• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak to doufám:slight_smile:, vždyť příští týden konec s šestinedělím:slight_smile: hurá, bude to jen lepší a lepší, teda doufám:slight_smile:
7. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
Zlobi, úplně mě uniklo, že jste měli taky svatbu na Lešné :slight_smile: ...slušelo vám to :slight_smile:
No nic, holky, jdu nakutě....Mějte klidnou noc a zítra se na vás těšíme :wink: ...Teda Honzi a Peťka asi nee, tak snad později na srazíku :slight_smile: "Dobrou" :zipper_mouth:
7. led 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
nestraš jani :slight_smile: ale někdy má skrčené prstíky a jakoby ohnuté na druhou stranu :frowning2: snad to neva :frowning2:
7. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
marka: dobrou :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:14  • Odpověz
autor
marky dobrou a ahoj zítra :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:16  • Odpověz
To má Kája taky někdy skrčené a běhá sama...a taky nohy do O :sweat_smile: ....však zítra uvidíš :slight_smile:
Holky já se taky loučím, musím ještě poklidit dinosouří ostrov co si Filda postavil po celém obýváku...není kam šlápnout, všude samé příšery...
7. led 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
taky jdu..dobrou :slight_smile:
7. led 2009 ve 22:42  • Odpověz
ahojte kecaleny, mám radostnou zprávičkü. Ta má těhu kámoška(znáte ze srazíku) včera ve 20.45h porodila Terezku - 50cm a 3150g. Všichni jsou v pořádku. No já pak nemohla celou noc spát a vzpomínala jsem jak jsem rodila já:slight_smile:

honzi: neboj to nemusí být alergie na kravské mléko. Mě tím taky strašili, jak byl malý olezlý. A mě zakázali skoro vše-vajíčka, ryby, mléčné výrobky, ovoce(mohla jsem jen banány) dokonce i pečivo a těstoviny říkali, že jsou alergenní, dále ořechy... prostě jsem byla skoro 3měsíce na vodě. Moje MUDr. testy na kravské mléko nedělala, říkala, že to se dělá jen v krajní nouzy, protože krev se bere z hlavičky na to. Já začala mazat červenou indulonou, dělat koupel z dubové kůry(pošlu ti do IP recept na to) a přestala jsem kojit a naráz to bylo vše v pohodě. Neboj bude to dobré. Je spousta dětí co mají atopický ekzém, není to nic strašného. Malý je taky pořád náchylný-má na ručičkách a pok kolínkama ekzém. A teď byl taky i flekatý po tělíčku, protože v jedné přesnídávce bylo i jižní ovoce(pomeranč) tak se osypal.

holky mě malý taky krčí prstíky. Když obouvám botky nebo sandálky to je děs.
8. led 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
ahoj murin, tak to gratuluju! :slight_smile:

holky my měly tak úděsnou noc...od 0,30-4 řev, řev řev, kojení, řev řev řev až jsem ji uspala v šátku uložila a do 15min řev řev kojení a u mě výtuh na 3hodinky...a teď? řev řev...takže jdeme k dr. :frowning2:
pak sem napíšu co a jak...tak držte palce a zatím ahoj
8. led 2009 v 08:14  • Odpověz
zlobi to je mi moc líto. Chudiny, moc na vás myslíme. My noc dobré, malý vstával na jídlo ve 3.30h a spal do 6,30h. Ale teda teď dělal scénu u jídla, dala jsem mu flašku a šílený řev, nechtěl ji ani za nic. Zkous¨šela jsem flaškou nakrmit všechny jeho hračky a stejně to nepomohlo. Pořád říkal mňam mňam mňam, ale pít z ní nechtěl. Teď ho tu krmímsuchým chlebem a mlaská si jak nevím co.
8. led 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
...taky gratulujem, i když já jsme jí tuším ještě neviděla, tak třeba se pak brzy zase s Terezkou připojí k našim srazíkům...

Holky, my noc úplně to samé jak píše Mony, do 12 se pořád budila a plakala, to u ní ležel můj...říkal mi, že měla docela větry, no a pak od 12 až skoro do rána nemohla zabrat, s mojím jsme se u ní střídali, ale ona pořád ne a ne spát, tak jsem ji nad ránem nechali trošku vyřvat a taky to nemohlo....no fakt nevím co s ní, hlava mě bolí jak střep...navíc, můj nechal odjet bráchu s dodávkou do práce, takže chce půjčit osobáka, aby se dostal do práce, no ale slíbil, že bude do oběda doma, abysme se měli, jak za vama dostat, doufám, že teda dojede.
8. led 2009 v 09:10  • Odpověz
ježisi i vy? teda to musel být děs nebyl úplněk nebo něco? My dobré, ale teď tady napláká, budu ho muset jít uspat, nebo se tady zblázní:slight_smile: No snad dorazíte i Monča. zatím čauky
8. led 2009 v 09:23  • Odpověz
Tak Kája je v pohodě, nevypadá, že by ji něco bylo, já nechci moc na mojeho spoléhat, on právě když slíbí, tak si k tomu musím připočítat tak 2-3hoďky navíc. Jestli nepřijede, tak poprosím dědu, jestli by nás tam nehodil, už jsem se dívala i na busy, ale to nevím jestli dám, s Filípkem v kočárku jsme to zkoušela jet do ZL celkem 3x, z toho 2x se mi nevzehl do toho linkového autobusu kočár, na potřetí jsme si raději vzali golgáče, ale ty teď bohužel v tom sněhu nejdou...
Tak hlavně, ať je Michalka v pořádku, není možné aby chudinka měla 3xzánět po sobě :frowning2:
8. led 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky...
murin, můžu stejné věci jíst jako Ty, skoro nic nemůžu...dnes malé brali krev, jj, dělá se to z hlavičky, ale já jsem to nechtěla, tak to udělali z ruky, brečela jsem s Adélkou...
Napíchli ji zápěstí, nic neteklo, tak s jehlou točily, zatlačovaly ji a teklo to kolem, ale z jehly nic...pak začalo, ale jen dvě kapky a ucpala se jehla, tak proštouchnout jehlu a nic, tak napíchly druhou ruku a to samé...ucpala se a tak to udělaly tak, že jí mačkaly ruku a chytaly to do zkumavky bez jehly, malá plakala, bylo mi jí tak líto, raději bych to podstoupila za ni Ta jehla byla silná jako při darování krve...no mazec, prostě MEGA díra do malé ručičky...ted chudinka už do 8.30hod spí a to nejedla pěkně dlouho, musela být lačná...
8. led 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj Jani....bobišek malý :frowning2: ...úplně mi je zle, jak to popisuješ, tak alespoň je to za váma, i když takovým drastickým způsobem...malému to na ten test doktorka brávala ze hřbetu ručičky, napichla tu tlustou jehlu a tak 10min jsme čekali, než ji do zkumavky nakape požadované množství krve...já u toho vždycky omdlívala, ale malý byl v pohodě, nikdy u toho naštěstí nebrečel, já jsem si vždycky na ten odběr koupila pro něho nějakou blbůstku, co ještě neviděl a docela ho to zabavilo, že ani nevnímal, že se s ním něco dělá.

Holky, mála po té šílené noci usnula až teď....uspávala jsem tak půl hoďky, ale s řevem jako by ji někdo vraždil, až se vzbudí, zkusím jí změřit teplotu, ale nemocná teda nevypadá, tak nevím...
8. led 2009 v 10:53  • Odpověz
Jirka říkal, že jí dnes za to něco koupí...berušce naší milované. Taky to trvalo tak 10min z každé ruky...no byla to hrůza....já chodím darovat krev a vím, jak to bolí tou tlustou, je to hnusný tlak...no a ona pořád spinká :pensive:
8. led 2009 v 11:00  • Odpověz
Chudinka Adélka. Je mi líto, že tak musela trpět, ale asi bych brala toto než z té hlavičky, tam bych měla opravdu strach, že by pak něco...Muselo to být asle strašné. Hlavně že to máte za sebou. Uvidíš bude to dobré a Adélka se z toho brzy vyklube. Třeba je to jen nějaké přechodné období jak u nás a nebude to ta alergie, ale třeba jen na nějaké jídlo třeba na nějaké ovoce. U jaké MUDr. jsi byla?

janista: tak mi teď vstali, jdeme se najest a asi vyrazíme. Stavím se ještě ke kámošce a chci se mrknout do tesca na něco pěkného pro tu mou kámošku co rodila.

zlobi: jak to s tebou vypadá?
8. led 2009 v 11:04  • Odpověz
No já si vzpomínám, že jsem si vždycky musela obléct igelitovou zástěru, malého na klíně a někdy taky krev tekla všude jenom ne do zkumavky....ale dobré, už na to Jani nemysli a udělejte si s Adélkou hezký zbytek dne, pokud to půjde...

Murin, já vůbec nevím, kdy teda dorazíme, pokud později, napíšu tobě nebo Marky, nikdo jiný tuším nejde, ne?
8. led 2009 v 11:09  • Odpověz
V Tescu je ted výprodej, koupila jsem tam malé úžasné tričko a mají tam soupravičky pro novorozence za pár kaček...tak dobré pořázení. Já nejím ani ovoce citrusové, jen jabka a banány, jím hodně zeleniny, brokolice a brambory a okurky...uvídíme, jak to dopadne. Snad to bude dobré...dávám na vše pozor, peru v mýdle a mám tu čisto a vše je nové 14předtím než se Adélka narodila, takže žádný humus...nemám poslední týden ani na jídlo pomyšlení...
8. led 2009 v 11:13  • Odpověz
Taky se tam chceme stavit, mají 70% výprodej lyžáků....ty chci konečně koupit Fildovi
Jak říkám Jani, nemysli už na to, trápila by jsi se zbytečně, věř, že to snad dopadne dobře....škoda že nemůžete přijet, obě by jste se alespoň na chvílku odreagovaly...
8. led 2009 v 11:19  • Odpověz
tak to do toho tesca musím. Ale stejně ji chci koupit něco na větší mimi, těch malých má dostatek.
honzinecka: neboj to bude dobré, já byla taky z toho hodně dlouho špatná a už nevěděla co mám dělat, ale pak to bylo dobré a teď to má jen pod kolínkama a na ručičce. Pošlu ti do IP tu koupel, je to fakt dobré.
8. led 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak koiukám, že si to všechny užíváme Adelky je mi moc líto.
my uši dobré obě, pak jsme šli na krev, taky dobré, takže prostě ukázkové zdravé dítě, ani ta chudokrevnost už. takže mi dr. popřála pevné nervy...bříško, zuby, vedro, zima..kdo ví, ale dala jsem jí v noci panadol a nezabralo. jediné co zabírá je šátek...takže chodíme v šátkku doma i venku. stejně v tom sněhu je to lepší. po cestě od dr. mi usnula tak jsem ji přendala na balkon a jdu se aspoň najíst. nebudu ji budit na čas, takže možná dorazíme později ale dorazíme...já tam teda asi usnu :slight_smile:
doufám, že karlovi taky nic není že jsou to jen erupce na slunci :angry:
honzi kdy budete vědět výsledky?
ten popis odběru je děs, nám "jenb" píchnou do prstíkku a vymačkají krev je to minutka, a miška si pak hned v čekárně sundala náplast :slight_smile:
8. led 2009 v 11:23  • Odpověz
autor
murin já chci pak taky do tesca, ale ted fakt malá spí tak nezajdeme spolu potom?
8. led 2009 v 11:24  • Odpověz
tak jo zlobi zajdeme tam potom. Já pojedu busem s kočárem, nechce se mi teď odmetat auto. Malý mi to stejně nedovolí. Teď byl boj s jezením oběda, ale vyhrála jsem já:slight_smile: Takjestli chcete tak můžeme posunout čas, když Miška i Karel chrní. Co?
8. led 2009 v 11:33  • Odpověz
škoda, že nebydlíte blíž nebo já...no budu doufát, že to bude OK, no holky, od 9hod mi spí, je to neuvěřitelné, už jsem uklidila a uvařila a je mi bez ní smutno...holky, pak musíte hodit fotky, co jste nakoupily...
8. led 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
tak idealni by bylo jestli jste na netu ze bychom se domluvili operativne...cesta nam bude trvat asi nejdyl mne a janiste :slight_smile:
ja jdu v satku jinak ji neuklidním :slight_smile:
8. led 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
no asi budu muset neco koupit at se uklidním :slight_smile: jsem normálně ve 3 ráno jedla vienetu na uklidnění :slight_smile:)
ale budu mit malou v satku tak si nic nevyzkouším...no uvidíme :slight_smile:
8. led 2009 v 11:35  • Odpověz
autor
tak jani napiš jestli to chceš posunout/nechat operativně a já bych kdyžtak napsala marky a můžu ji po cestě "vyzvednout" v busu :slight_smile:
8. led 2009 v 11:36  • Odpověz
Já jsem pro :slight_smile:
Tak alespoň Miška je OK :slight_smile:
8. led 2009 v 11:37  • Odpověz
autor
jojo samozřejmě že jsem moc ráda že je ok...jen bych ráda věděla co jí je :frowning2:
tak já napíšu marky že se tady domluvíme a naberu ji :slight_smile:
8. led 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.