• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
mur ona se prostě v autě nudí, chtěla by něco dělat. navíc prostě nesnáší kšíry kdekoliv. i v krosně se je snažila sundat, v kočárku, židličce všude. vadí jí..
máme doma zvlhčovač a lejeme do něj i eukalypt...my a rýma no :frowning2:
snad čáp nic!!!! ted ne...tak za 1,5 roku
4. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz
my čáp tak za 5-6let :wink:
4. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
deli: u mě čáp nehrozí i kdybych chtěla :grinning:

Mony: kámoška mi kdysi radila jakýsi sprej i mastičku z fy.JUST, že je to fakt dobré. Zkus se mrknout na jejich výrobky. ejsou sice nejlevnější, ale jsou účinné.
My sice nevydržíme chvíli v klidu, ale v kočárku, autě to jo, to Mates sedí krásně, naštěstí :grinning: Ale někdy se mu to taky nelíbí.

Honzi: to možná budeme pak spolu teda jestli mi to vyjde :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Mur:třeba se zadaří a najdeš toho pravého :slight_smile: Ta mastička od toho Justu je výborná měli jsme ji taky. :slight_smile: Lukynek v kočárku i v autě je v pohodě :slight_smile: jenom když běhá ,tak je neposedný a zlobivý.
4. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
ty jo, tady tak šíleně bouří, že to není ani možné. Najednou vichr, jsem rychle šla posbírat prádlo ať mi neuletí.
4. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
4. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
jo a foto z plavání dodám posléze,ještě je nemám stažené :wink: :slight_smile: .
4. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
to se úplně krásně čte ty bezvadné víkendy :slight_smile:
my se měli taky dobře, i když v So a Ne jsmě opět vyvařovaly a rozvážely občerstvení na stavbu, jsem ráda, že se to tam aspoň trochu více hýbe :slight_smile:
V pátek jsme si tedy užívaly a nepracovalo se, byly jsme od rána ve Zlíně, pak na obídek, Nikča si pak schrupla a my daly kafčo na náměstí....bylo krásné počasí,tak jsme si to užívali :slight_smile:
V sobotu jsme večer ještě chvíli grilovali, ale bylo už opravdu chladno a byla i únava, tak jsme šli kolem půlnoci spát, no ještě jsou ty večery bohužel chladné :unamused:
Včera večer u nás chvíli poseděli známí, tak se aspoň podopíjelo pivečko a večer jsme opět padly za vlast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsme byly ještě chvíli venku, ale je tam opravdu chladno, fouká, zatím teda neprší, ale myslím, že se každou chvílí něco dožene....Nikča už netrpělivě čeká na kouzelnou školku :slight_smile:

Zlobi, tak to jste se měli opravdu suprově a i Miška bude zřejmě po vás :slight_smile: ...je to zkrátka "šídlo", tak nikde neposedí, ale věřím, že když budete autem cestovat časteji, bude to lepší, zvykne si :slight_smile:
Jo a díky za "cestování na jezdících schodech" :grinning: :grinning: :grinning: Jsem byla jak Alenka v říši divů :sweat_smile: :confused: , ale je fakt, že s kočárem je člověk tímto hooodně omezený, bohužel :confounded:

Murin, fotečky nádherné, klobouček mu ohronmě sluší a je super, že jde uvázat :wink: , je vidět, že byl určitě opět ve svém živlu na pouti :slight_smile: :grinning: , u nás má být 16.5. Burza, tak snad tam budou taky něco takového prodávat :slight_smile:
No a ten účes má Matýsek úžasný, fakt mu to sekne :slight_smile:Nechtěla by teta ostříhat i nás? :sweat_smile:

Ined, to je fakt děs s tím květináčem :angry: bych asi vraždila, ještě, že tam fak Matýnek nespinká :cry: ....a plavčo se líbilo, už se těším na fotečky, tak někdy můžeme jít konečně i na srazík na to rodinné plavčo :wink: , ne?

Honzi, pěkné fotečky, jde vidět, že jste si to pěkně užily :slight_smile: ....a to je ještě jeden svátek před náma :dizzy_face: je to super s tím prodlouženým víkendem :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Adel, taky jsem dohnala hlasování :slight_smile: ...už se ti toho tam pěkně přibývá :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:44  • Odpověz
jsem tady.... tak ted jsem se dívala na stránky hezkých hracích koutků :grinning: :dizzy_face: ale jsou daleko např.v Praze :frowning2: mám na to i stránku www.cosdetmi.cz/detske-koutky-a-arealy-ids14
4. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
Deli, vypadá to moc hezky, ale bohužel pro nás moooc daleko :confounded: ...ale i tady v okolí jsou krásné herničky :wink:
Tak už tu máme bohužel déšť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz
marky:no pro nás je to taky hooodně daleko :angry: :frowning2: jj zkusím najít nějakou stranku co je ve Zlíně :slight_smile: ,no prší tam hrozně i bouřka u nás je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
no tak nic jsem nenašla :confounded: všechno bylo Praha,Ostrava.Opava....atd :frowning2:
4. kvě 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
u nás otevřeli novou hernu u toho bazénu se slanou vodou
http://www.nekky.cz/index.php?a=herna-js
jo a mur ty stránky jsou www.giantmicrobes.cz :slight_smile: jakou bunku chceš? :slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz
Marky:hezké fotečky i s tim pejskem to kdyby viděl Lukys tak to by jsme nemohli taky od sebe odtrhnout :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zlobi:jj už jsem se kdysi na to Nekky dívala taky to tam vypada dobře :slight_smile: :dizzy_face: a ty bacily byla taky super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
autor
jé marky to jsou super fotky
takového mám plyšového pejska :slight_smile: ale přesně...ale ty štěnátka jsou úúúžasný a ještě s takovou krásnou holčičkou to je kombinace :slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:39  • Odpověz
dodávám něco málo foteček :slight_smile: .
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2718361&vReferer=
:grinning:
nové fotečky shlédnu až uložím matýnka,jdeme se kupkat :grinning:
4. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
ined:moc pěkné fotečky :slight_smile: Matynek je velký kluk :grinning:
4. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
ahojte holky, tak bůřajda i déšť teda děs. Ségra byla u nás a jela dom na kole až po 19h a to stejně jela v dešti chudina:frowning2: Mates dnes opravdu perlil, ale teda pořádně dostal. Normálně dojde a kousne, ale šíleně to bolí, tak jsem mu dala pěkně po zadku. Včera kousnul mou mamku, ale ta jen řekla nesmíš. Dnes kousnul ségru, ta ho jen trošku pleskla, ale jak kousnul mě, tak jsem mu teda pěkně plácla po řiti. Šílené jak je nedobrý, holt teď bude dostávat asi často:frowning2:

Marky: klidně se s tetou domluvím a myslím si, že nebude problém. DOdám lepší foto jeho nového účesu. Ten klobouček co má, to není koupený na pouti, ten mám z Prioru. Dodám foto čepičky z pouti. Teda Nikča s pejskem nemá chybu, od něj bych se nemohla odtrhnout ani já.

Mony: díky moc za odkaz bacilů:slight_smile:

Ined: jde vidět, že jste si to užívali a to plavčo bylo super, že vás teda bylo tak málo. Matýnek vypadá spokojeně. A ten květináč no comment, někteří lidi jsou hovada :angry: Radši nemyslet, co by se mohlo stát:frowning2:
4. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
mám nové fotky :grinning:
4. kvě 2009 v 19:59  • Odpověz
jo a chlubím se, našla jsem další zoubek, takže napočítaných 12 a nejsem si jistá jestli nemá nahoře ještě nějaký dozadu se nejde dostat. A je super vidět ty malé stoličky:slight_smile: ale teda kousání kalamita :angry:
4. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky holky,
u nás dnes samé běhání po úřadech a obchodech. Už jsem byla ráda, že jsem dorazila domů.
murin: tak vůbec se nedívím, že nad naším kroužil čáp, rodí se to tady ve velkém:slight_smile: Doufám, že než se zas na nás dostane řada, bude to chvilku trvat:slight_smile: U nás to bylo stejně. Kroužili nad barákem a už už jsem byla těhotná:slight_smile:

zlobi: je super, že jste si to užili, šátkování je fajn. Snad i tentokrát bude krásné počasí.
4. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
deli: Míša v těch šatech vypadá jak modelka. Vysoká šikovná, zachvíli budete odhánět nápadníky :grinning:
4. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz
Tak chrupkáme :slight_smile:
Murin, pěkné foto, ten kšilt mu moooc sluší a hlavně ten sestřih :slight_smile: ...pokud by to šlo domluvit, byla bych ráda, jen fakt nevím, jak bude NIkča držet :confounded: , už jsem přemýšlela i normálně nad kadeřnictvím, ale myslím, že to byla asi katastrofa ji tam udržet, no uvidíme...já jsem ji zatím jen včera zastříhla ofinku(ve spánku :sweat_smile: ), ale na celou hlavu si teda netroufám :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Deli, Míša je kočka velká :slight_smile:
Ined, Matýnek je spokojené mimi, je vidět, že pouť se všem líbila, já jsem zvědavá na tu naši, u nás je pouť až v srpnu :wink:
Jo a já teda žádného čápa neviděla, ani nepotkala :frowning2: ...nám nad baráčkem teda nekroužil, ale je fakt, že když jsem byla těhu, tak jsem je vídala dost často :slight_smile: , takže u nás asi zatím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
ined: tak to je děs se sousedy. U nás se ze soboty na nedělu hrál paitball. Máme nové nájemníky v jednom bytě, kolem baráku je vše žluté, a jak řádili:frowning2: No buď jsem kojila, nebo jsem je slyšela řvát, moc jsem nespala.

murin: gratulace k zoubku, teda ten jich už má

deli: Miška je kočka v šatkách

Terka se probudila, musím jít kojit a zas uspávat
4. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile: ,

matýnek už chrupká :pensive: ,dnes jsme museli nuceně vynechat odpolední procházku :frowning2: ,tak jsme řádili doma :grinning: a matýnek byl od 16 h. vzhůru,takže byl docela už unavený :slight_smile: .dnes byl hrozně moc hodňoučký,asi nějak vytušil,že mi není dobře :sweat_smile: .no chvilku mrknu na tv,ale půjdu brzy na kutě,ještě nejsem úplně o.k.,tak ať to zaspím a zítra budu zase jako rybička :grinning: .

marky :slight_smile: ...krásné fotečky,ty jo,to je boží psík :grinning: s ním bych se sama muchlovala klidně dvě hodiny :sweat_smile: .a na rodinné plavčo se můžeme klidně domluvit :slight_smile: ,akorát teda nevím,jestli bych to s matýnkem zvládla úplně sama,hlavně to lezení a vylézání do bazénu mi přijde s mimčem na ruce náročné :confused: ,ale to by mi určitě někdo z vás pomohl,že jo :wink: ?já jsem z toho opravdu nadšená,hlavně tda proto,že se to matýnkovi opravdu líbilo a bylo boží,jak kopkal nožičkama :grinning: ,jakoby chtěl opravdu v tom kruhu sám plavat.
ty bacily jsou boží :grinning: :grinning: :grinning:.

mur :slight_smile: ...jj,bylo to opravdu parádní,už se těším v září do plavání :grinning: .akorát jste mě trošku nahlodaly s tím plavčem ve slané vodě na js :sweat_smile: ,matýnek bude mít akorát v září rok,tak snad bychom mohli začít rovnou tam :slight_smile: .sice je to trošku z ruky,ale co :wink: .prosím tě co ten matýsek tak hryže,potfůrka nedobrá :confused: :sweat_smile: ,no je to čertík :slight_smile: ,ale tohle nemůže :fearful: .počasí šílené,co :confounded: ?jsme se zrovna chystali ven,mrknu z okna...tma a za chvilku provazy deště :angry: ,tak jsem se zase převlékla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,sundala natáčku z afinky a dali se do řádění :grinning: .

deli :slight_smile: ...moc děkujeme,taky máš krásné nové fotečky :dizzy_face: .
4. kvě 2009 ve 20:21  • Odpověz
Marky já se s tetou domluvím jak půjdeme na 70. druhé tetě. Já jsem Matese měla na klíně, v ruce měl 2 sušenky a byl spokojený, jen se sem tam otočil jako proč ho teta češe a ještě mu to šmiká kolem oušek... ale jinak v pohodě.

Ined: snad se z toho vyležíš a budeš fakt jak rybička. A co se týče plavání na JS, tak to není zas až tak z ruky. Já nasednu na nádru na 6 a doveze mě to až tam. Je to kousíček od zastávky. A je jedno jestli už jedeš na JS a nebo do lázní. Jasně, že bychom si pomohly navzájem.

Peti: no u vás je opravdu plno miminek, co tama jedu, tak pokaždé potkám nový kočár z tama vyjíždět:slight_smile:

Ty bacily jsou boží, chtěla jsem spermii, ale nemají ji, je vyprodaná:frowning2: ještě by šlo to vajíčko, ale to není tak pěkné. No jsem zklamaná:frowning2:
4. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
ahojky..tak ja dneska mela nabito..
mesto,kafo se setrenkou a taky jsem i pracovala

dekuji moc za hlasky :dizzy_face:

co se tyce capa tak snad nebyl pro nas..ja nic nechci
4. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahojky holky, Adélce rostou zuby, 8krát kadila, mazec a nechce spát... :unamused:
4. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
adeli nemáš za co. Každý den dávám poctivě:slight_smile:

Honzi i těm tvým kámošům jsem poslala hlas:slight_smile: Vidím, že taky Adélka pěkně kadí u zoubků.
4. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.