• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
petan kadi aj 10x denne u zoubku :angry:
4. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz
4. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
ahojky!!!!! :slight_smile: malému jsem dávala jablko a hryzl do něho a hodil ho na zem a tak to šlo dokola :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ted naštěstí usíná :dizzy_face: já se dívám i na tv je tam Souboj v těžké váze :grinning: :sweat_smile: tak jsem zvědavá kdo z nich zhubne víc :confused: :grinning: no jinak zítra jde Míša na srdíčkové odpoledne :slight_smile: budou tam vyrábět na den Matek dárečky tak jsem zvědavá co mi v neděli dá :dizzy_face: :grinning: jinak dneska den nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: snad zítra bude lepší :slight_smile: :slight_smile:

ined:děkuji za poděkování určitě se uzdravíš :slight_smile:

peti:jo děkuji za fotečky Terezka :wink: šikulka :grinning: !!!!!!!

murin:no to kousání znám taky :angry: :confused: malý kouše když se urazí nebo i bezduvodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: no Matysek je čertík :grinning: :sweat_smile: Míša má ted ty šaty menší takže musíme koupit nové :dizzy_face:

marky jo dík za fotečky taky máte pěkné :dizzy_face: :slight_smile: :wink: no Lukys se taky nechce stříhat :sweat_smile: vždy sebou cuká :frowning2: !!!!!!!
4. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
Honzi neříkala jsi liteway? toto jsou jiné a tu barvu modrou, že?

Deli: no já dnes řešila co pořídit mamce ke dni matek. Chtěla bych něco moc pěkného kor teď když mi pomáhá s malým. Už se taky těším až mi Mates bude nosit dárečky ke dni matek :grinning:

My taky kadíme u zoubků až 10x denně. TO má pak prcinu pěkně červenou. Normálně kadí tak 2x denně.
4. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
Murin, budu ráda, když se poptáš :slight_smile: , děkuji :slight_smile:
Honzi, ten jsem se zakoukala na ty videa BeBe, to fakt nemá chybu :sweat_smile: ...i hlásek jsem poslala :wink:
a kočárek je pěkný, na cesty ideální a jakou máte barvičku :slight_smile: ?
Ined, tak kulíruj, kulíruj, hlavně at to od tebe nechytnou chlapi :confused: :rolling_eyes:
Zlobi, tak snad rýmečka brzy přejde :slight_smile: ...i já už v tom pěkně lítám, normáně mívám rýmu (alergii) až tak kolem června a teď už to je tady, asi jak všechno dříve rozkvétá a tak...takže ráno mám vždy půl hodinové kýchání a smrkání, očička jak "angorák" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...No hlavně ať už je brzy za mnou :angry:
4. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
Máme tu modrou...původně jsem chtěla liteway, ale tento je levnější, máme jeden už dražší, tak jsem na to cestování do Zlína a do RBKu chtěla něco lehkého, levného, skladného....a hlavně jiného než červeného :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
honzi já jsem na modrou, takže barvu schvaluji:slight_smile:
Marky to ti opravdu tu alergii nezávidím. Já osobně nevím co to je, ale okolo sebe jsem měla plno alergiků. Jen doufám, že Mates nebude, jinak by mě asi trefilo, byl by chudáček.
Holky valím na kutě, zítra mám plavčo a pak jedu do práce na návštěvu a snad odpoledne dám tu kosmetiku, dnes se mi v tom počasí nikam nechtělo.
Přeji dobrou a klidnou noc. pa pa
4. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz
No u nás Jirka i moje maminka taky a já v podstatě ted už taky...
dobrou murin, mimochodem věneček umíš krásný :wink:
4. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Dobrou Murin :slight_smile:
já jsem dělala věneček Nikči z pampelišek a nevydržel ani 3 sekundy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani foto jsem neztihla, hned to rozcupovala a nechtěla dát na hlavu :angry: :sweat_smile: :confused:
4. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz
den matek, na to se také moc těším. Ve školce jsme vždy tak měsíc dopředu trénovali, už nám to lezlo i krkem, pořád dokola:slight_smile: Ale maminky byly vždy dojaté:slight_smile: Pak ještě dětičky s naší dopomocí vyrobily nějaký dáreček. Bylo to moc pěkně. Také se těším, až jednou Terka s něčím příjde:slight_smile:

honzi: modrá je dobrá:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Dnes jsem probrala fotky, ale zjistila jsem, že žádný velký zázrak. Video máme pěkné, ale fotky nic moc:frowning2: Co fotím já mám vše rozmazané, parkinson:slight_smile: A můj je pořád pryč, tak nemá čas fotit:frowning2:
4. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
No to jo, já se taky těším, až mi Adelinka, beruška naše donese přáníčko, vše si budu ukládat do nějaké hezké krabičky...
jj Peti, modrá je dobrá, už je to tak...a jak se máte? Tobě to tak sluší bez bříška, jsi moc krásná, vypadat jako Ty bych chtěla :frowning2: :frowning2:
4. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
honzi: nepřeháněj, ale děkuji:slight_smile: Důležité je, že jsi zdravá a pro Jirku a Adélku jsi největší poklad taková jaká jsi!!!
4. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
ined: Mates je kouzelný plaváček:slight_smile: kam chodíte plavat, do Zlína?

marka: Nikolka na zahrádce u tulipánů, nádherná fozečka
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
No ale chtěla bych vypadat jinak, necítím se takhle... :frowning2:
Nebudu knourat, nemá to cenu, tím nic nezhubnu...
Až budeš mít chviličku, tak máš za "domácí úkol" přihodit nějaké fotečky Terezky...
4. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jj, taky jsem si všimla, že mateřství Petce opravdu přidalo na kráse :dizzy_face: ...no dyť vlastně my jsme se před ani nepoznaly, takže to vlastně nemůžu posoudit :sweat_smile: , ale opravdu ti to moooc sluší :dizzy_face: ....ale i všem ostatním :slight_smile:
Holky, i já se těším a nejen na den matek, prostě až něco dostanu z lásky vyrobené :dizzy_face: ...i teď to miluju, ty uslintané pusinečky, muchlování, čertění .... :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face: náááádhera !
4. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
marka: co dáváš inzerát? Já bych si něco vybrala až budeš vyřazovat, odkoupím. Zrovna dnes jsem zoufale běhala po obchodech a nic jsem nepořídila:frowning2:
4. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz
honzi: polepším se:slight_smile:
marka: ty pusinky a muchlovačka,......lepší než s chlapem:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
tak alespoň malá ochutnávka:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
jj muchlování taky miluji a malá ted už telefonuje...teda dělá že telefonuje, napodobuje a dnes mi vzala i telefon, jak jsem voala s babi...
4. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
honzi:modrou mám ráda dokonce nosím ráda i modré oblečení :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jj ...asi tak nějak Peti :wink: :grinning:
No dělala jsem pořádky ve skříni, tak něco vyřazuju, tyto roll upky jsou podšité a nám už těsné, takže do podzimu už je neužijeme, ale byly moc fajn, takže jsem pořídila ty samé (měla je i na srazíku) letní, nepodšité, tak musím něco prodat :slight_smile: ...Když tak dej pak vědět, kdyby se vám něco hodilo :wink:
Ještě jsem přihodila vestičku http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=278903&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php, tu jsme teda moc neužily, nějak nebylo počasí :unamused:
4. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Peti, dyť to jsou nádherné fotečky :slight_smile: ...Terezka je jako panenka :dizzy_face:
To my řekni, že nefotíš :fearful: , já bych fotila od rána do večera a taky to tak je už máme pomalu plný PC fotek :confused:
4. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
"mi řekni" :rolling_eyes: :wink:
4. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
no malý pořád nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na koníkovi budu :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
marka: já bych fotila, ale téměř všechna foto jsou rozmazané:frowning2:
4. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
no já bych fotila a fotila :slight_smile: ale malý se vždy otočí :frowning2: tak je z toho jen hlavička :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz
Já taky pořád fotím a fotím...ale s...ou mě baterky ,dlouho nevydrží :frowning2:
4. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
Peti, tak ať ti tvůj pořídí pořádný foťák :angry: :grinning:
Deli, no u nás to začíná být taky umění vyfotit nějak aby se dívala na mě :confounded: ...už to dělá schválně, potvůrka malinká :sweat_smile: :confounded:
4. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
marky:no to jo to já vždy řeknu dívej se a on se ještě otočí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.