• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
malá se taky nerada fotí, pořád se otáčí...10fotek a na jedné má obličej... :angry:
4. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ještě, že jsou ty foťáky digi, kdyby se ještě vyvolávaly ty filmy, tak bych už asi měla útlum s focením :zipper_mouth: :grinning: ...si to ani nedokážu představit, teď aspoň 10fotek smázneš a zůstanou jen pěkné :sweat_smile:
4. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Petulko, to jsou nádherné fotečky a ta čepička, kouzelná, kde jsi ji koupila?
4. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
no to je pravda digi je lepší :sweat_smile: :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
marka: no o foťáku ani nemluv, čím dražší, tím nemožnější (kdyby to četl Petr) :grinning: , ale já bohužel už jsem vyzkoušela 4 foťáky a pořád stejný problém:frowning2: Tak z 10 fotek 1 dobrá:frowning2: Ještě na mobilu mám pěkné, to musí Petr přetáhnout

honzi: čepičku jsem se zmínila u prababičky a její setra mně jí udělala, ale je až z Prahy, tak jsem si musela počkat. Ale opravdu se povedla
4. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak to bude asi rukama :grinning: :grinning: :grinning: ...no musí Petr aspoň napravit a něco nám odfotit :sweat_smile:
Pěkně se povedla ta čepička :slight_smile: ....a hlavně sluší :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:51  • Odpověz
budu ho muset k tomu dokopat :cry:
4. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
no my máme foták za 10tis a je šílený, má moc funkcí...brala bych ještě jeden, kde vydrží baterky věčnost jako vám všem :frowning2:
4. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
holky, já jsem přihodila foto s jinou čepičkou, tuto dělala jedna holčina z netu, od tety prababičky musím ještě stáhnout. Přifotím a přihodím:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz
honzi: kdyby ten šmejd byl za 10tis tak bych ho chválila, ale za ten náš se dá koupit i v bazaru vůz a je to pěkný krám:frowning2: Teda pro mě:slight_smile:
4. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
no děs, to promazávání fotek
4. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz
No chlapi tomu vždycky rozumí nejlíp, co? :grinning:
Nic holky, valím pomalu do sprchy a na kutě :slight_smile: ........snad zítra bude aspoň lepší počasí, Pa Pa a Dobrou noc všem :dizzy_face:
Jo a hoďte do placu nějaké tipy na další srazíky :wink:
4. kvě 2009 ve 22:04  • Odpověz
no nic já musím valit dobrou a sladkou noc :pensive: at vám dítka spí co nejdelší noc :slight_smile: :grinning:
4. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
není tam jiná fotečka :confounded:
4. kvě 2009 ve 22:10  • Odpověz
Dobré ranko,
tak u nás noc v poho, ani nevím kolikrát jsem kojila, tak asi málo, cítím se vyspaná :slight_smile:
Kam se nám schovává sluníčko? Já chci teploučko :slight_smile:
Všem přeji pohodový den
5. kvě 2009 v 08:43  • Odpověz
5. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
5. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
ahojky!Denčo ten úsměv vážně nemá chybu :wink:
5. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Jo Bolek to je klasik moc dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
ined: Matyášek má kouzelný kukuč:slight_smile: Ty dětičky, když jsou zdravé a smějí se, to je největší dar, co může máma dostat

Bolek nemá chybu:slight_smile:

No nic, já jdu žehlit, Terka usnula:frowning2:
5. kvě 2009 v 16:05  • Odpověz
Ahoj Peti!taky jsem ted žehlila malý taky spal.radši teda peruTo je jednodušší :slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
deli: tak to souhlasím. Mně připadá, že než jednu hromadu vyžehlím, tak už zase peru (vždy tak 6praček, manža, je stračné čunča):slight_smile:
5. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Holky, kdy a kde bude další srazík? Dlouho jsme se neviděli?
5. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky,

nebudu moc otravovat, kdyz mezi vas nepatrim.

Nicmene treba vas to bude zajimat. 1.5. jsme na Priluku (na Pancave, v byvale prodejne lyzi) otevreli nekurackou baby-friendly kavarnu, je tam mili personal a deti jsou tam vitany. Kavarna je se zahradkou, pokud prsi a pritom je teplo mame i zimnmi zahradku. Pro deti je venku piskoviste s hrackami a vevnitr velky detsky koutek s bazenem s kulickami a spousta dalsich hracek. Krome toho jsou hracky i mimo detsky koutek.

Zaroven s tim je tam i kryty minigolf s dinosaury. Jsou tam dinosauri od stejne firmy, kteri byli v Jablku, okolo toho je minigolf. Ne klasicky, na zemi jsou koberce a po cele plose se tam muze normalne chodit. Mensi deti (odhadem do 2 let), kterym staci baby golfova hul mohou hrat zdarma. Pro vetsi deti a dospele je o vikendu vstupne 50,- a 70,-kc na libovolnou dobu, pres tyden je vstupne levnejsi.
Vstup do kavarny se nijak nepodminuje miniglfem ci naopak. Fotografie najdete na www.golforama.cz
5. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: ... máte se?
...omlouvám se, ale teď vás nepřečtu.. no nestíhám jako vždy :sweat_smile: ....srazík bych brala, ale až příští týden...
Squeezy....teda ta kavárna vypadá suprově na stránkách :slight_smile: ...opravdu něco pro našeho Fildu, tam budem muset co nejdříve vyrazit :grinning:
Jinak jsem moc ráda, že jsme se na pouti potkali alespoň s Murin :slight_smile: ...díky za fotky ze srazu, všem vám to tam moc slušelo :slight_smile: ...holky mě se právě vzbudila Karča a v ne zrovna moc milostivé náladě, tak se bohužel loučím.....papaaa a užívejte jara :slight_smile: :sunglasses:
5. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz
ahojky janista,
jak jsem tu kavárnu viděla, první, co mě napadlo, že by to bylo něco pro Fildu:slight_smile: Tak proč né:slight_smile:

Jsem také pro srazík příští týden, je mně jedno kde a kdy:slight_smile:
5. kvě 2009 v 18:38  • Odpověz
ahojte holky chrníme a já mám konëčně klid. Dneska jsme byli plavat a super, je to lepší a lepší, Už lovíme hračky ze dna, skáčou samy do vody, ručkují u tyče... prostě bomba! Pak jsem jela do práce podepsat jakési papíry. Mates se tam předvedl:frowning2: chudáka jsem ho vytáhla spícího z auta a vzbudila, tak byl otrávený, nechtěl jest, tak dělal scény.Ale jinak u tet v kanclu super, udělal jim tam pořádek:slight_smile: Odpoledne si ho vzali babička s dědou na výlet na kole na štěrkáč nakrmit labutě a já dělala generální úklid baráku i okna jsem zmákla:slight_smile:

co se týče focení, tak jsem maniak, sice je pravda, že třeba několik dní nefotím a pak to doháním:slight_smile: Fotek mám milion, už mám 3 album skoro plný.Já si totiž i některé fotky vyvolávám, nechci je mít jen v pc a na cd. To nejde všem ukazovat... a teda nemůžu si vynachválit digifoťák. Na normální bych taky fotit nemohla, protože je to fakt z 10 fotek 1 která je normální. Nevydrží v klidu, tak je to někdy boj.

Peti: fotečky moc pěkné, čepička Terince opravdu sekne.

Marky: ty si neschováváš věci pro druhé mimi? to já vše schovávám, člověk nikdy neví. Ale je pravda, že to spíš ukládám pro ségru:slight_smile:

Ined: pěkná fotečka, Matýnek má opravdu roztomilý úsměv

Jinak jsem pro srazík. Můžu kdykoliv vždy odpoledne. Dopoledne můžu jen po, st, pá.

Ta kavárnička s dinosourama vypadá fakt super, mohly bychom ji vzykoušet. Myslím, že dítkám by se tam velmi zamlouvalo:slight_smile:
5. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
murin: ty jsi teda čiperka, ty okna jsi mohla přijít umýt i k nám, když jsi byla v ráži:slight_smile: Umývala jsem je před Velikonocemi a už jsou děs běs:frowning2:
Mates je šikulka, loví hračky, to musí být paráda, už teda šmíruje ženské v plavkách :grinning:
5. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
u nás se už také chrní, ale počítám, že jak přijede Petr, tak jí zas vzbudí :cry:
5. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.