• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
s nervama mi něco vykládej... Já měla včera totální depku! Na den matek jsem se šíleně rafla s máti, poslaly jsme se obě někam... prostě nervy pracují ať chci nebo nechci:frowning2: taky toho mám na jednu stranu opravdu dost. Být na dítě sama dívá opravdu zabrat!!! Ty máš aspoň výplatu manžela kdyspozici a sem tam ho máš doma. To já pořád sama jen teda s našima za zadkem a ještě ségrou. Teda pomáhají mi, ale ten chlap opravdu chybí! Večer je ta samota nejhorší :angry: :angry: :angry: už jsem se domlouvala s kámoškou na brigádě, ještě se musím domluvit s našima nebo ségrou na víkendovém hlídání na celý den.
11. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Přeji všem dobrou noc. pa pa
11. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
ahojky holky!!!!!!!! :slight_smile: malý mi usnul a pac že zlobil :stuck_out_tongue_closed_eyes: až se s toho unavil :confounded: :pensive: pořád chodil na záchod atd.... :sweat_smile: :frowning2: ! v pondělí jde Míša ze školou :slight_smile: na hrad Bouzov :slight_smile: a do Javořické jeskyně pojedou 7:45 :sweat_smile: a přijedou v 17.hod :slight_smile: hodně se Míša těší :dizzy_face: :dizzy_face: dneskA BYL DEN UNAVNÝ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
ined77 my jsme to řešili nedávno, taky jste v podnájmu? No raději nevzpomínat a zachvíli nás to čeká zase...v dnešní době to není sranda...
11. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
mur..no jo je to desne...nemame to lehke
holky brou brou :pensive:
11. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
Dobré ránko...
tady dnes nikdo není?
Holky, malá mi rabuje prádelní koš a oblíkla si kolem hlavy 2trenky a 2kalhotky a chodí s tím jak se svátostí, no sranda... :grinning:
12. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
ahojky!Honzi:tak to musí být sranda :grinning: Náš malý zas pořád chodí na záchod a hází tam toal.papír a štětku.I když už mockrát za to dostal,že to nesmí ale dělá to pořád.
12. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
naše malá je ze záchodu taky hotová, čeká až z něj vyjdu a pak tam chce a toaleták rozmotala jedno celý, no mazec...tatínek zapomněl zavřít dveře, víš?
12. kvě 2009 v 10:25  • Odpověz
No to je hned a náš malý už umí otvírat všechny dveře a tak musíme zamykat.Stejně je to sranda s těma našema maloškama co? :grinning:
12. kvě 2009 v 10:29  • Odpověz
Je a veliká... :grinning: Ale někdy mi není ani do smíchu, když brečí a nevím proč...nám rostou ted 4zuby najednou, máme pořád jen 6zoubků :wink:
12. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
No tak to znám když mu rostou zuby tak je pěkně protivný a chce se jenom nosit na rukách :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz
je vy mate takovou srandu jo ja jsem ted asi tak zrala na blazinec..petan me vsechno vyhazel ze skrine nez jsem dala mycku..sundal me pradlo ze susaku a uz dva dny jen rve a zlobi a knoura jsem tak zrala ho utopit :angry:
12. kvě 2009 v 10:52  • Odpověz
Adeli:u nás není jen sranda někdy má dny,že bych ho taky nejradši přetrhla.Nerostou mu zuby?
12. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
ahojte holky
tak mišce roste zoubek už je vidět, tak to bude asi ten důvod proč knourá a chce být na rukách - přesně jak píšeš deli :slight_smile:
jinak rabovat skříň je mišky oblíbená zábava, už to ani neřeším, prostě jí zase večer skládám zpět :slight_smile:
nějak vás nestíhám dočíst ten víkend furt :frowning2:
12. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojte mamči :slight_smile:
Holky, my jsem byli v pátek na kouzelném lese na Roštíně....měli to opravdu hezky zmáklé....děcka nadšené, zvlášť, když na konci měl představení Michal z kouzelné školky :grinning:...v sobotu jsem vyrazila do Brna obhlídnout Ikeu...nakoupila jsem tam všem dárky, v červnu mají totiž narozky můj a naši, tak jsem ráda, že už to mám z krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Včera jsme byli v Kroměříži v nemocnici....budem chodit na rehablitaci :frowning2: ...Káji se začíná trochu kroutit nožička a musí nosit botky naopak, aby se jí to trochu srovnalo.
Jani....to mi něco připomíná :grinning: ....když jsme byli na návštěvě u Hanky, tak Kája přišla se slipama od Hančiného přítele na hlavě a zase u druhé kámošky objevila kalhotky její malé, tak se s nima přišla ukázat za námi do pokoje.....je poznat, že to jsou parádnice už od mala :grinning:
Mony, někdy vypadnout na vzduch je lepší než 10 doktorů...Jak se líbilo Michalce v nové krosničce?...teda prošli jste toho opravdu dost....
Deny...škoda že jsi na mě na pouti nehoukla....já jsem totál slepoň a vidím tak max. na půl metru a tebe jsem tam opravdu nezahlédla....jinak přeji, ať jste úspěšnější při hledání nového bytu, ono najít v Otrok. hezký byt je opravdu oříšek :confounded:
Adel...tak ať se "v podnikáni" daří a klientela roste....teda Peťa už narukuje do školky...tak třeba vám to opravdu pomůže, ty si odpočineš po psychické stránce a Peťa si pohraje s kamarádama...
Ivči...Míša určitě chodí na ZŠ na Trávníky, že....taky jsme jezdívali na Bouzov, tak vidím, že se tam nic nezměnilo i výlety mají pořád stejné :grinning:
Murin, někdy je to opravdu záhul, teda zvášť když jsou dvě i naši bývají rádi, když už odjíždíme :grinning: ....když jsme někde na návštěvě s těma našima rarachama, tak to za 5min vypadá, kdyby se tama prohnalo tornádo :rolling_eyes:
...když jste u těch rabování skříní, tak ráno mi Kája objevila "v baru" Tullamorku a půlku vylila na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes:, Filda pro změnu přišel z venku, tak jsem ho poslala umýt si ruky a on došel z koupelky s pořezaným rtem, prý se holil....mno opravdu veselo tu máme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confounded:
Dneska razíme do Otrok....musíme totiž popřát babičce dodatečně ke svátku matek, tak teď čekám, že se Kájoš vzbudí a vyrazíme :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Holky, já už jsme normálně na mrtvici...Filda má opět svůj den :angry: ...došel zmalovaný celý od barvy, tak se ptám co dělal, on že v pracovně maloval, tak se tam jdu podívat a tam vylitá piksla s Primalexem polar na sedačce a on si do toho ještě trubka sedl v nových teplákách, tak to jdu uklidit, dojdu do koupelky a tam ucpané umyvadlo záchoďákem (zkoušel to tím utírat, abych nepoznala, že tam něco vyvedl :sweat_smile: )....teda jako u těch malých to člověk ještě bere, že nemají rozum, toto je opravdu na Kroměříž už :angry: ....už aby se Kája vzbudila a my mohli vypadnout ven....přeju vám hezky den...teda lepší než mám já :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
Janisto:teda to je den blbec jak vyšitý,to já mám někdy taky prostě když se daří tak sedaří :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jo opravdu dneska to stojí za to :sweat_smile: ...my jsme konečně všichni po obědě, tak vyrážíme, ať se dneska konečně někam dostanem...
12. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahojte holky,my noc úžas:slight_smile: malý chrněl až do 7.50h a to jsem ho šla vzbudit, aby vstal, že jedeme plavat. Venku zima jak nevím co, jsem ho naoblékala, aby nebyl nemocný když kašle. v noci nic a ráno taky ne, tak vyrážím směr ZL plavčit. Před tescem se rozkašlal, tak jsem to tam otočila, šla nakoupit do tesca a jeli jsme dom. Radši to nebudu riskovat neboť o víkendu jedeme na 70.tetě do Těrlicka, bude tam půlka rodiny, co malý ještě neviděl, tak tam chci jet. Holt mi jedna lekce propadne. Jsme po nákupu s malým řádili venku na písku a teď chrní. Snad to bude hodně dlouho, ale moc tomu nedávám, protože kašle. Začala jsem mu dávat kapky a vyluhovanou cibuli, tak snad to brzy zabere.
A co se týče skříní, tak to Matesovi opravdu nadávám a dostává za to, když to udělá. Protože tak už u kámošky vyházel skříň. takže jak ho vidím doma,že otvírá skříň něbo i nějakou v kuchyni, tak už je peklo na střeše.
Všem gratulujeme k zoubkům :grinning:

janista: teda to je mazec u vás. Teda fakt tě obdivuji, že zvládáš 2. Mě momentálně stačí jedno a jsem fakt někdy na mrtvici z toho co Mates vyvádí. Filda dá pěkně zabrat s těma jeho kouskama:slight_smile: Chudák Kája, ale tak snad rehabilitace pomůže. Já co jsem chodila se vším na rehabky(a bylo toho dost) tak vše ok.

deli: to budou mít Míša pěkný výlet, taky by se mi to líbilo.

Honzi: to je Adélka teda paránice chodit se spoďárama :grinning:
12. kvě 2009 ve 12:53  • Odpověz
holky, my pádíme na kolo, pro dnešek s prací útrum, už mi hrabe a hučí v uších...
12. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
tak jsme byli venku potom v Barborce Míše se tam líbil polštář Hanna Montanna nebo jak se to píše :slight_smile:byl to jen povlak ale já takový polštář nemám :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak nic šla jsem se podívat na pítka ale tam mě taky nic nezaualo :sweat_smile: :rolling_eyes: k větnamcům tam si koupila album high school musical :slight_smile: :sweat_smile: a potom jsem se dívala v sekáči ale taky nic všechno velké co by na Lukyska nebylo asi pujdu do zlatého jablka :slight_smile: Míša tam byla s babičkou :grinning: byli v HaM a v CCC. :slight_smile: Prý maji v HaM dobré ceny :grinning: ale nevím to jistě jsou tam Body,čepice,klobouky,dětské plavky ale spíš holčičí atd... :slight_smile: tak se tam kuknu až budu mít čas :grinning: mají tam i dámské pánské (oblečení) hodně mě to láká :sweat_smile: :dizzy_face: v CCC mají prý hezké tenisky a hlavně sandálky :slight_smile: uvidíme :dizzy_face: !!!!!! No a nakonec jsme byli v papíráku tam si Míša koupila 2 dvd a šli jsme domů :pensive: už jsem byla hotová takhle lítat :frowning2: :confounded: Jinak Zítra jde Míša se školou na koncert tak se těší :dizzy_face: :grinning: Lukyska řadí pořád něco vytahuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: no dneska je prostě den blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: na večeřu budu mít párky :slight_smile: tak si aspon pochutím :wink: tak aspon zítra bude lepší den :slight_smile: !!!!!!!

Honzi:Musíš chvilu vypadnout z toho kolotoče ven a jít na vzduch :slight_smile: mě taky hrabe když jsem pořád doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: No kolo je užitečné aspon máš co dělat! já jdu aspon 1x za den jinak se doma nudím :confounded:

Mur:no taky by jsem a na ten výlet pojedou 2 hodiny tam a zpět! :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by Lukys asi nevydržel :frowning2: ale určo by jsem jinak jela :slight_smile: :grinning: třeba by jsme se někdy mohly domluvit i na ty brusle! :slight_smile: :grinning:

Jani:užijte si to zatim ahojky :slight_smile:!!!!!!!!
12. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
zdravíme po víkendu :slight_smile: , my se měli taky dobře, Nikča řádila střídavě s babičkama a mamka občerstvovala chlapi na stavbě :sweat_smile: Tento víkend snad bude trošku oddych, v sobotu je u nás burza tak se chystáme :wink: ...na pivečko a bramboráček :grinning:
Jdu vás trochu podočítat, ať jsem v obraze :wink: , je toho zase hooodně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz
ahojte holky, my už chrníme, ale myslela jsem že dnes ani neusne. Dnešní spánek byl moc dlouhý i ten odpolední, ale navečer už byl Mates opět k.o. No jo to jeho běhání,když ani chvíli neposedí ho brzy unaví. Po jídle v klidu 5min a pak začal vykládat a pak se rozčilovat, když jsem nešla. Nakonec jsem tam musela za ním vletět. Chtěl se mazlit a mazlit, tak jsme se pomazlinkovali na posteli a nakonec jsem ho dala zpátky do postýlky, dala dudinek a klid:slight_smile:

Marky: super, že jste měli taky pěkný víkend i když vy spíše pracovní,ale Nikča si to určo užila. No jo burza, taky jsem vždy chodívala i na ten mastný bramborák :grinning: letos bohužel.

Deli: teda nakupování vidím u vás že je náročné:slight_smile: v HaM mívají dobré věci, ale ještě jsem tam v jablku nebyla. Snad večtvrtek zajedu. Mám si vybrat nějaký dárek a samozřejmě si vyberu hadříky:slight_smile: ale teda CCC neznám.

janista: jak bylo v Otr? dneska jsem si četla, co mají v té nové kavárně v senior baráku a dostala jsem chutě. Mají tam i pizzu, koláčky....
¨
holky co nějaký ten srazík? třeba i na těch bruslích a nebo prostě jen někde zajít.
12. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
Tak jsem to letmo proletěla....teda Jani, to je fakt mazec s Fildou, to se teda máme na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...u nás se taky kramuje všude, hlavně se všude už vyšpárá, takže opravdu musím hlídat neustále, dnes třeba jen než jsem připravila sváču, vylezla sama až na PC stůl :fearful: no byla jsem v šoku!
Snad bude Kája po rehabilitaci v pořádku a to jí zjistily normáln u doktorky? Nám ještě ani nohy nekotrolovala, teď jme měly jít na očkování, ale prý zase nejsou vakcíny :angry:
Adel, neboj, bude líp :wink: :slight_smile: pevné nervy!
Murin, snad budete zdraví a oslavu si pěkně všichni užijete :slight_smile: .....s rodiči je to někdy těžké :confounded:
12. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
teda Nikča je taky pěkný divoch:slight_smile: Marky už zase nejsou vakcíny? a to ti volala Dr? my máme jít příští úterý, tak teď nevím jestli ji zavolat jestli to platí nebo ne.
12. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Srazík může klidně být, i ty brusle třeba...akorát tedy pátek už my neee.
JInak když už jste v tom nakupování, tak dnes nám došel leták, že 13.5. v Mal. klub ZPS budou vyprodávat věci zn. LOANA body 79,- kalhoty 99,- tepláky, pyžama atd...tak když tak můžete kuknout, je to 9-17 hod.
12. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Murin, já jsem jí volala už minulý týden a prý se mi ozvou, my budeme dávat ten Priorix za 480,-, ale říkala, že momentálně nejsou ani ty co se nehradí :angry: ...tak zatím čekáme.
12. kvě 2009 ve 20:19  • Odpověz
tak já radši zítra zkusím taky zavolat ať tam nejdeme pak zbytečně. Stejně jsem se chtěla zeptat jestli to nevadí a může jít potom hned do plavání, to máme zrovna totiž ten kurz.
Kde v ZPS, to ani nevím kde. Ty tam Marky jdeš?
12. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ono asi stejně jestli malý kašle, tak by ho asi radši neočkovaly...nevím, ale zkus zavolat, třeba v Otrok. vakcíny mají :slight_smile:
Já taky nevím přesně kde to je, je tam psané jen Zlín4-Mal. klub ZPS 1.patro, myslím, že to bude někde tam jak je Mounfield....ještě nevím jestli tam půjdu, možná jen kuknout, kdyby vás šlo víc :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
já bych i šla, zítra nic nemám naplánovaného
12. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.