• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Neboj Adel, ono to půjde, ten hlavní krok už jsi udělala :slight_smile: ...a výsledek se brzy dostaví :slight_smile:
Jasně, že je Adel krásná i teď, ale pro svůj pocit a i zdraví by se líp cítila kdyby něco dala dolů, tak jí budeme držet palečky :wink: :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
no my taky ne, prostě to řekla a tečka...
Adélka kecá vždy na celé město, nesítíhám se divit a hlavně dělat "psst".... :grinning: :grinning:
A co dělá Tvůj marky?
28. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
Honzi, autodopravu :wink: ...máš to teda "kecalku" :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
No já jí fandím a moc, snažím se taky, jezdím ted na kole, jím zdravě, ale nic nejde, od ledna fakt nehřeším a nejde to jak kojím...chtěla bych mooooooc zhubnout, ale jsem ráda, že kojím a chci ještě tak do Vánoc...
28. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Nechci strašit, ale myslím, že až kojit přestaneš, asi to půjde ještě nahoru :frowning2: ...aspoň teda ve většině případů jo, bohužel :angry:
Myslím, že je vždycky lepší jít do toho hubnutí ještě z někým, ať je motivace :slight_smile: ...nebo třeba jak Adel do kurzu, kde je vás na to více :slight_smile:
28. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
Tak to já si nemyslím, myslím ,že až přestanu, tak přestanu jíst pečivo a půjde to dolů v pohodě, protože ted pracuje ještě jeden hormon navíc, pro tvorbu mléka a ten právě nedovoluje hubnout, říkala mi to i primářka, že je to mýtus, že se kojením hubne, jen v šestinedělí, protože se zavinuje děloha a odchází lépe očistky, jinak kojení je velká zátěž pro organismus...
28. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ajo...tak to jo, já tomu moc nerozumím, ani jsem po tom nepídila :confused: každý to má určo v těle jinak nastavené :sweat_smile: ...tak hlavně ať to jde :slight_smile:
No nic, půjdu pomalu na kutě :slight_smile:
Dobrou holky....i když většina z vás už asi chrní, co? :wink:
28. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz
Já jdu taky ,zítra toho chci dost stihnout a odpoledne pojedeme zase na kolo...

Tak dobrou všem :wink:
28. dub 2009 ve 22:07  • Odpověz
Pa :wink: ....snad už zítra nebude aspoň takový vichr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 22:09  • Odpověz
holky ja to dokazu :grinning: :grinning: ale kolikrat proste jim 3x a to je malo musim 5 az 6x ..atd atd ..teorii zname kazdy..no schvalne ktera jite 6x denne :grinning: :grinning: ja to proste nestiham..musim to nejak napravit..
28. dub 2009 ve 22:12  • Odpověz
autor
jsem zrovna nedávno četla článek jak se kojením hubne...zkusím ho najít, ale je to asi jako se spoustou věcí kolem dětí - co dr. to názor a pak se v tom člověče vyznej :angry:
ten vich mi už leze krkem bo nemůžu jít na brusle :frowning2: nebo se mi prostě nechce v tom větru...
ještě pověsím plíny a půjdu tkay chrnět...
dobrou :slight_smile:
28. dub 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
adel tak tolikrát nejáím i když vím že bych měla...ale taky jde o to co. někdo si myslí, že když obědvá zeleninové saláty a snídá jen jogurty a já nevím co, že je to zdravé a zhubne a přitom mu chybí nějaké látky. já se v tom až tak dopodrobna nevyznám teda to jen to co zaslechnu :slight_smile: ale je fajn jakou máš vůli, držím palce :slight_smile:
28. dub 2009 ve 22:24  • Odpověz
tak ja uz taky balim :pensive: :pensive: :pensive: brou
mon..jednou jsem se na to dala tak to dokazu :dizzy_face: jist se ma vse jen s mirou telo potrebuje vse..tak uvidim..samo ze si nedam bucek s hranolkama.. :grinning: :grinning:
28. dub 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
dobré ráno,
tak miška zase vstávala v 6.30 na vstávání před 7 nejsem zvyklá :frowning2: a hned je nevyspalá a protifná ach jo..a furt řev a u mě...
jsem už hotová :frowning2:
29. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
bre ranko..tak u nas se noc dala
dneska me ceka prace a uklid a zitra rano to vypukne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mon..petan se taky budi v pred sedmou a jsem rada pac se budival v 5h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky!Malý dnes vstával po šesté.Včera to bylo lepší to spal až do osmi.
Adeli:namasíruj svaly a hurá na to.Zítra at se vám ta kolaudačka vydaří :slight_smile:
Zlobi:asi Mišce rostou zuby-to moc dobře znám-malý je vždycky otravný až běda a pořád chce být na rukách.Je to dost vyčerpávající.
29. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
autor
no to jo adel to je lepší ale já jsem zvyklá mezi 7-8 :frowning2:
deli já jsem táák vděčná za šátek jí v něm nosím i doma :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:51  • Odpověz
holky poslete me hlasek??zasmetova
jsem nevedela jake tam dat..a tak jsou tak krasne nehty
http://www.mstudio-nehty.cz/pages/index.php?page=soutez
29. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
my jsme taky protivní, pořád jen pláče, jak se někam hnu, rostou nám zoubky...měla i teplotu. No my vstáváme taky kolem 7hod, hlas pošlu ihned...
29. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
autor
pošlu, ale dle mého názoru jsi tam měla dát nějaké výraznější :slight_smile: v té paletě těch nehtů, jsou tam některé moc pěkné :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:06  • Odpověz
DOBRÉ RÁNKO :slight_smile: ,

u nás noc opět dobrá,až na usínání,včera matýnek usnul až ve 21.15 :confused: ,to už tady dlouho nebylo a to jsem si ho musela dát ještě na sebe,jinak nemohl usnout :frowning2: .na mě ovšem vytuhnul do vteřiny :sweat_smile: .budíček v 6.00 :angry: ,takže opět ke mě a do 6.45 se ještě chrupkalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: .teď tady s ním bojuju,neboť mi stále chytá ruce a kope do klávesnice :grinning: .no nic...jedeme do zlína na trh pro bio zeleninku :slight_smile: .odpoledne se sem snad na chviličku dostanu :wink: .

mur :slight_smile: ...jasně že to mohlo být kyselé jablíčko....já už jsem tak zblblá ze vší té bio :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,že u mě ani hned nenapadne,to první,co by mělo :sweat_smile: .

zlobi :slight_smile: ...tak snad už to mišku brzy přejde a bude v pořádku :slight_smile: .

peti a terinko :slight_smile: ...ahojky :slight_smile: .ráda vás poznám,alespoň nebudeme nejmladší...teda jako matýnek :grinning: .

marky :slight_smile: ...gratulujeme nikolce k dalšímu slovíčku,je móóóc krásné :grinning: :grinning: :grinning: .

adeli :slight_smile:...no to je právě to,co by mi určitě nešlo,tolikrát denně jíst :frowning2: ale neboj,chce to asi trochu času a hlavně je to o zvyku a to půjde :wink: ,neboj,hlavně si z toho nic moc nedělat :slight_smile:.

tak pápi a přejeme hezký den :slight_smile:

deli :slight_smile: ...kdyby ty děti tak šly naprogramovat,že :sweat_smile: ?aspoň někdy :grinning: .
29. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
tak jsem poslala taky hlas-mě se líbí ,že je máš takové mín výrazné je to takové přirozenější.Jinak jsou tam moc pěkné nehty. :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
no ja jsem tam puvodne chtela dat jine..a tak dloho jsem vybila az jsem prebrala :confounded:
29. dub 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
ale tak je fakt že jsoupřirozené, většinu nehtů bych si na ruce nedala...ty tvoje jo, tak otázka pro co lidi budou hlasovat :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:19  • Odpověz
holky a kdo teda zítra dorazí a kde dáme srazík?u kašny?
29. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
mon..no ja bych si tam nedala 80 proc.,a to ja mam rada napadne nehty ale takove ty do spicky jsou desne..
ja neeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
ahojte holky, my noc teda úžasná. Mates chrněl od 19h do 7.15h. Teda já se nestačila divit. Ale teda to co bylo dopoledne, i dostal několikrát po zadku i rukách. První jsme byli s kočárkem nakoupit a dobré, pak se projet na tíkolce a nakonec jsme lítali po dvoře. Pak Mates zaal peklit, začaltrhat kvítka, to dostal po ruce, hned to udělal zase a smál se tomu,tak dostal po druhé a už víc. Jak to udělal po třetí, tak jsem mu pěkně po té ručce pleskla, to už začal brečet. Ale co myslíte, že dělal, trhal normálně dál, jsem na něj řvala nesmíš, ruka připravená a on z toho měl vyloženě prču. Dostal po zadku a valil dom. Dělal takové šílené scény, že jsem ho měla někde zavřít... najedl se a šel chrnět. Byl šíleně unavený a to prospal celou noc, ale porstě v 11h měl teda dost. Jsem zvědavá jak dlouho bude spát, už je to hodina.
Co já vím, tak kojením se prý hubne. Teda kolem mě to tak všechyn kámošky co kojily měly a pak říkaly, že jak přestaly, tak to šlo trošku nahoru. Ale je to fakt idividuální, já jsem zhubla i bez kojení...

Adeli: už jsem ti dala hlásek :grinning: některé jsou tam pěkné, ale některé strašné. A teda ty mega dlouhé, cotam některé mají, by mě zajímalo co s něma dělají, vždyť to nemůžou nic udělat, psát, si ani vytřít zadek :grinning: ...

Honzi: jo u toho vodotrysku u té knihy na náměstí.

Mony je dobré, že Mišce nic není a jsou to jen ty zuby snad. Ale teda toto mi Mates dělat pořád, tak mě trefí a jsem už v Kromclu:slight_smile: mě naštěstí Mates pomalu už nepotřebuje. Mamka je pomalu jen když chystám jídlo:slight_smile:
Mě se v taku ty věci na děti líbí, mám z tama hodně věcí teď. I kámoškám jsem tam nakupovala pro jejich dítka
29. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
holky mám dotaz. Kupuje někdo z vás výrobky od nestle? jestli jo a nesbíráte kódy, daly byste mi je? díky :grinning:
29. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
29. dub 2009 ve 14:17  • Odpověz
jo a holky,kdeže se bude konat ten srázek :sweat_smile: ???v parku u knihovny nahoře na hřišti,nebo na náměstí u vodotrysku anebo v parku u kašny u zámku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???je v tom trošku zmatek se mi zdá :grinning: .
29. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.