• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
No nic holky, valím ještě chvíli žehlit, zítra asi opět nebude kdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....pak snad ještě nakuknu :wink:
7. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
no tak ted volal petr prej jestli pro nej dojedu ve 12 v noci :confused: :confused: on nechava auto v brne pac uz jinam nemuze a do hodosu ho veze kluk co jede stejnou trasu ale u jine firmy..me asi jebne :angry: :angry:

ined..ja bych odpocivala ale nejak neni cas :confounded:

mur..me se libi hned ty prvni :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak ja aj kdyz bych mela holku tak urco nebude chodit v ruzovem tu barvu nemusim co se tyce obleceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
ined: to je mi opravdu líto,ale snad to v pondělí vyjde. A teda holky obdivuji vás v tak malých prostorech... ale tak člověk nic nenadělá a snaží se hledat větší. Marky vy už tobudete mít taky za pár...
7. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
ined: Matýnek je šikula:slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
tak jsem konečně stáhla ty slibované fotečky :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2733922#navigator
:grinning:
holky,botky krásné,ale ty ceny :confused: :confused: :confused:,tak drahé boty nemám ani já sama :grinning:.no ale nedá se,dětská nožka musí být zdravá :sweat_smile:,ale je fakt,že ty firmy na tom opravdu rýžujou :frowning2:.

marky :slight_smile:...aha,tak to si nemusíme nic povídat :frowning2: :sweat_smile:,není to holt jednoduché :confounded:.tak ať ti jde žehlení pěkně od ruky a máš brzy hotovo :slight_smile:.

mur :slight_smile:...všechno nějak jde,vždyť víš,ale lehké to kolikrát není,zvlášť s mimčem,pro dva to stačí,ale tři už je hodně :sweat_smile: a to jsou tady rodiny se dvěma dětmi...nechápu :confused:.

adeli :slight_smile:...jj,co si budeme vykládat,taky toho moc nenaležím :sweat_smile: :grinning:.
7. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
jo holky :slight_smile: ...a zlobi jako odjela teda do těch beskyd :confused: ?bez rozloučení :angry: ?no toto teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to si za rámeček nedá :grinning: :sunglasses: :grinning: .
no jdu koukat na ordinaci a brzy do pelíšku :dizzy_face: ,kdo ví co zase dnes bude :frowning2: .
takže všem přejeme dobrou a klidnou noc :pensive: a zítřek ať prožijete všechny krásně a pohodově :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
papa :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
fakt odjela? já myslela, že kvůli nemoci zůstávají doma.
Taky sleduji ordinaci a sem tam přelupkávám na hokej. Taky přeji dobrou a hlavně klidnou noc. pa pa :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz
mur :slight_smile: ,no odpoledne jsme si psaly na icq a prý že teda pojedou,ale překvapilo mě,že pak už nepísla ani sem a ani mě :frowning2: :confused: .
tak už opravdu jdu a děkujeme :dizzy_face:
a noc?teď už poplakával a vrtkal se :frowning2: ,to zase bude :sweat_smile: ,ale i tak děkujeme,vám taky,papa :dizzy_face:
7. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2734069&vReferer=
taky jsem neco pridala :dizzy_face:

tak jdu na hokej a o pul 12 pro petra :confounded:
7. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
jo a malemu dneska vylezl 11ty zoubek

hokej asi projedem uz se me chce brecet :frowning2: :frowning2:

taky je nejaka nova fotecka nehtu
http://adela.websnadno.cz/Fotogalerie.html?fotka=10
7. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Tak pro dnešek dožehleno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...hokej tedy opět k pláči :cry: :angry: :angry: :angry: ...snad ti to aspoň manžílek vynahradí :sweat_smile:
Adel, fotečky krásné, Peťan už je opravdu velký kluk, motorka mu sekne :wink: :slight_smile: ....a nehtíky opět moooc povedené, šikulka :slight_smile:
Tak hlavně dobře dojeďte a užijte si tatínka :dizzy_face:
Holky, přeji všem krásný prodloužený víkend :dizzy_face: ...já se sem asi už nedostanu, opět budeme pendlovat mezi babičkou, barákem a občerstvovat chlapy, zítra možná zvládneme i nějaký ten výlet :slight_smile: ...no uvidíme :slight_smile:
Mějte se pěkně .... Dobrou noc :pensive: :slight_smile:
7. kvě 2009 ve 22:30  • Odpověz
tak ja jsem ted dojela a valim do postele pa a dobrou :pensive:
8. kvě 2009 v 00:55  • Odpověz
bré ránko!!!!!!!!!!!! :slight_smile: dnes je hezké počasí a my nemocní :cry: já mám taky rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je fakt děs běs :sweat_smile: :frowning2: .Musím jít ještě do obchodu tak doufám že neonemocním ještě víc :confounded: malý vstal v 6 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: hrůza já bych ještě spala :pensive: :pensive: no nic tak doufám že dnešní den se vydaří :grinning: :slight_smile:

Adeli:hezké nechty jsi šikulka :slight_smile: jj a gratulujeme k 11 zoubku :wink: my máme asi 18 zoubek :confused: uplně hledím :grinning:
8. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
bre ranko :dizzy_face: u nas noc dobra uz se to lepsi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

deli..ja aj petrik a i petr mame taky rymu :angry: :angry: a dekuji za pochvalu :dizzy_face:
8. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Dobré ráno:slight_smile:
tak dnes jsem nějak usnula, ani nevím jak, noc šla. Ale musela jsem spát u rožnutého světla, jinak bych neusnula:frowning2:

adeli: nehtíky, nádherné, opravdu šikulka. Ty jsi noční taxík? :slight_smile:

deli: snad vás sluníčko brzo vyléčí

marka: botky jsou opravdu moc pěkné, to se bude běhat:slight_smile:

ined: ti makléři si opravdu dělají, co chtějí:frowning2: tak snad to brzy vyjde, pěkné fotečky:slight_smile:

Holky, to bydlení v malém prostoru zní dobře, že se tak nemusí uklízet, jak ve velkém baráku. Ale určitě opak je pravdou, musíte vše důkladně poskládat, vymyslet úložné prostora, aby jste se se vším vlezli. A to dětičky mají pokladů:slight_smile:

Já asi dnes pojedu k našim, Peťa není celý den doma, tak ať tu nestraším s myšlenkama sama. Bude pěkně, tak u našich na terase bude fajn

Všem přeji krásný den, užívejte si sluníčka:slight_smile:
8. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
peti..no nocni taxi..petr ma kamion v brne..z brna do hodonina jel busem a ve 12 v noci mu nic nejede jedine ja nebo taxi....

jdu varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!!!! tak jsme přišli z obchoda :sweat_smile: a mám klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: pběd jsem uvařila fazolové lusky se smetanovou omáčkou :grinning: mnam a zeleninovou polévku..

adeli:no ta rýma je všude :unamused: :angry: a je pěkně otravná :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně v noci :frowning2:

peti:no snad se uzdravíme sluníčkem :slight_smile:
8. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz
ahojte holky, hokej děs, jak jsme dostali 2 góla šla jsem chrnět, nemělo to cenu :angry: My noc super, akorát malý vstával v 5.30h na jídlo a pak už nechtěl chrnět, tak jsme se mazlili v posteli:slight_smile: V 8.30h jsme jeli pro ségru a jeli jsme do Kroměříže do zahrady. Bájo, nádherný relax, Mates u vytržení ze zvířat, krmil sám srnky, kozičky. Prostě bomba, dodám fotečky. Dostat z tama Matese byl nadlidský výkon:frowning2: Pak jsem spícího Matese nechala u ségry doma a jela sama relaxovat domů a pojedu si pro něj až večer. Ségra si ho chce užít, protože kdybych tam byla, tak pořád chodí za mnou, takže mě vyhodili :grinning:

Deli: snad budete všichni brzy zdraví.

Marky: taky přeji pěkný víkend i když ho budete mít pracovní, ale aspoň pracujete na svojem:slight_smile:

Adeli: pěkné fotečky, Petřík je šikula jak jezdí, to mi prostě jezdit nechceme. A ty nehty nádhera, jsi fakt šikula.

Peti užij si to u mamky.
8. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz
ahojte holky, všechny vás moc zdravíme, počasí nám už snad opět přeje. Nějak jsem pořád v jednom kole, ale už se s vámi hodlám sejít:slight_smile: Fotečky sleduji, dítka vám opravdu moc rostou a jsou móóóc šikovné. Poctivě vám dodávám foto, abyste viděly jak i my rosteme do krásy :grinning: :grinning: :grinning: Krásný prodloužený víkend. pa
8. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
ahojky holky jsme byli venku Míša na bruslích :slight_smile: :grinning: tak celkem počasí jde :grinning: až na kašel a rýmu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mur:no doufám že jo :sweat_smile: :slight_smile:
8. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
ahojky..tak u nas uz se spinka..petana jsem dala do velke postele a zem vystlala perinama tak snad nezuchne..

ja jsem dneska taky s muzim uklizela a pak jeste delala jedny nehty..pritelkyni od bratranka..oni maji souk.skolku a od zari bude jeji..no ma 22 let tak celkem pekne rozjete oni jsou prachaci ale to jsem odbocila..rikala ze pokud budu mit praci a lidi tak by me maleho vzala od zari do skolky..(cena 1500 mes.)..tak to by bylo super..snad bude do zari chodit

preji pekny vecer :dizzy_face:
8. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
8. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...fotečky moc pěkné,petřík je šikulka a super motorkář :grinning: .a nehtíky...ty jo,jedna báseň,přesně podle mého gusta :dizzy_face: ,opravdu velice pěkné :dizzy_face: .
8. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
ined..dekuji za pochvalu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak ja jdu do vany a spat dobrou :pensive: :pensive:
8. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz
ahojky..u nas noc dobra

dneska je tam krasne tak odpolko pojedeme grilovat
preji pekny vik :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc dá říct dobrá,procházkou jsme se dnes stavili v nebíčku,pokoupili něco v sekáčku a nový kočárek by měl přijít příští týden :dizzy_face: ,už se nemůžu dočkat.jsme po obídku,matýnek papal krásně :grinning: a jdeme se vypravovat a jedeme k dědovi do zlína :dizzy_face: .
tak všem přejeme pěkný víkend a pápi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
9. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahoj holky, už chrníme. Jsem psala dlouhou zprávu po obědě, ale neuložilo se mi to, jsem byla totálně nasraná :angry: a nechtělo se mi to psát znovu:frowning2: snad se to teď povede.
My měli včera nabito až do večera a dnes taky. Ale já měla vegáč:slight_smile: Ale venku jsme byli už od 7h, to jsme si do 8h hráli se sousedem, v 8h jsme vyrazili na brusle a hodinu jezdili. Pak jel Mates na návštěvu a já vyrazila ještě na kolo. Teda dnes jsem si pěkně dala do těla. Po obědě jsem se šla vyvalit na zahradu s knížkou v ruce a opalovala jsem se. Ruce mám krásně hnědé, hrudník mírně do červena, jen nohy mi teda nechytly:frowning2: Snad příště.

Ined: u nás taky bývají scény u oběda:frowning2:
9. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
ined: jaká byla návštěva?

Adeli: doufám že se grilovačka vydařila, taky bych si něco dobrého dala:slight_smile:

Deli: snad vám rýma ustupuje
9. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!!!! :slight_smile: dnes jsme byli na Rusavě a v Holešově :slight_smile: :wink: potom jsme byli ve Zlíně u babičky tak jsme si udělali takoví výlet šli jsme na oběd na (Rusavě) :grinning: :grinning: malý byl trochu otrava ale dalo se to.Zítra jdeme s Míšou na brusle a manža pujde s Lukysem na písek :slight_smile: tak bude chvilu klidu :slight_smile: aspon na hodku :grinning: odpoledne jdeme na oslavu babičce :wink: !!!!!!

Mur:rýma už je skoro pryč :slight_smile: a kašel také :grinning: tak už budem brzy zase zdraví :slight_smile:

Adeli:no taky by jsem ráda grilovala :slight_smile: :grinning: !

Ined:jak jste se měli u dědečka :slight_smile: určitě se hrozně těšíš na kočárek :slight_smile: :grinning: co?!? :dizzy_face:
9. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
mám nové fotky :slight_smile:
9. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.