• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky :slight_smile: ,

u nás noc opět špatná,u obídku opět scéna,takže nic nového :frowning2: :sweat_smile: .dopoledne jsme byli dvě hodiny venku,protože to vypadá,že už dnes nepůjdeme,je tam nějak zataženo a i hlásili déšť,no uvidíme :confounded: .matýnek před chvilinkou usnul a já jdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,že by se mi chtělo to teda ani omylem :frowning2: ,raději bych se natáhla a schrupla s malým :dizzy_face: ,jenže víkend bude nabitý a času málo.a nesnáším hlavně,když se mi to prádlo nahromadí,to je pak to žehlení nekonečné :angry: .takže jdu na to...komu se nelení,tomu se zelení :grinning: ...to je ale blbost :grinning: .
jo a dnes jsem volala radmile dorazilové,chtěla bych k ní chodit s matýnkem cvičit a prý je to docela záhul,takže bych konečně nějaký ten špek shodila :grinning: ?já prostě bohužel nemám čas chodit někam pravidelně sportovat a už mě to štve :angry: ,léto na krku,nemám si co obléct a vypadám jak vypadám :frowning2:.napsala si nás a že pošle sms jak bude začínat další cvičení :dizzy_face:,tak snad to bude brzy :wink:.

deli :slight_smile: ...tak přeji pevné nervy,ikdyž míša je určitě vzorná školačka :slight_smile: ,takže budeš slyšet jen samou chválu :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...však já ti tu knížku klidně půjčím taky a můžeš mrknout :slight_smile: .jo a dnes ti chutě neudělám :sweat_smile: ,na obídek jsem stihla sníst jen chleba se sýrem,šunkou a rajčetem :sweat_smile: ...jako taky dobré,ale žádný zázrak :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

tak nic,jdu na tu haldu :rolling_eyes: .....jo a co ten srázek?už jste něco vymyslely kočenky :dizzy_face: ???
14. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahojte holky,
ined: u vás neprší? tady na Štěrku jo:frowning2: teda ršelo teď nevím. Jak jsem jela ze ZL, tak začalo kapat a než jsem dojela, tak pršelo:frowning2: Já dala Matesovi oběd a šel spát. Teda usínání dnes hodinové. No jo vytuhl mi cestou do ZL a na zpáteční cestě taky, ale to jen na 5min. Ae stačilo mu to, takže dnes vytuhl po 13h až. Jinak s obědem na tom jsme úplně stejně u nás jsou taky šílené boje, ale jediné co teda jí krásně bez problémů je zeleninová polévka třeba s kuř.masem nebo bez něj. Nevím jestli má na to čuch,ale to vžd yotvírá pusu. ALe jak mu dávám něco jiného je to kalamita. A nejhorší je, že fakt vše chce jest sám. Dnes i tu polévku jedl sám, mokrý byl celý a to mám bryndák s korýtkem, bez něj by to nešlo.
Jinak chutě jsi mi naštěstí neudělala. Ale já měla dnes navařené od babičky, takže pohodka. Jinak bych byla na tom tak jak ty:slight_smile:

Já bych byla pro ten srázek. Počasí bruslím přeje jen chvílemi, tak to asi ne. Co tak vyzkoušet třeba ty dinosaury?
14. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahojky, včera jsme měly večer nečekanou návštěvu, tak už jsem se odmlčela :pensive:
Ined, jak tak čtu tak máme podobný program, alespoň na hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...také se vrhnu na žehlení, Nikča právě usnula, dala si ještě dopoledne 45min.spaní v kočárku, když jsme šly z obchodu, vstávaly jsme totiž dnes už před šestou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: tak proto spinká až teď.
Jinak ta knížka mi něco říká už jsem o ní slyšela a určitě to bude dobré :wink: ...já jsem dřívě dělala v UH v knihkupectví, pěkná práce a tou dobou jsem i hodně četla, můj oblíbený spisovatel je P.Coelho, jestli znáte?...dobře se čte. Teď mi zatím nějak nezbývá čas :confounded: , večer vždycky padnu za vlast, ale snad později to bude lepší.
Zlobi, u nás máme vybuchlou bombu po každém jídle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...už to ani neřeším, že sem tam něco upadne, prostě vysavač drnčí i 3 x denně, jen teda lituju ty sousedy :sweat_smile: :rolling_eyes:
Deli, taky věřím, že dneska uslyšíš jen samou chválu na Mišku :dizzy_face:
Honzi, s tou krasojezdkyní máš pravdu :sweat_smile:, ale ta by se mi zase nerýmovala s "modelkou" :grinning:....každopádně jdu vždycky do kolen, když ji tak vidím a Nikča si v tom viditelně libuje :angry: :slight_smile:...jinak toho koníka dostala od tchánů k Vánocům a můžu říct, že u nás je teda dooost oblíbený :slight_smile:
No nic holky, jdu na tu hromadu prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz
Murin, jaké dinosaury? ...JJ jídelko je u nás taky zážitek :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hlavně pro mě, u nás je to samé, jak jsem ji poprvé dala lžičku do ruky, tak už to musí dělat prostě sama, tak prostě jednou lžičkou jí sama a druhou ji sem tam šoupnu do pusy něco i já :grinning: ...jinak polívky my milujeme snad všechny s masem i bez a taky špenátek :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
Marky: to sem dala nějaká holka-paní odkaz na herničku, kavárničku s dinosaurama a podle fotek to tam vypadá pěkně, tak bychom to mohly zkusit. Co vy na to? www.golforama.cz
a nebo klidně jinam mě je to jedno. malému se líbí všude, hlavně když vidí plno hraček :grinning:
Špenát je u nás taky velice oblíbený.
holky zítra budu krásná :grinning: ne dělám si srandu. Ale dopol.dojde kámoška mi udělat novou hlavu. Stáhne mi tuto barvu a dá krásnou hnědou. Ale stříhat se nebudu. Možná Matese ještě přistřihne:slight_smile:

ať vám jde dobře žehlení. Já na to kašlu, dělám to fakt až toho je hromada. SIce to dýl trvá, ale nechce se mi žehlit po pár kusech
14. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Marky jdeš na sraz třídy? Já zatím stále nevím jestli jo nebo ne.Podle toho jestli švagr pojede dom z oslavy.
14. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
tak...hotovo,sláva :sweat_smile: .
mur :slight_smile: ...tady taky prší,to je otrava takové počasí :frowning2: a hlavně jak zabavit prcka až do večera :sweat_smile: .matýnek zatím ještě spinká,dopoledne spal opět jen 2x 30 minut :frowning2: ,to je fakt děs ten jeho spánek :confounded: .
on s tím jídlem...to je všechno ty scény od bříška,to máme od začátku,ať už to bylo s kojením,pak s lahví a teď i takhle :cry: ...mu se to prostě začne po pár lžičkách ve střívkách hýbat a prostě ho to bolí,nebo je na to přecitlivělý a dělá cirkus :frowning2: .já už fakt nevím,vždyť už má 8 měsíců pryč,leze,hýbe se pořád a prostě pořád trpí na ty zaprděné prdy :frowning2: :rolling_eyes: .
s tím srázkem u dinosaurů...matýnek mi tak dlouhou cestu v kočárku nevydrží,pochybuju,že by v tom nový kočárek zahrál nějakou zásadní roli a zvrat,na příluk je to odtud trajflem tak dobře hodinu a to minimálně když nebudou zácpy :frowning2: ,to by byla pro mě myslím fakt sebevražda :confounded: .nevím no...taky jsme tam na to zvědavá,ale ...no ještě uvidíme co na to ostatní :wink: .zas kdyby se teda jelo tam,tak bych to nejspíš zkusila,co nadělám,ale má z toho hrůzu upřímně už teď :sweat_smile: .ale příští týden mám čas jen v pátek a o víkendu :frowning2: .
14. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahojte holky :slight_smile:
teda Marky ty se máš, Kájoš teda spát dnes ne a ne, budíček taky v šest, protože dneska vstávala s tatínkem a ten jel dřív do práce, o půl sedmé mi ji přinesl do ložnice...chvilku si v ložnici "boldelařila", ale nakonec to vzdala a vlezla za mnou do postele, chvilku po mě lozila a nakonec to zalomila bříškem na mém obličeji :grinning:, tak jsem ji přendala vedle sebe a vzbudil nás až v 9hod. Filda :sweat_smile: Jinak jak si se ptala na ty nožičky, tak to vyšetření jsem si vyžádala já sama, levou nožku totiž vtáčí hodně do vnitř.

Holky my měli včera boží výlet :grinning: s mojí mamkou, opět nás chytly cestovatelské roupy :grinning: , tak jsem se domluvily, že vyrazíme do Alp na 2 dny na Attersee, jenže se tam hodně zhoršilo počasí, tak jsme to vzdaly. Včera se udělalo trochu líp, tak že jedem alespoň na Neziderské jezero, dorazili jsme tam až dopoledne, protože jsme se cestou stavili ještě na obídek na jedné myslivně u dálnice u Bratislavy, Kájoška jsme z tama nemohly dostat, měli tam chovnou stanici různodorých zvířat ...pštrosa, prasátka, kozy, papouchy...hotová zoo, na jerezo jsme dorazily ve 4hod a já "nechtěně" :grinning: zabloudila na Marchenpark, za 2 hoďky zavírali, tož jsme v rychlosti absolvovali traktorovou a prasátkovou dráhu :slight_smile:
http://www.familypark.at/sl/start.htm
...takže na marinu v Morbish jsme dorazili až o půl 7, akorát v tu dobu tam bylo už všechno pozavírané....ale jinak to tam bylo bezvadné, mega krásné hřiště, přístav parníků, krásná pláž s fakt luxus restauračkou, divadlo na vodě, tak jsme si řekly, že se pojedem ubytovat někam do hotelu a vrátíme se tam dnes a všechno si tam poctivě projdeme, zpátky do Bratislavy jsme dorazili v 9hod, jenže nám pro zpřekazil Filda :confounded: , dostal mega záchvat, že on se nikde ubytovávat nebude a nechce spát nikde bez tatínka, celou cestu co jsme jezdili po Bratislavě naříkal, tak jsem to nakonec otočila na dálnici a o půl jedenácté jsme byli doma. Jinak můžu pochválit Káju, celou dlouhou cestu zvládla bezvadně, buď spinkala, nebo žvatla, dívala se z okna, jako vážně jsem byla překvapená jak tak dlouhou cestu zvládla :slight_smile:
...za chvílku máme vyrazit na dětskou angličtinu, ale teda opravdu nevím, jestli to dnes dám, jsem po včerejšku jak přejetá bagrem :sweat_smile:

Jinak všem chválíme nové fota :slight_smile: ...taky bych něco přihodila, ale musím si někde stáhnout něco na zmenšování fotek, máme totiž opět přeinstalované PC a všechny prográmky jsou tu smázlé...

Holky, nechce si přijít zažehlit i k nám :grinning: ...jako takovou hromadu co mám já jste určitě ještě neviděly :grinning: , ještěže to mám kam dávat, mám na to spec. místnost :sweat_smile: ....já peru každý den i právě teď mám pračku, ale to žehlení fakt teda okládám, co to jde :pensive: , pak tomu sednu a žehlím i 5 hod v kuse...

Mě sraz je jedno kde dáme, ti dinosauři by byly fajn pro Fildu, i když si je upřímě řečeno vůbec nezaslouží...zase nás zlobí ta "děcká puberta" :rolling_eyes: ...Deny, jedině, že by vás vzal někdo autem...my bysme se nabídli, ale k nám se vlezete tak max. do kufru :grinning: , ještě zkusím dát mezi sedačky "bobek" pro Fildu, dřív se tam ještě vlezl, ale co má Kájoš novou sedačku, tak nevím, je hodně moc objemná...
14. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz
ahojky jani :slight_smile: ,
téda,vy jste výletníci :dizzy_face: .super :grinning: .já už mám vyžehleno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ne děkuji nechci,naše prádlo mi fakt bohatě stačí :sweat_smile: .no tím autem by to bylo fajn,ale tak je potřeba vyzkoušet i delší cestování,matýnek mě zatím vždy(a raději to hned zaklepu :wink: )příjemně překvapil,co se týče trolejbusového cestování,tak jen aby mi to teď nedal sežrat i s úroky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
tak už odpočívej,dej si kopýtka nahoru,kafíčko a na chvilku se vybodni na všechno :wink: .
14. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz
holky a 7000 příspěvek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. kvě 2009 v 16:21  • Odpověz
Jo Deny jak začne jaro, tak nás vždycky chytnou ty naše cestovatelské touhy...s tím asi nic nenadělám, když jsem je podědila :grinning: :sunglasses: ...tak jsi mě ispirovala a už jsem se omluvila i z angličtiny, taky i proto že Kája to zrovna teď zalomila v postýlce a hlídaní ještě nemám doma...ale odpočívat asi nebudu, než šla Kája spát, stihla vyházet všechny botníky na chodbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teda s cestováním trajfem s kočárem nemám žádné zkušenosti, jen jsem si myslela, že mimíša ta cesta spíš ukolébá, ale asi jim vadí ten hluk tam.

Jinak chválím, holky jste fakt produktivní, nedávno se zakládal Zlín II. a cobydup tu máme Zlín III. :wink:
14. kvě 2009 v 16:39  • Odpověz
No ja bych taky šla na srazík :slight_smile: ale jak když nemáme čim jet :cry: ani nevím přesně kde to je :frowning2:
14. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
ahoj holky, tak už chrníme. Odpolední spánek byl dlouhý, jsem musela Matese dokonce budit, aby mi spal večer:slight_smile: myslela jsem, že neusne tak brzy a ono asi jo:slight_smile: no snad nebude v noci vzhůru a vykládat. Jdu akorát kreslit obrázky pro kámoščinu malou:slight_smile:
Holky koupila jsem si pro malého indulonu olivovou a úžasně voní, doporučuji:slight_smile:

jani: teda vy jste měli opravdu mega výlet. Taky by se mi to líbilo, ale já bych se bála sama jet, jedině, že by jel někdo přede mnou. Jinak totiž moje orientace není to pravé ořechové:frowning2: Obdivuji tě, že jsi se nebála, ale jinak závidím, muselo to být fajn i když se Fildovi stýskalo po tatínkovi. Ten odkaz co jsi sem dala mi nejde otevřít:frowning2: a s tím žehlením jsem jak ty až je toho opravdu halda, tak se do toho pouštím

Ined: jako ke mě do auta by jsi se s Matýnkem vešla.

srazík: a co dát srazík u Janisty na bowlingu a nebo teda v Otr. když je nás z tadyma tolik:slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojky holky, my dnes byly ve zlíně, byl to fajn den...
Adelinka má nové sandálky, drnda naše a taky řetízek na krk :wink:
14. kvě 2009 ve 21:00  • Odpověz
Jani, téda takový bájo výlet, to by se i mě líbilo :confused: :sweat_smile: ...jste teda pěkné výletnice i s maminkou :wink: a taky asi správňácká dvojka :sweat_smile:
Murin, dneska byl opravdu spací den, i u nás :sweat_smile: , mě Nikča chrupkala ještě odpoledne 2,5hod :fearful: a teď spí od půl deváté :sweat_smile: ..aasi i to počasí udělalo své.
Jinak na sraz bych teda moooc ráda, už jsem se domlouvala i s Editou a Libou, že by mě nabraly po cestě, ale má nám dojít na barák elektrikář,je to Rom. kámoš, tak že by si tam daly pivko a poseděli :unamused:... tak nevím jestli bude můj doma aby hlídal...k babičce se mi ji na noc dávat nechce, protože bych pak musela ze srazu přímo tam :frowning2: ...tak ještě uvidím jak to nakonec dopadne, ale chtěla bych.
Jo a se srazíkem dorazíme kamkoliv, já asi stejně pojedu autem, nechci riskovat další výstup v trolejbusu :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ve Zlíně u babi je vzdycky hezky ne? :wink: ...akorát teda to počasí dnes bohužel nic moc :frowning2: , snad už bude zítra lépe. Jaké sandálky jste pořídily? To bude Adélka lítat jako čert :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
honzi dodej foto sandálků i řetízku:slight_smile: taky máme řetízek se znamením už od narozenin, ale asi hodně dlouho ho nosit nebude. Já se na sandálky chystám v týdnu a nebo možná zítra. Jedu nakupovat se ségrou do ZL. No jo obě máme narozky, tak si jdeme vybírat dárečky:slight_smile:

Marky: no já ještě teda uvidím jestli tam dojdu nebo ne. Bude to záležet, jestli ségra pojedou dom nebo ne. To bych tam došla nejdřív po 21h. No uvidíš. Holt řekneš Romanovi, aby si to pivko dali u vás:slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:14  • Odpověz
no prostě ten srazík musíme nějak naplánovat :slight_smile: :grinning: malý mi pořád nespí to bude zase show :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz
Murin, to už jsem taky navrhovala, ale myslím, že by to asi nedopadlo dobře :grinning: ...hlavně s Nikčou :confused: :sweat_smile: ...Když by ji hlídali dva chlapi :grinning: abych ji nenašla někde s flaškou piva :sunglasses: :grinning:
No ještě to nechávám otevřené :slight_smile:
Tak si zítra užijte nakupování a dobře pořiďte :slight_smile: ...my máme se ségrou taky skoro stejně narozky, ale až v červenci, ségra je 14. a já 19. :slight_smile: a 2 roky je mezi náma rozdíl :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
Deli, tak na Lukynka asi to uplakané počasí působí jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...neboj, i on vytuhne :wink:
14. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
Marky:no to doufám :slight_smile: vždy pořád večer něco roztahuje hračky atd.. :frowning2:
14. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
holky a co tak Otrokovice restaurace u Skleničky? je tam prý dětský koutek. ALe nebyla jsem tam. Ined nebo Deli: byly jste tam?

holky jdu chrnět. Přeji dobrou a klidnou noc.
14. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jo a schuzky dobré nakreslila obrázek a poslali ji to do soutěže :slight_smile:( Dětský film) :grinning: akorat v matice slabší :frowning2: :confounded: ,jj už ví kdo je bude učit ve 4 třídě
14. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz
Marky my jsme se ségrou přesně o rok a 3dny. Květen je rodinný měsíc. Teta v 16.5. má 65, druhá 19.5. 70, pak bratránek 37, pak já a ségra. Takže tento víkend u tety na oslavě 70. to tam oslavíme vše. A pak my doma jen naši, ségra, švagr, já a Mates:slight_smile: ale mě bude stačit deci vína a hotovo. S rodinou nepiji a stejně už ani nevím co to je pít. Nekojím od 4měs a stejně jsem si do té doby kromě silvestra vůbec nic nedala.
Ale hodlám jít někam zapařit, ale nikdo nemá pořád čas:frowning2:

no nic valím do té postele. pa
14. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Mur:já jsem tam byla ale na zahrádce je jen skluzavka s domečkem :slight_smile: a houpajdy :grinning: :sweat_smile:
14. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz
Murin, my jsme tam byly, já ještě s Nikčou v břichu :sweat_smile: , vyhrála jsem v rádiu poukaz na konzumaci za 1000,- tak jsme si udělali ještě se švagrem pořádnou "žranici" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...je to tam pěkné, myslím že děti by se tam mohly pěkně vyblnout, už tehdy jsem si říkala, že tam můžeme až se malá narodí chodit na pivko a hle...jak to všechno uteklo :confused:
Murin dobrou noc :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz
Marky:jo a zapoměla jsem ještě je tam fontánka :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz
No tak to já mám příležitostí na "pařby" docela dost, ale bohužel složitější je to u nás zase s tím hlídáním :confounded: ...no a taky bych musela nechat prsa doma :grinning: ...Ale tak to já si zase pivko, vínko a tak... dám i doma, nebo když glilujeme, to si snad ani bez pivka nedokážu představit :sweat_smile: ...i když se něco slaví tak se většinou střídáme s mojím v řízení, někdy pije on někdy já :wink: ...ale tak já jsem většinou omezená tím kojením, takže všeho s mírou :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 21:44  • Odpověz
Del, no fontánka, to je něco pro ty naše raubíře :grinning:
No nic holky, taky valím do hajan...Pa Pa a dobrou noc všem :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz
tak dobrou jdeme spát doufám že Lukys bude chrupkat :slight_smile: jsem K.O :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes to byl den zmatek :sweat_smile: všechno moc na rychlo :frowning2: Lukys tady furt pobíha tak doufám že s tim přestane :rolling_eyes: ještě se teda podívám na to šef kuchař :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jdu spat tak doufám že aspon zítra bude venku hezky aby jsme mohli na vzduch :grinning: :sweat_smile: doma je to otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!!!!!!tak zatim PáPí!!!!!!!!!!!!!!!!

Mur:dobrou a at ti Matýsek spí co nejdéle :slight_smile:

Marky:no musíme něco spáchat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.