečky odhadem. Když jsem začala chodit s malý plavat do bazénu, měl 7měs, ale jelikož byl dlouhý tak jsem mu vzala plavky 9-12měs,měl to jen trošinku větší. Teď jsem v nekky kupovala 86vel, takže 1-1,5.
S kým chcete jít na to rodinné plavání?
A ten kočárek co měla ta paní nebyl to náhodou ten co prodávám, protože tyto kočárky v nebíčku mají.
25. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
ty jo já nebyla v mekáči ani nepamatuji. Já na takové věci moc nejsem, jsem se vždy bála co do toho dávají. Vždy jsem si tam dala max.hranolky.
Jinak dnes po plavču jsem byla taky v jablku, koupila jsem si plavací brýle. Teda než jsem vybrala tak mi to dalo zabrat a stejně jsem v tom jak dežo:frowning2: a to jak mě Mates pak uvidí v čepici a ještě brýlích tak se smíchy utopí:slight_smile: ještě jsem chtěla celkové plavky, ale nikde na mě nejsou, vše mě táhnou, tak nevím na koho je dělají. Takže to zatím vydržím ve dvojdílných. Bez tak jsme tam samé baby.
25. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
mur :slight_smile: ...člověče,možné to je s tím kočárkem :wink: .asi nejspíš jo,když si to teď uvědomuju :slight_smile: .ale on je fajn,nebo ne?no asi teda zkusím nejdřív raději ty plenky :wink: ,u matýnka člověk taky nikdy neví,kdy to přijde :grinning: .na plavání chceme jít jen my tři,jako manža a my dva s matýnkem :slight_smile: .ale plavečky si beztak pořídíme,děkuji za tip :slight_smile: .
se nedivím,že tam byli z matýska všichni unešení,vždyť je boží :grinning: .
dobrou,už valím na kutě :pensive: .krásné sníky a dobrou noc všem :slight_smile: ,pápi
25. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
dobrou noc at vám děti spí celou noc :slight_smile: :wink:
25. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
ahojky tak ja jen nakukuji cucim na hokej..
vidim ze MURIN..zase nabitej den :dizzy_face: vy si teda uzivate :dizzy_face: :dizzy_face:
ja dneska mela celkem dobre odpoledne jeste jsem byla s klukama na pivko ..a ten nas petan ujel tak kilometr na motorce..toz nohy aj posiluje ale chodit...jsem zvedava co me rekne dr v pondeli na ockovani :confused: :confused:
tak pa pa uz je po prestavce :pensive: :pensive: pekne sny
25. dub 2009 ve 22:04  • Odpověz
bre ranko..tak u nas noc dobre jen 2x hore :dizzy_face: :dizzy_face:
preji peknou nedelku :dizzy_face: :dizzy_face:
26. dub 2009 v 09:38  • Odpověz
autor
ahoj,
my noc divná, nějaká neklidná plakala ze spaní...a ted už je protifka tak nevím...
hezkou neděli :slight_smile:
26. dub 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojky... nějak nestíhám jsme byli v obchodě :slight_smile: a potom se projít Míša jela na bruslích spíš se držela kočáru :grinning: a já jsem ji vezla :wink: !!!!!!!!Dneska jedem k babičce :grinning: :slight_smile: ale až odpol,dnes nějak těžký oběd dělat nebudu jen palačinky a tu zeleninovou polévku ze včerejška :sweat_smile:, Lukys je pěkná otrva pořád zlobí Míše leze do skříně kde má prstýnky atd... :angry: tak jsem naštvaná,no kdyby neuměl otvírat dveře tak by to bylo lepší ted za nim musím jen a jen lítat :angry: :cry:
26. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
www.super.baby.cz :slight_smile: supr stranka jestli jsem ji nezadala blbě :confounded: :grinning:
26. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
ahojte holky, my noc opět super. Teda my jsme asi jediní co chrníme bez probuzení celou noc až do 6h do rána. Fakt vám ty noci nezávidím, mě by trefilo.
My jsme dopol.běhali venku, jezdili na tříkolce, snažila jsem se Matesa nutit do odrážedla, prostě nic, on zvedne nohy a nechá se vozit a když ho pošlu z kopečka, tak taky zvedne nohy a raduje se, že to jede samo. No vyčuránek :grinning: Pak si pro něj dojel táta, tak jsem samotinká:frowning2: Zachvíli valím do ZL na badminton, tak už se těším.
odkaz na kšíry do kočárku... http://www.e-florianek.cz/detail.php?zbozi=792883

Ined: to byl určitě ten co mám, ten má velké kolečka, jiné co tam mají mají malé. Kočárek je opravdu dobrý, já jsem s ním spokojená. Akorát ho chci prodat neboť mám ty golfky, tak ho nepotřebuji, akorát mi leží v garáži.

Deli: www.superbaby.cz z těch stránek jsem si kdysi cosi objednávala

Holky pěkný zbytek dne. pa
26. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
ahojte
tak my dopoledne trochu přestěhovali nábytek v dětském pokoji a odpoledne jsme koupili koberec. musí teda ještě přijít z jiné prodejny tak pak ho položíme a vymalujeme a bude mít miška pokojíček - asi spíš hernu zatím :slight_smile: už se ale těším na něj, bo v obýváku to je jak v herně, všude samé hračky..a at si pomalu zvyká :slight_smile:
venku teda šíleně fučí, jsme chtěli na brusle ale vzdali jsme to...
miška je hrozný mamináč a ufnujkaná tak nevím co jí je..
mur mates se teda asi z kopce nenudí co? :slight_smile: jak bylo na badmintonu?
26. dub 2009 v 19:05  • Odpověz
ahojte holky, už chrníme:slight_smile: Na badmintonu bylo super, ale už máme jen 2 hodiny a pak už kámoška chodit nechce, že se jí v horku nechce pařit v hale. Takže jsem docela zklamaná, protože mě to baví. Nechcete někdo chodit? Po badmintonu jsem šla za kámoškou do A3 a koupila jsem si tam celkové plavky. Teda tam měli pěkných věcí, ale holt má peněženka už je prázdná:frowning2:

Mony: Mates se opravdu nenudí. Ty jo to se Miška má, že bude mít herničku a vy vyčištěný obývák od hraček. No ale stejně si je tam určitě bude nosit:slight_smile: To jste koupili dětský koberec nebo normální? Třeba Mišce roste nějaký zoubek.
A teda fučí pořádně. Chtěla jsem na kolo, když jsem byla bez Matese, ale teda to bych skončila někde v příkopě, protože by mě to odfouklo.
26. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
to je škoda s tím badmintonem, to já bych chodila ale co s miškou :frowning2:
A3 je co?? a co tam měli ještě? já se těším jak tu otevře HaM :slight_smile:
no jasně že to bude nosit do obýváku, ale jen něco a pak se to tam bude uklízet nebude sklad hraček v obýváku. koberec normální, takový měkčí.
no snad je to zoubek a ne zas nějaká nemoc nebo něco :frowning2:
no vítr děs prý všude v ČR..
26. dub 2009 v 19:32  • Odpověz
jedině,že by Radek hlídal:slight_smile: A3 je adidas na Čepkově. Se mi tam šíleně líbila fleecová spuprava nike i celá šusťákovka nike, ale teď má Mates plno věcí,takže nemůžu nic kupovat a ještě ani nemám za co :frowning2:
26. dub 2009 ve 20:02  • Odpověz
autor
prosímtě kolik stojí šástákovka nike na malé děti. teda musím se přizna že nemám tyto dvě značky ráda a nechtěla bych to na mišku, ale tak pro zajímavost, jelikož zrovna ted jí sustákovku sháním
no to nevím s tím hlídáním...víkendy máme nabité do konce června...
26. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahooojky..peta jel do prace a petan ted usnul a me konecne padla :grinning: :grinning:
dam si kafco a kuknu co je kde noveho :grinning:

mon..jak rikas..taky jsem mela v obyvaku hernu a nemela jsem se pomalu kam hnout a ted ma petan pokojik a je klid a tam muze mit hracky roztahane cely den
26. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
fleecová souprava stála 600kč a ta šustka myslím do 1000kč, přesně teď nevím, protože jsem se tam dívala na spoustu věcí.
Já šusťákovku sehnala v nebíčku a ještě i větrovku. Ale ta fleecová se mi líbila, ale holt až na podzim pořídím. Teď Mates má všeho dostatek
26. dub 2009 ve 20:25  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak u nás se spinká :dizzy_face: a já čučím na výměnu manželek.ale půjdu brzy dát sprchu a do pelechu,jsem utahaná :pensive: .matýnek dnes přišel na to,jak otvírat šuplík :sweat_smile: ,tak už to začíná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .musím někde pořídit ty zábrany :wink: .nevíte prosím některá,kde se to dá koupit :slight_smile: ?jinak dnešek byl pohodový a fajn,akorát teda ten vítr :angry: ...ty jo,jsem vyfoukaná ze dvou dlouhých procházek ažaž :sweat_smile: .a nejspíš se nám opět(nebo vlastně stále)ozývají zoubky,protože dnes matýnek několikrát kakušal,jejda,kéž by se už chtěly prořezat :sweat_smile:.

mur :slight_smile: ...já jem myslela,že už ten kočárek máš dávno prodaný :slight_smile: .ty jo,ale ty ceny za soupravičku :confused: ....no nedala bych tolik,zvlášť když to děťátko z toho za chvilinku vyroste :sweat_smile: .to je na mě docela hodně velká ''palba''.badminton bych klidně a velice ráda zkusila,ale já nemám absolutně žádné hlídání,takže nic,škoda :frowning2: .

zlobi :slight_smile: ...gratulujeme k pokojíčku :grinning: .já už tak pomalu tady začínám o hračky packat a to toho ještě tolik matýnek nemá,no nevím,co budeme dělat potom :sweat_smile: .asi je dám do jednoho obrovského pytle a provazem to vytáhnu ke stropu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: (legrace :wink: ).
26. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
adel tak nějak to plánujeme přestěhovat do děcáku, jasně že furt bude v obýváku něco ale snad ne tolik :slight_smile:
a peta spí pořád v ložnici nebo sám?
ty jo to jsou pálky já viděla v jednom obchodě ve zlíně taky jakousi sustákovou soupravu taky nějaká značka ale uz si nepamatuju jaká za 640 a přišlo mi to moc...
26. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
jo furt se zapomínám pochlubi že už tak 14 dní miška slejzá z gauče normálně pozadu po nohách sama :slight_smile:
a dneska začala řikat "máma" a v autě seděla v sedačce ukazovala na radka a říkala "tata" pak na me a "mama" to bylo úžasný :slight_smile:)
26. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
ined: prodaný ho ještě nemám:frowning2: teď jsem i slevila, tak uvidím. No ráda bych ho prodala, protože tak mám v garáži 3 kočárky a docela zavazí:frowning2: protože tam máme ještě kola, plno Matsových hraček na venek...

No jo pálky to za ty značkové věci jsou. J vesměs doteď vše kupovala nové, ale už teď začínám chodit po sekáčích neboť no nové přestávám mít:frowning2:
Holky jdu spát, jsem k.o. nálada na bodě 0, no snad se z toho vyspím. Přeji dobrou noc. pa
26. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
:pensive: Lukynka už skoro spí tak je klid :slight_smile: zatim :grinning:
26. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
asi už postupně odpadáváte do hajan, co?Já už jsem taky zralá na spánek, víkend docela náročný ale fajn :slight_smile: ...ještě dneska jsme byly dopoledne na baráčku, protože si tatínek včera dával pivko, tak jsme jely domů jen jedním autem a dneska musel opět do roboty a hlavně pro auto...aspoň si tam Nikča vyhrála na zahradě,pak jsem s ní jela domů na obídek, odpoledne si chrupla a já se pustila do úklidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě mě čeká žehlení, ale to už dneska opravdu neee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Právě koukám na ČT 1, tam bývají v neděli vždycky dobré čeké filmy....a Trojana já opravdu můžu :grinning: , ty manželky to nejsou moc pořady pro mě :confounded:
Zlobi, to je Miška šikulka, jak se rychle učí, já jsem to slézání z postele taky radši naučila brzy a je to opravdu fajn :wink: a s tím "mama" "tata" to muselo být opravdu úžasné :dizzy_face: ...a super, že už bude mít svůj pokojíček :slight_smile:
to my si asi ještě chvíli počkáme, ale tak hlavní je, že se přestěhujeme a pak to půjde všechno postupně a určo i Nikolka se dočká :slight_smile:
Murin, tak super, že už má Matýsek sandálky, pak dodej foto :wink: já půjdu asi do těch DPK, už jsme je byly omrknout, jinak ty látkové botky zkus omrknout v Ternu, tam mají dost velký výběr i tenisečky a určitě budou mít i na Matýska...vidím, že jste opět nakupovali, hlavně, že jste dobře pořídili, jak maminka, tak i Mates :slight_smile:
Ined, no já jsem právě takové cestování trolejbusem právě ještě nezažila, vždycky to bylo v pohodě, tak snad to byla opravdu vyjímka :unamused: ...ale teda nezávidím vám takové cestování, to je fakt naprd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
mur :slight_smile: ...no to se divím,já myslela,že ho prodáš hnedka :sweat_smile: .já bych ho hned brala,jenže ta barva :sweat_smile: ,však víš.ale i tak,cenu máš výbornou i ty doplňky.... :confused: ,čert aby se v tom vyznal.
tak tedy dobrou noc a naládička ať se ti brzy spraví :slight_smile: .

holčiny,co ten srázek :slight_smile: ???nějak se to nevyvíjí :angry: :grinning: .jo a zítra má být prý vítr ještě větší,ach jo,chtěla jsem na chvilku zajít bruslit,když budeme mít doma tatínka :frowning2: .
tak dobrou noc a krásné sníky všem :slight_smile: ,pápi
mon..no co ma pokojik tak spinka tam :pensive: :dizzy_face: uplne v pohode a v obyvaku nemam nic vse jsem mu tam nastehovala..
to je miska sikula to petan neumi :confounded:
Ined, no já se se srazíkem přizpůsobím, zatím mám volno i v úterý, ale myslím, že holkám vyhovoval spíše čtvrtek...tak teď už zbývá jen domluvit se kde? :wink:
To necháme asi až na zítra :slight_smile:
Pro dnešek už mizím.........dobrou noc všem, holky :dizzy_face: Murin, a ať je zítra zase dobrá náladička :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.