• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
denně si dávám meltu a tak litr mléka spotřebuji
7. led 2009 ve 21:39  • Odpověz
jo, jo, fotit, fotit a fotit. Až půjdeme s Terkou, nepoznám vaše dětičky. Ono to strašně letí
7. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
autor
no tak jako můžeš, ale když ty piješ mlíko (navíc teda v tom množství co píšeš :confused: ) tak to může terce způsobovat bolení bříška....na to bacha...proto může nadýmat čokoláda kvůli mlíku v ní. když čoko - pokud nevadí terce kakao - tak hořkou hodněprocentní. na ty mléčné věci pozor...
7. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
peti - nebo teda kdo chcete :slight_smile: mrkni na www.erbenovi.fbl na michalka jsou nové fotky :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:43  • Odpověz
teda, tak to asi brzo budu o vodě:frowning2: já hodně popíjím:slight_smile: a ta voda a kojící čaj už mně nechutná. Tak jsem přešla na meltu. Co teda mohu za tekutiny? Hořkou čokoládu nemám ráda, tak tu jsem už vypustila.
7. led 2009 ve 21:45  • Odpověz
Však vem, čím víc, tím líp, já právě nabíjím, co jsme si vypůjčila od našich, tak snad ho zítra nezapomenu, ale moc bych na to nevsázela, jak se tak znám :sweat_smile:
7. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
jéé, vy máte stránky. To je super, Miška je už šikulka :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
já piju juice ale ředěné, spoustu druhů čajů, hlavně ne bublinky ty jsou taky na bolení bříška :frowning2: taky pijhu sirup.
a na sladkém já si ujíždím na "esíčkách" těch krabicových sušenkách. a meltu klidně nechej :slight_smile: já si dávám jedno kafíčko z kávovaru denně :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
Zlobi, foťák vem určitě, já asi nebudu mít.
Já pila a ještě sem tam piju přesně to co píše Peťka...a teda zatím žádný problém nebyl, ťuk,ťuk, ťuk....ani prdíky a to sladké valím taky hodně. Takže to asi působí jak na koho.
7. led 2009 ve 21:50  • Odpověz
autor
pokusím se vzít teda :slight_smile:
díky peti :sweat_smile:
7. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
Já zase zůstala o stranu pozadu :sweat_smile:
Peti, zkus třeba čokoládový gravimilk, ten je fakt mňam nebo nápoj od Hipp granulovavý pro koj. matky
7. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
Zlobi, mě to zase nejde otevřít ty fotečky :frowning2: ...co mám umáznout?
7. led 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
no přesně peti, chce to vysadit to a zjistit jestli to pomůže a jestli ne, tak v tom klidně pokračuj :slight_smile: na každého fakt působí něco jiného. mišce třeba vůbec nevadí cibule a vadil jí slunečnicový chleba a nevadila pizza ..takže těžko říct vyzkoušej :slight_smile:
holky, připadám si úplně neinformovaná a že dělám vše špatně. A to jsem toho před těhu načetla:frowning2: Paráda, sušenky mohu. V makru udělám nákup:slight_smile:
7. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
našla jsem vás v seznamu, tady mně to také nešlo otevřít. Dívala jsem se na poporodní fotečky, krásné
7. led 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
ale třeba jí zrovna budou vvadit...to nechci strašit, ale je fakt, že každému vadí něco jiného. znám holčinu co v klidu pije bublinkové pití a mimi nic...prostě vysad mliiko na pár dní a uvidíš jestli to pomůže a takhle zkoušej prostě :slight_smile:
7. led 2009 ve 21:57  • Odpověz
Peti, taky v poslední době je mega informací....jenom se v tom vyznat a navíc se to pořád mění...já taky netušila, že nemůžu čoko, ale s Kájou to naprosto nic nedělalo, žádné bolení nemívala ani vyrážky
7. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
7. led 2009 ve 21:59  • Odpověz
autor
no přesně jani, je moc informací a navíc se rozcházejí a každý říká něco jiného...prostě si to holky musíte vyzkoušet co vám vyhovuje :frowning2:
7. led 2009 ve 22:00  • Odpověz
budu zkoušet a zkoušet:slight_smile:
7. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
no jo no peti je to těžké :frowning2: :slight_smile: ale zvládnete to! :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:03  • Odpověz
Jééé Zlobi, tak jsem se zakoukala do foteček :slight_smile: ...moooc hezké, Miška je už velká holka, šikulka :dizzy_face:
7. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
jasan, nedáme se, to se srovná:slight_smile:
7. led 2009 ve 22:04  • Odpověz
Já u Fildy kupovala fůru časopisů, u Káji jsem to všechno vyhodila do koše a chodím pro rady ke kámošce -je vyštudovaná porodní asistentka, vždy dobře poradí, když neví, poptá se v práci doktorů, informace v časopisech jsou hodně ovlivněné lobbingem a reklamama mi připadá...
7. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
Terezka už třetí noc usíná ve 20hod a vzbudí se až ve 24hod, že by se to začínalo ustálovat:slight_smile:
7. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
janista: tak to souhlasím
7. led 2009 ve 22:06  • Odpověz
Peti, tak to už najíždíte na režim :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:07  • Odpověz
autor
peti že by režim:slight_smile:
7. led 2009 ve 22:10  • Odpověz
Mony, Míša si už krásně stoupá....za chvilku ti začne běhat :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.