• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky...my dnes super den :wink: Adelinka šmatlala pořád :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
jééé já si vůbec neuvědomila, že to už je zítra :fearful: :sweat_smile: ....a kdy by jsi tam šla, dopol., nebo odpoledne?
Ahoj Honzi, šikulka to je :slight_smile: ...teď už bude jen a jen lítat :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Marky je mi to jedno, ale spíš dopoledne. Po obědě malý spává v postýlce a to spává od 12h do 15h
12. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
murin sháníš práci?
12. kvě 2009 ve 21:04  • Odpověz
Honzi nějaká by se šikla, ale nemám hlídání.
12. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Honzi i mě by se šikla, ale ještě někomu "podarovat Nikolku" :sweat_smile: ...co je to za práci?
Murin, já bych šla asi právě odpol., jak bude Nikča spát...nemám na zítra navařeno, tak nevím jak budu stíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě třeba ráno písnu.
12. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
marky tobě spává Nikča v kočárku? No teoreticky by malý mohl taky spát v kočárku, ale to tak dlouho nespává, akorát já zrovna v té době mívám rande na pc:slight_smile: Jinak tě obdivuji, že stíháš ráno vařit. Mě teda Mates nenechá vůbec. Dnes jsem měla problém mu udělat polévku. Jak vidí že něco dělám na jídlo,t ka dělá scény a chce papat. To je pořád papa (jako papat) a brečí jak nevím co a sápe se po mě a po všem co mám na stole.
12. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
jde o telefonování :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz
to je to co děláš? a musíš i někam jezdit do firmy...?
12. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
do Zlína, je to vedle Berušky...dala bych na Tebe číslo kolegyni, ona chtěla mě, ale já už práci mám, tak nic :frowning2:
12. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ahoj holky
furt jsem ještě nestihla dočíst víkend,
ráno práce, pak cvičení pak sraz s kámoškou, nákup a doma v 18h..Radek je v Praze takže vše sama.
jani ty máš teda doma veselo ten filda teda boduje!!
deli pěkné nákupy :slight_smile:
mur to je mates takový mazel? :slight_smile: ve čt se chystám do yamahy, zítra jdeme na kontrolu snad bude vše v pořádku
marky výprodej loany jsem absolvovala už dvakrát a mívají dobré věci, některé levné jiné ne, ale dost jsme nakoupili. tak si to užijte, já nestíhám a ani nic nepotřebuju.
honzi to je ten telemarketing co děláš ty? kámoška taky něco shání. ale já bych to třeba bez babičky nezvládala, miška mě nenechá ani uvařit, uklidit, natožpak dělat...
12. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
Honzi: ok:slight_smile:

Mony: teda taky máš fofry :wink: Mě Mates taky nenechá uklízet vařit. Hlavně teda vařit, proože chce jest:slight_smile: a úklid je teď sranda, vždy si vezme hadru a dělá podle mě a sám jde třeba do koupelny a dělá čisti čisti..to jako jezdí hadrou po vaně, je to sranda :grinning: poslední dobou dělá pořádky:slight_smile:
Dneska měl mazlící den. Byla tady ségra, tak jsem jí o nechala na starost a chvíli seděla u pc:slight_smile: jak jsem došla, tak se jen ke mě tulil, k nikomu jinému nechtěl. a pak večer před spaním taky. ALe poslední dobou se dojde pomuchlit a zase jde pak řádit:slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz
no na srazík by jsme se mohly domluvit :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
autor
mur to je prča, tak já si myslela, že uklízení má miška v povaze, ale oni to asi dělají všichni. ona všechny hračky do krabice a do šuplíků a když s námi "věší" prádlo tak skončí v poličce a tak. je to sranda, ale koukám, že to je období dětí prostě :slight_smile:)
to mazlení je super :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
Mony mi teď opradu pořád uklízíme, ale nejčastěji s tou hadrou, to čistí zem a prostě všechno i zrcadlo už Mates leštil:slight_smile:
jj mazlení je super.

holky jdu do postele chrnět. Mějte se pěkně, přeji pěkný večer a dobrou noc.
12. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz
zlobi, tak dej kontakt na kamarádku, shání 2...
já dělám něco jiného...ale je to podobné, nechci to tady psát..
12. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz
Murin, no když potřebuju něco zařídit a jít ven,nebo u babičky, tak spí v kočárku, ale přesně jak píšeš, ne tak dlouho jako doma :slight_smile: ..ještě uvidím tedy co zítra, ráno písnu :wink:
My máme doma taky uklízečku :grinning: ...u babičky jsme jí daly kyblík s vodou,hadr a umývala všem kola :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no mokrá jako vodník, ale na chvíli ji to aspoň zabavilo :sweat_smile:
S tím vařením je teď fakt náročné, vždycky jí musím najít nějakou činnost, která ji aspoň na chvíli zaujme, většinou se mnou v kuchyni, někdy ji baví se jen koukat, když dělám něco zajímavého...ale ne vždy to jde, to i my máme své dny :angry: :sweat_smile: naštěstí i manža to chápe, takže teplý oběd nemusí být každý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
Jo, Murin...teď jsem mluvila s Rom. a ten klub ZPS je vedle pošty v Mal., jak jste chodily na spinning, tak jen aby jsi věděla, kam :wink:
12. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
zlobi jak vy a chození? No naše malá vždycky písek odklízí na pískovišti a doma drobečky z chroustů...
12. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz
Honzi, my taky zametáme, hlavně rukama a všude, hlavně když je někde nějaká kaluž, nebo bahno, to nejlíp ťapká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ....drobečky ráda naděla a pak je zase rozfrká všude kolem, no sranda :grinning:
Jinak taky už se pro dnešek loučím...Dobrou a klidnou noc všem :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz
ahojky..tak ja jen nakukuji
petan opet nedobrej a urvanej..
mamka se skolkou nesouhlasi prej je malej a radej me ho bude hlidat :grinning:

zitra jdu na kurz zdobeni 3D tak uz se tesim jak si odpocinu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 22:05  • Odpověz
autor
my a chození - furt k nám natahuje ruky že by ráda za ruky, ale to neděláme, občas pár krůčků ale naprosto minimálně. nemá doma nic na vození že by chodila s tím a teď se hlavně naučila, že si dá něco pod sebe a díky tomu leze na gauč a prostě kamkoliv nahoru. takže sama nechodí a jak říikala dr. tak jí to prostě asi neláká a nepotřebuje zatím. a prý i ty nemoci časté zbržďují vývoj...je to znát, že během nemoci se nic nového nenaučí a dokonce některé věci zapomene (dělala koníčka a nějaké další věci a fakt je přestala dělat :frowning2: ).už udělá tak jako jeden krůček ale pak si gecne, nějak si není jistá a nikdo jí tu ruku holt nepodá a nepodá :slight_smile:. no tak si počkáme holt :slight_smile: na písek ani venku na zemi moc nemůže být protože vše jde hned do pusy, teď v Beskydech jsme jí lovili z pusy kamíniky a to jsme jí hlídali, to mohlo skončit zle :frowning2:
jsem si dala skleničku martini k úklidu a nějak mi to nejde a nejde po něm :slight_smile:
marky dobrou :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz
autor
no adel se divím že ti takhle malého vůbec někde vezmou do školky?
12. kvě 2009 ve 22:09  • Odpověz
já jsem to i četla, že spouta dětí lozí a nechodí, protože je to jistota, naše teda už jen chodí, lozit už ji nebaví...
a s tím pískem to u nás tak naštěstí není, dnes byla se mnou na hřistí a s kamínky si hrála, ale do pusy nedala ani jeden, uf...písek dala do pusy jedno a udělala bléé a od té doby ví, že je to blé...
my koníka děláme, i kravičku, to umí nádherně, i pejska, umí toho ted dost a díky bohu se nám nemoci vyhýbají, uuuuf...
Ale Mony, každé dítě to má jinak a jednou začne, všechny začnou, vždyt my nelozíme, tak nebudou věčně ani ony... :wink: :wink:
12. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
Mony a co fotky z oslavy Mišky, nikde jsem je nenašla :frowning2:
12. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz
no ja bych chozeni neresila se podiv na nas u nas se nechodi a co se tyce skolky to neni normalni skolka a je to ciste moje vec..ja to proste nervove nezvladam.......
12. kvě 2009 ve 22:41  • Odpověz
Adeli, myslím, že by ti to hodně pomohlo si odpočinout a jak říkáš, je to Tvoje věc a nenechej si do toho kecat ani od maminky, třeba mu mezi dětmi bude líp a Tobě taky....jsi na vše sama, máš mů obdiv, i za ty kila co šly dolů...musíme spolu něco spáchat... :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 22:46  • Odpověz
honzi..jj spachame..neboj nenecham :grinning:
dobrou :pensive: :pensive: :pensive:
12. kvě 2009 ve 22:56  • Odpověz
autor
ahojte
tak miška v noci dobré, ale já si tak přeležela záda, že se nemůžu hnout :frowning2:
adel já to nemyslela zle, jen jsem se ptala, kde berou malé děti. já to mám dobré, že mi hlídá babička - a taky se někomu nelíbí, že pracuju.
a to chození nějak neřeším, umí jiné věci a prostě to není důležité, hlavně ať je zdravá :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
ahojky holčiny :slight_smile: ,
zrovna jsem vám chtěla písnout,ale vzbudil se mi matýnek,takže houbelec :stuck_out_tongue_closed_eyes: .pověsím prádlo apovalíme ven.vstávl potfůrka v 5.30,v noci běs a teď spal jen půl hodiny :frowning2: .
ale...teď jsem byla rychle na záchodě,matýnka jsem dala jako vždy do postýlky a :confused: :confused: :confused: ...no samy se podívejte,myslela jsem,že mě trefí šlak :astonished: .takže asi to vypadá,že si budu muset odpolko pohrát s postýlkou,ikdyž je manžílek celý den v práci a matýnek mi do toho bude zajisté pěkně kňourat,ale tohle riskovat nehodlám :sweat_smile: .
jinak ke každé z vás něco písnu,ale až odpolko,ju :slight_smile: ?
zatím přejeme hezký den :dizzy_face: .
13. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.