• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Murin, nekukala jsi na ty legínky?...jestli máme udělat zítra výlet do ZL :slight_smile:
28. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
tak malý zatim spí a já mám chvilu klidu :grinning:
28. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
no nééééé!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: už se mi vzbudil :sweat_smile: to je hrůza jen napíšu že spí a já mám klid a už je vzhuru asi sem to přivolala :rolling_eyes:
28. dub 2009 ve 20:55  • Odpověz
marky bohužel nekukala, byla jsem na JS až do 16.30h a pak jsem jela přímo dom. Byla jsem trajflem a byla jsem ráda, že jsem vůbec dojela. Mates byl pěkně rozčertěný:slight_smile:
Teda holky to já jediná mám dítě ve své postýlce a ne v moji jak tak koukám. Na toto jsem teda byla pes, do mojí může jedině až je vyspaný, ale aby tam usínal a nebo spal, tak to teda ne. Měla jsem ho tam akorát pár dní,když měl v lednu ty veliké horečky a v postýlce už nemohl zabrat, ale jinak je jedině ve svojí. Teda naštěst to Matesovi nevadí je na svou postel zvyklý.
28. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
Marky ty nechceš už učit Nikču,a by v noci spala celou noc a tolikrát se nebudila?
28. dub 2009 ve 20:59  • Odpověz
marka: tak to jsi mě uklidnila :grinning:

To spaní je opravdu děs, už to Petr párkrát nezvládla a spal i v obyváku :grinning:

Tak u nás je teď také křik. Manža přijel z práce, probudil Terku, tak kojení a uspávání. Tatínek nám to pěkně rozhodil:frowning2:
28. dub 2009 ve 21:00  • Odpověz
no a to kojení je i u nás tak, kojím tak 6-8krát denně, vše co sní chce zapít a nejhorší jsou scény venku, tahá mi tričko a řve u toho jak lev...předvedeme ve čtvrtek :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 21:03  • Odpověz
homzi: tak to se těším:slight_smile:

Terka je už opravdu velká holka mámé 66cm a 6450g.a kočár nám pomalu začíná být malý:slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
no nám taky jednou manža přišel z práce malý už skoro spal :pensive: a hned bl vzhuru jak se otevřeli dveře :frowning2: takže to uspávání fakt lehké není :confounded:
28. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
no to je i u nás, Jirka když dojde pozdě, tak malá je čilá jak po 10hod spánku...
no není to lehké, Jirka zezačátku spával taky vedle a ted od svatby spí už jen s námi...ale do 4měsíce to byl mazec...
Ty jo, jsém zvědavá, jak jste vyrostli všichni a že poznám nové maminky a děti. Peti, nemáš nějakou jednu aktuální fotku k přihození, at mi nevypadnou oči z důlků...my máme tak 8,5kg, jsme hubenouři...
28. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
Murin neva, kuknu tam ve čtvrtek :wink:
Já bych i ráda učila, kolikrát už jsem ji dala do postýlky (dneska už tam i odpoledne sama usnula), ale jak jsme pořád v 1+1 a je doma i můj, tak to prostě nejde :unamused: a když ji tam dám jak spí, budí se častěji, takže jsem na to tak nějak u rezignovala...tak až budeme ve svém, stejně si pak bude zvykat na nové, tak to už bude jiné :wink:....a popravdě, když je mimo naši postel, chybí mi :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 21:09  • Odpověz
no my to máme taky tak, jak je v postýlce, pořád se budí a jak je s námi, tak jen jednou v noci a napije se a spí...
28. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
marky: no nám spí taky ve svojí posteli ale někdy když se vzbudí tak nechce jít většinou do svoji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
My už sme si na Nikču v posteli zvykly oba :slight_smile: ...naštěstí teď u budí tak 2x max 3x za noc, tak už je to dobré a to manža ani o kojení neví, ho to naštěstí ani nevzbudí.
Honzi, tak to my si venku na prso ani moc nevzpomeneme (to kolikrát ani na jídlo :sweat_smile: ), nejvíc jí prso chybí když je unavená a chce se jí spát, to taky leze pod triko :grinning:
Jo a už umíme další slůvko, ukázat i pojmenovat "pepek" ....jako pupek :grinning:
28. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
autor
ahojte,
tak k tématu - miška spí sama v postýlce i sama usíná. včera mě ted chtěla u sebe jak jí něco bylo..ale když chce usínat a spát u mě tak vím, že jí něco je...a kojíme dvakrát v noci a nevypadá že by s tím miška chtěla něco udělat :slight_smile:
jinak tedy dneska ráno řev hrůza...tak jsme šly k dr..no nic jí nenašli, takže prostě zdravé dítko, co už pár dní řve a tulí se...tak snad "jen" zuby..
já dnes byla v taku, ale nic jsem tam neviděla, ale je možné, že se mi prostě takové věci nelíbí tak jsem je přehlídla :slight_smile:
čt nevím jak budu zvládat, dopoledne yamaha, pak práce, pak něco odvézt do slušovic a pak nabalit na 3 dny do moravského krasu...tak nevím teda...
miška dneska padla za vlast, předtím ve vaně drkotala zuby, jí snižuju teplotu vody aby mi neumrzla v bazénu a ona mi umrzne doma
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
peti ráda tě uvidím :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
holky já jdu do postelovic, jsem za dnešek k.o. Moc jsem toho nenaspala v noci a bylo to dnes náročné. Naštěstí na zítra nic naplánovaného nemám, takže zajdu jen na malou prochajdu jinak budu odpočívat, pokud mi to Mates dovolí.
Přeji všem dobrou noc
28. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
no tak to Adélka řekla nědávno při pohledu na tatínkovy bradavky "koko" :grinning: Totálně jsme vybuchli smíchy... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 21:20  • Odpověz
Murin, dobrou a odpočiň si :slight_smile:
Zlobi, tak to je fajn, že jste zdravé...tak aspoň tak :slight_smile: , teď už jen zatnout zuby "mami" a vydržet to :rolling_eyes: :sweat_smile: , teda pokud to je těma zubama, ale nejpíš asi jo :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
a co znamená koko?
já jsem ráda že už miška ríká konečně máma :slight_smile:)
nička je teda šikulka :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
tak to se musíš zeptat Adélky, to my nevíme, co pro ni je "koko"....ale my tak říkáme "kokinu", pokud teda víš ,co to je....? Protože Jirka to neznal, v Čechách se to neříká...
28. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jj Zlobi :slight_smile: "máma" je a zůstane přece jen nejkrásnější slovíčko :dizzy_face:
"koko" bude asi jako "kokino-dobrota-mlíčko" teda podle mě :wink:
28. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
koko jako pro kokinu znám,jen ho ještě nepoužíváme, nic takového miška nedostává :slight_smile: zná "ňufiny" jako ty křupky kukuřičné a pohankové
no jako dva nebo tři měsíce je všechno táta a najednou máma a bylo to cíleně na mě...a používá to na mě to je kráááááása :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
ahojky..tak ve cvicu dobre ale vaha stoji..prej malo jim a piju :confused: :confused:
dam sprchu a valim spat jsem k.o.

mur..pak sem prihodim ..snad se to podari vlozit :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 21:34  • Odpověz
to neznamená, že když to použila, že dostává kokina, ještě neochutnala ani čokoládku, nic....nedávám jí to. dostává křupky, keksy, jablíčko, pořád jen takové věci, piškoty ne, ty ji stejně nechutnají, prostě to z ní vylezlo, ale to je fuk...bylo to legrační :grinning:
28. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz
Tak dobrou noc valím spát. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:39  • Odpověz
Adelí, jsi krásná taková jaká jsi.... :wink:
28. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
Adel, tak třeba se váha pohne zase příště :slight_smile: ...lepší je to pomalu :slight_smile:
Honzi, no ty děti občas tak neco vychrlí, že nestačíme koukat, co? :grinning: :sweat_smile:
Deli, dobrou...taky za chvíli povalím :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
já jen že toto slovo doma vůbec nepoužíváme :slight_smile:
zítra jede radek po D1 snad tam zase neskysne, poslední dobou tam minim. hodinu čekává :frowning2:
28. dub 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
adel no ono je fakt paradox, že dost často je problém v tom že se jí málo ale špatně...a to chce prostě změnit se nějak celkově a to musí člověk opravdu chtít a mít na to náladu a čas a tak...šak uvidíš :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jj to znám tu D1 (teda spíše Roman) :frowning2: ...naštěstí zítra jede jiným směrem, na SK :wink: ...tak ať Radek dobře a v klidu dojede :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.