• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
ahojky holky, víkend opět pryč :frowning2: Včera jsme byli ve Zlíně, byli jsme v solné jeskyni, no super, malá měla sůl i v plínkách a já v kalhotkách...mám spoustu fotek, až bude čas, dodám, ale vidím to tak na příští týden. Tento bude MEGA naročný....malá se naučila pištět, tak jsem z toho taky zrlá na blázinec, ale v noci se budí jednou a to nad ránem , tak super....
18. kvě 2009 v 07:55  • Odpověz
autor
ahojte holky
my byli v sobotu na svatbě v prostějově a v neděli jsme malovali mišce pokojík a dávali koberec. tak má "hernu" má tam cestovní postýlku která zatím slouží k lezení do ní a ven a hrozně se jí to líbí :slight_smile: jinak má jednu stěnu zelenou (takovou světle) a 3 měli být oranžové a jsou takové merunkové a k tomu oranžovohnědý koberec :slight_smile: zkusím někdy nafotit a dát foto...
mur to jsi měla pěkný den a takové hodné dítko :slight_smile: že ty děti před návštěvami dělají demo co? :slight_smile:
deli pěkné nákupy :slight_smile:
adeli: tchýni pošli do pr...a hodně rychle, kámoška má 17měs holčičku žili ve skotsku a prostě jí nechají dělat víceméně vše a dle mě je to rozmazlený fracek. leze lidem v bytech do skříní a vyhazuje cd a jí jídlo ze stolu a šlape po ostatních dětech. tak to radši plesknout fakt.
18. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

tak uf,víkend za námi :slight_smile: .sobota teda počasí bohužel škaredé,takže pizza proběhla doma,ale oslavička se vydařila i tak.matýnek měl vykulené očka,když tatínek sfoukával svíčky :dizzy_face: .takže pohodička.včera jsme byli na pouti v pohořelicích a super,počasí nádherné,prostě pařák :grinning: .akorát nám teda vyšlo,že matýnek musel papat obídek venku,tak jsem měla strach,aby nedělal cirkus :sweat_smile: .nechala jsem si to ohřát v jedné restauraci...no říkám:prosím na 1,5 minuty do mikra a co myslíte?nechali to tam tak 5 minut,bylo to vřelé jako prase :angry: ,matýnek ječel,neboť už byl hladňučký,no moje nervy,tak jsem foukala a foukala,ale aspoň to spapal be nějakých cirátů,rychle a v pohodičce :slight_smile: .pak jsem jeli do oldřichovic na každoroční tradiční oběd k rodičům švagra.matýnek viděl slepice a pejska,tak byl paf :grinning: .domů jsme přijeli až po 16h a hned jsme jeli ještě s matýnkem na procházku,protože spinkal přes den málo,akorát teda už jsme se táhli jako soplík,vedro a prepití a prejásaní :grinning: .večer chvilku tv a pak výtuh(na půl hodiny :frowning2: ),neboť noci stále pěkně veselé :angry: .
akorát teda kočárek super,složení a rzložení opravdu za pár vteřin,takže paráda :dizzy_face: .
jo a včera na té pouti jsme viděli super maminku-kočárek,kolem sebe dvě malé děti,bříško-tipla bych tak 5 měsíc a ona vytáhla cigáro a normálně tam začala hulit :confused: :confused: :confused: ,jsem se musela od ní otočit,protože jinak bych to asi nevydržela a něco jí řekla :sunglasses: .je to její věc,ale i tak,já to prostě nesnáším :angry: ,zvlášť... :frowning2: .
ikdyž to samé jsem viděla tak před týdnem u nás na zahrádce,tam k tomu proběhlo i pivečko :confounded: ,no co na to říct,že :confounded: ?
po obídku jedeme s matýnkem do zlína na kontrolu na neuro,tak jsem zvědavá,co se dozvíme.no snad to bude v pohodě :wink:.zítra poradna,jsem hlavně zvědavá,jak matýnek porostl,zdá se mi těžší a těžší :grinning:.a taky větší,ve středu musím opět probrat jeho šatníček a probrat věcičky a hlavně vybalit ty větší,už 80 :confused: :grinning:.

mur :slight_smile: ...tak super,že se matýsek tak pěkně bavil,ten si umí získat za momentík každého :dizzy_face: .taky bych potřebovala po tom víkendu nějaký sakra svižný pohyb :grinning: ,dobrot bylo neúrekom :sunglasses: .

deli :slight_smile: ...téda,vy pořád něco nakupujete :dizzy_face: .zmrzku si dám možná dnes,jedeme do zlína s matýnkem,tak když bude všechno dobré,tak na oslavu a už opravdu s dobrůtkama zse na chvilinku končím,ikdyž u nás je to těžké,začína to v květnu kubovýma narozkama :dizzy_face: a táhne se to až do září,pořád nějaká oslava :sweat_smile: .

adeli :slight_smile: ...chuďátko :frowning2: ,ta tchýně,to je na zabití :angry: .co je jí sakra do toho,počet dětí je snad vaše věc a nikoho jiného.a jedno vím na 100%,pokud bude matýnek někdy zlobit,tak prostě taky dostane přes zadek nebo přes ruku,neříkám bít,ale takový lepanec je někdy účinnější než 150000 slov :wink: .

zlobi :slight_smile: ...tak na miščin pokojíček jsem zvědavá :dizzy_face: ,ta se má,mít takové vlastní královstvíčko :grinning: ,tam si může kramařit do haleluja.matýnek teda zatím pouze lozí,ale jaký neuvěřitelný brajgl dokáže udělat běhěm pár minut,to se hned tak nevidí :sweat_smile: .už se těším až jednou bude mít také vlastní pokoj a já nebudu packat o hračky a podobně...a to ještě nic není,to si dovedu představit :sweat_smile: .
18. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
ahojky..tak u na noce konecne super..petan se budi kolem dvanacte a pak az rano kolem sedme :dizzy_face: tak slava..

mon..no tchyni asi poslu a to brzo :grinning: ja malemu nedovolim aby byl rozmazlenec ..to vidim u kamosky..ta malemu koupi darek za 10tis. a ani se nezavdeci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ined..jj presne tak taky dostane lepanec
18. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz
jo adeli :slight_smile: ,zapomněla jsem,fotečky moc pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .jejda,ty noce vám závidím :sweat_smile: ,no co se dá dělat,třeba se to spraví časem i u nás :wink: .
18. kvě 2009 v 10:02  • Odpověz
ined..no petrik tak zacal spat az ted v 16 mes.jinak byl hore i 5x i 10x i 15x za noc..bylo to desne :unamused:
18. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz
ahojte holky, no radši už o našich nocích psát nebudu, neboť mám podle vás zlaté dítě, které spí celou noc. Ale nebojte někdy se i vyjímky najdou, ale to je opravdu minimálně a je to tak 1x za 2měs. Nervla jsem vás? :grinning:
teď mi Mates chrní a já konečně obědvám u pc. Ráno jsem byla s ním opět bruslit. Teda mákla jsem si, protože se to nezdá, ale fouká. Pak se to Matesovi po hodině přestalo líbit a tak jsem jela na rohlíky, že mu dám, aby byl v klidu. Ale potkala jsem kámošku s kočárem tak jsme kecaly a dítka na sebe hleděly. Pak jsme se domluvili, že zajdeme společně k Dr. že dítka kašlou. Malý v pohodě, že to má čisté, ale očkování jsme radši posunuli na další týden.
Holky já jsem pro plesknutí, protože jinak vychovat děti nejdou. Ale je to jen můj názor a dívat se třeba na to jak děti pichají ruku do zásuvky, tak to tomu dítěti nevysvětlíš, když je tak malé. Musím říct, že u nás to pleskání na ty zásuvky, kabely...zabralo, protože to nedělá, ví že nesmí.

Ined: to jste teda měli super tu pouť. Počasí se opravdu v neděli vydařilo. No jo další dortík bude Matýnkův, musíš ho do té doby naučit foukat:slight_smile: pak napiš jak jste dopadli u Dr.

Mony to se Miška má mít svůj vlastní pokojíček-hernu:slight_smile: spávat bude s váma nebo už ji tam šoupnete?
18. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
ahojte
no mur tvoje noci jsou opravdu k nas...:slight_smile: ale to je jen čistá závist :slight_smile:)
zatím má pokojík jako hernu, má tam cestovní postýlku zatím jako prolízačku, třeba zkusíme přes den někdy aby tam spala a časem v noci. ale zatím kojím 2-3x za noc a podáváme dudlík to by nešlo mít jí jinde - nebo šlo ale nechci :slight_smile:
jsem chtěla napsat že o nocích by mohla adel vyprávět :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
ahojky holčinky :slight_smile: ,
tak vám jdu jen napsat výsledky z neurologie :dizzy_face: .naprosto super,vojtárnu už cvičit nemusíme a byli jsme moc pochválení,jak matýnek krásně leze :dizzy_face: .máme ještě kontrolu v roce,to jen tak,ro jistotku :slight_smile: .tak jsem šťastná jako blecha :dizzy_face: .kočárek matýnkovi vyloženě svědčí,neplakal mi ani jednou po cestě,dnes smám vyloženě zlaté dítě :grinning: .akorát teda od 14 h nespinkal :confused: ,tak jdeme kupkat,dáme kašičku a pofrčí do pelíšku,zatím pápi,už se po mě pinoží a značně kňourá :sweat_smile: .
18. kvě 2009 v 17:45  • Odpověz
holčinky :slight_smile: ,
matýnek spinká od 18.50 :confused: ,no byl chudáček hotový,kašičku slupnul myslím ani nevěděljak a už kňoural a mnul si očička,teda spíš dvě škvírečky,tak jsem ho dala do postýlky a v mžiku usnul,bobeček :dizzy_face: .jsem jenom zvědavá,kdy se vzbudí...no snad bude spinkat už jako normálně :slight_smile: .tak dokoukám po hooodně dlouhé době ulici,dám sprchu,kuknu na tv a zkusím brzy usnout-do foroty :grinning: .
zítra by měl matýnek dostat druhou hexu,tak jsem zvědavá opět na reakci,první byla docela v pohodě,dva dny zvýšená teplotka,tak snad to bude jen podobné :wink:.míry samozřejmě písnu :dizzy_face:,můžete tipovat :wink:.

deli :slight_smile: ...musíme domluvit nějakou prochajdu,co ty na to?nebudeš se stačit divit,jak je matýnek v novém fáru hodňoučký,opravdu,sama tomu stále nemůžu uvěřit :sweat_smile: .(ale raději to klepu na dřevo :wink: :sunglasses: )

adeli :slight_smile: ...ježiš,nestraš,to nevydržím :astonished: :confounded: :sweat_smile: .a čím se vám to tak najednou zlepšilo?samo :confused: ?já ti to samozřejmě moc přeju :dizzy_face: ,ale už jsem ve stadiu,kdy jsem ochotná vyzkoušet cokoliv :grinning: .(skoro)

mur :slight_smile: ...také jste měli super víkend :dizzy_face: .matýnek zatím umí jen plácnout na ruku a to ještě když se mu zrovna chce,jo a berany duc,ale to u dlouho :grinning: .foukám mu zatím jen bebínka :sweat_smile: ...a že jich má co už leze,tady se chuďátko pořád někde otlouká :confounded: .
holčinky,co teda ten srázek,musím to tady urgovat :grinning:.
18. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
ahojte, tak už i my chrníme:slight_smile: já už jsem v noční košilce a jdu kreslit k tv i pc obrázky pro kámoščinu holčičku a pro druhou kámošku jako výzdobu do koupelny. Mám toho nějak moc nakreslení.

Ined: to je super!!!! i ten kočárek, že se Matýskovi v něm moc líbí. Počkej až začne Matýnek běžkat, to jich bude mít nespočet. Mates má nožky samo modřinu,ale to má z toho jak lozí po betonových schodech venku.

Mony: však já si taky závidím. Mě dnes kámoška říkala, že jí malý pravidelně od 0.00-5h malá nespí. To jsem řekla, že by mě opravdu jeblo. Fakt v tomto musím říct zleté dítě! :grinning: ale jak je vzhůru tak je to pěkný ďáblík, však víš.
Taky jsem si říkala, že bych Matese nechala už samotného v ložnici,když spí celou noc, ale tak zase bych tam ráno musela chodit a vstávat z postele. tak ho mám vedle sebe v postýlce a jen si ho přendám a on si hraje u mě na posteli a já ještě ležím:slight_smile:

já jsem taky pro srazík a je mi jedno kde. Kromě út. a čt. dopoledne můžu kdykoliv. Tak záleží na vás
18. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahojkííí :slight_smile:
tak se zase hlásíme mezi "datlující" maminy :grinning:
I my jsme si víkendu užívaly, teda spíše maminka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...v sobotu jsme byly u babi, nakonec jsme kvůli počasí na burzu nešly, ale bratánek měl zase s MŠ vystoupení ve vedlejší vesnici, tak jsme se jely podívat...no NIkča samo opět nadšená :slight_smile:
no a večer si zase vyrazila z kopýtka maminka :sweat_smile: ...byla jsem na srazíku ze SŠ po 10letech :confused: a naprosto dokonalé, opravdu příjemná změna zase po dlouhé době vypadnout a zařádit si jako za mlada :grinning: ...pařilo se do půl druhé :fearful: :sunglasses: , někteří jedinci i dýl...Nikča zvládla noc bezvadně, usnula už kolem deváté a poprvé se vzbudila až o půl třetí, takže ani moc nepostřehla, že jsem nebyla doma-takže můžu chodit asi častěji :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď už chrníme, tak vás jdu dočíst :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahojky Marky. Slyšela jsem, že se srazík vydařil. Ty jsi prý fotila, tak dodej foto. Nějaké fotky tam už jsou, ale to jsou ze začátku, chci vidět i ty po půl noci:slight_smile:
Zítra mám sraz s Katkou a Renčou, tak mi poreferují co a jak:slight_smile:
No vidíš to jak byla Nikča šikovná. A kdo hlídal, tatínek s kámošem?
18. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Murin, tak já co jsem nafotila, tak už jsem na spolužáky šupla, více toho nemám snad jiní ještě dodají, bo kolem půlnoci už museli fotit jiní :sweat_smile:
JJ, holky ti určo poreferují :grinning: ...i striptýz byl, ale to bylo jen náhodou :wink:
Zlobi, tak to je super, že Miška už bude řádit v novém pokojíčku :slight_smile: ...pak dodej foto, nějak nedoplnuješ albumek :wink: :slight_smile:
Ined, tak to úleva, že už nemusíte cvičit a Matýnek je v pořádku :slight_smile: ...tak hlavně ať jste i nadále zdraví! :dizzy_face:
Adel, pěkné fotečky, teda z Petana už je pořádný chlap :fearful: :slight_smile: ....myslím toho malého :wink:
18. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
A kdo dělal ten striptýz? nejde to poznat jestli je to někdo od nás
18. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Murin, naštěsí to není nikdo od nás :grinning: , ale moc nechybělo :sunglasses: ....... :grinning: ........přišla tam nějaká parta kluků ze svíce, tak budoucímu ženichovi objednali striptýz :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky!Denčo na tu prochajdu se určitě domluvíme.Až budeš chtít jít tak mi pisni sms.My se dnes měli dobře byli jsme Mišce vyřizovat pas.Cestou domů jsme se stavili v Ternu.
18. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz
A co vy na oslavě, vyvedla se? Pak dodej foto Matesa v pláštěnce a gumáčkách :grinning: ...ten musel být užasný :grinning:
18. kvě 2009 ve 20:26  • Odpověz
ty jo chudák ženich, no hlavně ta budoucí nevěsta:slight_smile: No škoda, že jsem fakt nemohla, jsem nadávala, že jsme nejeli dom. Mě oslavy neberou, kor rodinného typu:frowning2:
foto dodám:slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
Jj, to znám, škoda, že to takhle blbě vyšlo...to já měla podobné když dělali sraz děcka ze ZŠ a vybrali si přesně den na moji svatbu :angry: :grinning: ...no to fakt nasere :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jaké jsem měla nutkání udělat mojému únos do Březolup na tu akci...můj věděl, že z tama už by mě nedostal zpátky :grinning: , ale tak naštěstí to dobře dopadlo :slight_smile:
Deli, měli jste se stavit na kafíčko, když jste už byli v Ternu :slight_smile: , bydlíme skoro naproti :wink:
18. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
ahojky tak u nas uz se chrupka :pensive:

ined..nic jineho nedelam..to byla raz na raz :dizzy_face:

marky..no petan uz je chlapak..ale tahat ho tak mam co delat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. kvě 2009 ve 20:34  • Odpověz
foto:slight_smile:
no snad píště to vyjde líp. ALe teda počítala jsem, že tam bude víc lidí.
18. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
Adel, to věřím :frowning2:
Murin, no oproti minulému to bylo dost...myslím, že kolem 20 nás bylo, ale fakt nevím přesně, na fotkách nejsou všichni...a hlavně "organizátor" taky chyběl :angry: :grinning:
Teda Mates je naprosto úžasný v pláštěnce, opravdu mu to sekne :slight_smile: a medvěd je jako živý :confused: :slight_smile: ...škoda jen, že to s tím počasím nevyšlo :angry:
18. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz
medvěd byl vycpaný, ale teda posera Mates se ho bál. Pohladit si ho nechtěl ani¨omylem. Pořád jsem mu brala ručičku, že uděláme malá malá a ne. Zatl ruku a nemohla jsem s ní hnout. Mědvěd byl v restauračce kde jsme byli na oběd. Jinak to bylo na zahradě. Počasí fakt hnus. Teď je tak krásně a v tu sobotu hnusně:frowning2: no co už. Matesovi to ale nevadilo, v pláštěně běhal dobře. Gumáčky jsme našli až v neděli, ale stejně ještě bylo mokro, tak se šikly:slight_smile: ale teda první kroky v nich, to jsme se vyloženě nasmály. Neuměl v tom chodit, byl jak kocour v botách. Jsem ho natočila na video, by to chtělo někam poslat, neměl chybu :grinning:
slyšela jsem, že organizátor nemohl. Doufám, že tam pak někdo dodá i zbytek fotek.
18. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Tak to musí být super video, dej na net ať kukneme :wink:
No bohužel se nikdy nenajde termín, který by vyhovoval všem :confounded: ...ale tak není všem dnům a srazům konec, že? :wink: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz
autor
ahoj holky
teda marky taková akce i se striptýzem! :slight_smile:)
mur to musela být prča v těch holinkách
adel nezlepšilo se vám to spaní tou uspávací metodou?
holky my máme po autě, v servisu nám řekli že by oprava stála moc moc moc,takže půjde na náhradní díly nebo šrotovat, tak je z roku 91 tak co no :frowning2: takže já budu přes týden bez auta, ale už jsem si na to zvykla že ho nemám. ted jen oběhat papírování odhlášení a tak , fuj :frowning2:
mně by se nechtělo chodit kojit do vedlejšího pokoje ale tak na hraní se jí tam zatím moc líbí a zítra i koupím záclonu se zelnými a oranžovými obrázky tak bude krásně ladit :slight_smile: teď jen doklidit spoustu zbytků po stěhování nábytku a komoru at se tam vejdou nějaké věci co byli ve "skladišti" :slight_smile:)
jdeme spát jsme hotoví po víkendu a ted jsme navečer byli ještě bruslit
srazík asi tento týden nezvládám, snad příští, já musím víc dopředu plánovat mám toho moc :slight_smile:
dobrou všem :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz
ahojky holky, zasedla jsem až ted a už tady nikdo není...
murin, já měla stejnou pláštěnku, ale to nás bylo asi více, přece jen za komančíků toho moc nebylo na výběr...moc Natalí sluší...
no já se psychicky připravuji na sobotu, vypukne MEGA oslava, tak jsem zvědavá, jak to dopadne, ale snad dobré...zítra jdeme ohledně zahrady, co chceme, Jirka tam prý postaví boudu a drdně písek a budeme tam nejspíš celé léto, držete pěsti, at vše klapne. Chceme se tam chodit opalovat, opékat, hrát si a vysadit si kytičky...
Jinak zítra pojedeme na výlet, tak se těším...a ve středu jdeme slavit s Jirkou....
pro sraz bych taky byla...můžeme kdekoliv, je hezky..co takhle někde, kde by to děti zabavilo? Chtělo by to třeba i pout nebo tak něco...nebo "den dětí", nebo ted jsou volební akce, tak nabrat balonky a tak. zrovna dnes malé jeden uletěl. Dodám fotky asi až zítra, máme jich dost...fotím o 106...

Dobrou noc a těm kdo spí přeji dobré ránko :wink:
18. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz
bre ranko..tak noc dobra :dizzy_face:

mon..jsem psala ze se petan budi jednou v noci :grinning: konecne jen jednou cca 2 tydny tak snad to vydrzi :dizzy_face:

honzi..a kde chcete tu zahradku ze bych za tebou jezdila :grinning: :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz
honzi..pekne foto ..adelka uz je velka :dizzy_face:
19. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
ahojky holky,
přihodila jsem fotky...
zahrádka tady v UH za nemocnici, snad to klapne. Adi, dobrá, já naseji i zeleninu a bude spolu plét a opalovat se jen v horním díle, ne? :wink:
Jinak včera se nám prořezal dolní zoubek, takže jich máme 7 :wink:
19. kvě 2009 v 08:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.