• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Sandálky vyfotím zítra, ju? řetízek máme se znamením, má ho na krku, už si ho prohlížela a zatím netahá a neškube...holky, jdu nakutě, měli jsme hrůzu noc, roste nám 6zubů najednou, myslela jsem, že jen 4....no mazec, 39,2teplota, 3hod spánku :unamused: :angry: :angry:
14. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
matýnek dospává noc,která byla opět úúúúúžasná jako vždy :sunglasses: :frowning2: .ode dvou hodin ležel se mnou,takže jsem polámaná jako by mě přejel bagr a stejně i tak se budil a poplakával,ikdyž míň,stačilo jen ho pohladkat,udělat ššš a spinkal dál :sweat_smile: .ale v 6 budíček :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,škrábal mě pořád po obličeji a na krku,pinožil se po mě a ječel mi do ucha :angry: :grinning: ,tak jsem to vzdala a začala fungovat-hned byl spokojený jako želva :sweat_smile: .
no jak se vzbudí,dáme svačinku a jdeme nakoupit,pak musím udělat sortík pro manžílka nazítřejší narozeninky a přijede děda :slight_smile: ,tak to bude poměrně svižné dopoledne.odpolko až přijde manžílek z práce,najíme se a hurá pro nový kočárek,budem dělat akci kulový blesk :grinning: ,povezeme starý kočár s matýnkem k nebíčku,tam bude přestup do nového a jedeme s oběma na štěrkáč ke tchánům uskladnit kočárek na zimu.jak znám otrokovice,tak se brzy dozvím,že už máme tak rychle druhé dítko :grinning: ,no prostě dědina :grinning: .ale těšííím se moc,jak malé děcko :dizzy_face: .
holky ke skleničce já nemůžu,je to konkurence,to by mi můj dal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (legrace :wink: ).já jsem klidně pro sraz v otrokovicích,ikdyž případnou nabídku od mur :slight_smile: ,kdyby se jelo na příluk na dinosaury,bych určitě neodmítla :grinning: ,auto je auto :sweat_smile: ,hlavně na tak dlouhou cestu :wink: .
tak uvidíme,počkám co vymyslíte :slight_smile: .
tak jdu si namalovat nějaký obličej ať můžeme pak rychle vyrazit :slight_smile: .

marky :slight_smile: ...to je pravda,že včera byl spací den,vyjímečně i u nás :sweat_smile: .dopoledne teda ještě nic moc,2 x30 minut,ale po obídku od 13.30-16.30 :confused: (teda musela jsem matýnka nadvakrát uspat,ale i tak :wink: ) a večer usnul kupodivu už v 19.50 :grinning: ,takže jsem zase po dlouhé době viděla celou ordinaci a nejen půlku nebo titulky :sweat_smile: .akorát teda v noci děs a budíček v 6 :rolling_eyes: ,ve 4 papal :sweat_smile: .
15. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
autor
ahojte
nestíhám mám toho nějak moc...ale

jani super výlet, řekni mi víc o tom místu kam jste jeli to zní lákavě - i když miška cesty autem nemá ráda :frowning2: ale filda je fakt filuta teda!!

vy jste holky měli včera spací den? my teda ne...zato dneska jo. spala do 8.30 a už od 11 zase spí...tak nevím asi to počasí. my chtěli zkrouhnout noční kojení na 1 z nynějších 2 a momentálně už pár dní kojím zase 3x :frowning2: ach jo. jak jsou na tom ostatní kojné? :-P

já byla včera na masáži s těma skříplýma zádama a suuuper, 25min za 120Kč (teda já tam mám peníze z práce, ale tolik to stojí) a pani naprosto úúúúžasná

srazík - momentálně se nemám jak dostat k jani na bowling nemám auto. otroky klidně ale u skleničky to není tuším pro nechodící děti. a miška fakt potřebuje něco fakt pro děti jak leze po zemi. a to domino na trávníkách?
ve zlíně bych doporučovala tu sluečnici - je to blíž - je to pro nechodící vevnitř koutek pěkný i s houpačkou a venku trávník, houpačky, skluzavka...takže tam lozící můžou být na dece. věci výborné a levné jen se platí vstup 30Kč.

ined co ti to vyvádí ten matýnek? :frowning2: užijte si oslavu ! že přeji kubovi vše nej :slight_smile:
deli vidíš jak máš šikovnou mišu a nemůže prostě umět vše :slight_smile:
mur proč nepaříš když můžeš? :slight_smile:)

jo a to vaření - miška nemá ráda tekuté polívky ani suché těstoviniy, takže vařím "omáčky" - buď "svíčkovou" mrkev, celer petržel ve vodě a pak to rozmixuju a pak do toho dávám kousky brambor, rýže, těstoviny, maso...
nebo teď jsem dělala ve vodě cuketu s tuřínem (ano taková bílá ředkev to vypadá :slight_smile:) a rozmixovat a do toho pak kousky mrkev, brokolice, kedlubna, brambor, těstovina, vajíčko, rýže atd. tak asi tak :slight_smile:

tak já jdu vařit čauves :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak děda už je fuč,matýnek spinká a dortík mám hotový :slight_smile: .děda nám dovezl pro matýnka dva bio květáky,ale to by jedl asi rok :sweat_smile: ,tak z jednoho právě dělám polévku :slight_smile: .ještě tady chvilku spočnu než přijde manžílek z práce a pak bude zase veselo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: .
holky,četly jste to?to je strašné :frowning2: :cry:
http://www.novinky.cz/krimi/168873-auto-smetlo-na-chodniku-v-plzni-kocarek-s-kojencem.html
to už aby měl člověk strach chodit i po chodníku :frowning2: ,já si to vůbec nedokážu představit,chuděrka ta maminka :frowning2: .
15. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
ahojky!!!!!!!Lukys je otrava :stuck_out_tongue_closed_eyes: !

ined:je to hrozné no radši být doma a nevylézat z baráku :confounded:
15. kvě 2009 v 16:07  • Odpověz
přidám fotky :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:19  • Odpověz
:grinning: tak jsem to první album zmázla a udělala jsem to od začátku předtím mě to připadalo takové pomíchané :grinning: :sweat_smile: !!!!!!!

No vidím že zvás tu nikdo není :frowning2: právě ted mám chut na psaní :confounded: :fearful:
15. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
před chvílí jsme dorazily z venku, naštěstí už je tam lépe a tepleji než včera, jsem zvědavá jestli se zítra vůbec bude dát jít na tu naši burz, když hlásí déšt :frowning2: ...no uvidíme.
Ined, četla jsem :cry: ...ještě teď mi běhá mráz po zádech :frowning2:
Deli, pěkné fotečky, zkus sem šoupnout i něco aktuálního, ju? :slight_smile: :wink:
Holky dneska jsme si s Nikčou normálně parádně zablbly s obrovskou krabicí od televize :sweat_smile: ...je ůžasné co takováhle věc dokáže a jak umí zabavit děti :grinning: :confused: :sweat_smile: ....sice se tu nemáme ani jak pohnout, ale hlavně, že je srandá :grinning:
15. kvě 2009 v 17:50  • Odpověz
:slight_smile: Marky:musím si koupit ten kabel a digi fotak nějak na to nebyl čas ho koupit no nic v pondělí jdu na pas Míši tak cestou tam siten kabel koupím :slight_smile: :grinning: už se těším až uvidíte nové fotky :sweat_smile: a na narozky budu mít digi fotak :grinning: :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
ahojky holky :dizzy_face: ,
tak kočárek super,matýnek ani jednou nezaplakal a koukal se pěkně kolem sebe,teď nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale jak to bude možné,hnedka dodám foto :dizzy_face: ,zatím pápi
15. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz
ined:už se těším mooooooc na foto :dizzy_face:
15. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz
ahojky..
tak ja nejak nestiham..
delala jsem denne nehty..streda skoleni a pak jsem byla u kadernice..
petan je uz tyden mega nedobrej.. :angry: :angry: :angry: jsem zrala na blazinec uz :angry: :frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahojte holky, my dnes opět lítání:slight_smile: dopol. jsem s Matesem byla chvíli venku, pak šla rychle vařit, došla mi kámoška na oběd. První jsem uspala Matese a pak jsme se vrhly do oběda. Ona mi pak stáhla barvu na hlavě a dala mi novou-sv.hnědou. Pak jsme kecaly. Mates se vzbudil a rychle jsem jela pro ségru a jely jsme do ZL nakupovat. Koupila jsem Matesovi tenisky na písek v DPK, pak sobě spodní prádlo, triko a sportovní bundu na kolo a do terénu. Dojeli jsme v 19h, rychle koupačka jídlo spánek. Já pak nachystala věci na zítra. Jedeme na oslavu 70. k tetě a asi tam budeme spát. Teď jsem pozkoušela šatník, co si asi tak obleču a teď jdu relaxovat k tv a kreslit přitom obrázky na sklo.

Ined: to je strašné, já to četla až teď. Člověk aby se fakt bál chodit někam ven. SUper, že se Matýnkovi v kočárku líbí

Adeli: teda vidím, že se ti nehtíky rozjíždějí. To je paráda :slight_smile: Nepomohlo by Petříkovi vypadnout někde mezi děti?

Mony: tak to mi polévky zbožňujeme, teda nejvíc fakt zeleninovou a rajskou. Ani jedna není zahuštěná. A to je jí Mates sám lžičkou. Dneska zdlábl sám jogurt, dodám pak foto. Už prostě odmítá,a bych ho krmila, akorát u té polévky je to složité.
Teda ty děláš samé zdravé věci Mišce. Já teda tolik zeleniny nedělám, no měla bych začít. Omáčku jsem dělala 2x-koprovku tu teda nechtěl a pak jsem dělala fazol.lusky na smetaně(dala jsem jen mléko) a to mu šmakovalo. Síčkovou dělat asi nebudu, neboť ji vyloženě nesnáším, ale díky za typy.
15. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
tak to petan se necha krmit..a polevkovej je mega..nejradej ma nuglovou a zeleninovou
mur..petan je porad mezi lidma i deckama kdyz jsem na modre tak denne..proste vali do skolky v zari a hotovo ja se nebudu rozcilovat..
15. kvě 2009 ve 20:50  • Odpověz
hmm tak to je blbé. Třeba je to jen blbé období a přejde ho to. Je to na palici,když je na vše člověk sám. Já poslední dobou taky brzy vyteču, když Mates něco udělá, hned na něj řvu a nebo dostává:frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,tak tedy ukázka našeho nového kočárku :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2767142&vReferer=
je to teda focené narychlo a tady v té pidi chodbičce to moc nešlo :sweat_smile: ,ale i tak...prosím :dizzy_face:
matýnkovi dnes usínání poměrně trvalo,ale je fakt,že dopolene spinkal hodinu,odpoledne po obídku 3!!!a ještě zachrupnul v novém kočárku při cestě zpátky tak dobře půlhodinku :confused: ,snad nebude nemocný :sweat_smile: :confused: ,nejsem u něj zvyklá na takové vyspávání,ale já tuším čím to bude :angry: ...on už je zkrátka taky unavený z těch otřesných nocí,ale co já :sweat_smile: :frowning2: ,no asi mám smůlu,já dospávat nebudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale jinak je zlatý a je s ním už srandy kopec :grinning: .

marky :slight_smile: ...i u nás vždycky zabaví něco úplně jiného než bych čekala,víš co si jenom matýnek vyhraje s vlastním stínem :grinning: ,s petkou,s vařečkou...atd.,kam se hrabou drahé hračky...tu máš kohouta...bum bác :grinning: .počasího se zítra také bojím :frowning2: ,chtěli jsme jít všichni na oběd na pizzu na sýpku,na zahrádku,ale nevím nevím...no přinejhorším si ji necháme dovézt a bude :sweat_smile: :wink: .

deli :slight_smile: ...lukinek zase zlobí :angry: :grinning: ?potfůrka jedna...no hlavně,že nepereš :grinning: .

adeli :slight_smile: ...jejda a co se petříkovi dějě,zubky či jenom tak prostě zlobí :frowning2: ?že by nějaká prepuberta? :sweat_smile: ,no snad se brzy zklidní a bude v pohodě :slight_smile: .

zlobi :slight_smile: ...matýnek prostě má nějaké noční trápení :frowning2: ,kéž by to už skončilo,vždyť já už jsem nespala třeba tři hodiny v kuse 3 měsíce :confused: ,už jsem z toho hotová,nešťastná a mnohdy i podrážděná a nervní :frowning2: .však víš... :sweat_smile: .ten tuřín budu muset vyzkoušet :wink: .já vařím matýnkovi taky všelijaké mixy :grinning: ,dnes měl půlku cukety s půlkou kedlubny,jeden brambor a půl žloutku(vše rozmixované)...papal krásně a evidentně mu to šmakovalo :dizzy_face: ,měla jsem obavy aby neztropil scénu před dědou,ale byl hodný :slight_smile: ,je to zlatenko :dizzy_face: (když se mu chce),ale jak ho chytne vzteklá,je na zabití :rolling_eyes: ,no však deli dnes měla opět tu čest vidět jeho vskutku mistrovský výkon :sweat_smile: ,fakt už jsem myslela,že mě drbne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

honzi :slight_smile: ...no já čekám,že nám snad taky porostou všechny zoubky naráz :confused: matýnek má dásničky hrbolaté,ale zoubky nikde :confounded:.tak ať to adélku dlouho netrápí a potfůrky se vyklubou :angry: :slight_smile:.
15. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz
ined: kočárek vypadá moc pěkně. A Matýnkovi se v něm opravdu dobře spinušká jak je vidět:slight_smile: Taky doufám, že zítra vyjde počasí! Jinak pizza s donáškou do domu je taky fajn:slight_smile:

holky mizím na kutě, dnes toho bylo hodně a zítra to bude opravdu náročné. Kor jestli pojedu z oslavy přímo na sraz třídy. To dojedu jak dělová koule asi dom:slight_smile:

Mony nepařím neboť nemám s kým. Mám kolem sebe kámošky, co mají malé mimi, takže se od nich nehnou, některé to nebaví a ostatní mají své miláčky, takže večery tráví s něma doma. A sama nikam nejdu. A že bych sï sedla s našima a dala si vínko, tak to nehrozí. Už bych fakt ale chtěla a hlavně potřebovala vypadnout, pročistit si hlavu a zapít vše možné :grinning:

Holky přeji dobrou noc a krásný víkend s pěkným počasím.... pa
15. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
mur :slight_smile: ...já mám z toho husí kůži ještě teď,jen když pomyslím,že by se nám něco takového stalo... :frowning2: :cry: ,fakt chuďátko ta maminka,tím hůř,že to mimiško asi moc šancí nemá :cry: .
co se týče ještě jídla,tak matýnek už by taky rád jako papal sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,lžičku si strká do pusinky pěkně,ale to je ještě bez šance :grinning: ...zaplaťpánbůh :wink: ...už tak kolikrát uklizím po obídkui půl hodiny :confused: :sweat_smile: .ale zeleninku s masinem papá vlastně pořád,no on toho taky ještě zatím prada moc nemůže :sweat_smile: ..třeba bůček :grinning:..fůjjjj :stuck_out_tongue_closed_eyes:.já mu dávám jednou týdně hovězí se zeleninkou,jednou týdně půl žloutku a jinak papká bílé masíčko,kuřecí,krůtí,telecí,králičí :slight_smile:...vše plus zelenina :slight_smile:.

adeli :slight_smile: ...to je ale ořežproutek ten peťan :frowning2: .

zlobi :slight_smile: ...ještě přidávám do každého jídelka pár kapek olivového extra virgin oleje :slight_smile: .
15. kvě 2009 ve 21:11  • Odpověz
mur :slight_smile: ...dobrou,i já se loučím a jdu zkusit spát :sweat_smile: .
přejeme moc pěkný víkend a snad se nám to počasí umoudří a i to sluníčko vystrčí ty svoje pačgálky :grinning: .
dobrou a klidnou noc a všem přejeme krásné sníky :dizzy_face:
papa :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
mur..no ja prave taky a pak je me to lito ze rvu..a pak brecim aj s nim..je to na palicu :angry:

ined..asi puberta :unamused:
15. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz
bre ránko!!!!! :slight_smile: tak dnes jedeme k babičce do Zlína když je tak hnusně tak co by jsme seděli doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se když tak večer ozvu :slight_smile: ju!!!!!!!!!!

zatim ahojky! :grinning:

adeli:určitě se to spraví malý měl taky takové období jsem myslela že bude pít třeba už Sunar tak jsem ho koupila a ted ho vubec nepotřebuje tek že se Sunaru to nebylo :confounded: asi síš mu rostli zuby a atd.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak že nemějte strach určitě se s toho dostanete :slight_smile: :wink:
16. kvě 2009 v 09:19  • Odpověz
ahojky holky, tak venku je hnusně, tak nevím nevím, co budeme dělat, chtěli jsme jet na kole na Modrou, ale to asi neklapne...
16. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz
ahojky
tak u nas uz je po O
petan spinka tatka neco dela a ja si davam kafco a jdu si malovat nehty..musim trenovat to 3D od stredy co jsem mela skoleni jsem to nevidela :confused:
16. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
kde se courate vsechny :sweat_smile:
16. kvě 2009 ve 22:54  • Odpověz
bré ránko :slight_smile: malý celkem v pohodě včera jsme i opekali :grinning: tak jsme si to užili :grinning: byli jsme v zlatém jablku Lukysovi jsem koupila sandálky :slight_smile: V CCC :dizzy_face: a jsme spokojení potom jsme byli v HaM tam jsem mu koupila 2 trička a letní čepku :slight_smile: tak jsme trochu pokoupili Míša si koupila ve Sparkysu matraci high school musical a katalog.A potom jsme šli na zmrzku :grinning: tak jsme si to užili šla jsem ještě do květinářství tam jsem potkala Ined :slight_smile: tak jsme trošku kecly a jela jsem :grinning: tak ted jdu do obchodu zatim pápí :slight_smile:
17. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
ahojky..
dneska noc opet dobra..ale od rana zlobi a tchyne me rekla ze je to moje vina pac nechci druhe a on je jedinacek a takove hnety..jsem myslela ze ju vykopnu..pak ji petan najel na nohu az ji krev tekla a ja jsem mu dala pres ruce a ona prej proc ho biju..ze je nejdulezitejsi vychova do 3 let...atd atd atd :angry: :angry: ja :angry: to vim aj bez ni ale co s nim mam delat kdyz je tak nedobrej

jdu se natahnout u nas se spinka
17. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
Ahojky Adeli!Tak to je fakt síla ta tchýně.To je přece jen tvoje věc jestli chceš druhé dítě. a výchova to samé.Já malému taky občas plesnu po zadku to se nedá.Ono se to dobře kecá ale vychováváš ho ty ne ona.
17. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz
Adeli:pěkné fotečky :slight_smile: malý je šikula :slight_smile:
17. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz
ahojte holky, my byli na té oslavě tety a dojeli jsme až dnes před obědem. Hned jsem vyrazila s malým na brusle, abych vyjezdila to co jsem tam snědla. Samé sladkosti-koláčky, cukroví a různé dobroty. Ještě dnes jsem si po bruslích dávala dortík. Teta nás nabalila, takže máme ještě na několik dní:slight_smile:
Počasí včera nechutné, celý den tam pršelo. Byli jsme venku v takovém tom altánovém stanu, jenže Mates nevydrží sedět ani minutu na místě, takže běhal po venku i v dešti. Teta mi dala pláštěnku pro něj-ještě po mě a dokonce gumáčky po mě. No sranda. Byl jak kosmonaut:slight_smile: Ale jinak Mates úžasný, na všechny se hned smál, všem rozdával pusinky...prostě úžasné mimi. Každý z něj byl hotový a záviděl tak hodné mimi, i když teda byli hotoví z toho jak neposedí a pořád běhá. Od 12h do 20.30h běhal po venku a to jsem ho ještě hodinu uspávala. No holt viděl samé hračky a prostě nechěl spát, ale nakonec se povedlo:slight_smile:
Dnešní počasí pro změnu nádherné, to jsme byli fakt naštvaní, že tak nebylo včera.
Jdu teď postahovat fotečky, máme jich milion:slight_smile:

adeli: pěkné fotečky. Neboj ono bude líp. A řeknu ti, že každé dítě potřebuje někdy opravdu plesknout, naplácat.. a kdo říká že ne, tak má vyloženě rozmazlené děcka. Stačí mi to, když to vidím v hernách. Pokud člověk nevychovává, tak to dítě je nezvladatelné, hrozné, nedobré.... ty jo a tchýni bych poslala asi někam! :angry:

deli: to jste si pěkně užívali na nákupech.

Marky byla jsi na sraze?
17. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.