• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Na Batove bývá každým rokem. :slight_smile:
1. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
ahojky holky, my jsme bez tatínka...dojede moje máma na 2dny ,tak se moc těšíme. Uklidila jsem celý byt, peru a malá spinká a po očku kukám na pohádky...
Venku je nádherně, taky bych šla na pout, škoda, že je to daleko do Otrok...
Murin moc díky za fotečky, já jsem je ještě nestáhla a tatínek odjel i s fotáčkem...
1. kvě 2009 v 11:08  • Odpověz
ahojte holky, chrníme a já už mámi po úklidu baráku:slight_smile: My jsme na pouť vyrazili hned v 8.30h, teda Mates uvytržení:slight_smile: jezdil na poníkovi, na kolotoči, koupila jsem mu balónek s medvídkem Pú, veliký barevný větrník, super leginy a plátěný šátek na zavazování s kšiltem a gumičkou vzadu. Teda ale největší úspěch kolotoč, jel 3 jízdy a nemohla jsem ho z tama dostat. Jako správný hošík samozřejmě seděl na kolotoči v autíčku. Potkali jsme tam plno známých. Samozřejmě i Ined a Janistu :grinning:
Odpoledne jedeme na kole se projet, asi do Kvasic, ještě uvidíme.
jj Mates má radikální sestřich, když už stříháí tak pořádné, přece jen chci, aby ty vlásky pořádně zhoustly a hlavně zesílily. Má jich docela dost, ale je to jak pápěří. Samozřejmě jsem si nechala na památku. Už mám černé vlásky z porodnice a teď sv.hnědé z 1.stříhání:slight_smile:
1. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky murin, nádherné fotečky, fakt fešák v klobouku, kde jsi koupila malému tu krásnou teplákovku?
No taky bych vyrazila na pout, už se těším, až budou kolotoče tady a zajdeme s Adélkou, jinak jezdíme k tatkovi na pout, ale ta je až v srpnu, takže si ještě počkáme...holky, už je tu květen, to je mazec.
1. kvě 2009 ve 13:05  • Odpověz
ahoj Honzi,myslíš tu modrou? tak tu kupovala mamka v nebíčku v Otr. Je fakt super. A teď z tama mám plno teplákovak a šusťákovek-souprav. No jo moje mamka má štěstí na ty bazárky, vždy tam na něco pěkného natrefí a já teda nic:frowning2:
Až budou u vás kolotoče...tak dej vědět, to bych dorazila i já:slight_smile: Mates bl opravdu nadšen. No jo letí to jak blázen. Teda jak vidím ty budeš taky nepolíbená, co?:frowning2:
1. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
ahojky..jsme byli na pouti malý se povozil Míša taky jsme koupili sladkosti,gumové boty,tričko s kratasama,Míše hračku a balon za 130 Kč došli jsme k Bille tam ji uletěl :sweat_smile: a ted tu brečí že nemá balon tak fakt nevím kde další nový seženu :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem strašně moc rádá, že jsme uskutečnily včerejší srazík. Už jsem se dlouho na něj těšila. Byla jsem ráda, že jsem poznala Ined a Matyáška a Deli s Lukáškem a Miškou:slight_smile: Super, čím více, tím lépe:slight_smile:
Byla jsem strašně překvapena, jak ty dětičky porostly, pár měsíců jsem je neviděla a takové pokroky, tiše jsem záviděla, jak vám to capkalo:slight_smile:

zlobi: potěšilo mě, že i v tak uspěchaném dnu jste dorazily:slight_smile: Udělejte si pěkný prodloužený víkend, hlavně žádný úraz!!

adeli: jsi šikulka, za ty nehty a www stránky klobouk dolů!!! Příště musíš dorazit také s Petříkem

deli: máš výbornou chůvu. Je vidět, že je Miška ráda za bratříčka:slight_smile:

Ined: opravdz to máš asi někdy náročnější s Matyáškem (krmení), určitě se to brzo zlepší. Děkuji za letáček o očkování

murin: tentokrát byl Mates klidnější:slight_smile: příště nějakou hernu, ať si to užije:slight_smile: Je fešák v novém sestřihu:slight_smile: Děkuji za foto

marka: Nikolka je už velká holka, jak vám to pěkně běhá:slight_smile:

honzi: Adélka už je také šikulka, jak začíná ťapkat, je pěkný hároš:slight_smile:

Dnes jsme si s tatínkem po strááááášně dlouhé době udělali společný pohodový den. Byli jsme v Buchlovicích, objed, procházka parkem, pohodka. Pak jsme museli do Zlína. Přijeli jsme domů, Terka spala a tak ještě procházka na Štěrk, byla zlatá. Vůbec jsem tomu nemohla věřit, že tak pěkně spí v kočárku. To bude noc:frowning2: Asi dřív budu spát já, než ona. Jeja, teď rozházela hromadu papíru tátovi na stole. Já jednou rokou píšu a ona se baví papírama, fktury, doklady, knížky:slight_smile: Táta nám dá :grinning:

Všem přejí pěkný víkend:slight_smile:
1. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz
ahojky..tak ja byla taky venku a na pisek..tatka nam postavil piskovite :dizzy_face: to byl vykon..

peti..snad me to uz priste vyjde :dizzy_face:

http://www.mstudio-nehty.cz/pages/index.php?page=soutez
prosim o hlasek dekuji :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
adeli: hlasuji každý den:slight_smile:
To je šikovný tatínek :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Adeli já také hlasuji každý den.To si Petřík pěkně vyhraje. :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
čaute holky, my byli jak se Mates vyspal se projet na kolách do Kvasic, tam jsme si pohráli na hřišti a jeli jsme přes Tlumák domů. Otestovala jsem novou helmu:slight_smile: ale ten vítr fakt děs, ještě vést takovou zátěž v podobě Mates a ten fičák, no teda opravdu makačka! Teď Mates ne a ne zabrat, ale nakonec vytuhl :grinning:

Adeli: hlasuji taky každý den

Deli: tak co oželala Míša balónek?

Peti: to jste měli opravdu pěkný den :slight_smile:
1. kvě 2009 ve 20:35  • Odpověz
murin: dobrá posilovna, dnes opravdu byl větr. Hlavně, že jsi nevytuhla ty:slight_smile:Matesa utahat musí být také náročné.
Mně Terezka usnula až teď:frowning2: Snad bude klidná noc
1. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
fakt posilovna, zlatý spinning co jsem byla s Ined :grinning: dnes jsem myslela, že chvílemi vypustím duši, mezi těma polama šíleně vyfukovalo :angry: Někdy to není tak náročné utahat, když běhá celý den po zahradě, tak je to hračka. Ale holt dnes měl plno zážitků, tak to musel v hlavičce sesumírovat a pak teprve vytuhl :sweat_smile:
Taky doufám, že bude klidná noc. Já už relaxuji u Hříšného tance, ten film miluji :slight_smile: Patrik je úžasný! :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
ahojky..
dekuji za hlasky jste zlate :dizzy_face: stejne nemam sanci ale nevadi :dizzy_face:

tak u nas noc dobra jen 2x hore..tatka uz jel v pul pate do prace tak asi pojedu na tydne k mamce :grinning:
2. kvě 2009 v 09:12  • Odpověz
dobré ráno!!!!!!!!!! :slight_smile: no dnes jedem do Zlína k babičce :wink: i když je hnusné počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nějak to vzladnem,dnes udělám rychlovku špagety :grinning: :wink: a jedééééém!!!!!!!!!!! zatim pápí :grinning: :slight_smile: :wink:

murin:no trochu ale někdy na něho vzpomíná :frowning2:
2. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=83202&vGroupOffset=0&vOffset=3210
kuknite sem ..tady maji maminky aj 6 deti ja uz bych byla v kromclu s nervama
2. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojte holky, my dnes opět náročný den:slight_smile: ten vítr už mě vyložen s..e :angry: :angry: :angry:

adeli: ty jo to je teda odkaz. teda fakt klobouk dolů s těma dětma. Já už bych byla taky v Kromclu. Mě momentálně stačí jedno, nedovedu si představit, že bych teď měla druhé do toho... A 6 teda to je mazec, rodí na běžícím pásu:slight_smile:

deli: jak bylo u babičky?

holky prosím vás nemáte někdo odkaz na takové ty plyšové bakterie? chtěla bych těhu bacila:slight_smile: nebojte není pro mě, chci ho darovat :grinning:
2. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahojky.. tak ja jsem u mamky
dneska byla grilovacka a pak jsem sla do hospudky..hral tam pan country..nemusim moc tohle ale mel uuuuuuuuuuuuzasny hlas
tak ja valim do postele brou :pensive: :pensive:
2. kvě 2009 ve 23:17  • Odpověz
ahojky holky, my měli včera i v pátek super den, Jirka byl sice pryč, ale dojela moje maminka, tak jsme se měli skvěle. Předevčírem jsme si udělaly pohodku u Hřšného tance, odpoledne byly na procházce a pokecaly a včera jsme vyrazily pro kočárek, který bude v podnělí a pak jsme koupili malé houpačku, kyblíky na píseček a sobě pračku...tak jsem moc ráda...dnes plánujeme výlet s Jirkou, zatím teda nevíme kam...
přihodím fotečky...

Hezký den všem... :wink: :wink:
3. kvě 2009 v 06:33  • Odpověz
ahojky..u nas noc dobra

ted sel petan s mamkou na skanzen je tam 100let sokola tak mam klid aspon na dve hodky :dizzy_face: :dizzy_face:

jinak u nas sedel vcera na strese cap :confused: :confused: :confused: napsled kdyz sedel tak byl petan :unamused:
3. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
ahojky Adeli,

my jsme jeli na svatbu s Jirkou a viděli asi 50čápů po kupě a otěhotněli jsme tam, mám na mysli na té svatbě...zároven s námi se narodilo mimi i sestřence, kamarádům, kterým jsme jeli na svatbu, Jirkové kolegyni, mojí nej...kamarádce, kamarádce z té svatby, spolužačce, bývalému a 10tis dalších....
Z čápů mám osobně OBROOOOVSKÝ strach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Co nejdál od nich, potvor :grinning: :grinning: :grinning:

Ale co kdyby jsi měla Sofinku? To by jsi měla radost, ne? :wink:
3. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahojky holky!Tak jsme strávili víkend u babičky ve Zlíně.Bylo to super-oba dny jsme grilovali.A malý tam řádil jak pominutý. :slight_smile: Míša si koupila ve Zlatém jablku nové dvojdílné plavky.Brácha ji bere v červenci do Itálie.Mějte všichni pěkný den :wink:
4. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojky holky,
my dnes jdeme pro kočárek a dovezou mi pračku, Adélka ještě spinká, což hledím, vždy mě brzy budí. Stihla jsem se osprchovat, umýt vlasy, uvařit čaj a ted jdu uklidit kuchyn...
přeji hezký den, vypadá to, že bude pršet...je fakt potřeba, je strašně sucho...
4. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz
ahojky maminy,

nej...kamarád natočil se svojí video, prosím, dejte jim hlas...

http://hnutizadobrousnidani.stream.cz/video/90
4. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz
ahojte holky, vidím že jsme si všechny o víkendu užívaly :grinning:
Včera jsem byla na bruslích a potkala Peťu s Terezkou a manžílkem taky na bruslích. A mimochodem jak Adeli Jsem viděla kroužit čápa, ale kroužil na Petiným barákem :slight_smile: Ale u mě to bylo podobné, viděla jsem čápa a buch byla jsem těhu. No akorát teď vím, že to naštěstí nehrozí :grinning: Ale Adeli, že by to u vás byla pravda? :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska jsem byla na bruslích hned v 8.30h, skvěle jsem si zabruslila, pěkně si mákla. Pak jsme šli s tříkolkou nakoupit pečivo a domů řádit, teda na zahradu. Došla za nama kámoška s malým, takže super. Mates teď chrní a já obědvám. Odpoledne dorazí ségra a já se chystám do kosmetiky.

Mony: jak jste se měli? určitě super, počasí bylo krásné.

Honzi dodej foto kočárku.
4. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
ahojky murin,

ještě ho nemám, až odpoledne...
no já chci ´taky na brusle..
4. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
tak pak dodej, jsem zvědavá:slight_smile:
Já uvažuji, že půjdu ještě navečer, teda pokud nebude pršet, jaksi se tady zatahuje a to se mi vůbec nelíbí. Jsem příjemně unavená:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
ahojte holky
tak my jsme si to fakt užili. s Miškou jsme chodili jen v krosně a šátku co jsme měli na zkušenou půjčený. V kočárku to vůbec nešlo v terénu. v krosně se jí moc líbilo a když měla spát a do dvou jeskyní jsme šli v šátku a tam po chvíli usnula. v moravském krasu je krásně, příroda parádní jeskyně taky a vaří tam skvěle. museli jsme teda vzít deku na zem a nechávat mišku pobíhat takže jsme neušli takové tůry jako sami ale bylo to moc fajn.
musíme teda řešit nějak auto, protože cestování v autem se jí teda fakt nelíbí :frowning2:
ve čtvrtek jedeme do beskyd - teda snad na to bude počasí.
akorát miška má horší rýmu zase ach jo...tak snad se to zlepší nějak. začneme chodit pravidelně do solné jeskyně.
a dneska jsem koupila ten šátek co jsme si o víkendu vyzkoušeli tak zase budeme víc nosit :slight_smile:
jo a téma čáp - jak jsme jeli domů tak jeden stál na silnici a málem jsme ho zajeli...ale radek to zvládl, ale doufám, že to nic neznamenalo!!! :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
Mony to je super, že jste si to tak užívali. Úplně závidím :grinning: No holt budete muset jezdit i více autem, aby si Miška zvykala:slight_smile: ale určitě se jí to i v autě zalíbí.
S tou rýmou je to opravdu na prd :frowning2: snad ta solná jeskyně pomůže. Nezkoušeli jste koupit něco na lepší dýchání, protáhnutí nosu nějaký eukalypt ve spreji nebo něco takového?
ty jo to je teda čápů, ale u vás všech je to možné, že by to mohlo něco znamenat:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz
Tak že by jste všechny šly do druhého dítka? :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.