• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky...
grilovacky dobra..domu jsem dojela az v deset..petr nechtel dom se musel ozirat a hned rano vypadl na kolo...nevim co si jako mysli :angry: :angry:

vsem vse nej nej nej k dnesnimu svatecku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
ahoj holky!Všechno nej ke svátečku :dizzy_face: Dnes manža hlídal Lukynka a tak jsme si šly s Míšou zabruslit na ovál.Odpoledne jdeme ke Skleničce na oběd-tchynka má narozky ,tak nás zve.Mějte všichni krásnou slunečnou neděli :wink:
10. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás noc opět špatná :frowning2: a vůbec nálada nic moc,už jsem z toho ponocování prostě nějaká asi přetažená :confounded: .včera u dědy super,matýnek cestu tam pěkně celou prospinkal :pensive: a zpátky byl sice vzhůru,ale broukal si a hrál :grinning: .večer nemohl zase usnout,takže zabral až skoro ve 21 h :frowning2: ,já jsem byla k.o.,mrkla na tv a šla na kutě :pensive: .akorát teda stále u každého jídelka scény,včetně dnešního obídku,který trval 45 minut :frowning2: .no,už je klid,matýnek je spokojený :sunglasses: ,já jsem slupla tři čokoládové bonbony na nervy a mám tady silné kafe,tak snad mi to pomůže :sweat_smile: .a jak se říká,že na POS....I HOVNO SPADNE,TAK DNES JSEM VJELA DOPOLKO DO SUPER VELKÉHO HOVna(omlouvám se za velké písmo,měla jsem matýnka na klíně :sweat_smile: ),dvě kola totálně zadělané a z toho našeho teréňáku se to opravdu báječně dostává :angry: .tak že bych si vsadila třeba sportku :sweat_smile: ?
u nás na zahrádce se dnes navečer griluje,tak mám slíbený super velký steak :grinning: a dám si i pivečko :wink: ,když už tak už :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
zítra má proběhnout teda ta prohlídka bytu,tak uvidíme,no upřímně se hlavně těším,že už budeme mít doma konečně tatínka :sweat_smile: .
jinak i já se připojuji k blahopřání...maminky,vše nej,nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .já prý dostanu něco až zítra :confused: :dizzy_face: .ovšem nejkrásnější dáreček mi tady popolézá pod nohama a krásně se na mě směje :dizzy_face: ,ořežproutek jeden :grinning: .
a co se týče lezení,tak máme trošku pokoroky,kupodivu nejrychleji doleze k pc a lomcuje dvířkama od dvd a diskety :angry: ,pořád a dokola,jenom chodím a vždycky ho odnesu o tři metry dál a za tři vteřiny je tam zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

mur :slight_smile: ...právě že matýnek začal bojkotovat všechno jídelko :confused: ,on to nakonec spapá,ale dělá předtím hrozné scény,já opravdu nechápu původ tady těch výlevů :confounded: :frowning2: .

deli :slight_smile: ...to jste měli super výlet a dejte si u sklenky něco dobrého :wink: ,když už jdete ke konkurenci :angry: :grinning: .na fotečky mrknu :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...no toto :angry: .ty máš svátek a on si jezdí na kole :confused: ?zakroč :wink: a žádej řádnou satisfakci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

holčinky,všem přejeme krásnou neděli,papa :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 13:00  • Odpověz
ined..ty si teda uzivas..no ja jsem na nej nastvana pac uz me fakt stve svechno..tch.a bydleni tady a petrova prace.....atd atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz
adeli :slight_smile: ...tak to máme podobné,já jsem taky taková naštvaná poslední dny a mám i blbou náladu z toho všeho.tak snad se nám to spraví :wink: .někdy je prostě všeho až nad hlavu :confounded: :sweat_smile: .
10. kvě 2009 v 18:08  • Odpověz
ined..no ja jsem az nepricetna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz
ahojte holky, tak my už chrníme, zaplať bánbu:slight_smile: Dneska to bylo opravdu nabité, jak jinak. Hned ráno jsem se nechutně rafla s babičkou:frowning2: tak jsem pobalila věci a šla pěšo s kočárem k ségře. Po cestě jsme s Matesem byli chvíli na průlezkách, na písku, takže k ségře jsme došli jak čuňátka:slight_smile: U ségry si chvíli pohrál v písku, najedl se a já ho uspala v kočáře a vyrazila směr Zlín na badminton. Před tím jsem se ještě stavila na čepkově a koupila Matesovi sadu bábovek, kyblík...na píseku ségry, aby tam taky něco měl. Pak badminton, super. Akorát dnes jsme byly naposled:frowning2: Pak rychle k ségře pro Matesa, cesta domů a tady opět řádění. Mates samozřejmě uviděl konev a než jsem doběhla tak byl celý mokrý, pak se ještě vyčáchal v jezírku a dom šel jak vodník :angry: Osušit, najest a chrnět:slight_smile:
zítra hned ráno jedu ke kámošce na návštěvu, pak dom a odpoledne k druhé kámošce vybrat si barvu na vlasy. Bude mi stahovat tuto a dávat jinou:slight_smile:
Jinak taky přeji ke dni matek vše nej nej nej. Já dostala dáreček v pátek od mojí mamky-mlsoty:slight_smile: Ale užs e těším až mi malý někdy sám něco od sebe dá:slight_smile:

Ined: teda to jsi měla fakt den blbec, ale sportku si vsaď, třeba budeš mít štěstí. Já už projela tolik hoven,ale nikdy jsem nešla a teď bych šla a hovno nikde :grinning: ne dělám si srandu, fakt to nasere, protože dostat to z těch kol je děs:frowning2: Jinak ten steak a to pivečko závidím. Vy i tady děláte mega chutě s tím jídlem

Deli: to jste měli pěkný výlet a je super, že vám je už líp

Adeli: to opravdu nasere, když je takovou dobu pryč, dojede a pak místo, aby byl s tebou tak se vypaří. To by se mi taky opravdu nelíbilo. Beru, taky potřebuje odreagovat se, ale první rodina a pak až zábava. Ale některým chlapům to prostě nevysvětlíš:frowning2: Třeba tě překvapí něčím jiným. Kdy zase jede pryč?
10. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
tak matýnek spinká :pensive: ,uf,aspoň že tak :wink: .ráno musím vstát o něco dříve,protože nepojede elektrika od 7.45-11.45 :angry: ,tak musím navařit a umýt a vyfoukat si vlasy dřív než to vypnou.zítra jdeme na kontrolu kyčlíků a vypadá to,že ráno budeme muset skočit k dr.,neboť matýnek má už třetí den na prsíčkách nějakou vyrážku :unamused: a nechce potvora zmizet :angry: .myslela jsem jestli to nemá z mojich peřin jako z aviváže,teď si ho k ránu beru k sobě,jinak je schopný vstávat v 5.h :confused: ,ale zase má pyžamko,tak nevím,proč zrovna tam a jinak měl poprvé přesnídávku s hruškou,tak možná z toho :fearful: .steak byl dobrý,ale pivo mi v půlce číšník nějakým nedopatřením odnesl :confused: :angry: ,tak jsem si musela dát nové malé :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
večer mi prdla žárovka ve světle v pokoji,no drbala jsem se s tím tak 20 minut,objímka byla stará a úplně vydrolená,takže jsme bez velkého světla :confounded: ,zítra musím jít koupit novou a snad to tam dám :sweat_smile: .zkrátka furt cosi :angry: .

mur :slight_smile: ...teda ty máš opravdu stále mega nabitý program :sweat_smile: ,já bych už s takovým tempem asi klekla :grinning: .mě takové lítání hrozně unavuje,stačí mi třeba tři dny po sobě nějak nabité a pak jsem k.o. :rolling_eyes: .jako ne že bych byla lenoch,ale raději dělám věcí míň a víc si to užívám,jako v poklidu,no ale každý má holt jiné tempo :grinning: .taky už jsem přece jen postarší kus :grinning: .sportku asi nedám,je mi líto těch pěněz v luftě,já na to nejsem :grinning: ,to raději koupím něco malého matýnkovi :wink: .ale to hovno mě fakt dostalo,jsem to rýpala klacíkem jako debil,pak ještě vodou a hadrou a pořád to v těch rýhách ještě bylo :angry: ,fujtajbl :sweat_smile: .
matýsek je teda opravdu divočák :dizzy_face: ,rychlý jako blesk :confused: :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...to bychom si mohly vyprávět i tři dny a pořád by bylo co v tomto směru :frowning2: .někdy to všechno stojí za starou belu :confounded: ,ještě že ty dětičky máme tak krásné a zdravoučké :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
10. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
no já jsem dnes Matesovi taky objevila vyrážku, teda vyloženě ekzem a nejsem si jistá jestli už ho měl včera nebo ne, všimla jsem si ho dnes jak jsem ho mazala krémem. Ale to jsem dělala i včera. Má to hodně na boku. Ale tak on trpívá na ekzémy od mala. Takže to zatím neřeším,nového nic neměl, tak nevím. Možná to má z horka.
teda Ined ty si zažíváš, první h... pak žárovka:frowning2: no snad už budeš mít klid.

Já měla odpočinkový den včera, byla jsem úplně sama doma od 11h až do 17h. Jen jsem seděla s knížkou v ruce a opalovala se, takže jsem načerpala plno energie. Jinak taky jsem radši, když mám i trošku klidu a nic nedělám. Strašně se mi zamlouvá, když malého někdo hlídá a já sedím u pc:slight_smile: ale tak není to denně. Ale vesměs mám opravdu pořád nabito.
10. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz
ahojky!!!!!! :slight_smile: tak oslavu jsme si užili :wink: :grinning: Lukys si hrál s Míšou :slight_smile: tak jsem byla ráda že vydržel :slight_smile: ted je vzhuru :slight_smile: ale třeba pujde spát za půl hodky :grinning: :sweat_smile: já jsem K.O :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes byl den náročný :confounded: ale aspon něco než sedět doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Mur:no jsem taky ráda že se uzdravujem :slight_smile: :dizzy_face:

ined"oběd jsme měli dobrý :slight_smile: :wink:
10. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
valím do postele, dnes jsem k.o. No jo sportovat 2dny po sobě dá docela zabrat. Přeji dobrou a klidnou noc. pa
10. kvě 2009 ve 20:45  • Odpověz
dobrou Murin :slight_smile: a sladké sny :grinning: a at ti Matýsek spí co nejdéle!!!! :grinning: :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
mur :slight_smile: ...to by se mi taky líbilo,mít takové hlídání,ale to asi občas každé mamči :grinning: .knížku jem neviděla od porodu :frowning2: a to mě docela vadí,neboť jsem velký čtenář a to mi fakt chybí,ale třeba až budeme v trošku větším,tak se po večerech místo sezení u pc nebo tv ke knize dostanu :sweat_smile:,no anebo pak až matýnek trošku odroste :stuck_out_tongue_closed_eyes:.my jsme ekzémy zatím nikdy neměli,jen se mi v šesti týdnech osypal,ale hodně z lovely,takže proběhla změna prášku,všechno přeprat :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bylo to dobré :dizzy_face: . no uvidíme,třeba je to jen z horka,dnes se docela matýnek i potil,spinkal totiž odpoledne 2,5 hodiny na mě :confused: :sweat_smile: ,v postýlce by tak dlouho nespal ani omylem :angry: ,ale na mamince co drží jak hluché dveře klidně až do rána :dizzy_face: ,ještě jsem ho musela budit,kdo ví,jak by dlouho vydržel :grinning: .a u toho jsem teda listovala časopisem pošli recept,co mi chodí s betynkou(na nic jiného jsem nedosáhla)a díky tomu jsem dostala ukrutný hlad,takže pak proběhla honem svačinka(opět s křikem :frowning2: )a hurá na steak :grinning: .
tak dobrou noc ,taky už povalím :wink: ,papa :dizzy_face:
10. kvě 2009 ve 21:02  • Odpověz
ahojky holky, kukám na vás, zítra písnu víc...a přidám i fotky z naprosto úžasného víkendu... :wink:
10. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
bre ranko...

mur..on uz jem rano ve 2h..ale vik bude doma vyjimecne pac ma na pondeli doktory
11. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
autor
ahojte holky
tak jsme zpátky užili jsme si to počasí vyšlo, tak jsme šli pěšky nahoru na Radhošť a pustevny a pak dolů. a v sobotu jsme si vyšlápli na Lysou. paráda :slight_smile: a v neděli už Rožnov a skanzen. oběma nám je líp horský vzduch pomáhá :slight_smile:
dočtu vás co nejdřív ted ještě vybaluju peru a tak..
tak zatím ahoj :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
ahojky holky ,dodala jsem fotky...tento víkend byl naprosto super...byli jsme v Bojnici v sobotu, v pátek jsme byli na kolech a včera jsme jely s Adelí do Zlína k babičce a táta pro nás večer dojel...musel si uklidit pracovnu...
Jinak venku je krásně a jdu pracovat..
:frowning2:
11. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
teda holky vy mate super vik ...ja chci taky ale petr kdyz uz dojede tak odpociva.......................
jinak teda rikal ze si dodela ridicak na bus a bude jezdit tady..tak to je sice fajn ze bude doma ale ze cca 35 bude mit 16tis.to nevim jestli se mu bude libit :confounded:

tak ja balim a valim na modru..
honzi co ctvrtek kdyz bude pekne?? :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
čtvrtek jedu do Zlína, dojede kamarádka z Francie, další týden mám už plný, protože v sobotu bude oslava :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
tak u nas uz se chrupka od sesti..no jsem teda zvedava jak dlouho..byl tak hnusny a protivny ze jsem myslela ze ho prerazim :angry: :angry: :angry: :angry:
11. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz
ahojte holky, my už chrníme. Mates má kašel, tak jsem zvědavá co z toho vyleze, teď pořád kucká, ale sí. Zítra jdeme plavat, tak mám strach. No uvidím ráno. Dneska to bylo super, dopoledne jsme byli u kámošky, tak řádil s 1,5let kámošem:slight_smile: pak domů, chrněl v kočárku venku neboť mi vytuhl v autě. Po spánku jsme hodinu jezdili na bruslích, pak došla ségra, teta a pak ještě strýc s měsíční Natálkou. Pak ještě 3letý soused, tak u nás bylo opravdu veselo.

Ined: já to sobotní hlídání měla nedobrovolné...nechci to tu rozvádět... Ale jinak přes den se to dá, když třeba hoďku hlídají babička, to většinou něco dělám doma-úklid a nebo někdy sedím u pc. Ale jinak se starám o něj sama i když jsou babička doma.
Máš doma nějakou dobrou knížku? já už mám vše přečtené a teď se mi nic nechce kupovat, prašulky mi chybí:frowning2: Musím vyměnit šatník, nemám v čem chodit, všechny 3/4 kalhoty jsou mi velké i kraťasy:frowning2: Tobě pakmusím vrátit ty kalhoty, na srazíku jsem na to zapomněla.

Adeli: no jo jiná práce jiné prachy, ale zase by byl doma. Člověk musí něčemu ustoupit.

Mony: to je super, že se vám víkend vydařil a užili jste si to tam.
11. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz
mur..no sice ano..ale nam jde asi 15tis pryc tak nevim zac budeme jist..budu muset zacit makat nebo se modlit at uz mame vse zaplacene
11. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz

tak u nás se už také spinká :dizzy_face: .noc byla nic moc,ale to už znáte :sweat_smile: .dnes nám nejela ta elektřina dopoledne 4 hodiny,no je to v tichu docela síla :confused: ,člověk už je tím hlukem tak pohlcený,že už to ticho snad i vadí :sweat_smile: .nebyli jsme ani venku,neboť bych se s kočárkem sama z a do 4.patra sama nedostala :frowning2: ,ale uteklo to docela pěkně,matýnek sice spinkal jen hodinu a zbytek jsme si hráli,ale byl zlatíčko :dizzy_face: .už si vydrží hrát chvilku i sám,akorát je potřeba ho už kontrolovat,všude vleze,hlavně tam,kde nemá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .po obídku jsme byli na kontrolu kyčlíků...tak máme krásné velké jadérka a už tam nemusíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ještě nás čeká příští pondělí neurologie,tak uvidíme co nám dr. poví :sweat_smile: .manžílek má v sobotu narozeninky,tak budu mít mít nějaké chystání :grinning: ...jo a byli jsme se dnes podívat na ten byt,no...kuchyň a koupelna paráda,ale v pokoji je nějaká stará pohovka+ 2 křesla(škaredé)a skříň,taky bléé :frowning2: .a s naším nábytkem se tam stejně nevlezeme,jenže ještě k tomu se platí nájem+1x kauce a +1x to samé provize makléři,to se rovná bezmála 20.000 kč a to prostě hned tak k dispozici nemáme :frowning2: .takže asi budeme hledat dál :wink: .máme na rozmyšlenou do středy,ale už jsme tak na 85% rozhodnutí :confounded: .
dnes jsem volala do nekky,chtěla jsme nás objednat na sobotu na rodinné plavčo a tento víkend se nekoná :frowning2: ,tak jsem zklamaná,protože mi paní nabízela až další neděli,ale to je manžílek v práci a sama s matýnkem nepojedu :frowning2: .ale jinak nálada je lepší :dizzy_face: .z prohlídky bytu jsme se stavili u nás na zahrádce,dali jsme si pivečko a já jsem měla grilovaný hermelín s topinkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,mňám a pak si mám stěžovat na špeky,dobře mi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .akorát nás zastihla bouřka,tak jsme honem valili domů a byli mokří jako vodníci :dizzy_face: ,matýnek z toho měl srandu :grinning: .
tak dám spršku a půjdu asi do pelíšku,nadespat aspoň něco :slight_smile: .

adeli :slight_smile: ...jejda,copak petřík prováděl :confused: ?ořežproutek :sweat_smile: .
11. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
V Otrokovicích pršelo???????????? Tady ani kapka a bouřka jen v dálce :angry:
11. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
hm tak to je blbé :frowning2: Tak holt asi se budeš muset smířit s tím, že není doma a vydělává:frowning2: zvládáš to sama a to je hlavní. Vím, že je to na palici být na dítě a vše kolem sama.... ale zase si říkej nejdůležitější je to, že je Petřík zdravý... Toto si pořád říkám, když už fakt melu z posledního a to vím o čem mluvím.
11. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
mur :slight_smile: ...tak to máme opačný problém s tím oblečením :grinning: .knížek mám hodně,ale nevím co je u tebe dobrá knížka :sweat_smile: ,co tak čteš?myslím žánr :wink: .já zase musím konečně přepálit tipa a tapa :grinning: ,hlavně že to tady mám napsané a nalepené na lístečku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
11. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz
jj,tady lilo 2x jako z konve :confused: ,ale jen chvilku
11. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
mur..no uvidime..v zari jde petan do dkolky a ja se budu vic otacet v nehtikach :grinning: trak sup sup ke me :grinning: :grinning:

tady taky ani kapka ale vypadalo to na bourku :confused:

ined..no celej den jen zlobi a rve a knoura :angry:
11. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
teda Ined ty děláš každý den takové chutě a hermelín zbožňuji. Měla jsem ho dnes na véču, ale jen syrový, ale i tak byl mňam. S tím bytem je mi to líto, třeba najdete něco lepšího.
Knížka? tak to je mi jedno jestlije to červené knihovna nebo detektivka nebo nějaký romám. Čtu skoro vše. Teda horory nemusím. Já teď většinou čtu, když Mates po obědě spí 3h v postýlce a já už mám vše poklizené a prostě se nudím. Někdy čtu i ráno, když si Mates vyspává a já nemůžu spát.

Adeli: s tou školkou ti na jednu stranu závidím, taky by se mi to líbilo, šla bych klidně taky někam makat, prašulky mi opravdu chybí. No jo rodičák je opravdu pakatel, když je člověk sám. Bych to těm poslancům přála, aby věděli co to je mít tak málo, když člověk má živit sebe a dítě.

Honzi: pěkné fotečky
11. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
mur..ja bych ho ani nedavala..ale ja na tohle nemam..jsem porad sama a nervy v riti :astonished: jsem nesnesitelna...tak ho tam dam a budu makat a odpolko vyzvednu a budem v klidku oba :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.