• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky, tady se toho moc neděje poslední dobou...v kolik ten sraz ve čvrtek, mám čas do 15hod, tak co v 13hod?
27. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak u nás noc opět nic moc,matýnka v noci bolelo skoro dvě hodiny bříško a nemohl to zaspinkat,tak jsme chodili a zpívali a huškali :sweat_smile: ,nakonec jsem mu dala nurofen a jaktakž to zabralo,akorát zaspal noční mléčko,takže papal až o půl šesté a to vypil jen 100 ml,víc nechtěl a ráno mi opět mléčko odmítl :frowning2: ,no nakonec jsem to do něj dostala o půl deváté :sweat_smile: .přidala jsem mu do mléčka trošku rýžové kašičky,tu on má moc rád a celé to spapkal :slight_smile: .v devět už jsme šli ven,neboť už byl ospinkaný,vstával prakticky v 6.00 :confounded: .šli jsme d nebíčka mrknout na ten kočárek...no těšila jsem se že už ho budeme mít a neměli :frowning2: ....ale :slight_smile: ,v květnu přijde nová kolekce,takže ho mám objednaný,krásný červeno-černý :grinning: ,akorát teda musím dokoupit pláštěnku a tašku,mají tam nějakou od emitexu,černou,tak uvidíme,jak na to na to bude pasovat :slight_smile: .v sekáčku jsme se dívala na oblečky,ale všechno buď malé anebo velké anebo nic moc,ale podařilo se mi najít pěkné 3/4 rifličky a jedny plátěné khaki kalhotky,tak aspoň něco :wink: .no kočárku už se nemůžu upřímně dočkat :grinning: ,doufám,že to bude brzy :slight_smile: .takže na srázek ještě pojedeme ve starém korábu :grinning: ,teda pokud se nějak domluvíme.u mě teda zbývá volný akorát čtvrtek :slight_smile: ,takže přesně jak píše marky :slight_smile: ...už zbývá se jen domluvit kde :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .no...zase jsem všechno zapomněla...bo jsem už na další stránce :sweat_smile: ,takže kdyžtak dopíšu později :wink: .jdu chystat obídek,zatím pápi :slight_smile: .
27. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
jo holky,já bych taky byla až pro odpoledne :slight_smile: ,zkrátka po obědě,jak píše honzi :slight_smile: ,okolo té 13 h.by to bylo fajn :wink: .
27. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
ahojte holky, my noc nic moc. Malý hodinu a půl nespal, ale neplakal, jen se prostě převaloval, nemohl zabrat. Já taky nespala, ale teda já delší dobu jak on. Hned ráno jsme šli na pojišťovnu změnit si adresy ještě tam a pak domů. Teda vichr strašný. Chvíli jsme byli ještě venku na zahradě, ale fučák děs, tak jsme šli domů. Mates mi teď chrní po obídku, tak mám klídek:slight_smile:

co se týče srazu: tak já mám ve čtvrtek dopol.s Mončou yamahu, takže Mates bude po obědě spát. Takže já jsem jedině pro procházku venku, aby se vyspal, jinak by byl otrávený a jen by brečel a nebo jedině až okolo 15h. A co takhle jít se mrknout na tu konečnou 8 jak tam je pálení čarodejnic s yamahou?

Ined: tak to gratuluji ke kočárku. Jak to že tam nemáš pláštěnku? já ji měla ke kočárku a tašku na ten kočárek jsem si koupila v DM, stála mě 119kč a je dobrá. Já ji teď používám na golfáč
27. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...něco pro tebe,určitě to zkus :wink: .přišla jsem na to náhodou,švagrové mojí švagrové mě prosila o hlas pro nějakou její známou,tak jsem si hned na tebe vzpomněla :grinning: .
http://www.mstudio-nehty.cz/pages/index.php?page=soutez&hlas=390
hodně štěstí,jak to tam budeš mít,hned ti pošlu hlásek :grinning: .
27. dub 2009 ve 13:03  • Odpověz
mur :slight_smile: ...blbne mi to a už to píšu po třetí,krutibrko :angry: .já ani nevím vlastně,jestli ta pláštěnka u toho kočárku bude,jen jsem se ptala,jestli to jde jako dokoupit a paní,že ano :sweat_smile: .s tím spinkáním odpolko máme stejné,matýnek by byl taky protifka,kdyby nespinkal,tak bych byla pro nějaký srázek venku,možná i třeba ta yamaha na js :wink: .uvidíme co na to ostatní :slight_smile: .
a ta taška z dm,jak je to asi velké prosím?to je super tip,nevím sice kolik stojí od toho emitexu,ale bude na 100% dražší,alespoň dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,počítám.
ten vítr je opravdu děs,dopolko jsme byli venku jen hodinku,vzdala jsem to,to se opravdu nedalo :frowning2: :angry: .
27. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahojky, normálně my pořád chrníme, už od 12hod :fearful: ...už mám požehleno a už nervózně čekám až se vzbudíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Já se srazíkem přesně jak píše Murin, my odpoledne spinkáme, takže pokud by to bylo kolem 13hod, jsem taky radši pro prochajdu venku, nebo klidně i ty JS, jen nevím, jestli zase nebude "rodeo" v trolejbusu :grinning:
a jinak už se na vás všechny mooooc těšíme :dizzy_face:
Ined, tak jsem zvědavá jaký kočárek jste nakonec vybrali :confused: ...takže taky budeš trhat partu "multiwayů" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
marky :slight_smile: ...no to uvidíš až na dalším srázku :grinning: .ale ano...partu trhat budu,všeho moc škodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: .to se máte,že nikča tak dlouho spinká :sweat_smile: ,to matýnek dal po obídku dnes jen 40 minut :frowning2: .a co se týče rodea v trajflu,můžeme to klidně dát duo s naším chlapečkem :grinning: .ten to umí taky rozparádit :sweat_smile: .těšíme se takéééééé :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
autor
ahojte
co ten mates vyvádí? vlastně oba :slight_smile:
co nikča už je hore? :slight_smile:
co se týče srazíku tak čtvrtek nevím jak budu zvládat, musím nabalit na víkend do moravského krasu a ještě zajet něco vyřídit do slušovic, tak možná dřív kolem 12 a spíš procházku taky budeme spát asi...?
mur to pálení čarodejnic je až od 16h
27. dub 2009 v 16:42  • Odpověz
jejda :frowning2: ,tak my se teda dřív jak ve 13 h. nikam s matýnkem nedostaneme,obídkuje od 11.30-12.h,takže mu to nemůžu změnit.a než se z otr.někam dohrabeme,může být i 14 h. :sweat_smile: .tak nevím :fearful: .
27. dub 2009 v 16:55  • Odpověz
ahojky..
tak u nas noc jako vzdy..
rano jsem byla na ockovani..rev jak blazen.. :confused: :confused:
pak jsem byla u kamosky juknout ma mesicni holcicku

ja na srazik nejdu mame ve ctvrtek kolaudaci
27. dub 2009 v 17:04  • Odpověz
Zlobi, nakonec jsme vstávaly před třetí :sweat_smile: ...teď jak už spíme jen jedenkrát denně, tak to to Nikča fakt užívá a chrnívá jak šípková Růženka :grinning: ...ale aspoň něco podělám.
Právě je venku s tatínkem a já ještě peču bábovku, pořád nás honí mlsná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
S tím srazíkem to chce teda nějak "dopilovat" :wink: , klidně můžeme dát třeba prochajdu a pak třeba nějaké hřiště, nebo zahrádku pro děti, nebo herničku...Ined, klidně se můžeš připojit i později, jak vám to vyjde, ať nemusíte "fofrovat" :grinning: dáme pak vědět, kde asi tak budeme :wink:
27. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Adel, tak ať proběhne kolaudačka v pohodě :slight_smile: ....tiše závidím, že už máte zabydleno :wink:
27. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
jo,jo :slight_smile: marky,to by bylo fajn,taky jsem pro procházku.no a kdyžtak my vás vypátráme :sunglasses: :grinning: ,kdybychom nestíhali.záleží jestli matýnek bude dělat divadlo při obídku :frowning2: a protože vždy když člověk spěchá se něco po...,tak to tak bude lepší :sweat_smile: .tak holčinky,pilujte,pilujte,my se přizpůsobíme :slight_smile: .
27. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
To známe Ined :grinning: ...zrovna když máme někam jít, nebo jet, tak se prostě u oběda řádí, dělají se vše možné i nemožné věci, jen se nejí :confounded: pak se na třikrát převlékáme, oblékáme, uklízíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a samo nestíháme :sweat_smile: :rolling_eyes:
Potvůrky jedny malé !!! :grinning: :wink:
27. dub 2009 v 18:11  • Odpověz
já jsem taky pro procházku, třeba v parku si můžeme dát sraz tak v těch 13hod nebo o půlhodinky dřív...kdo je pro 13hod v parku?Jako poprvé?
27. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Klíďo, já jsem pro :wink: ...jen asi všechny holky s náma "poprvé" nebyly, tak možná upřesnit, kde přesně ...park je velký, ať se najdem :sweat_smile:
27. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
ahojky holky :wink: dneska nemám svuj den :unamused: jsem nějaka utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: vítr je hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ten srazik nevím :sweat_smile: jestli pujdu
27. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
...ááá už mám "miláčky" doma :slight_smile:
Tak prozatím Pa ...snad večer nakuknu :wink:
27. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
ale ten sraz by jsem možná šla :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile:
27. dub 2009 v 18:22  • Odpověz
marky,ano,to je přesně ono :sweat_smile: .park,jako ve zlíně park?a který? :slight_smile: .deli,jestli pojedeš,můžeme jet spolu :slight_smile: .
27. dub 2009 v 18:27  • Odpověz
ined jj šlo by to ale nevím kde ve zlíně!? :confused: :confused: :confused: :confused:
27. dub 2009 v 18:29  • Odpověz
deli,no to se ještě domlouvá,neboj,určitě se to včas dozvíme :grinning: ,do čtvrtka je ještě kousek času a holky nám jistě všechno upřesní :slight_smile: .
jo a v sobotu jedeme s matýnkem teda plavat do nekky,jsem hrozně zvědavá :grinning: :grinning: :grinning:.
teď musím jít dofoukat kola kočárku,máme to nějaké podhuštěné :confused: ,jen doufám,že to není prdlé :frowning2:.
27. dub 2009 v 18:35  • Odpověz
marky..no me bohuzel neni co zavidet :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: spolecny domek s tchyni ktera nas nema rada a ja ju taky ne a jeste tady neni moje ani klika u dveri jak me bylo tchyni receno...nejradej bych utekla jsem tady nestastna :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. dub 2009 v 19:30  • Odpověz
adeli:Já mám taky tchýni na nic ale aspon nebydlí s náma.A s tou klikou to je síla. :confounded: :confounded: To musí být blbé když jsi neštastná.Ale zase tam máš manžela a ten je při tobě ne?
27. dub 2009 v 19:44  • Odpověz
Adel, já vím, že to nemáš zas tak růžové, bohužel :frowning2:....já to myslela spíš jen tak na domeček :slight_smile: ...Máte to tam moc krásné, snad vše proběhne v pořádku :slight_smile:
Holky, že by jsme udělaly hromadné cestování na srazík trolejbusem z Otrok. :wink: ? ...To by bylo myslím dobré "rošambo" pro cestující :grinning: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
marky :slight_smile: ,jenom aby nás všechny řidič pobral :confused: :grinning: ,abychom pak nemusely jet na etapy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .a co vlakem?taky pohodlné,akorát teda s tím naším tankem zatím nic moc,i s matýnkem to má tak 25 kg :confused: :grinning: .a v kterém teda tom parku,jako ve zlíně?u knihovny,či u zámku? :slight_smile:
27. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahojte holky, chrníme a já už jsem taky v pyžamku a jdu relaxovat k pc:slight_smile:

Marky mi jak spáváme jen po obědě, tak Mates chrní teď už pravidelně 3h, takže je to bájo:slight_smile: Teda udělala jsi mi chutě s tou bábovkou, hned bych si něco dala. Každý den se dopuji sladkým, někdy toho mám tak kilo:slight_smile: naštěstí váha neprotestuje a nehýbe se :grinning:

Mony: tak to jsem nějak nezaregistrovala ten čas yamahy, no neva.

Tak jo holky jsem pro srazík venku. Po yamaze nakrmím Matese a dorazíme do parku. Není problém. To se krásně vyspinká a bude jak rybička a pěkně se vám předvede jaký je to divoch:slight_smile: Čas si teda řekněte. My máme yamahu myslím do 11.15h
27. dub 2009 ve 20:31  • Odpověz
adeli: kašli na tchýni, máš Petra a Petříka a to je to havní. I když teda Petr není skoro doma, ale aspoň ho máš. Tchýni ignoruj tak jak ona tebe.

Holky já pojedu do ZL už dřív a ještě se roznodnu jestli fárem nebo dám taky bus. Zítra do plavča jedu busem, pak mám srazík s kámoškou a jak se dítka vyspí, tak jdeme s něma na písek.
27. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ined, první srazík byl v parku u knihovny nahoře u hřišťátka, tak asi myslela Honzi tam :wink:
Murin, já myslela, že Mates už tak dlouho nechrnívá, to je fakt bájo :sweat_smile: ...kolikrát chodím nakukovat jestli vůbec dýcháme :grinning:
A kam chodíváte na písek, v Otrok., nebo ve Zlíně?
27. dub 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.