• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
tak tady to je :confused: :confused: :confused: ,fuj,se z toho nemůžu vzpamatovat...
ježiš co kdyby...no raději ani nedomýšlet :frowning2: ,filuta jeden zatraceně šikovný :sweat_smile: a ještě začal zpívat takové alalalalala :grinning: ,pak zamlaská a zase alalalala :dizzy_face: .
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2754046&vReferer=
no posuďte samy :confused: :sweat_smile:
papa :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky...
tak my dnes pořád posíláme pusinky :slight_smile:
Noc supr, nic jdu pracovat....... :unamused:
13. kvě 2009 v 10:14  • Odpověz
ahojky!Malý má dnes nějakou mazlící náladu pořád mě objímá a dává pusinky.No nejsou ty naše zlatíčka roztomilé :wink: Honzi :at se ti dobře pracuje :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
autor
ahojte
teda ined rychle rošt dolů! :slight_smile: to je šikulka
jinak my máme ouško v pořádku a příští středu snad půjdeme plavat :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
no nám se tam postavila fest a hned jsme to dali dolů, na to nezapomenu, jak tam stála, bilo mi srdce no mazec... :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz
ahojte holky, my chrníme,tak si jdu v rychlosti udělat něco na oběd. Už jsem snědla půlku milky a nestačí mi to:slight_smile:
jsem dnes měla šok, malý si vylezl na schody venku, normálně tam lozí a buší na dveře, jsem si otevřela leták a vidím jak padá, jsem ho na poslední chvíli chytla jinak by přistál hlavou dole na betóně. Jsme si s Matesem hrály a došel soused a byl s nama hodinu. No moje nervy. Jsem říkala, zlaté 1dítě! mít 2 teď tak jsem v Kromclu. Fakt mazec, kor když soused neposlechne a ještě dělá věci naschvál. Nejhorší je, že Mates chytá jeho móresy a nemůžu se s ním pak domluvit

Ined: teda Matýnek je šikula nedivím se, že jsi se lekla

Adeli: to já bych do školky Matesa klidně dala, kdybych měla tu možnost, takže já závidím. Jinak jsou jesle, kde berou malé děti. Kámoška šla v roce ve 2měs pracovat a malého má v jeslích a super.

Mony: teda to jdete rychle plavat po tom oušku, to já bych teda neriskovala, kor když ho Mišce pichali několikrát. Nám ho nepichali a dlouho jsem plavat nebyla. Dala jsem na rady Dr. a byl klid, od té doby si plavčo užíváme.
Zítra ještě uvidím jestli do yamahy jdu nebo ne. Mates sem tak zakašle. Přes den sice moc ne, jen ráno a večer jak jde spát.

A co se týče písku, tak mě ho Mates jí i hlínu a vůbec mu to nevadí. Vždy ho opráším, dám mu napit a v pohodě. Já to dělávala taky a dělají to skoro všechny děti. Kámoška co by malá prý jedla kuřince a je taky v pohodě. Mates je na písku a hlídně skoro celý den kromě spánku po obědě. Jinak jsme prostě od 8.30(někdy i dřív) do 18.45h venku. Nemohla bych být zavřená doma a malému je venku podstatně líp jak doma.
13. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
ahoj
mur teda taky "zábava" :frowning2:

s ouškem můžeme, je zahojené takže voda se dovnitř nedostane a zánět ucha prostě není z vody v uchu. a řekla to dr. tak ví co dělá. a my to máme v rodině, je to dědičné :frowning2: já taky poslouchám dr. ty záněty ucha má z toho že má furt rýmu a leze jí to do ucha. a na to by naopak slaná voda mohla pomoct.

tak zítra uvidíte jak vám bude.

a kdyby jedla hlínu, ale ona strčí do pusy šutříky i větvičku a to by mohlo v trávicím traktu nadělat hodně škody. a celý den venku být zatím nemůžeme, jak nechodí tak by fakt nevydržela celý den sedět v kočárku když by nemohla lézt a tak...tak až časem :slight_smile: a se zahradou to jde taky líp :slight_smile:
tak jsem nakoupila mraky zeleniny na trhu a ted ji vařím a jdu dělat dokud dítě spí :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak matýnek spinušká :pensive: ,už ve snížené postýlce teda :sweat_smile: .obhlídl si to tam,trošku se podivil :confused: ,jakto že najednou nevidí tolik ven,ale v pohodě.já jsem to dala zatím na střední polohu,to ne že bych chtěla,ale nějak jsem si nevšimla,že úplně dole jsou ještě zdířky :sweat_smile: ,ale to neva,ikdyby se náhodou postavil úplně,nevyleze ani nevypadne,na to je ještě prďolka moc malinký :dizzy_face: .a zase je fajn,že i tak tam stále po menší úpravičce dosáhnou mantinely :wink: ,neboť je potřebujeme,matýnek všude ryje hlavičkou jako krtek :sweat_smile: .
odpoledne půjdu zaplatit kočárek,už dorazil :dizzy_face: ,ale vyzvednu ho až v pátek,protože manžílek je teď dva dny v práci a stávající kočárek musíme odvézt ke tchánům,dva se nám sem nevejdou ani omylem :sweat_smile: .no jsem hrozně zvědavá,už se nemůžu dočkat :dizzy_face: ,hned k němu koupím i tašku a matýnkovi nějakou pěknou hračku :grinning: .v neděli jedeme na pouť do pohořelic,tak budeme dělat parádu a aspoň se nám kočárek pěkně vejde do auta :dizzy_face:.

mur :slight_smile: ...jejda,to je dnes nějaký skoroúrazový den :confused: ,ještě že se nikomu nic nestalo :wink: .musím ti popřemýšlet o té knížce...vybrat nějakou co mám opravdu ráda :slight_smile: .
taky jsem s matýnkem ráda často venku,ale s ním se to ještě tolik nedá,taky je teď nejraději na zemi a trénuje lezení :grinning: ,příští jaro už budem jezdit na kole a to bude jiná :slight_smile:.vy máte navíc super,že je k dispozici zahrada,to v paneláku chybí :frowning2:.ale švagrová má v malenovicích chatu i s bazénem,tak v létě budeme jezdit s něma a to se matýnek teprve vyřádí :grinning:.

honzi :slight_smile: ...jj,tady jsme v pronájmu,ale máme to od družstva od bs servisu,ale tržní nájem,takže peněz jako šlupek a přitom všechno škaredé,staré :frowning2: .no snad tady dlouho nebudeme...jenže to je přesně ono,bojíme se jít do nájmu k někomu do bytu,aby nám za půl roku neřekl,že byt potřebuje a nazdar :frowning2: :confounded: .je to těžké,no... :sweat_smile:
jani :slight_smile: ...ty jo,tobě ty dětičky vyvádějí teda neplechu :sweat_smile: ,to já těžko zvládám toho našeho raubíře a to začal sotva lézt,no mám se určitě taky na co těšit :grinning: :confused: .ale jsou to děti a my nebyli jiní :wink: .

adeli :slight_smile: ...taky toho kolikrát mám plné zuby a to mám matýnka o nějaký ten dlouhý pátek méně,no nevím,jak na tom budu za dalších osm měsíců :sweat_smile: .ono se to všechno v člověku hromadí a je potřeba taky upustit,pobavit se,někam zajít a přijít na jiné myšlenky,ale to se doma prostě nedá.akorát kdy asi že :frowning2: ?ono to je jedno s druhým,pořád nějaké problémy a pak člověk je věčně sám s tím malým a už to leze na mozek :fearful: ,ikdyž bych matýnka nevyměnila za nic na světě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale hlavně že jsou ty děti zdravoučké,ono se všechno časem upraví :wink: .a pokud tu možnost se školkou máš a vyhovuje ti to,neváhej,každopádně to prospěje jak petříčkovi tak tobě,už zase tak úplně maličký nebude :wink:.

zlobi :slight_smile:...a co všechno mišce děláš :dizzy_face: ?potřebuji inspiraci,mám dojem,že vařím matýnkovi pořád to samé dokola :slight_smile: .jako jasně že nejde vařit takovému prckovi bůhví co,ale třeba děláš něco,co já ne :wink: ,tak sem s tím :grinning: .

deli :slight_smile: ...ty dítka jsou prostě filutové :grinning: .ale jak mají mazlící,tak jsou k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .mě dnes matýnek probudil v 5.30 zataháním za vlasy,škrábnutím do oka a velmi hlučným zavýsknutím a když jsem konečně otevřela oči,tak jsem viděla nááádherný bezzubý úsměv od ucha k uchu a hned se po mě začal radostí pinožit,miláček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

marky :slight_smile: ...tak teď jsem zapomněla co jsi psala :sweat_smile: .ale nevadí :sunglasses: .tak vás aspoň s matýnkem pěkně zdravíme a nikolce posíláme hudlánka :dizzy_face: .

doufám,že jsem na nikoho nezapomněla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .holčinky a co srázek :dizzy_face: ???kde to zase vázne :angry: :grinning: ???
13. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Denčo:to je Matynek už teda čiperka.Dnes Lukášek provádí samé lumpárny.Jak jsem prala tak vytáhl hadici co vypouští vodu a všude byla potopa -myslela jsem ,že ho přetrhnu :angry: a on z toho měl ještě srandu,případ jeden.
13. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz
ivi,tak to by mě asi trefil šlak :angry: :sweat_smile: ,ježiš co ty děcka fakt nevymyslí... :fearful: :sweat_smile: .já už přemýšlím,že poprosím kamaráda co dělá se dřevem,jestli by mi na stůl na pc neudělal dvířka tam kde je bedna,matýnek tam pořád leze a lomcuje dvířkama...to mi ani tak nevadí,ale jak se to naučí vypínat,tak bude brzy pc v řiti :grinning: .a to by mi už teda hodně vadilo :angry: :grinning: :wink: .
vzkaž lukinkovi,že jestli nebude hodný,takže přijdu a seberu mu dudoša :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
matýnek ještě spinká :dizzy_face: ,tak doufám,že se vyhajušá do růžova :grinning: a venku mi nebude v kočárku hulákat :confused: :wink: .
13. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
Pěkný večer holky :slight_smile:
jak to tu tak čtu, tak dneska jste dělaly dětem andělíčky strážné :dizzy_face: , ještě, že to všechno dobře dopadlo :slight_smile:
Ined, pěkné fotečky, je vidět, že Matýnek se rychle učí a nastává vám zase "pěkné období" :grinning: ...máš se na co těšit :wink: :slight_smile: ...a děkujeme za hudlana :grinning:
Deli, to je teda rošták, takhle vytopit sousedy :fearful: :slight_smile: ...to u nás nehrozí, zatím, máme totiž pračku ve sklepě :sweat_smile:
Murin, tak jsem byla odpoledne kuknout na ten výprodej, docela pěkné ceny, ale byly jsme tam až kolem 15hod. tak už to bylo i přebrané a většinou menší velikosti, nakonec jsem ale přece jen zase neodolala a koupila Nikči takové tričkové šatky (dodám foto, už jsme je zkoušely :slight_smile: )
Zlobi, tak bezva, že už je ouško v pořádku, snad budete mít už aspoň chvíli pokoj :slight_smile:
Jinak my teď jak už nemáme dudlík, nic moc do pusenky naštěstí nedáváme, uffff...ale ze zač. jsme taky koštovaly písek, naštěstí nezachutnal :sweat_smile: tak teď už to nedělá, ale teda pokud není v puse, tak je všude kde se dá :grinning: úplně si v něm libuje, ale to asi všichni, že? co jsem tak koukala podle fotek :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,

tak asi teda spinkáme :sweat_smile: .holky já nevím,ale matýnek pořád pase a pase a je pořád na kolínkách,že bych potřebovala hlavně teda večer v postýlce nějaké šráky jako v kočárku :angry: :grinning: ,nemáte na to nějaký fígl :fearful: .
a jináč :slight_smile: ...byla jsem zaplatit a hlavně podívat se na ten náš kočárek :grinning: ...no holky,je prostě nádherný,i matýnek ho už odzkoušel a vypadal že je mu v něm pohodlně :slight_smile: .pláštěnka k němu je,ale taková nějaká divná :confounded: ,nezakrývá celý kočárek,takže jsem rovnou koupila i pláštěnku a černou tašku od emitexu za 540,- :confused: ,ale co,když nové,tak nové :sweat_smile: .ještě potřebuji nějakou tu novou závěsnou hračku ať má matýnek radost :dizzy_face: .ale to ovládání,to je tda mega rozdíl,ten kočárek jede skoro sám :dizzy_face: .prý budu první v otr. kdo ho bude mít :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale asi jako od nich z nebíčka :wink: .paní jím byla sama nadšená,ještě jim došel takový zelenkavo-šedý,na fotce moc pěkně nevypadal,ale naživo :confused: ...no málem jsem i zaváhala,ale byl už taky zamluvený,takže jsem zůstala raději u toho našeho :wink: .vlastně všechny,které měli v nebíčku dostat jsou už zamluvené :sweat_smile: .
dnešní koupání bylo super,matýnek byl ve vaničce na kolínkách,no naprosto nadšený :dizzy_face: ...tak mám takový pocit(doufám,že to nevyzní hloupě :sweat_smile: ),jakoby nám dneškem začínala taková nová etapa nebo éra :confused: :sweat_smile: ,moc se toho běhěm pár dní změnilo,ale je to super,akorát prostě jiné :dizzy_face: .

marky :slight_smile: ...ráno,jak jsem vás rychle dočítala jsem si říkala,že bych do těch malenovic taky zajela,ale dnes mi to nevycházelo a navíc nemám ani penízky,neboť mi ještě nepřišel rodičák :frowning2: .ikdyž něco by se ještě našlo na utracení,ale spíš ten čas dnes nezbýval :sweat_smile: .škoda,potřebovala bych nějaké ty kraťásky nebo kalhotky :slight_smile: .ale jestli zase někdy příště budeš mít nějaké info o podobné akci,sem s tím,ju :dizzy_face: ?na fotečky se těším :grinning: .
jinak my kamínky ještě nepapáme,ale už ochutnává všechno,hlavně to co nemá :frowning2: ,ale co...musí získat pořádnou imunitu ať není cimprlich :wink: :grinning: .
13. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ined, fotky už jsem tam šoupla :wink: ...téda to jsem fakt moooc zvědavá na váš kočárek :confused: , hlavně, že Matýnek bude spokojený, to je důležité...o víkendu ho pěkně vyvětrejte na té pouti :wink:
No fígle na tohle opravdu nejsou asi žádné, nám tímto obdobím skončilo klidné usínání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jakmile se totiž začala přetáčet, nevydržela vůbec na zádech a kolikrát jsem u ní musela sedět a držet ji, aby usnula :pensive: ...(myslím že Murin měla to samé :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), na bříšku ještě neuměla usnout a hned byla na kolínkách...my jsme se přetáčely i ve spánku :unamused: a to byla hned vzhůru.......ale neboj, je to zase takové období, zase přejde a bude líp :wink: :dizzy_face: (pak ti bude zase v postýlce vstávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile: )
13. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
ahojte holky:slight_smile:
Marky pěkné šatky a teda Nikča na koníkovi pěkně řádí. A musím se pochlubit, že my už konečně taky. Už pořád chodí dělat houpy houpy. Sám na něj ještě blbě lozí, tak pomáhám,ale slézat z něj dolů to bez problémů. A teda nesmím houpat, to je vždy: sam:slight_smile:
To je suepr, že Nikči písek nešmakuje,nám právě jo i ta hlína:frowning2:

ined: jo nějakou vyber, to je jedno jakou, já přčtu opravdu vše i když mě to třeba nebaví,tak to čtu do konce:slight_smile: To je super že kočárek už došel. uvidíš, že se ti s ním bude jezdit velmi dobře. Já prodej zatím nic:frowning2: tak uvažuji, že prodám ten velký a tento si nechám. No ještě to zvážím.
co se týče vaření, tak mě taky přijde, že dělám pořád to samé. Potřebovala bych nějakou bichlu plnou dětských receptů.

Deli. teda Lukyn opravdu zaperlil. Mě by trefil šlak:frowning2:

Mony a to ouško vám pichali v nemocnici nebo tvoje Dr.? kámoška má známou v nemocnici, tak od ní dostávám rady. A ten Dr. co tam je tak je prý nejlepší
13. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
marky :slight_smile: ...no krásné šatečky a nikolka je bude mít i nadlouho :dizzy_face: ,no ale jak stojí na tom koníkovi :confused: ...já si vždycky představuju hned katastrofické scénáře :sweat_smile: ,měla bych se začít asi obrňovat a učit,co :sweat_smile: ?s tím spaním a přetáčením na bříško je u nás durch to samé :frowning2: .spinkat matýnek na bříšku neumí,takže hned pase a kolikrát ho musím otáčet i několikrát za noc :frowning2: .a držet ho při usínání,to taky právě praktikuju a u toho ho ještě poplácávám po prdítku :sweat_smile: ...no hlavně,že jsem se radovala,že konečně umí usínat sám a je to v kelu :sweat_smile: .na to vstávání jsem taky už myslela,ach jo,furt cosi :confounded: :grinning: .tak snad to přejde :wink: ty už máš zkušenosti a běda jak nee :angry: :grinning: :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...no už asi vím...ale poslyš,řeknu to upřímně :sweat_smile: ,nepůjčuju knihy moc ráda,protože už jsem o několik jich přišla :frowning2: ,ale věřím,že jsi poctivý občan této země :grinning: ,ne...legrace :wink: .mám už jednu pro tebe v merku,ta je teda moje hodně oblíbená a četla jsem ji několikrát,akorát to teda není žádná pohádka,ale neboj,žádného dostojevského ti dávat číst nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .jmenuje se to král krysa a napsal to james clavell-znáš neznáš? :slight_smile: mě to teda vzalo hodně,ikdyž ze začátku by tě jakoby mohlo odradit prostředí,kde se děj odehrává...radím pak vydržet :slight_smile: .
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
ined: neboj já knížky vracím. Taky jsem přišla o hodně knih. Nechápu lidi, co si něco půjčí a nevrátí. Neboj u mě to nehrozí!!! a když tak si mě najdeš a uškrtíš:slight_smile:
jinak jsem nějak přehlédla tvůj i Marky příspěvek:frowning2: Co se týče usínání na bříšku, tak děsné ze začátku. Malý taky jak se přetočil na bříško a klekl si, tak žádné spaní, prostě klečel a klečel... Taky jsem ho vždy držela aby ležel a nebo byl na boku a já ho jednou rukou držela za ramínka a druhou plácala po zadečku,aby tak usnul a netočil se. Byly to boje kdo z koho, ale časem to přeslo. Prostě vydrž! Mates teď usíná na levém boku, ale pak se přetočí na bříško a spí tak celou noc-to asi od 9měsíce.
Tu knihu neznám a autora taky ne.
13. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz
autor
ined my máme isínání to samé, hned na břiše, sedět a stát...
někdy usne sama, někdy jí musíme držet "násilím" na zádech...snad to teda přejde dle zkušenějších :slight_smile:
já si dnes půjčila v knihovně knížku na doporučení kámošky od nějaké psycholožky "tvoje dítě jako šance pro tebe" no nevím nevím co to bude ale furt mi to vnucovala, že si to radši přečtu at můžu říct, že jsem to četla. jen nevím teda kdy to budu číst...:slight_smile:)
mur dr. na ušním na poliklinice a jsem s ní spokojená. upřímně co člověk to jiná rada, takže se prostě řídím jí a mojí dr., kdybych měla dělat vše co mi všichni radí, tak nedělám nic jiného a ještě by si to protiřečilo...
miška normálně poslední dva dny padla v posteli za vlast, prostě lehla a usnula bez jediného zaplakání :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
holky :slight_smile: ,já mám doma knihu,teda dvě..nejšťastnější mimnko v okolí a nejšťastnější batole v okolí od dr.harvey karpa,je to docela zajímavé čtení a docela dobré rady,teda tu druhou jsem ještě nečetla :sweat_smile: ,ale má zvláštní metody.kdysi jsem to viděla i na you tube...uspal křičící novorozeně běhěm pár minut třesením a puštěným fénem :sweat_smile: .
mur :slight_smile: ...jasně,však já bych si tě našla :grinning: :sunglasses: .to uspávání je nimlich to samé u nás :frowning2: ...takže říkáte vydržet,jo?tak teda jo :grinning: ,co mi taky zbývá :sweat_smile: .a matýnek usíná taky nalevém bočku,pravidelně,s kubíkem-méďou pod pažečkou :dizzy_face: .
13. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
ajojky, přihodím fotky...
my super den, Adelinka pořád tahá z koše špinavé prádlo a dává si to na sebe. Dnes tatínkovi donesla moje dvoje kalhotky, tak měl radost... :slight_smile:
Věděli jste, že pojištovny ruší hodně věcí, co dřív propláceli?
13. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
tak to miminko mám taky doma, něco je zajímavé a dá se s úspěchem použít a něco - to třesení je na kriminál teda. vždyť třesení je zakázáné - může to miminku hodně ublížit - a jeho popis - třást s miminkem, až mu hlava lítá - když jí ještě neudrží - no to mě omývali :slight_smile: takže asi jako u všeho. ale ted mi píše ined že to je jiné třesení "bezpečné" je fakt, že já to video neviděla, jen to četla a to znělo strašlivě :slight_smile:
holky taky máte večer doma vybuchlou bombu? a ještě naporcovat a zamrazit jídlo :frowning2:
jo a vařila jsem kedlubnu, špenát, cuketu, mrkev a tuřín. cuketu s tuřínem jsem udělala jako omáčku a přidávám do toho pak dle nálady špenát, kedlubnu, rýži, brambory těstoviny..případně míchám s nějakou zeleninovou skleničkou.
13. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz
přidám fotky!!!!!!!! :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:39  • Odpověz
marky, musím Ti oponovat, to není žokejka, ale krasojezdkyně :grinning:
Kde jste koupili koníka, je kouzelný... :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz
tak fotky jsem přidala :slight_smile: :wink: :grinning: Lukys je vzhuru ale jinak ho musím pochválit odpoledne spal skoro 2 hodiny :sweat_smile: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz
moni :slight_smile: ...do pytle tuřín :confused: ???jak to vypadá...to je ta malá bílá ''ředkvička :grinning: ?a jak jako děláš tu omáčku?prosím přesný popis,kuji :grinning: .
ten dr.karp s tím dítětem netřese jak s pytlem brambor :grinning: ,chytne mu hlavičku do dlaní,tělíčko má položené na kolenou a rychle s ním hýbe ze strany na stranu,mimiško se utiší a z chvilinku usnu jako dudeček,ale to funguje opravdu na novorozenečka,já jsem tu knihu bohužel dostala až po matýnkově třetím měsíci,takže její ady jsem už moc nevyužila,až teda na zavinování...matýnek byl v zavinovačce do 5 měsíce :confused: !!!,hrozně mával ze spaní ručičkama a budil se tím,těsně zavinutý spinkal i 7 hodin v kuse :grinning: .to bych teď potřebovala,ale to by ho museli držet tak čtyři lidi :grinning: a stejně by se z toho vymotal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .takže něco z toho opravdu funguje,no uvidíme,třeba to ještě jednou využiju :dizzy_face: .každopádně se brzy vrhnu na batole,to bude za chvilinku hoooodně aktuální :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz
Honzi:pěkné fotečky Adélka je šikula :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
holčinky :sweat_smile: ...to je hodin jako na orloji :confused: ,valím do peří :dizzy_face: ,dobrou a klidnou noc přejeme :slight_smile: a zadávám vám bojový úkol,vymyslet srázek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,ju?tak papa :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
nikde nikdo, jdu spát. ještě možná nakouknu do té knížky..
deli pěkné fotky :slight_smile:
dobrou všem
13. kvě 2009 ve 22:51  • Odpověz
no já už jdu taky, zítra jedu do Zlína a tak mě čeká náročný den...

dobrou noc všem :wink:
13. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
ahojte holky,mě to včera vypadlo:frowning2: noc u nás byla super a samozřejmě už řádíme, opět je u nás jak po výbuchu bomby.
Mony vím co to je,když vybuchne bomba, já to mám během 2minut:slight_smile: Do yamahy jdeme:slight_smile: Mony: taky mi pošli jak děláš tu omáčku atd ať vyzkouším něco nového. Akorát u nás už jí Mates sám, nechce abych ho krmila, to odmítá jest, ale jak dostane lžičku do ruky a jí sám, tak to zblajzne celé. AKorát je to u nás jak v chlívku :frowning2:

Honzi: ten koník co má Marky na fotce je z tesca, my ho máme taky. Mates ho dostal na vánoce od tatínka:slight_smile: ale ze začátku na něm vůbec nechtěl být až teď se mu začal zamlouvat:slight_smile: To musí být sranda, jak Adélka nosí kalhotky tátovi:slight_smile:

Ined: teda to z ní zajímavě to třesení,nikde jsem to neviděla ani neslyšela. ALe je pravda, že jsem kdysi s Matesem zatřásla, když fakt dělal scény před spaním a normálně pak lehl a hned vytuhl
14. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
ahojky!!!!!!! holky malý dneska celkem v pohodě moc nezlobí jako včera :angry: jsem myslela že mě trefí šlak :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak v 16:00 hodin musím jít na třídní schuzky :unamused: to to tam prosadím zase 2 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Lukys s Míšou budou u babičky :slight_smile: tak má aspon kdo hlídat jinak by jsem nemohla na schuzku :sweat_smile: tak s počasím nic moc je jak si zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ven asi nepujdem :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!!!!

Mur:uplně ve mě hrklo když jsem viděla že ta voda byla na zemi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: radši ani nevzpomínat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.