• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky!!!!!!! :wink: :slight_smile:

tak jsme byli dnes nakupovat v Tescu :slight_smile: byli jsme opět v CaA :grinning: a ted to měli o mnohem lepší nrž předtím :sweat_smile: jsem uplně hleděla :astonished: bodynka kšiltovky atd... :slight_smile: tak jsem koupila dvě bodyčka a bílé kalhoty s tričko s krátkým rukávem :grinning: a košile :slight_smile: tak mě to uplně překvapilo + jsem koupila ponošky :sweat_smile: tak doufám že to všechno využijem asi když nebude zima tak mu zítra na srazík dám nové oblečení :grinning: :slight_smile: já jsem si koupila zelené tričko s krátkým rukávem :grinning: potom jsme šli do stánku tam jsem koupila klobouk s gumkou tak mu ten klobouček aspon nebude padat :slight_smile: Míša si koupila kšiltovku,potom jsme šli do Taka a tam mě zklamali :frowning2: všechno přebrané a nic z toho nebylo :angry: :unamused: jsem tam Lukyska dala chvilku do toho plastového domečku byli tam děti i nějaka holčička a ona začala Lukyska honit po celém Taku tak jsem ho musela chytnout no viděla jsem tam tilko se slipama ale to je zbytečné kupovat když má ještě normální plenky :wink: :confounded: no nakonec jsme šli do Tesca tam jsem mu koupila povlečení a nočník :wink: :slight_smile: Míša si vybrala časopis a boty a bonbony a šli jsme dom :slight_smile: ted jsme unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahojky holky,
tak včera jsem se už na net nedostala. Terka mně to neumožnila, usnula až kolem 23hod:frowning2: Spala více přes den a tak se jí nechtělo. Dnes jsme měly pohodový den, byla jsem u našich, tak to rychle uběhlo. Bába vystřídala:slight_smile:

srazík: určitě dorazíme, jaká je teda poslední verze? Ve 13hod a kde?

deli: také se chystám do CaA, jak píšeš v poslední době mě tam nic nezaujalo, snad se polepšiliá, i oblečení v Tescu teď nic moc. Chtěla jsem overalky, ty pěkné už máme a nové mě nezaujaly
29. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
adeli: jsi opravdu šikulka na ty nehtíky. Hubnutí, klobouk dolů, že jsi se do toho pustila. Nééé že by jsi to potřebovala, ale je důležité, aby jsi se cítila sama dobře. A že teď váha stojí, nevzdávej to, příště už bude zas něco dole. Tělo tě zkouší, zda vytrváš:slight_smile:

kojení a váha: tak u mě to zabralo. V těhotenství jsem přibrala 15kg, 7kg jsem nechala v porodnici. Denně jím celou čokoládu, momentálně jsem závislá. Jak jí otevřu, nejde jinak. Už jsem na své váze, ale ještě bych ráda 5kg dolů. Bez čokolád by to šlo, ale teď se jí nevzám:slight_smile: Ale ty prsa:frowning2: Jsou tak velká:frowning2: O číslo a půl:frowning2: Snad se to po kojení alespoň trochu zmenší. Nebo už nebudu moc běhat ani na mhd :grinning:
29. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
no čokoládu jsem neměla ani nepamatuji a nehubnu...už mě to sere, jak jste tady všichni hubení a já musím být tlustá :angry:
29. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
autor
no já nevím jak zítra, dneska jsem byla venku od 10-17 od 11-12 plavání a odpoledne s kámoškou ve slunečnici - kavárna s dětským koutkem a výýýbronou zahradou pro děti. skvělé palačinky veliké výborné za pár kaček...ale jsem ztahaná a zítra to samé a další věci no nevím jak to budu stíhat...
a s jídlem - honzi tak možná to přestan řešit a jez "normálně" a třeba tě to překvapí :slight_smile: já teda taky ted nabrala 3kg jak jsem byla v zimě nemocná a nemůžu to dostat dolů ale tak snad časem :slight_smile:
teda terka ti dává zabrat peti :slight_smile:
29. dub 2009 v 18:09  • Odpověz
zlobi: Slyšela jsem o té slunečnici, nikdy jsem tam nebyla. Super tip:slight_smile: A jak se tam dá mlsat, paráda:slight_smile: Terka je v poho, už to nějak zvládáme spolu :grinning: Ale včera zas překvapila:slight_smile: Mončo máš to teda rozlítané. Alespoń na chvilku se ukažte, moooc ráda bych vás viděla
29. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
autor
no já tebe taky, nějak to budu muset zkusit. ráno yamaha, pak něco zavézt do slušovic do ppl, pak vy, práce, nabalit do krasu a do toho třeba uvařit a jíst...no nevím :slight_smile:) ale aspon chvíli at vás vidím
jo a v té slunečnici jako latté za 27 a my měli alko drink se smetanou za 48! a ty porce těch dobrot jako paráda a je tam fakt krááásné :slight_smile:
29. dub 2009 v 18:46  • Odpověz
Mončo, jsme superženy, to zvládneš :grinning:
29. dub 2009 v 18:53  • Odpověz
Holky zkušenější:slight_smile: kdy jste začaly u svých dítek s prvními přikrmy? Kupovaly jste Bio produkty? A kdy jste začaly podávat tekutiny (čaj, vodu,..) u plně kojících dítek? Děkuji za vaše zkušenosti.
29. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
peti my až v 7.měsíci a to jsem chtěla až v 8. a pít jsme zkoušeli kolem 9. ale začala až teď v roce. a my jen bio :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:08  • Odpověz
mončo a kde kupuješ bio zeleninu?
29. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
peti, my v 7měsíci taky s příkrmy, dávala jsem zeleninku ze zahrádky, malé to víc chutná domácí. Jinak vodu pila od měsíce a čaj tak v tom 2.měsíci, bylo vedro a mlíko mi nepřišlo ideální na zahnání žízně a je fatk, že jak se poprvé napila vody, spala pak dlouuuuuuho.
Přihod alespon jednu fotečku Terinky :wink:
29. dub 2009 v 19:17  • Odpověz
autor
bio zeleninu - čerstvou ted na trhu ve st a pá, pak v bille a intersparu ji mají a pak ve sparu a penny i mražený špenát a hrášek a ještě něco měli. jinak bio sklínky od hippu a hlavně z DM Alnatura - tu ted a to jí moc chutná. :slight_smile:
kdy ty plánuješ začít?
a pít píje jen vodu a ted tak 200ml za den
29. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
autor
s tou vodou je potřeba hlídat plínky pokud hodně čůrá tak jí stačí mlíko (nám stačilo) a pokud by byly sušší zkusit tekutiny. Můj názor :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
honzi: děkuji za radu, dnes jak Terka spala jsem procházela foto. Doma skoro nic nemám, natáčím na kameru toho je hodně, fotky mají spíše naši. Musím to přetáhnout, bohužel dnes neposloužím:frowning2: Tak až zítra reálně:slight_smile:
29. dub 2009 v 19:22  • Odpověz
souhlasím, že boi je lepší, tak se ptám kde co a jak. Doktorka mně říkala, že mám začít po ukončeném 6.měsíci. Asi je to názor od názoru. Tekutiny bych už zkusila, myslím si, že právě teď čůrá méně. Doktorka říkala, že zatím nemusím, že až bude tepleji? Jsem zmatená. Tekutiny podáváte jak? Přes lžičku, flašku,...? Děkuji moooc za rady!!
29. dub 2009 v 19:25  • Odpověz
autor
peti to pití je asi individuální a intuitivní. pokud čůrá min, nabízej víc prso a zkus vodu. u takhle malé flašku, my zkoušeli i lžičku bo flašku odmítala, ale miška to prostě nepotřebovala a nechtěla. ale z prsa si vždy cucla jen to přeední mlíko pak si řekla o druhé a zase přední a to jí stačilo :slight_smile:
29. dub 2009 v 19:26  • Odpověz
peti, my jsme pili z flašky...
tak to se už moc těšíme na zítřek...snad budu stíhat na těch 13hod...
jinak jsem zvědavá, jak jste všichni vyrostli...
29. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
mončo, víc nabízej prso :frowning2: to už víc nejdem, to bych si jí mohla přivázat k prsu a tak pořád napojenou nosit :grinning: koupím kojeneckou vodu a vyzkouším
29. dub 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
aha tak jestli je u prsa hodně a málo čůrá tak tu vodu radši zkus...
29. dub 2009 v 19:41  • Odpověz
ahoj holky, tady je nakecáno:slight_smile: my chrníme. Opět jsme po obídku spali 3h, no už je to asi klasika:slight_smile: pak mega čertění venku a v 19.30h výtuh:slight_smile:

srazík bude ve 13h u vodotrysku na náměstí (jak je zlaté jablko)

Ined: to jsi teda měla smůlu s tím trajflem, já co jezdím dopoledne do plavča, tak v pohodě i z něj když jsem jela až navečer dom. Jinak s řvoucím dítětem s tebou souhlasím, to koupíš i to co nechceš:slight_smile: taky mám takové zkušenosti:slight_smile: a nebo nekoupím vůbec nic:slight_smile:

Peti: já jsem začala dávat příkrmy kekonci 6měs, ale my nebyli plně kojení. Dávala jsem první lžička mrkvička... To hami je chuťově nejlepší, teda pro mě. Co jsem zkoušela jiné značky, tak mě to přijde hnus. Ta alnatura z DM je taky dobrá, ale opravdu jen některé skleničky. A vodu jsem dávala asi od toho 4-5měs, přesně už nevím. Ale co mám kolem sebe plně kojící matky, tak vodu taky dávali. Teď ještě třeba ne, ale v těch vedrech když jsou 30 teda si myslím, že to mléko nestačí. To by nikdo z nás nepil mléko a ještě k tomu teplé.... no fuj představa:slight_smile: ale je to fakt o názoru.

Ined: to nestle ty čárové kódy myslím z věcí pro mimi jako třeba sušenky, mlíčka, kašičky...
29. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
holky, pro dnešek se loučím, jdu kukat na hokej...
tak zítra papa
29. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
no Lukynka je ted pěkná otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: na zítřek se těšíme :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
dobrou noc honzi a zítra čauky

deli: opět tóčo před spaním?:slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz
no ot asi bude :unamused:
29. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak i u nás už se spinká,uf,už jsem se bála,že to bude jako včera :frowning2:.po obídku spinkal dvě hodinky a pak ještě hodinku venku navečer...takže byl docela odpočatý,ale naštěstí zvyk je železná košile :grinning:,snad jsem to nezakřikla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:.

mur :slight_smile: ...já nevím,asi mám takovou smůlu či co :sweat_smile:.zítra...no nevím jak budu stíhat,na 13 h.tam ale určitě nebudu,to nemám šanci :unamused:,tak kde vás najdu potom?písneš mi kdyžtak prosím sms :slight_smile: ?

peti :slight_smile: ...my jsme začali s příkrmy od 6.měsíce,pomalinku...nejdřív jsem vařila sama,ale pak jsem shodou okolností na chvilku přešla na skleničky a od zítřka opět vaříme,tak jsem hlavně zvědavá,jak bude matýnkovi šmakovat :slight_smile: .na rady jsem kupovala skleničky od hami a nestalo se,že by něco malý nechtěl,takže jsou asi chutné :wink: .čajík jsem začala dávat až při um,při kojení ani nebylo potřeba,protože byla zima,v létě či při teplém počasí bych se řídila asi opravdu počtem počuraných pleneček :slight_smile: .a co se týče zeleninky,tak nakupuji také v marketech,ale musím přiznat,že třeba billa je docela slabá na bio zeleninu a tak jsem dnes poprvé na radu monči :slight_smile: sjela do zlína na trh a vybrala pěkné kousky :slight_smile: .a co se týče ještě příkrmů,teď si vzpomínám...výborné rady a vlastně vše okolo najdeš na www.kojeni.net :slight_smile:

tak snad tedy zítra holčinky :slight_smile: ,též se rozloučím,dám spršku a pomalu půjdu na kutě :slight_smile:
pápi,dobrou noc všem a hezké sníky :slight_smile:
29. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
přeji pevné nervy:slight_smile: já to dnes balím, jdu něco ještě podělat a pak chrnět. Dobrou noc a zítra naviděnou. pa pa
29. dub 2009 ve 20:41  • Odpověz
holky, moc děkuji za rady
Dobrou:slight_smile:
Pa pa zítra
29. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
no my jsme čajíky pili od 6 měsíců :slight_smile:

no malý si sedal už do nočníku tak jsme zvědaví :grinning:
29. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
Tak dobrou noc všem :slight_smile:
29. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.