• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Del, tak si dal nakonec říct po dobrém :grinning: lumpík leden! :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
marky a muri no je to paráda že už skoro chrní :grinning: :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
Díky Mur :slight_smile:
Holky pro dnešek už mizím :wink: ....Dobrou noc všem a hlavně Monči a Mišce přeji brzké uzdravení, opatrujte se holky, ať jste zase brzy fit :dizzy_face:
27. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
je tu teda někdo? :confused:
27. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
deli: já tu ještě jsem,ale už jdu taky na kutě. Přeji dobrou noc a klidné sny. pa
27. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
autor
aahojte, miška spí já poklidila a valím taky spát...ach jo, my si užíváme :frowning2:
zítra písnu ale nemůžu se od ní na krok hnout tak to jde blbě.
dobrou noc všem :slight_smile:
27. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
tak dobrou jdu taky asi na kutě :pensive: jsem unavená :grinning: :pensive: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
ined..no ja jsem se zaregistrovala ,vecer jsem si aj nove nehty udelala a me tam nejde vlozit foto :frowning2: :frowning2:
27. dub 2009 ve 23:21  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
tak u nas noc desna :angry:
dneska jdu cvicit tak jsem zvedava jestli mam neco dole :grinning:
28. dub 2009 v 07:45  • Odpověz
ahojky, u nas noc super...Adeli, plati ten zítřek?Jela bych po té 12hod :wink: Můj pak dojede za mnou, mame výročí, tak si to tam projdeme, protože jsme měli první rande taky tam... :wink:
28. dub 2009 v 08:23  • Odpověz
honzi..dam vedet az vecer..pac petr jeste neni doma a taky mame tu kolaudaci ve ctvrtek..
28. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
ted jsem se tak lekla..nejake ticho u nas tak juknu kde je petan a on sedel na sedacce :confused: :confused: sam si tam vylezl..jeste ze nespadl
28. dub 2009 v 08:33  • Odpověz
v pohodě Adi, pokud Ti to nevyhovuje, tak to necháme na jindy,,,, :wink:
28. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
Jak se máte dnes :slight_smile: ...my po obídku razíme do Otrok.
Holky ohledně toto srazíku, tak nám to bohužel ve čt. nevychází...Filda má v 15 hod besídku ve školce a v 17 hod. zas angličtinu, tak snad příště....
28. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
tak kdo vlastně příjde v ten čtvrtek? já ano, murin taky, pak Marky taky, pak teda z těch nových někdo? A co takhle Peta s Terezkou, tu jsem tady neviděla dlouho a fotky taky nepřihodila...
28. dub 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

u nás byla dnes noc docela dobrá,ale přes den matýnek moc spinkat nechtěl,poplakával i ze spánku,a podle kakuša to tipuju opět na zoubky,no snad už se mu brzy prořežou :frowning2: :sweat_smile: .dnes jsem koupila manžílkovi nové plavky,ať nedělá v nekky ostudu :slight_smile: ,no a ještě musím plavky vyzkoušet já...moc se mi do toho teda nechce :sweat_smile: ,ale tak co,maximálně mě to dokope k držení nějaké linie :grinning: .tak,kluci se koupou,já jdu udělat kašičku a obstarat matýnka :slight_smile: .večer zkouknu ordinaci a půjdu na kutě :pensive: .
zítra asi dopolko sjedu do zlína na trh pro bio zeleninku,neboť dnes jsem udělala matýnkovi na svačinku povařené namačkané jablíčko obyč. a trošinku se osypkal :frowning2: ,tak mu budu raději vše co půjde dávat bio,snad to pomůže :slight_smile: .
tak všem přejeme pěkný večer a dětičky ať krásně spinkají :slight_smile: ,pápi.
28. dub 2009 v 18:50  • Odpověz
ahojte holky, my chrníme a já už jsem tady daná v nočním a budu u pc sledovat ordinaci. Dneska byl super den. Plavčo nemělo chybu a ty rýle pod vodou jsou úžasná věc. Moc se mi to líbilo sledovat Matesa jak se potápí... fakt bomba :grinning: Po plavču jsme šli ke kámošce, dítka si pospaly a pak jsme šly s něma na písek. Cesta trajflem dobrá, ale bez sušenek bych to nedala. Přece jen konečná JS a Štěrkáč je dost velká dálka. Ale tak zmákli jsme to. Pak jsme poběhali ještě po zahradě a Mates hned po jídle vytuhl.

Ined: to mohlo to jablíčko být kyselé, tak třeba proto se ti osypal. T si zase myslím, že bio na to vliv nemá. A určitě si v plavkách ostudu netrhneš.

Adeli: zkus to foto ještě jednou třeba to půjde. Když tak ho vystav jen pro nás, ať se kukneme.

Mony: byla jsi s Miškou u Dr. a jak jste dopadly?

já na srazík jdu, ale nevím jak dlouho se zdržím neboť jdeme celá rodina se k tetě stříhat, teda kromě mě, já si nechávám teď narůst delší. Ale konečně jde pod nůžky Mates :grinning:
28. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

malý dneska perlí :sweat_smile: ukazovala jsem mu děti z foto albumu a smál se :grinning: :slight_smile: :grinning: tak děti asi má rád no poprvé v té herničce ve Sluníčku byl takový vyhukaný :confounded: tak nic ale věřím že příště se zlepší třeba jak se se jdeme na srazíku vezmu si asi golfky s tim těžkým by jsem to asi nevzládla :slight_smile: ale malý už padl a spí dneska mi vstal až v 8 tak jsem uplně hleděla :confused: :slight_smile: :wink:

ined: no malý se mi taky osypal někdy s ovoce ale to se spraví až bude trochu větší :slight_smile:

honzi:ještě já jdu na srazík potom jde i ined :slight_smile: :slight_smile: tak se těším!!!!!!!!!!

zlobi:určitě se uzdravíte :slight_smile: :wink:
28. dub 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojky holky,
všechny moooooooooooooc zdravím. Jsem tu opravdu po dlouhé době:frowning2: Máme teď doma velké trápení, tak na net moc nechodím. Jen email a pryč od PC. Jsem pořád někde, nezdržujem se doma. Fotky jsem zatím nepřihodila, teď to opravdu nezvládám. Jsem ráda, že jste na mě nezapomněly a daly vědět se srazíkem. Určitě ve čtvrtek dorazíme. Moc se na vás a dítka (ty určitě nepoznám, jak porostly) těším:slight_smile:

marka: úžasné legíny:slight_smile:

zlobi: hlavně ať jste brzo zdravé a pěkný výlet:slight_smile:

adeli: gratulace ke kolaudaci

murin: vidím, že jsi také pořád v trapu, to je dobře

honzi: gratulace k výročí:slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:11  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: ahojky peti tak to by bylo super jestli přijdeš konečně se potkáme :slight_smile: :grinning:
28. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj Peti, taky tě strašně moc zdravím. Hlavně držím palečky ať je líp... se na vás taky moc těším.Z Terky už je určitě velká holka :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
deli: také se moc těším:slight_smile:

murin: moc děkuji, je to teď opravdu náročné:frowning2: Terka už je šikulka, je to naše zlatíčko, jsem moc ráda, že jí mám
28. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem tady...peti a copak trápí? Moc se na Tebe těšíme...
my už spinkáme...máme jak Miška nějaké maminkovské období, jak odejdu řev... :unamused:
28. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz
I když kojení co dvě hod, mě asi brzo............:slight_smile: a večer:frowning2: Pořád čekám, že se to natáhne, ale nejspíš až s flaškou. A spaní v postýlce nám také moc nejde:slight_smile: Spí s nama, tak si to dokážete představit. Terka má téměř celou manželskou postel pro sebe:slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
honzi: děkuji za optání. Ale nechci to psát na netu.
28. dub 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hele Peti, Adélka spí asi týden taky s námi, taky to je dost náročné, protože jak jistě víš, tak nepatříme k nejmenším s manželem...a ted pořád pláče, taky je to dost náročné a do toho práce. Ale pořád se na to díváme s nadhledem a snažíme se být hodně venku, aby malá spala jako špalek...budí se jen jednou, ale jak ji dáme do postýlky tak řev jak tur, je to tak necelý týden, co to je...
28. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
jj tak se těším Terezka je šikulka dívala jsem se do albíčka :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jasně Peti, chápu, však popovídáme v ten čtvrtek...moc se těším, že uvidím Terezku, už jí bude 5měsíclů a ještě jsem ji neviděla.
28. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
my jsme dneska navečer byly zašly na pivko, tak u nás bylo usíná trošku později, ale zato padla krásně znavená :slight_smile: ...cestou zpátky jsme potkaly pána jak pásl přes domem koně, no Nikča samozřejmě vykulená jak jelen :sweat_smile:
Peti moc tě i Terku zdravíme a ve čtvrtek se už na vás těšíme :dizzy_face: ...jo jinak u nás je to velmi podobné jak s kojením, tak i s tou postelí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
...teda s tím rozdíle, že máme 15. měs. :confused: :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.