• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Tak tedy ten čas 13.hod asi může být, ju :wink: ? Já právě taky zvažuju jestli auto, nebo bus, ale popravdě mám z toho trolejbusu obavu :frowning2: ...vlakem jsem ještě nejela :confused:
27. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
holčiny :slight_smile: ,tak to vím kde to je,ale já nestihnu vyjet dřív jak ve 13 h.,takže budu pak potřebovat echo,jestli jste neudělaly nějaký nenadálý přesun do neznáma :grinning: .mur :slight_smile: má kdyžtak na mě telefon,i zlobi :slight_smile: ,tak pak prosím raději sms,zdali jste stále na místě :wink: .ať vás nehoním po všech čertech :confused: :sweat_smile: .nejspíš pojedeme zároveň s deli,taky dříve nestíhá :wink: ,tak ne aby jste nám utekly :angry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!a co když nebude hezky :cry: ?padne to,anebo vymyslíme náhradní program?jen tak pro sichr... :wink: .

mur :slight_smile: ...já ti dám pak na chvilku matýnka a ty ho rychle naučíš dlouho spinkat,ju :grinning: ?bo v noci nespí,přes den málo a já jsem už k.o. :angry: :sweat_smile: :grinning:
27. dub 2009 ve 20:47  • Odpověz
Holky tak nějak brouzdám na netu, sháním ještě Nikči nějaké legínky a kuk na co jsem narazila ... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22772555&tab=0 ...docela mazec ta cena, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :fearful: to si asi nepořídím :rolling_eyes: :sweat_smile:
Ined, jen aby při školení u Murin tvůj Matýnek nepochytal "čertovi kousky" od Matesa :grinning: :wink:
27. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
:grinning: Marky chodím v Otr. protože ho mám u baráku, zatím má mini pískoviště, ale více ho baví hrabat se v hlíně, takže sedí třeba u záhonku a hraje si. Ale zítra budu ve ZL na JS hned vedle nekky bydlí kámoška, tak první jdeme k ní a pak jak se dítka vyspí, tak nás někam na písek zavede. Jen doufám,že bude pěkné počasí.
A fakt po obídku spáváme ty 3h, ale v postýlce. Jak je v kočárku na zahradě tak tak dlouho nespí, to ho tam přád něco budí. Ale jak je v postýlce tak je to super, otevřu mu ventilačku a nebo rovnou celé okno a krásně chrní:slight_smile: Ze začátku jsem taky chodila nakukovat jestli dýchá... ale teď v pohodě. Strašně mě to vyhovuje, protože v pohodě uklidím a ještě si odpočinu u pc:slight_smile:

Ined: no je pravda, že Mates je velký spáč od malička a musím říct, že to je něco úžasného!!! akorát třeba tak 1x za měsíc se v noci vzbudí a chvíli nemůže usnout, ale neřve jen se převaluje, tak na něj ani nemluvím nehýbu se a on vytuhne po nějaké době:slight_smile: třeba jak se s Matesem uvidí,t ak to od něj chytně

dala bych to v těch 13h u té kašny v parku
27. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
teda Marky to je síla, za prvé děs leginy a ta cena to je kalamita!!!! já jsem pořídila leginy v taku a stály jedny 70kč a jedny 100kč, takže super cena. a měli tam všechny možné barvy. Nějak jsem si to tako oblíbila, protože tam mají pěkné věci a nejsou taky moc drahé, což je super.
27. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
holky my děs. miška řve, chce být je u mě, odmítá jídlo, ted odmítla i prso a při usínání si furt brala mou ruku na sebe..blije přes den..prostě jí něco je :frowning2: ach jo :frowning2:
takže já ted pořeším jí zítra u dr..už je uknourana pár dní takže jí vyloženě něco trápí, navíc je i mně trochu blbě - bolí mě v krku, a mám teplotu
tak jdu poklidit a spát bůhvíjaká bude noc :frowning2:
marky tak jjá tu zvažuju nový šátek za 1800 bo potřebuju pevnější a širší a ten vydrží další dva roky a ejhle místo toho koupím tyto úúúžasné legíny za tu výhodnou cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
No síla Murin ty legíny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...já právě v taku taky byla, ale nic tam neměly, nebo jsem to nenašla :confounded: ...právě mi přijde, že tam mají spíše větší věci, nebo úplně mini...tak to je super cena, právě něco takového sháním :slight_smile:
Teda tak teď jsem asi mimo, kde je v tom parku u knihovny kašna :confused: ?
27. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jejda Moni, copak to zase je s váma holky :cry: ...chuděrka Miška, pořád nějaké trápení :frowning2: ...hlavně ať to brzy přejde a není to nic vážného :confused:
No asi tak nějak s těma legínama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
kde se sejdeme u knihovny nebo u kašny? :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
Deli, ono je to asi úplně jedno kde :slight_smile: ...ale aspoň budeme mít ještě co probírat další dva dny :grinning: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:25  • Odpověz
marky no to teda jo no prostě někde v parku :grinning: :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Tak tak :wink:
27. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
Vidím, že už jsme tady asi samy, co? ...Murin se nám asi někde zasekla na ICQ , či co :confused: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
jj malý mi nechce usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!
27. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
no to jo :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jejda, vy ještě nespíte? :fearful: ...to my budeme pomalu za chvíli vstávat už na první občerstveníčko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
jj tak aspon Nikolka chvilku spí :slight_smile: nám prostě ne a ne usnout :unamused:
27. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
jsem zde, opravdu jsem se zasekla, ale u sms :grinning: no jo pauza ve spánku,abych měla krásný večer :grinning:

Marky já u té knihovny myslela ten vodotrysk, ale nemohla jsem si vzpomenout jak se to nazývá tak jsem napsala kašna:slight_smile: sejdem se u knihovny

Mony to je mi moc líto, snad bude Miška ok. Chudinka.
27. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
A Míša je taky vzhůru, nebo už spinká? ...to budeš muset nejpíš zalehnout s ním :slight_smile: , u nás když už nic nezabírá jdeme na kutě všichni zároveň a to v momentě spíme všichni :grinning:
27. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Mur tak že u knihovny :slight_smile: se sejdeme všichni :grinning:
No já v tom taky za poslední dobu nakoupila spoustu věcí, na nás tam toho měli hodně. Kupovala jsem vel. 80, ale to jen jednu věc, jinak 86 a už i 92 do zásoby:slight_smile: no jo jsme obříci:slight_smile:
no já mám úžasně spací dítko oproti vám. No asi mě to vynahrazuje, že jsem na něj sama:slight_smile: ale jinak když je vzhůru tak je to opravdu drak
27. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Míša ještě nespím, ale malý jde spat až jdem všichni :frowning2: :unamused:
27. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Téda to musela být dlouuuuuhá SMS na 1,5hod :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: ...hlavně ať se dobře usíná :dizzy_face:
A máme místo srazu vyřešeno :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:37  • Odpověz
no jo pravda nebyla jen jedna, a přece jen to vymýšlení, aby stála za to trošku trvá :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
poslední dobou je ze mě pc a mobilní maniak :grinning: no nechci vidět ten kredit za tento měsíc :frowning2:
27. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jj chápu :grinning: :sunglasses:
Murin, kde prosím tě v Taku měly ty legínky? uprostřed někde na stojanu, nebo někde bokem poskládané?
27. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
malý už skoro spí !!!!!!!!
:slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:41  • Odpověz
No záleží kam až ta SMS letí .... :confused:
Jo a jaké jste nakonec pořídily ty sandálky?
27. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Marky, já jsem jedny koupila tak že to byla souprava-leginy a tunička dohromady ostatní byly samostatně, ale byly na stojanu uprostřed. Zítra jedu do ZL, tak pokud mi to vyjde,tak se ti kuknu.

deli: tak to je super, že už skoro chrní
27. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.