• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky..tak ja jsem ted dodelala vse potrebne a uklidila ..zitra jen par chlebicku a snad prolezem

dekuji za hlasky :dizzy_face: :dizzy_face:
deli..muze se hlasovat jednou za 24h :dizzy_face:
peti..no ja temu telu dam :angry: :angry:
honzi..podivej se na me jak jsem tucna :frowning2:
29. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz
autor
dobré ráno,
tak dítě si asi vynahrazuje předchozí dvě noci a ještě spí :slight_smile:
tak jdu zkusit něco udělat do práce abych to stihla za vámi, ale jestli bude spát jen jednou za den po yamaze tak jí nebudu chtít budit...no uvidíme...
30. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
ahojte holky, my noc úžasná, tyto poslední 2dny se nestačím divit. Mates chrní do 7.30, to se už dlouho nestalo, takže v noci 13-14h spánku v kuse :grinning: je to anděl v noci, ďábel přes den :grinning:
Dneska nám počasí přeje, tak se moc těším :slight_smile: Akorát v 16h už musím být v Otr. neboť jdeme na stříhání k tetě. No jsem zvědavá jak to dopadne. Ještě se musím stavit ve Sparu neboť je tam akce na pampers, takže musím udělat železné zásoby:slight_smile:
Zatím pa pa
30. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme vstávaly dneska teda v 6.30, docela brzy, ale naštěstí jsme už obě čilé :sweat_smile:
jen nakukuju, včera mi to už bohužel nevyšlo, jestli se něco nezmělnilo...a vidím, že ne, tak super :slight_smile:
Těšíme se odpolko na vás :slight_smile:
Zlobi, tak nech Mišku chrupkat v kočárku, my budeme asi taky nejpíš spát :wink:
30. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
a je to ve 13 jo? to mi usne hned po yamaze v poledne..no uvidime...
to ranní vstávání ja nesu špatně :slight_smile:)
30. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
Myslím, že je, ale my pojedeme taky asi dříve, abych ji ztihla uspat v kočárku, pak na srazu by se mi to určitě nepodařilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ....snad budeme stíhat :slight_smile:
30. dub 2009 v 09:10  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
užijte si dneska srazík :slight_smile: ...my nemůžem :frowning2: ....jsem zvědavá na tu besídku, beru si kameru, tak doufám, že to bude stát za to, Filda doma pořád přeříkává nové a nové básně, tak doufám, že se předvede dneska i tatínek mu slíbil, že dojede na ty 3hod...Filda mě ještě večer přemlouval, ať pozvu i babičku a dědu z Otrokovic, ale můj říkal že nee....že to bysme byli jak Hujerovi :grinning:
Jinak ta Slunečnice teda zní dobře holky, tu bysme mohly zkusit příště....
Adel, držím pěsti ke kolaudaci, u vás to bude bez problémů myslím, podle fotek to vypadá moc hezky....kéž my bysme to tu měli tak upravené...mno možná se dočkám na podzim, jestli pan zedník na nás nezapomene s tou fasádou, máme tu v dědině totiž jen jednoho schopného a ten je na dračku....
30. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
ahojky milackove..
noc u nas dobra..
kolaudacka uz je hotova ..v poho..tak ja celej den uklizim ze tady budou smejdit..mam pohosteni a chlebicky a oni se podivali u tchyne v obyvaku.. vypsala pani papiry a hotovka u nas ani nikdo nebyl a ja mela takove nervy

janis..no jeste kdyby tady tch.nebyla tak je to supeeeeeeeeeeeer :grinning:

tak ja jsem si vcera delala webovky a docela se me to povedlo :dizzy_face:
30. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
juknite na webovky..ale byla to makacka na bednu ja na tyhle veci nemam hlavu :frowning2:
http://adela.websnadno.cz/Fotogalerie.html
30. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
tak uz je mam cele tak se juknite jestli chcete
jeste tam mozna napisu nemoci nehtu ale ted uz mam navstevu...uz se me nechce pa
http://adela.websnadno.cz/?gen=1300

je ja jsem tady dneska sama...kdybych vedela ze ta kolaudacku bude tak rychle tak dojedu za vama ale nemela jsem odpolko auto..
30. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
30. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
ahojky!Poslala jsem hlásek¨,ty webovky se ti povedly. :slight_smile: Srázek byl fajn budem příště opakovat,doufám ,že bude lepší počasí :slight_smile:
30. dub 2009 v 17:10  • Odpověz
Doufám,že příště dorazí i Adeli s Janistou. :slight_smile:
30. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
tak navsteva je pryc..
petan radi tak na spanek to neni ani omylem :unamused:

no snad to priste vyjde.. :dizzy_face:
30. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
ahoj holky,my už chrníme tak se jdu taky dát do kupy než začne ordinace. Srazík super, škoda, že jsme nemohli zůstat. Příště by to chtělo ale herničku když tak:slight_smile: Holky tak mám doma opravdu Matese:slight_smile: Malý je pěkně ostříhaný úplně na ježka, je to někdo jiný, ale sedne mu to. Držel v pohodě, dala jsem mu do ruky sušenku a jen se sem tam otočíl na tetu, když ho česala hřebenem, ale jinak seděl a ládoval se sušenkou. Teta stříhala jak namydlený blesk, aby ho stihla sjet celého:slight_smile: Nevím jestli to na foto půjde vidět, když tak dodám zítra foto z pouti.

Adeli: moc pěkné stránky,jsi fakt machr a všechny nehtíky máš opravdu moc pěkné!!! až budu připenězích určo dorazím, teď je to se mnou komplikované:frowning2: a gratuluji ke kolaudačce.
30. dub 2009 v 19:36  • Odpověz
no a nebo na hřišti kdyby bylo pěkně a nebo u te Slunečnice atd... :slight_smile:
30. dub 2009 v 19:58  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak u nás se ještě nespinká,ale doufám,že brzy bude :sweat_smile:.matýnek sice vypadá po dnešku unaveně,ale kdo ví :sweat_smile: .srázek byl fajn,akorát škoda toho počasí...no snad příště to vyjde lépe :wink: .při cestě domů jsem před barákem našla matýnkovi rifličky :confused: ,při bouřce je vítr urval ze šňůry :angry: ,no ještě že je nikdo nevzal,jsou to nové 3/4 :sweat_smile: .no nové :sweat_smile: ...teda z bazárku,ale i tak :wink:.
mě je nějak špatně od žaludku :confused: ,tak dám co nejdřív spršku,mrknu na ordinaci a pošupajdím na kutě :slight_smile: .

mur :slight_smile: ...prosím tě,s.o.s. :astonished: ,zapomněla jsem ve zlíně koupit ty plavací plenečky,dají se koupit v sobotu někde v otrokovicích :frowning2: ?jsem trdlo :unamused: .
jsem zvědavá na matýska a jeho nový sestřih,úplně hledím,že tak vydržel pěkně sedět,to je překvápko :grinning: .

adeli :slight_smile: ...hnedka mrknu :grinning: .a také gratuluji ke kolaudačce :slight_smile: .jo a chyběla jsi :slight_smile: ,příště to doufám napravíš i s petříčkem :grinning: .
30. dub 2009 v 19:59  • Odpověz
ined. v sobotu je koupíš na baťově ve schleckeru a nebo v tetě na prioru. Nevím zkus třeba i billu, tam mívají taky plenky, tak třeba budou mít i plavací. Pokud jdeš na pouť tak se můžeme potkat a já bych ti dala tu jednu co mám doma, je to od 7kg. Nám už je malá.
30. dub 2009 ve 20:12  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...super :grinning: .ty jo,jsi šikulka :slight_smile: .a co je to prosím tě to p-shine :confused: ?(teď nevím,jestli jsem to dobře napsala :sweat_smile: .

marky :slight_smile: ...jak proběhla cesta domů?nikča určitě spinkala jako dudeček,ne? :grinning:

peti :slight_smile: ...ráda jsem vás s terinkou poznala :slight_smile: .je to moc krásná holčinka :grinning: .
30. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
mur :slight_smile: ...to bys byla zlatá :dizzy_face: ,ta jedna by nám snad mohla stačit na těch 45 minutek a pak už bych si koupila,ať nemusím v sobotu ráno někde lítat :sweat_smile: .na pouť samozřejmě jdeme,budem tam tak počítám plus mínus v deset :slight_smile: .akorát tam bude houby slyšet telefon :unamused: ...tak teď nevím,jak to udělat :sweat_smile: .
30. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
já budu mít tel.na zadku, tak vibrace snad uslyším:slight_smile:
zachvíli vám na mail pošlu foto ze srazíku:slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
tak super :dizzy_face: ,hned jak dorazíme,tak ti brnknu,ju?ještě jednou moc děkuju :dizzy_face: .
jj,na fotečky se těším,sem s nimi :slight_smile: .já jsem foťák bohužel zapomněla a podruhé vracet se mi už nechtělo :frowning2: .
30. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
foto už je posláno a dodala jsem foto i Matese po stříhačce:slight_smile:
si dám pro jistotu upomínku, abych tu plenku nenechala doma:slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:24  • Odpověz
mur :slight_smile: ...super fotečky :dizzy_face: ,všem to tam móóóóc sluší :grinning: .děkuju :slight_smile: .
jdu koukat na ordinaci a pak na kutě :slight_smile: .všem přejeme klidnou,dobrou noc a krásné sníky :slight_smile: .
kdo jde na pouť,tak zítra ahojky,určitě se mezi tím milionem lidí potkáme :sweat_smile: .
mur,spoléhám na tebe,naše spáso :grinning: ,jináč se nám matýnek na 1000% pokakušá do vody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:.
pápi :slight_smile:
30. dub 2009 ve 20:33  • Odpověz
ined tak dobrou noc a sladké sny :grinning:
30. dub 2009 ve 20:35  • Odpověz
Murin:díky za fotky jsou super i Lukys jak sedí v kočárku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a Matysek má pěkně ostříhané vlásky :slight_smile:

tak holky pro dnešek já končím :slight_smile: když tak zítra ráno u kafíčka :grinning: :wink: my jdeme na pout až odpoledne tak zatim dobrou noc :grinning:
30. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
autor
ahoj holky
jsem ráda, že jsem vás na chvíli viděla, ale fakt toho mám dost.
máme víceméně nabaleno, ještě pověsit prádlo, dodělat něco do práce a spát a zítra jedeme...je to ted hektické.
tak snad příště víc v klidu asi až po tom druhém prodlouženém víkendu (to jedeme do beskyd už ve čt večer) bysme moihli někam ale fakt spíš do herny nebo někam kde se děcka můžou vyřádit.
peti mooc ráda jsem vás viděla, terka je kráááásná :slight_smile:
mur pěkný sestřih teda :slight_smile:
honzi jsem nepochopila že nejdeš nahoru. dneska mi přišla adélka taková droubnounká. a koukám na fotku u kašny, teda klobouk dolů za odvahu, bych se bála tam mišku dát, by hned byla ve vodě :slight_smile:
deli jsem ráda, že jsem vás poznala
ined tobě zas nic :slight_smile: - ne matýsek je fakt potfůrka jak nechtěl mlíčko si užíváš..
marky nikča je fakt už slečna veliká! :slight_smile:

tak si užijte prodloužený víkend a v neděli večer nebo v pondělí ahooooj :slight_smile:
30. dub 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahojky
priste urco dorazim kjdyz to nebude utery..
ined..p-shine je japonska manikura kdy se do nehtu vtira medova pasta :dizzy_face: :dizzy_face: nehty se pak krasne lesknou..
30. dub 2009 ve 21:52  • Odpověz
bré ránko!!!!!! :slight_smile: malý spal do půl 7 :sweat_smile: tak to není taková hrůza ale ze včerejška jsem byla utahaná tak jsem šla spát :pensive: :dizzy_face: dnes jdeme na pout Lukysa zkusím dat na nějaké autíčko nebo na malý řetízkáč :grinning: se mu bude líbit protože jednou byl u Tesca :slight_smile: na kolotočích na vláčku a líbilo se mu to tak doufám že i ted se mu to bude líbit :grinning: :slight_smile:,možná mu tam koupím nějakou hračku a balonek a něco Míše :slight_smile: :wink: Míša už se nemůže dočkat :dizzy_face: moc se těší na skákací hrad :grinning: tak doufám že nám na pouti počasí bude přát :slight_smile: dneska vám přeji hezký pátek :slight_smile: :sweat_smile:

Zlobi:i vás s Miškou jsem ráda poznala :slight_smile: :grinning:
1. kvě 2009 v 09:05  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face:
noc dobra jen 2x hore
preji vam pekny svatecek

deli..a kde je pout?
1. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.