• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Ahojky!
Honzi:hezké fotečky Adélce to tam moc sluší.Už se vám blíží narozky co?
U nás od rána prší a k ránu byla i bouřka.Včera už bylo hodně dusno.Míša dnes jela na výlet na ten Bouzov,snad tam budou mít lepší počasí.
19. kvě 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
ahojte holky
deli snad vyjde míše počasí tady hřmělo hodně před 6 ráno.
jinak srazík a zabavení - miška se prostě v kočárku na dlouho nezabaví i když je na co koukat. pro nás jsou herny a dětské koutky, procházky moc ne. ani písek protože jí všechno - a nejen písek ale i kamínky a avětvičky a to je nebezpečné. taky máme doma všechno šíííleně ohryzané, všude na hračkách fakt zářezy, postýlka dohryzaná na všem chybí barva protože jí zhryže...máte to taky? jestli jak jí roste ten zoubek? honzi máte už stejně zubů jak my :slight_smile: ale na matese asi nikdo nemá :slight_smile:
19. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,

u nás dnes noc jedna z těch lepších,akorát v noci matýnek papal ve 3,pak nemohl asi půl hodinky usnout a o půl páté začalo ale šíleně bouřit,no rány jako z děla :confused: .tak jsem matýnka hned čapla,spícího ho dala k sobě a po každém zablýsknutí jsem mu zakryla ušečka :sweat_smile: a super,vůbec ho to nevzbudilo,se teda docela divím :grinning: .ale teda to počasí je opravdu hnus,doufám,že aspoň odpoledne u nebude pršet :frowning2: .máme tu poradnu a tím trošku nabouraný režim,tak jsem chtěla po s matýnkem pochodit ať se pořádně dospinká :pensive: ,ale v dešti se mi moc chodit nechce :confounded: a nevím,jestli by mi usnul ještě doma,ikdyž měl by být po hexe...no uvidíme :wink: .
včera večer mi psala radmila ohledně cvičení,že začíná dnes od 14-15 h. :frowning2: ....hmmm a my jdeme na 14.20 k dr.tak jsem jí dnes psala sms jestli bychom mohli začít až další hodinu,tak snad jo,ikdyž ten čas mi moc nesedí,to většinou bobek spává,tak to budeme muset nějak upravit :sweat_smile: .
fotečky ještě musím zhlédnout :slight_smile: ,nějak nestíhám :sweat_smile: .
máme půjčenou kameru,tak točím matýnka o sto šest :grinning: a včera mi manžílek říkal,že kámoš,kterému ta kamera patří si bude kupovat novou a tuto nám za nějaký pakatel prodá :dizzy_face:,tak mám radost,protože tato je ještě super a má jednoduché ovládání,takže nám bohatě stačí.fotky jsou super,ale video je video :wink: :grinning:.akorát teda asi budeme muset koupit novou baterku,docela rychle se vybije,ale to snad nebude nic hrozného :wink:.

marky :slight_smile: ...téda,ty jsi tak řádila :grinning: ?mě čeká sraz 29.,no ještě váhám jestli jít či ne,mám to tak 50 na 50 :sweat_smile: ,ale asi spíš půjdu,aspoň někam na chvilku vypadnu :wink: .ještě jsem pořádně nikde nebyla co je matýnek na světě :sweat_smile: .no hlavně,že jsi si to užila,to je důležité a nikolka je šikulka,že tak pěkn spinkala i bez maminky :dizzy_face: .

mur :slight_smile: ...to ti rozumím,já ty rodinné oslavy taky moc nemusím :wink: .a to nás teď čeká 60 jak tchýně,tak tchána,27.6.se koná oslava,no hlavně vymyslet nějaký pořádný dárek :confounded: .

deli :slight_smile: ...no to chuderce mišce moc pěkné počasí na výlet nevyšlo :frowning2: ,ale třeba tam bude líp anebo se to vybere :wink: .včera jsem ve 22.30 už tady vletěla na balkon a sjela tam tu bandu blbečků :angry: ...hulákali tam a ťápali samé nesmysly,že jsem to slyšela i přes zavřené okno :angry: ,už mě to tady opravdu značně sere :sunglasses: ,nemůžu mít ani ten balkon večer otevřený,protože tam pořád někdo z těch lemplů sedí a něco hňápou :angry: .prostě bílý cikáni :angry: .
19. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz
No holky mě čeká v pátek svíca, ale uvidím, zda půjdu, Jirka má totiž narozeniny a loni jsme spolu nebyli, byla jsem v porodnici, tak letos mu chci udělat dort a být s ním...
jinak my na prochajdu klidně, kdyžtak se chvíli projde, chvíli poveze, to má ráda...
19. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
ahojte holky, v noci bůřajda teda děsná,ale Matesovi nevadila, to spal jak dřevo a to jsme měli otevřenou ventilačku. ALe jinak jsem to zakřikla s tím spaním. Dnes v noci se vzbudil a hodinu nespal, hrál si s dudlíkama a jen si brumlal, nakonec jsem mu dala mléko, protože vím, že po něm hned usne a fakt. Pak ho ani ta bouřka nevzbudila. Ráno jsme jeli plavčit a super, akorát dnes tam byla jiná instruktorka, ta naše je nemocná. A tato nebyla tak dobrá. ALe jinak super. Pak jsem měla srazíks kámoškama ze střední,poseděly jsme v pizzérce, teda já moc ne, neboť Mates nevydržel v klidu sedět a běhal pořád do mokré hlíny, písku... vyváděl tam, takže jsme docela zapůsobili jako antikoncepce:slight_smile: ale teda jel po chlapech jak po uzeném:slight_smile: vedle seděli u stolu docela fešní kluci a pořád za něma chodil :grinning:
teď mi chrní venku v kočáře, jsem zvědavá jak dlouho.

Jinak zoubky se chlubím, že jsem našla 13 kousek a další se klube:slight_smile: ty jo, zachvíli bude mít plnou pusenu:slight_smile: opravdu na nás nemáte:slight_smile:

honzi: pěkné fotečky. A s tou zahrádkou držím pěsti, to byste měli super! taky vidím, že máte plno oslav v květnu:slight_smile:

Ined: to je fakt blbý čas na to cvičení, ale určitě to nějak uděláte. Přinejhorším Matýnka vzbudíš a pak ti vytuhne po něm jak bude unavený. A co v poradně, kolik máte?

Mony: mi taky jíme vše. Píšek už neřeším,jen když hovidím tak ho plesknu a dám mu pak ¨napit, aby to zapil. Dokousané u nás taky je skor vše, ale teda musím říct, že od roku přestal doma okusovat věci. Teď jí venku písek a pochutnává si na pažitce a to ve velkém. AKorát když je pak na trávě, tak ji jí taky, protože si myslí, že to je pažitka.

Já jsem pro cokoliv, mě Mates vydrží všude ať je to kočár, herna a nebo písek:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
Honzi: ty sandálky máte ¨reebok, že? taky jsem je chtěla, ale nakonec nekoupila
19. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
my jsme dneska odpoledne cáraly ještě s kámoškou po Zlíně, potřebovala jsem pokoupit drgerii a Nikči papučky, už máme zase malé :unamused: ...všechno jsme pořídila, dokonce i sobě jsem koupila 2 trika :wink: , tak mám rodost, jo a v DM je zase sleva na ten hrníček s fotkou (na den matek) za 99,-Kč, kdyby jste někdo chtěly udělat.
Honzi, pěkné fotečky, Adélka už je opravdu velká holka a šikulka :slight_smile: všem vám to moooc sluší :slight_smile:
Deli, dneska jela i mamka se školkou na výlet na Lešnou, tak nevím jak vyšlo počasí, u nás ještě dopoledne trochu pršelo a pak u naštěstí nee, ale zamračeno je pořád :frowning2:
Murin, díky za fotečky, všichni vypadají spokojeně :slight_smile: ...tak aspoň ti tento minisrazík s holkama vynahradil ten střídní sraz :wink:
Ined, opravdu blbý čas na cvíco, ten by moc nevyhovoval ani nám :unamused: ...a s tou kamerou je to super, ta se bude hodit vždycky :wink: , jsi mi připoměla, že už jsme taky dlouho nenatáčely :confused: :sweat_smile: musím napravit :wink:
Jinak my na srazík můžeme, myslím, že i třeba tu prochajdu, akorát teda ve čtvrtek asi pojedeme odpoledne ke švagrové do Otrokovic kočárkovat, tak to asi nee. Jo a máme zase nový kočárek, no vlastně novo-starý :sweat_smile: , vyměnila jsem ho pliko P3, je skladnější a líp se ovládá a ještě jsem na něm ušetřila :slight_smile:
19. kvě 2009 v 16:43  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jen v rychlosti :grinning: ,máme 8720 g a 72 cm,to myslím,že asi víc,neboť vel. 74 už je nám malá,dnes jsem vybalila větší kousky a super :dizzy_face: .ale to je šumák.dostal chuďátko druhou hexu,no jak ten řval :frowning2: ,u první nic a dnes ho muselo být slyšet až v barumu :sweat_smile: .dostali jsme od dr.homeopatika chamomille(nevím,jestli píšu správně),na prořezávání zoubků,dle ní ty špatné noci jsou od zoubků,tak uvidíme :sweat_smile: a ještě fenistil,hned doma dostal 5 kapek kvůli nežádoucí reaKCI,TAK TŘEBA BUDE DOBŘE.jejda,pardon,přepsala bych to,ale opravdu spěchám :sweat_smile: .zatím je úžasný,miloučký a zlatý a ten kočárek :confused: ,holky,on tam opravdu nebrečí,prostě jenom sedí a kouká anebo spinká,stále jsem v šoku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .tak za chvilinku jdeme kupkat a dnes opět brzy do hajan,dnes spinkal matýnek jen dvě hodiny,do poradny jsem ho musela budit a to spinkal krásně tvrdě,chuďátečko a pak už dal jen půl hodny :frowning2: .blbý čas no :confounded: .jinak všechno v pořádku,akorát se musíme objednat k očnímu,dr. se zdá,že trošku šilhá :frowning2: ,no manžílek to měl taky co by miminko a dokonce byl operovaný už myslím ve dvou měsících,ale on to očičko měl ujeté strašně moc,tak uvidíme,teď je z toho chudák špatný,že to bude mít matýnek po něm :frowning2: .třeba to nebude nic vážného :slight_smile: .
tak,už musím letět,přejem pěkný večer a já jsem tedy pro jakýkoliv srázek,když už se nám v kočárku líbí :grinning: ,papa
19. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
ahojky!Tak výlet se vydařil a Míša přijela spokojená. :slight_smile:
Denčo:tak to už je Matýnek velký klučina.Chudák s tím očkováním To Lukys taky pěkně ječí.Někdy budem muset vyrazit na tu prochajdu. :slight_smile:
Marky:dobrý nákup :slight_smile: já si taky občas udělám radost a něco si koupím :wink:
Mur:s těma zubama-my máme šestnáct ale to jsme trošku starší :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz
ahojte holky, už chrníme a já jsem nastartovaná už v pyžamu a čekám na ordinaci. Kreslím opět obrázky,opět mě to chytlo a naslibovala jsem hodně lidem, tak se činním:slight_smile:

Marky dodej foto kočárku. teda taky jste to dobře vystřídali:slight_smile: kupovala jsi papučky na doma a nebo nové botky na chození? a je dobré si udělat radost.

Deli: tak to máte opravdu víc zoubků, ale určitě brzy doženeme:slight_smile: super, že se Míši výlet vydařil

Ined: to je teda už kus chlapa:slight_smile: Zachvíli přeroste některé holčiny tady :grinning: A je paráda, že se Matýnkovi v kočárku tak moc líbí, třeba pořeboval opravdu větší rozhled. Snad vám to na ty zoubky pomůže!
19. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
autor
ahojte
my byly celý den venku od 10-14ve slunečnici s holkama šátkařkama ze zlína pak beruška pak kámoška (z toho skotska) nákupy a domů...uff
mur a co kreslíš?
deli tak super že se vydařil výlet
marky já myslela že jste byli spokojení s kočárkem? tak pak dodej foto :slight_smile:
ined super míry - a jste větší než my :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahojky..
tak u nas se spinka tak mam casek
dneska jsem byla s mojim v praci a pak nakoupit neco na nehtiky :grinning: :grinning: rano jede do italie

jinak petan konecne si stoupl a stal sam v prostred obyvaku a tak snad budem brzo chodit :grinning: :grinning: dr.rikala ze tak 18 mes.to jisti

honzi..no klidne se budu aj naha opalovat :grinning: :grinning: :grinning:kdyz tam videt nepujde ..jj nasadime si neco a budeme okopavat :grinning:
19. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz
ahoj Mony, teda to jsi měla pěkně nabitý den:slight_smile:
Teď kreslím momentálně medvídky pro kámoščinu Terezku, už mám 3 :slight_smile: A pak budu kreslit kvítka až nějaké vyberu. Ty chce kámoška po celé koupelně, aby se jí oživila. Takže docela dost. Už mě teď bolí ruka, tak dám pohov na chvíli
19. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz
Mur:No ale s těma zoubkama to nebylo tak jednoduché :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždy řval a otravoval :confounded: :rolling_eyes: kolikrát mě s toho bolí hlava ¨,No Míša si koupila knihu o javořických jeskyních :slight_smile: tak se díváme že by jsme tam mohly vyrazit i jako rodinka :slight_smile: :grinning: jinak koupila popcorn,mně nahrdelník takové srdíčko tak jsem taky spokojená říkala Míša že tam nepršelo :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ale štěstí :slight_smile: :sweat_smile: ted se dívám na křehké vztahy a u toho jsem na Pc :grinning: .
19. kvě 2009 ve 20:33  • Odpověz
deli: tak to u nás jsou zoubky úplně v pohodě, vůbec o nich nevím, teda kromě kadění. ALe je pravda, že dřív u nich kadil i 9x denně a teď třeba už jen 4x, tak už to nepostřehávám. Jen vžd yvidím nějaký v puseně, když se směje. Akorát jednou měl Mates u zoubku teplotu, jinak fakt musím říct průběh super.
Javoříčské jeskyně mám projité,no vlastně všechny v ČR i pár na SLovensku. Mě se líbí teda všechny.
To je pěkné, když dítka kupují dárečky. Na tuto dobu se taky moc těším:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
mur a čím je kreslíš? co to je za obrázky?
já chci pak dozdobit mišce pokojíček :slight_smile:
normálně!! my spíme!!! miška spala jen 1,5h protože jsem ji vzbudila na cvičení tak padla únavou :slight_smile:
u nás zoubky rostly po dvou a vždy byla vzhůru celou noc u toho - resp. dvě za sebou. a teď je venku sedmý a nic možná byla umazlená a protifka trošku
19. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz
Mony kreslím barvičkama na sklo. Dá se to dát i na omítku,ale pak se to někdy když to chceš zdělat oddělává i s omítkou:frowning2: kámoška to chce do koupelny na kachličky a je to super a další kámoška to bude mít na zrcadle a na prosklených dveřích a na skříni.
gratuluji ke spánku, u vás je to fakt úspěch:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky tak se zoubkama jsme za váma teda pěkně pozadu, my máme zatím pořád jen ty 4 :confused: :sweat_smile: sice je pravda, že do puse mě moc nepustí, ale myslím, že bych ho viděla, kdyby se nějaký vyklubal :wink: :slight_smile:
Jinak s kočárkem jsem spokojená byla, akorát teda jsem zakopávala o to nášlapné stupátko, myslela jsem, že to nohama :sweat_smile: , ale i manža o to packoval...tak jsem zkusila prodat(to byla podmínka abych mohla druhý pořídit :wink: ) no a prodal se :slight_smile: ...a tento se pohodlný pro nás obě a je i lépe skladný, takže tak...
Murin, kupovala jsem bačkůrky na doma, teď zatím na ven máme naštěstí všechno ještě dobré :slight_smile:
Ined, to jsou míry :slight_smile: pěkný kus chlapa! :grinning: ...člověče mi ty míry měly v jednom roce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: , ale hlavně že jsou prcci zdraví, ne? a neboj, očičko bude v pořádku :dizzy_face:
Adel, tak nudapláž u Honzi, jo? :wink: :sunglasses: ...téda, to bude pastva pro oči kolemjdoucích :grinning: ....a Petan je šikulín, za chvíli bude běhat :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Marky to by jsi fakt viděla, kdyby Nikča tam měla nějaký navíc. Já jsem to vždy viděla, protože do pusy mě taky Mates nechtěl pouštět, vždy mě strašně kousnul. Ale samozřejmě jak jsem tam nějaký nový zahlídla, tak jsem ho i prstem zkusila:slight_smile:
Marky dodej foto kočárku. Jsem zvědavá. To je super, že jsi měla hned kupce a hned jste sehnali další.
19. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Pěkný kočík. To máte nový nebo taky z druhé ruky. Jde vidět, že se Nikči zamlouvá:slight_smile: a Nikča vypadá super v tom riflovém:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz
Foto dodáno :slight_smile:
Já kdybych ho neprodala, tak bych si další nebrala, asi se ta značka dobře prodává...a co ty už máš nějakého kupce na ten váš sportáček?
19. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz
Murin, z druhé ruky :wink: ...do nového bych už teď teda nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hodně už lítá sama, takže by to bylo i zbytečné.
19. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz
autor
marky pěkný kočárek :slight_smile: já ale myslelaa, že chceš se spojenou rukojetí? taky jsme o tomto chvíli uvažovali :slight_smile:
teď mi miška plakala :frowning2: tak nevím snad bude dobrá noc...
19. kvě 2009 ve 21:13  • Odpověz
Marky nemám:frowning2: ale budu ho půjčovat kámošce na nějakou dobu a uvažuji, že si ho nechám místo toho velkého. Že dám naprodej ten.
Vypadá ale jako úplně nový. A vidím stále stejné barvy. Vypadá moc pěkně.
19. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz
JJ chtěla jsem, uvažovala jsem i nad Jané, ale tento se mi naskytl, odzkoušela jsem a je dobře ovladatelný i tak :slight_smile:
Co to kojení v noci? Kolikrát Miška ještě pije? my pořád tak 2-3x :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz
Murin, no možná na fotce vypadá, kolečka teda nejsou moc ojetá, ale potah je už takový používanější :confounded: , ale tak nám to určitě ještě poslouží :slight_smile: ...jinak barvičku jsem nevybírala, ale prostě to zase vyšlo :grinning:
19. kvě 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
marky my taky 2-3x , 2x je normoš, 3x je horší noc...koukám, že u vás taky žádná změna v tomto :frowning2: vždy ji to chci odnaučit, ale vždy do toho vleze rýma a ucho a kojení jí na to pomáhá..a přes den kolikrát kojíte? my když je dobrý den tak 2x (odpolední sváča a před spaním) někdy dokojuju snídani. jinak dle toho jak jí a jak se chce dojídat prsem
19. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz
já když vás tady čtu, tak už bych se asi zbláznila tak vstávat v noci:slight_smile: zlatý spánek celou noc :grinning: A teda řeknu vám, že kámoška byla s malou(má 4měs) u Dr. a ta jí říkala, že by jí měla malá vydržet už celou noc spát, aby jí dávala když tak na noc rýžovou kaši. Ona jí vstává tak 1-3xza noc a to se Dr. nelíbí, že takové dítě už má vydržet. To jste teda říkala, aby si z toho nic nedělala, že takové dítě neznám, aby tak brzy spalo celou noc.
Marky, barvičky vám opravdu vycházejí:slight_smile:
19. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
murin tak teda dítko může vydržet od půl roka ale ne ve 4 měs. navíc kaši ve 4.měs??!! jestli kojí tak do 6-7měs čistě kojit nevidím důvod pro kaši. a já bych to aj omezila ale ty naše časté nemoci na to prostě kojení pomáhá.
19. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz
Murin, máš e-mail :wink: :sweat_smile:
Zlobi, no já bych to taky už chtěla tu noc omezit, ale kvůli sousedům radši dobrovolně dám prso :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...jinak přes den už kojím jen vyjímečně, jen teda ráno a večer...a noc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.