• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahoj holky,
jen nakukávám, nějak nestíháme :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...včera jsme byly celý den u babičky, Nikča byla i s dětima ve školce, tak se aspoň zabavila, když bylo takové hnusné počasí :unamused:
Dnes už to naštěstí vypadá snad líp, ráno jsme byly nakoupit, je fakt, že bylo chladno, ale aspoň že neprší.
Jen tak letmo jsem vás proletěla...

Zlobi, tedy to je už fakt děs :angry: , chudák Miška, co si musí vytrpět, snad už bude líp :slight_smile: oběma.

Peti, to musel být teda fakt zážitek s tím focením :grinning: , to jsem ani nevěděla, že je to nutné i na SK, taky budeme muset něco vyřídit, i když letos to bude asi jen dovča na "maltě" u nás na baráku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Murin, fakt nečti takové články, moc to pak sleduješ a vsugerováváš si něco :unamused: , i když já jsem to četla už dříve a taky jsem hned musela vše hlídat....radši se tomu fakt vyhnout.

Honzi, Adélka je velká šikulka, že u takhle cupká, to už si pro svůj narozeninový dortík doběhne sama :grinning: už se vám to taky blíží :wink:

Adel, ty stránky jsou fak moc povedené, jsi šikulka, jde vidět, že tě to baví :slight_smile:

Ined, neboj i Matýnek bude mít klidný spánek, hlavně, že o něm víš i noci :wink:
7. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahojky holky,

no marky máš pravdu, blíží se to, už jen za 13dní, slavíme to 23., tak se moc těším, Jirka má narozky 2dny po Adélce a já svátek, tak to bude MEGA oslava...jinak pro dort by nedoběhla, máma objednala v Brodě u rodiny přítele, fakt je že její dorty jsou naprosto luxusní...
Jinak venku je nějak podivně, uřž se těším na víkend, v sobotu pojedeme asi na Slovensko, Jirka tam musí něco vyřídit, tak pojedeme s ním a půjdeme bud do ZOO nebo na zámek...dnes mě čeká ještě úklid, ale jen menši a pak hůrá ven...
7. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahojte holky, my byli dnes v yamaze a teda dnes to bylo docela zábavné, 4děti tam pobíhaly a neposlouchaly, samozřejmě Mates mezi něma. No konečně tam neběhá sám:slight_smile: Jinak paní nám říkala, že nás asi dá do větších. Sama jsem nad tím uvažovala, protože běhat mezi plazícími mimi je pro Matese docela obtížné:slight_smile:
Jinak počáasí konečně perfektní:slight_smile: Po spánku půjdu s Matesem na brusle, využít sluníčka:slight_smile:

Mony: to já teda malému taky zakrývám uši, když vidím, že ho má holé, hned mu nasadím čepici nebo šátek. Já totiž na to coby malá trpěla a manžel na uši taky a má s něma problémy docela teď. Protože jak mu nafoukalo do uší hned měl rýmu... proto zatím šiltovku jen když nefouká, jinak čepice na uši:slight_smile:

Holky pas dítko na Slovensko a tak nepotřebuje,stačí, aby bylo zapsané u vás. Já se na to ptala jak jsem malého zapisovala do pasu. Petřebuje ho ale do Bulharska a s Řeckem si chlap nebyl jistý, ale tady okolo nás ho nepotřebuje.

Honzi: to fakt letí, vy už taky budete mít rok. Teda to budete mít fajn výlet:slight_smile:

Marky: to máte super, že můžete dát Nikču mamce do školky, to by se mi taky líbilo

Já dávám zítra Matese na prázdniny k ségře, chce se o něj starat tak ať si to užije a já budu mít oddech :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz
autor
ahojte
peti teda musíš spinkat kor když je terka hodná! :slight_smile:
marky už nikču do školky teda! :-P
mur a kdo tam pobíhal ještě vy a martínek a kdo? jinam jo? no teda...
jako taky zakrývám uši, jen uznávám že už jsem podrážděná jak má každý "zaručenou" radu na ty její záněty. každé dítko je jiné a dost to s doktorkama řešíme..snad pomůže to na tu imunitu.
miška už je o moc lepší spala krááásně vzbudilase ve 3 a v 6 nakojení akorát vstávala brzo a byla protifka tak si dala dopoledne 2 hodinky a je zlatá :slight_smile:
mně už je taky líp jak jsem se vyspala a ráno si jí vzal radek a ještě jsem dospávala a moc mi to pomohlo.
7. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz
ahojky..tak u nas noc dpbra..
peti..toz to abych si udelala taky pas..snad se na dovcu dostanem..uvidim dle penez :confounded:

u nas je dneska konecne krasne..
petan spinka a na pul druhe mam nehty..tak snad jeste cvilku vydrzi :sweat_smile:

dneska nam dojede vecer tatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz
Já vím, že stačí dítko zapsat do pasu, ale jak jsem já psala, mám ho propadly a tak mně výjde levněji udělat Terce za 100kč, než mně se zapsáním za 600kč.

honzi: už se vám to začíná kulatět, samé roční a víc dítka kolem:slight_smile: Udělejte si pěkný víkend, snad bude pěkné počasí.

murin: asi jsem vás ráno viděla, jak jste jeli do Zlína, byla jsem s Terkou na procházce v parku. Je vidět, že si to Mates užívá:slight_smile:

zlobi: je dobře, že už je vám o něco lépe. a spánek léčí:slight_smile:

adeli: ty jsi se rozjela s těmi nehty:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
čauky!Tak malý i Míša mají rýmu a trochu kašlou.Doufám,že se toho brzy zbavíme.
Denčo:držím pěsti at vám to vyjde s tím bytem :wink:
Honzi:to Adélka už bude velká holka :slight_smile:
Zlobi:to je fajn ,že už je vám líp :slight_smile:
Adeli:to už se těšíte na tatku co?Nehtíky se rozjíždí-super :wink:
Počasí už je konečně lepší, tak se všichni mějte moc pěkně :wink:
7. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz
ined: bylo by super, kdyby vám to vyšlo, držím pěstičky

deli: to je hrůza, jak se to pořád točí, snad to sluníčko brzo vyléčí:slight_smile:
7. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
ahojky holky, vy tady plašíte s těmi pasy...na Slovensko plaí občanka, ne?
7. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
ale ano platí, ale tu děti nemají
7. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz
holky, mátě ještě někdo někde ten kontakt na ty www stránky, jak jsme kupovaly ty body s nápisem?
7. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz
www.zuziii.cz a holky nevím odkut měly...já mám vše odsud :wink:
7. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
honzi: děkuji
a neznáte někdo i ten druhý odkud jsme objednávaly?
7. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
holky, pekla jsem výbornou buchtu ze kuchařky, co jsem si koupila ve zdravé výživě....mnaminky... :pensive:
7. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
ahojky tak ja uz jsem doma
pred devatou zajedu do hodosu pro manzilka :dizzy_face:

peti..no ja nemam ani pas..5 let propadlej a navic byl na stare jmeno :grinning: tak vyridim kdyby nahodou klaplo to recko :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 19:06  • Odpověz
Tak my už dnes 10min. chrníme :wink: , byly do šesti na hřištátku, pak honem koupačka a hned padla, odpoledne totiš spala jen 1 hodinu.
Peti, já bohužel s tou www.stránkou nevím :confounded: , ale Murin, nebo Zlobi určitě budou vědět :wink:
Adel, tak to má manža super servis :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My s tím pasem taky budeme muset něco provést, protože já malou nemám ani v občance :fearful:
7. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
Taky už jsme konečně pořídily Nikči sandálky, tak doufám, že ještě teplého počasí užijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Honzi, nechte si šmakovat :slight_smile: ...my máme ještě z úterka dojídat perník, ale moc nám nejede :unamused:
7. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
ahojte holky, my už taky chrníme. Mates dnes vůbec nespal, teda jen 15min, pak se probral jak jsem ho vyndávala z auta a hotovo. Najedl se a já že usne v postýlce po 45min jsem to vzdala a šla s ním s kočárem ven, že zabere, ale samozřejmě u školy děcka řvaly, tak hned seděl a konec. Ještě jsem to zkoušela na bruslích,ale nic, chtěl sledovat okolí. Tak jsme šli řádit na zahradu. stavila se za nama na chvilku Peťka s Terezkou:slight_smile:
Zítra jedeme na výlet, vezmeme ségru a pojedeme buď do Luhačovic a nebo do Kroměříže. Tak už se móóóc těším:slight_smile:

Ined: moc držím pěsti, aby vám ten byt vyšel!!! vše je lepší jak dům hrůzy.

Peti: www.cesky.bess.sk to jsou ty body co jsme se objednávaly.

Mony: s tím došla ta učitelka a mě to už taky napadlo. ALe tento kurz dochodíme a od září když tak do těch větších. Myslím si, že pro Matese to bude přínosnější. Ještě tam chodil Martínek, Patriček a Štěpánek

Adeli: gratuluji k nehtíkům, že se ti to rozjíždí. A je super, že budete mít taťku doma:slight_smile:

Honzi: dodej recept
7. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz
Marky dodej foto botek. Já jedu po výplatě do ZL na botky. www.detskeboty.cz má to syn mamčiny známé a moc botek se mi tam líbí. Chi pořídit tenisečky na písek a sandálky:slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
to já dělala předevčírem úžasnoujablkovou buchtu a hned celý pelch zmizl a musím říct, že Matesovi obzvláště chutnala:slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:34  • Odpověz
Murin, nakonec máme zase DPK, jsou to tyto http://www.dpk.cz/eshop/letni-obuv/K51012-3PR-0502, akorát teda kombinace je růžová s béžovou, ne s bílou ...dívala jsem se na jejich stránky a ty vaše sandálky jsem tam neviděla, ani na prodejně je neměli. A na jaké botky máš zálusk z té stránky? mají tam pěkný výběr.
7. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Ined já normálně přeskočila tvůj příspěvěk :angry: :fearful: :sweat_smile: ...ne že by byl zrovna krátký :grinning:
Tak to super, že je nový byt na obzoru, taky moooc držím palečky ať to vyjde :slight_smile: , neboj to stěhování se dá zvládnout, Honzi může potvrdit :wink: ...sice zmatek, chaos, ale to krok k lepšímu :wink:
7. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
murin: děkuji za odkaz:slight_smile: Jsem ráda, že jsem mohla chvilku pokecat. Mates byl kouzelný:slight_smile: Ať se vám vydaří výlet
Tu fy s botama znám i osobně toho majitele, kupovala jsem u něj kojící polštář. Byla jsem přímo ve velkoskladě. Fy mohu doporučit, mají velký výběr.

honzi: zabal a pošly buchtu, dala bych si:slight_smile:

marka: pěkné botičky, ale ty ceny:frowning2: Kde na to chodí?
7. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
marky..no nic mu totiz nejde a musel by dofrcet az rano tak ja si pro manzilka radej dojedu :grinning: a taky volal ze je pred brnem nejaky bourak jestli vubec dojede domu.. :frowning2:

a nehtiky jdou dobre :dizzy_face: :dizzy_face:
petan uz spinka tak stahnu foto
7. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz
Murin, pěkné botky, já jsem se dívala i na ty Sante, ale přišly mi takové těžké :unamused: ...i ty Essi sandálky jsou moc pěkné. My je nakonec braly ve Zlíně naproti autobusáku v tom novém na rožku, byly jako II. jakost (trošku odřená přeska) a vyšly na necelý 800,-Kč :unamused: , jinak ty ceny fakt děs :frowning2:
Adel, já jsem myslela, že ho budeš vyzvedávat v hospodě :grinning: , teď mi to asi došlo, že to bude asi Hodoním :confused: :sweat_smile: ...dneska jsem nějak mimo :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ty ceny těch botů jsou fakt katastrofální kor když to dítko má tak ty 2-3měsíce :frowning2: Na dětech se opravdu rýžuje :angry:
7. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
7. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Ined, vím o čem mluvíš, my máme pro změnu 32 m čtv :wink: a když jsme všichni 3 už o sebe zakopáváme :sweat_smile: ...snad už to nebude na dlouho, tohle je opravdu jen na ten "přechod", ne na dlouhé bydlení.
7. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.